Yüreğir Ziraat / Hayvancılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Ziraat / Hayvancılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Matematik Öğretmeni

Özel Prestij Eğitim Kurumu - Yüreğir

Lgs - Tyt - Ayt alanında uzman Matematik Öğretmenlerine ihtiyaç vardır.

5 ay önce

Radyoloji Teknikeri

Özel Mono Tıp Merkezi - Yüreğir

Türkiye’de sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Eyüp/Göktürk ’de hizmet veren Özel Mono Tıp Merkezi’nde görevlendirilmek üzere Radyoloji Teknikeri aramaktayız.

1 yıl önce

Sekreter

Efe İnşaat - Yüreğir

Gayrimenkul firmasına deneyimli danışman/Sekreter alınacaktır.Şartlar yüz yüze konuşulacaktır.

1 yıl önce

Şoför

Sılam Meşrubat Dağıtım Tic Ltd Şti - Yüreğir

İstanbul Anadolu yakasında Sırma ve Hayat su bayiliği olarak hizmet vermekteyiz.İstanbul Kadıköy bölgesinde market, bakkal ve benzeri yerlere dağıtım yapacak şoför ve muavin aramaktayız

2 ay önce

Tasarımcı (Dekor)

İnka Mimarlık San ve Dış Tic Ltd Şti - Yüreğir

Fuar stand ve dekorasyon çalışmaları yapan firmamıza Tasarımcı (Dekor) çalışma arkadaşları alınacaktır.

1 yıl önce

Veteriner Sağlık Teknikeri

Etlik Veteriner Kliniği - Yüreğir

Kliniğimizde çalışmak üzere deneyimli kadın Veteriner Teknikeri/Teknisyeni arıyoruz.

9 ay önce

Satış Danışmanı

Ada Plast Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Mağazamızda Satış Danışmanlığı yapacak ve ofis işlerimize bakacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

10 ay önce

Satış Danışmanı

Cansu İletişim - Yüreğir

TURKCELL İLETİŞİM merkezlerimizde görevlendirilmek üzere, İletişim Danışmanları ve adayları aramaktayız. İletişim Danışmanları, Turkcell ile müşterilerimiz arasında köprü kurarak;Ürün ve hizmetlerin tanıtımından ve müşteri işlemlerinin gerçekleştirilmesinden sorumludur.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışır.Müşteri ihtiyacını doğru analiz ederek en uygun teklifleri sunar ve ihtiyaca yönelik doğru yönlendirmelerde bulunur (teknik konular, kampanya, ürün v.b).Mağaza Müdürü tarafından verilen satış hedeflerinin gerçekleşmesini ve satışların artırılmasını sağlar.Mağaza çalışma düzenine ve prosedürlerine uygun hareket eder.

7 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Cumhur Torun - Nazar Çukurova - Yüreğir

Güney Süt A.Ş. Adana Bölge Bayii Bünyesinde Görev Alacak Ön Muhasebe elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Satış Temsilcisi

Altınkoza Organik Gıda A.Ş. - Yüreğir

Satış ve üretimini yaptığımız Altınkoza Organik Şalgam ürünlerinin;Resmi kurumlar (Yemekhane/kantin),Restoranlar (Et/balık),Şarküteriler (Organik ürün satanlar) vb. noktaların satış organizasyonunu yönetecek arkadaşlar arıyoruz.

7 ay önce

Muhasebe Personeli

Polentek Enerji Mühendislik Müşavirlik A.Ş. - Yüreğir

Şanlıurfa Merkez’de bulunan şirketimizde;Fatura ve cari hesap işlemlerinin takibinin yapılması,Alış - satış faturalarının ve irsaliyelerinin kesilmesi, Şirket prosedürleri çerçevesinde evrakların kontrolleri ve kayıtlara girilmesi Firma mutabakatlarının yapılması (BA/ BS ve Cari Mutabakat) Ön muhasebe ve genel muhasebe evraklarının dosyalanması, kayıtların tutulması ve raporlanması Ödeme ve alacak takiplerinin yapılması.Görevlerini yürütecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

