Zonguldak İş İlanları, Zonguldak'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Zonguldak İş İlanları


Proje ve Uygulama Denetçisi

3M Statik Yapı Denetim Ltd Şti - Zonguldak

Yapı denetim firmamız için, Proje ve Uygulama Denetçi belgesine sahip çalışma arkadaşları aramaktayız. Maaşlar düzgün bir şekilde ödenecektir.

1 hafta önce

Proje Mühendisi

Yılka Enerji Elektrik Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Zonguldak

Daha öncesinde Ges sektöründe trafo projesi ve Güneş Enerji Santral projesini çizmiş proje çizmeye iyi derecede hakim bay/bayan personel alınacaktır. Personel alındığında Kayseride ikamet edecektir.

3 ay önce

Mobilya Cilacısı (Püskürtme İle) (Ağaç)

Sys Concept Plastik San Dış Tic Ltd Şti - Zonguldak

Deneyimli Ahşap Mobilya Boya Ustası alınacaktır.

3 ay önce

Marangoz / Ahşap Ustası

Sys Concept Plastik San Dış Tic Ltd Şti - Zonguldak

Deneyimli Marangoz Ustası alınacaktır.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Premium Merdane Yedek Parça Dış Tiç Ltd Şti - Zonguldak

Logo Start bilen bayan Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Kamyon Şoförü

Uluçınar Nakliyat ve Tic Ltd Şti - Zonguldak

C ve E ehliyetli Kamyon Şoförü alınacaktır.

3 ay önce

Kıdemli Yazılım Uzmanı

Nesilce Soft - Zonguldak

2 (İKİ AY) Ekip arkadaşlarıyla çalışıp, sonradan serbest uzaktan en az 5 yıl çalışacak sözleşmeli yazılımcılar işe alınacaktır.

3 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

2 Kat Medya - Zonguldak

2 Kat Medya Reklam Ajansı Firmamıza Sosyal Medya Uzmanı Arkadaş Almak İstiyoruz. Tüm Nitelikleri Karşılıyorsanız Hemen Başvurun.EKİBİMİZE KATILIN...

4 ay önce

Hemşire

Sel Gül Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Zonguldak

Yaşlı Bakım Merkezimizde çalışmak üzere lise veya üniversiteden hemşire ünvanı ile mezun olmuş bayan hemşire aranmaktadır. Detaylı bilgiler görüşmede verilecektir.

4 ay önce

Montaj Elemanı

Nuta Taahhut İşleri İç ve Dış Tic A.Ş. - Zonguldak

Yedek parça montajında çalışmış genç elemanlar aranıyor .

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Engin Demir Çelik Taş İnş Müt San.ve Tic Ltd Şti - Zonguldak

Firmamızda çalıştırılmak üzere bayt entegre programına aktif daha önce demir çelik sektöründe çalışmış deneyimli bayan eleman alınacaktır.

4 ay önce

Kaynak Ustası

Endüstri Grup Mühendislik Makina San Tic Ltd Şti - Zonguldak

Çalışkan, güvenilir, işini kaliteli yapan DEMİR DOĞRAMA İMALATINI iyi bilen KAYNAKÇI alınacaktır.

6 ay önce

Halkla İlişkiler Sorumlusu

Lunay Film Müzik Prodüksiyon Yapım Tic Ltd Şti - Zonguldak

Yapım firmamızın oyuncu eğitim kursu bölümünde çalışacak işinde deneyimli diksiyonu düzgün halka ilişkiler sorumlusu arıyoruz.Maaş+ Prim +Yemek+ Yol +SGK

6 ay önce

Sağlık Bilgisi Öğretmeni

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Zonguldak

Sultangazideki kurumumuzda görevlendirilmek üzere Sağlık Meslek Dersi Öğretmeni çalışma arkadaşı alınacaktır.

6 ay önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Zonguldak

Habiblerdeki eğitim kurumumuzda 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında Sağlık Lisesi ve Anadolu Lisesinde görevlendirilmek üzere Fizik Öğretmeni alınacaktır.

