Yüreğir İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir İş İlanları


Mobilya Ustası

Mora Mobilya Dekorasyon Dış Tic Ltd Şti - Yüreğir

Üretim tesisimizde çalışmak üzere üretim ve montaj konusunda deneyimli ustalar aranmaktadır.

8 ay önce

Aşçı

Bereket Restaurant - Yüreğir

Lokantamıza deneyimli ve emekli erkek Aşçı alınacaktır.

9 ay önce

Saha Satış Elemanı

Barış Otomasyon Güvenlik ve Kozmetik - Yüreğir

Temizlik, hijyen ve kozmetik içerikli korona virüste çok etkili, doğal probiyotik formüllü ürünlerin evsel ve endüstriyel satışında aktif olarak görev alacak, diksiyonu düzgün, pozitif, iletişim yönü kuvvetli, işini seven ve önemseyen, farklı il ve ilçelerde çalışma sorunu olmayan çalışma arkadaşları aranıyor.Prim ücretlendirme uygulanacaktır. Full time ve part time olarak çalışma yapılabilir. Ücretler, isteğe göre günlük verilebiliyor. İlk etapta Konya ve daha sonra çevre ilçeler başta olmak üzere seyahat edilebilecektir. Yol ve konaklama gereği olursa, konaklama tarafımızdan temin ediliyor. Çalıştığımız iller ve ilçelerde konaklama süremiz ortalama 2 gün olup, bulunduğu il dışında konaklayarak çalışma sorunu olmayanlar ilanımıza başvurabilirler.

9 ay önce

Muhasebe Elemanı

Mersin Emtaş Tarım Ltd. Şti. - Yüreğir

Mersin Gıda Toptancılar Sitesindeki (MERTOÇ) iş yerimize kadın Muhasebe Elemanı alınacaktır.

9 ay önce

Kamera Önü Workshop Eğitmeni

Neagle Casting - Yüreğir

Kadıköy Göztepe mevkiinde bulunan ajansımıza part-time veya full-time Kamera Önü Workshop Eğitmenleri aranıyor.Ajansımızda yeni oyuncu adaylarına grup dersi verebilecek tecrübeli eğitmenlerin başvurularını bekliyoruz.

9 ay önce

Depo Sevkiyat

Özgen Plastik - Yüreğir

İkitelli Başakşehirde bulunan firmamıza Depo Sevkiyat Elemanı aranmaktadır.

9 ay önce

Tekstil Makineci

G-Z Tekstil Konf.San.Tic.Ltd.Şti. - Yüreğir

Bursa Yıldırım Vatan Mahallesinde bulunan; G-Z Tekstil Konfeksiyon İhracat çalışan firmamıza deneyimli, overlok bilen Düz Makineci çalışma arkadaşları alınacaktır.

9 ay önce

Editör-Gazete, Dergi Vb.

K-İletişim Basın Yayın Hizmetleri - Yüreğir

İstanbul Anadolu Yakası merkezli yayınlar grubunda görev alabilecek editör, muhabir ve sosyal medya konusuda deneyimli çalışma arkadaşları arıyoruz.Çalışma şekli pandemi nedeni ile yarı zamanlıdır.

9 ay önce

Mağaza Satış Yöneticisi/Yönetmeni

Feyizoğlu Motorlu Araçlar - Yüreğir

Motosiklet giyim ve aksesuarları konusunda sektöründe öncü firmamızın Şişli Halil Rıfat Paşada bulunan perakende satış mağazasında görevlendirilmek üzere Mağaza Satış Yöneticisi/Yönetmeni aramaktayız.

9 ay önce

Sekreter

Dünya Bilişim Sanayi ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Web tasarım, internet reklamları ve bilişim teknik bakım hizmetleri veren firmamız portföyüne yeni müşteriler ekleme konusunda yardımcı olacak kadın Sekreter arayışımız vardır.Çalışma şekli part timedır.İş Türü: Yarı zamanlı

9 ay önce

CNC Plazma Kesim Operatörü

Orpak Mobilya İnşaat San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Orpak Mobilya fabrikamız için; mobilya sektöründe Homag grubuna ait BHX-500 CNC Delik makinesi, Biesse grubuna ait Tekno delik makinesi kullanabilen operatörler alınacaktır.

9 ay önce

Tiyatro Oyuncusu

Neagle Casting - Yüreğir

Temmuz ve Ağustosda başlayacak olan sinema, dizi, reklam projelerimizde yer alacak eğitimli, tecrübeli işini seven, sanatsal yönü zengin, tiyatro öğrencileri başvurularınızı bekliyoruz.Şirketimizin eğitim alanı mevcuttur. Covid-19dan dolayı randevulu çalışmaktayız.

9 ay önce

Turşu Ustası

Liva Toplu Tüketim Gıda San Tic Ltd Şti - Yüreğir

İşinde deneyimli ve disiplinli, hakimiyet kurabilecek Usta aranıyor.

9 ay önce

Ustabaşı/Postabaşı/Formen/Atölye Sorumlusu

Nurer Makina San.Tic.Ltd.Şti. - Yüreğir

CNC ve torna makinelerinde uzman, kalite kontrolden anlayan atölye içinde plan projeyi takip edecek, insancıl, pratik çözümler üreten, ekip çalışmasına yatkın, üretim kapasitesini arttıracak personel arıyoruz.

9 ay önce

Depocu (Giyim Üretim)

Konsept Bir Tekstil San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Firmamızda çalışmak üzere Depocu arıyoruz.İş Tanımı:Depoya gelecek olan ürünlerin taşınması ve gerekli yerlerine yerleştirilmesi,Siparişlerin doğru bir şekilde zamanında hazırlanarak paketlemesinin yapılması ve sevkiyata hazır hale getirilmesi,Barkod ve etiketleme gibi işlemlerin hatasız bir şekilde yapılması.