8 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Başol İletişim - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Saha Satış Elemanı çalışma arkadaşı arıyoruz. İş Tanımı: Vodafone hizmetlerinin sahada tanıtım ve satışı, Bireysel ve Kurumsal ayırmaksızın Çat kapı yöntemiyle işyerlerinin ziyaretleri, Kendisine verilen randevuların ziyareti ve satışa dönüştürülmesi, Hizmetlerimizin (GSM, Sabit hat, ADSL numara taşıma, ekip takip) adreste tanıtımı ve satışını gerçekleştirmek, Günlük plan ve aktivitelerini rapor etmek, Kendisine verilen hedeflerin takibi ve gerçekleştirilmesi, Kazançlar; Maaş (2324TL) + Hedef Primi + Bağlılık Primi + SGK + 4 aylık hedef tutması sonucu Araç tahsisi Not : Çalışacak kişilerden geçmiş zamanda bu işi yapmış olmasını istiyoruz, yani tecrübe ön koşul

5 ay önce

Matematik Öğretmeni

Üçbüyükler Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Alanında uzman Matematik Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.

11 ay önce

Paket Servis Elemanı

Şiş Kebap - Yüreğir

Çiğli Balatçık da bulunan restoranımız için Paket Servis Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Sekreter

Bb Bilişim Madencilik İthalat İhracat San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Bizim Yapmış Olduğumuz İş Yurt Dışına kozmetik ve Tekstil Gıda Ürünlerinin İthalat ve İhracatını Yapmaktayız.Öveçer De Bulunan Ofisimizi Coronadan Dolayı 2021/02/01 Tarihine Kadar Kapalıdır.Bu süre içerisinde Yenimahalle Demetlale de Bulunan Dairemizi Home Ofis Olarak Kullanmakta ve Burada ÇalışmaktayızBurada ve Daha Sonrasın Da Bizimle Devamlı Çalışabilecek Bayan Eleman ve Çalışma Arkadaşları Aramaktayız.Not : 1 Homeofisin Açılımı Hem ev Hem İşyeridir

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Trablus Tercüme ve Yayıncılık Ltd.Şti. - Yüreğir

Şirketimiz Taksimde Arap Ülkelerine İhracat yapan firmaların evrak takip işlemini yürütmekte ve tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti sunmaktadır.Ofisimize ; Kurumsal Firmalarla iletişim kurabilecek,Fotokopi, Yazıcı, Bilgisayar , Telefon gibi ofis araçlarının kullanımına hakimWord, Excell kullanmayı bilen,Ön Muhasebe Personeli Aranıyor.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Zema Yapı Müh İnşaat Taah San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Ön muhasebe elemanı, telefona bakacak bir çalışma arkadaşı arıyoruz.

6 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Asil Kargo - Yüreğir

Başakşehir-İkitelli OSBde bulunan şirketimizde çalışmak üzere uyumlu, öğrenmeye istekli ve kariyer hedefleri olanÖn Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Som Group Yapı İnşaat San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Başakşehir şantiyesindeki satış ofisimiz için Çay Servisi ve Temizlik Elemanı alınacaktır.Sigorta yemek ve asgari ücret verilecektir.Çalışma saatleri:08:00 - 18:00 arasındadır.Cumartesi tam gün, Pazar günleri ise tatildir.

1 yıl önce

Pazarlama Danışmanı

5Siyah Kozmetik San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Önümüzdeki 20 yıl içinde 47 milyar dolar ciroya ulaşacak WELLNESS sektöründe, ticari faaliyetini sürdüren ABD firmasının iş ortağıyız. Şirket olarak, 67 ülkede 30 milyon kullanıcısına fayda sağlayan gıda ürününü (supplement) ithal ediyoruz. Ürünümüz ile ilgili eğitimlerini tamamladıktan sonra, kullanıcı profilini oluşturarak GELİR KAZANACAK takım arkadaşları ile birlikte çalışmak istiyoruz.

1 yıl önce

Yüreğir Geneli Sektörler