6 ay önce

Matematik Öğretmeni

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Zonguldak

Habiblerdeki eğitim kurumumuzda 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında Sağlık Lisesi ve Anadolu Lisesinde görevlendirilmek üzere Matematik Öğretmeni alınacaktır.

6 ay önce

Pazarlama Temsilcisi

Serkan Yapı Market - Zonguldak

Yapı denetim firmamıza firma araçlarımızla çalışıcak maaş artı primle takım arkadaşları aranmaktadır..Sektörde tecrübeli arkadaşlarımızla firmamızda çalışmaktan mutluluk duyarız.

7 ay önce

Sağlık Personeli

Özel Karaelmas Engelli Bakım Merkezi - Zonguldak

Zonguldak Gökçebey’de faaliyet göstereni zihinsel engelli bakım merkezimize Sağlık Personeli alınacaktır.Deneyimli veya deneyimsiz adayların başvurularını bekliyoruz.Not. Lojman ve servis imkanı bulunmamaktadır.

7 ay önce

Stajyer (Öğrenci)

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Zonguldak

Haftanın en az 3 günü staja devamlılık sağlayabilecek, Stajyer (Öğrenci) Takım Arkadaşları Arıyoruz!***Cv Video ile başvuru yapan adayların başvuruları öncelikli olarak değerlendirilecektir.*Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir.*Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

7 ay önce

Sevkiyat Sorumlusu

Fer Hasır Metal San Tic A.Ş. - Zonguldak

Demir çelik sektöründe tecrübeli sevk operasyonunu yapabilecek erkek eleman arıyoruz.

7 ay önce

Sosyal Hizmet Uzmanı (Sosyal Çalışmacı)

Özel Karaelmas Engelli Bakım Merkezi - Zonguldak

Zonguldak Gökçebey’de yeni açılmış bulunan 72 kapasiteli zihinsel engelli bakım merkezimizde sosyal çalışmacı olarak görev yapmak üzere Sosyal Hizmet Uzmanı veya Psikolog alınacaktır.Not. Lojman ve servis imkanı bulunmamaktadır.

7 ay önce

Sekreter

Adm Ajans Danışmanlık - Zonguldak

Firmamız danışmanlık sektöründe faaliyet göstermektedir. Çalışmak üzere Sekreter aramaktayız.

7 ay önce

Montaj Elemanı

Sz Gölgelendirme ve Yapı Sistemleri San Tic Ltd Şti - Zonguldak

Gölgelendirme sistemleri üzerine çalışan firmamıza tente MONTAJ ELEMANI alınacaktır.Yetiştirilmek üzere vasıfsız olarak ve Kaynak bilen olarak birden fazla eleman alımı yapılacaktır. Alım acildir.KARŞIYAKA civarında oturulması şartı vardır, dışarıya servisimiz yoktur.

7 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Figan Yapı İnşaat Mantolama San ve Tic Ltd Şti - Zonguldak

Firma ismi: FİGAN YAPI İNŞ. MNT. MÜTH. GID. SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ.İş tanımı : Muhasebe ElemanıMerkezi Kocaelide olan inşaat malzemesi satışı yapan firmamıza ait senet kayıtlarını bizim çalıştığımız özel bir programda girişlerini yapacak ve aynı zamanda senetlerin takibini sağlayacak personeller aranmaktadır. Normal mesai saatleri 08:00 - 18:00

7 ay önce

Güzellik Uzmanı

Marvelous Güzellik ve Kuaför Salonu - Zonguldak

Salonumuza Güzellik Uzmanı arıyoruz.

7 ay önce

Kalite Kontrol Elemanı / Paketleme Elemanı

Bzn Ayakkabı - Zonguldak

Masada kalite kontrol yapacak deneyimli/deneyimsiz bayan eleman aranıyor.