9 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Yavuz Raf San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Şirketimiz bünyesinde Ön Muhasebe departmanında Mikro bilen ve sekreterlik görevini yürütebilecek kadın çalışma arkadaşı alınacaktır.SANCAKTEPE civarında oturma şartımız vardır.

9 ay önce

Web Developer

Multimedya Atölyesi Yazılım Tic Ltd Şti - Yüreğir

Merkezi Avusturyada olan Yazılım ve Danışmanlık şirketimizin Samsunda bulunan ofisinde çalışmak üzere 3-5 yıl arasında deneyimi olan takım arkadaşları arıyoruz. 3 seneden az deneyimi olan ve referansı olmayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. ADAYLARIN PHP ve WORDPRESS BİLMESİ ZORUNLUDUR. Alanımızla ilgili bu becerilere sahip olunması ve deneyimleriyle referans göstermesi öncelikli kriterimizdir. Adayların kriterlerde kendilerini yeterli gördükleri takdirde başvuru yapmaları gerekmektedir.

9 ay önce

Çağrı Merkezi Elemanı (Almanca)

Tool Call Center - Yüreğir

Çağrı Merkezimize Almancayı akıcı konuşabilen, Home Office çalışacak yeni takım arkadaşları aramaktayız . Hafta içi 5 günü çalışıyor, 2 gün off yapıyorsunuz. Saat : 10:00 ile 19:00 arası çalışıp, 80 dakika molanız bulunmaktadır.

9 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Akarsu Tarımsal Ürünler Gıda Hayvancılık Üretim San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Tarımsal ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamıza ön muhasebe bilgisine sahip Asistan aramaktayız.

9 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Baran Bobinaj - Yüreğir

Pazarlama konusunda saha da deneyimli, sektörde yetiştirilmek üzere, aktif araç kullanabilen, B sınıfı ehliyetli, tercihen bölgedeki fabrikalara hakim, güler yüzlü kişisel bakımına özen gösteren 25-35 yaş arasında bay-bayan Pazarlama Elemanı aramaktayız.

10 ay önce

Yüreğir İşkur İş ilanları

Yüreğir iş ilanları sayesinde sizler de kısa süre içerisin de hayal ettiğin işine kavuşacak ve bu işsizlik sorununuza bir son vereceksiniz. Üstelik dolgun ücretler ile eleman alımları yapan birçok firmaları inceleyebilir ve bu eleman alımlarından yararlanarak kendinize kısa süre içerisin de sabit bir Galeri iş ilanları potansiyelinizi elde edebilirsiniz. Hemen hayal etmiş olduğunuz bu işe kavuşmak için başvurularınızı yapın ve çiftçilik iş ilanları gibi oldukça farklı iş kollarından da sizler de yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda da fabrika da çalışmak isteyen ve sabit bir işiniz olmasını isteyenler için birçok alternatifler de yer almaktadır. Bu alternatifler sayesinde de sizler de çalışma konumunuzu daha da çok güçlendirebilecek ve hayal ettiğiniz bu işe sahip olabileceksiniz.
Yüreğir Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
19 Mayıs, Abdioğlu Cumhuriyet, Ağzıbüyük, Akdam, Akdeniz, Akıncılar, Akpınar, Alihocalı, Anadolu, Atakent, Atatürk, Aydıncık, Bahçelievler, Başak, Belören, Beyköy, Büyükkapılı, Camili, Cırık, Cine, Cumhuriyet, Çağırkanlı, Çamlıbel, Çatalpınar, Çelemli, Çotlu, Dadaloğlu, Danışment, Dede Korkut, Dedepınarı, Denizkuyusu, Dervişler, Doğankent Bahçelievler, Doğankent Cumhuriyet, Doğankent Kışla, Düzce, Eğriağaç, Esenler, Eski Misis, Gazipaşa, Geçitli Cumhuriyet, Gökçeli, Gümüşyazı, Güneşli, Güveloğlu, Güzelevler, Hacıali, Havraniye, Havutlu, Haydaroğlu, Herekli, Irmakbaşı, İncirlik Cumhuriyet, Kadıköy, Kamışlı, Karaahmetli, Karacaoğlan, Kaşlıca, Kayarlı, Kazım Karabekir, Kışla, Kiremithane, Koza, Köklüce, Köprügözü, Köprülü, Kütüklü, Levent, Mutlu, Özgür, Özler, P.T.T, Paşaköy, Pekmezli, Sağdıçlı, Sakızlı, Sarıçam, Sazak, Selahattin Eyyubi, Serinevler, Seyhan, Sinanpaşa, Solaklı Cumhuriyet, Solaklı Hürriyet, Şahinağa, Şehit Erkut Akbay, Şeyhmurat, Tahsilli, Taşçı, Ulubatlı Hasan, Vayvaylı, Yahşiler, Yakapınar, Yalnızca, Yamaçlı, Yavuzlar, Yenice, Yenidoğan, Yeniköy, Yerdelen, Yeşil Bağlar, Yukarıçiçekli, Yunus Emre, Yunusoğlu Cumhuriyet, Yunusoğlu Hürriyet, Zağarlı
Yüreğir İşkur İletişim Adresi
Seyhan Mah.Karataş Cad. No:4, 1040, Yüreğir - ADANA
Yüreğir İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0322) 324 00 17 , Fax:(0322) 321 42 88 , E-mail:adana@iskur.gov.tr

Adana Geneli Sektörler