7 ay önce

Erkek Terzisi

Servet Terzihanesi San ve Tic Ltd Şti - Zonguldak

Panora Beymen mağazası terzi atölyesinde görevlendirilmek üzere hazır giyim tadilatında çalışacak Erkek Terzi aranmaktadır.Maaş+ alınan maaş üzerinden sigorta+ yemek+ kıyafet

7 ay önce

Restaurant Hostesi

Berlin Döner - Zonguldak

Fast food zinciri restaurantımızda gelen misafirlerimizi karşılama ağırlama ve uğurlama alanında çalışacak diksiyonu düzgün ekip arkadaşı arıyoruz.

7 ay önce

Digital Marketing Manager

Eastern Unity Teknoloji San ve Tic Ltd Şti - Zonguldak

Şirketin web sitelerini ve web tabanlı uygulama arayüzlerini tasarlayın, geliştirin ve bakımını yapın.Web sitesi ve diğer pazar platformu genelinde e-ticaret girişimlerinin uçtan uca desteğini sağlar.Kavramları ve fikirleri, web sayfaları veya diğer tasarım gereksinimleri için nihai uygulamalara etkili bir şekilde ayırır.Şirketin sosyal medyadaki varlığını geliştirmek, hedef kitlelerle etkileşim kurmak, markanın ilgi çekici içeriğini tanıtmak ve geliri artırma fırsatlarını genişletmek için pazarlama ve sosyal medya yönetimini birleştirmekten sorumludur.Aday bu iş pozisyonunda Pazarlama Yöneticisi olarak görev yapacaktır.Tüm sosyal medya kanallarımızı ve faaliyetlerimizi planlamak ve izlemek.Üst ve / veya bölüm başkanı tarafından verilen diğer tüm görevleri yerine getirmek.

7 ay önce

Radyo ve Televizyon Spikeri

General Fm Yayıncılık San Tic A.Ş. - Zonguldak

Sizler de radyo yayıncılığına meraklı mısınız?Kendine güvenen, hedefleri olan, hayallerine gem vurmayan, dürüst programcı adayları işte size büyük fırsat.Radyomuz bünyesinde yetiştirilmek üzere kadın/erkek Programcı adayları aranmaktadır.Radyo General ailesinde olmak bir ayrıcalıktır.Başvurularınızı bekliyoruz...

7 ay önce

Zonguldak İşkur İş İlanları

Türkiye’nin en zengin taşkömürü madenleri Zonguldak’ta bulunmaktadır. Bu madenleri işleten çok sayıda şirket, Zonguldak’ta önemli bir istihdam alanı yaratmıştır. Maden işçilerinden bu madenlerde görev yapan mühendislere kadar çok sayıda kişi, Zonguldak’ın bu eşsiz nimetlerinden faydalanma şansına sahip olmuştur. Zonguldak iş ilanları denince akla ilk etapta bu alanda çalışan şirketlerin gelmesi de gayet normaldir.
Zonguldak Açık İş İlanları
Zonguldak iş ilanlarına göz atarken sadece taşkömürü alanında çalışan şirketlerin olmadığını, bunların yanı sıra gıda, teknoloji, seramik, ambalaj, inşaat, otomotiv ve benzeri sektörlerde çalışan şirketlerin de önemli bir yer tuttuğunu göreceksiniz.

Zonguldak iş ilanları arasında seçim yaparken zorlanmamanız adına sizlere bazı önemli şirket ve fabrikaların isimlerini vereceğiz. Ereğili Demir ve Çelik, Çanakcılar Seramik, OYKA Kağıt ve Ambalaj, Yurtbay Seramik, Bozkuşlar İnşaat, Devrek Mermer, HAS-ER Demir Çelik, Bayrak Ecza Deposu, İS-RA Gıda ve Emniyet Gıda gibi şirketler, Zonguldak’ta en çok tanınan isimler haline gelmiştir. Bu şirket ve fabrikalarda çalışmak da kariyer hedeflemesi açısından değer taşımaktadır.

Zonguldak Geneli Sektörler