Yüreğir Yönetim Danışmanlığı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Yönetim Danışmanlığı İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kuaför

Nuse Güzellik ve Kuaför Salonu - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilecek Kuaför aramaktayız.

1 yıl önce

Mutfak Elemanı

Sağlamcılar Mobilya Gıda İnş San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Gıda dağıtım firmamıza personel yemeği çay servisi ve temizlik işlerini yapacak Mutfak Elemanı aramaktayız

9 ay önce

Reklam ve Tanıtım Asistanı

Stiloop - Yüreğir

Antalya Genel Müdürlük ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Reklam ve Tanıtım Asistanı arayışımız bulunmaktadır.Markanın üretmiş olduğu ürünler hakkında çekilecek olan kısa videolarda ürün hakkında bilgilendirme yapacak,Markanın tanıtım yüzü olarak ürün tanıtımındaki fotoğraflarda, kataloglarda prezentable bir duruş ile prestiji sağlayacak,Bilgi işlem departmanında kendisine verilen görevlerden sorumlu olacak ve zamanında yapacak,Asıl işi video içerik üreticisi olacağı için sosyal medyayı aktif kullanacak,Her hangi bir görevde çözüm için alternatif yollar üretecek.

10 ay önce

E-Ticaret Yöneticisi

Egeist Teknoloji San Ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Elektronik Ticaret konusunda yetiştirilmek üzere, bilgisayar kullanmayı seven, online alışverişi seven, Görsel hafızası güçlü bayan çalışma arkadaşları arıyoruz. Meslek lisesi mezunu ya da meslek yüksek okul mezunları öncelikli tercih sebebidir. Dudullu üsküdar metro hattı üzerinde ikamet edenler tercih sebebidir.

6 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Besil Grubu Gıda İşletmeleri Tic Ltd Şti - Yüreğir

Beylikdüzü merkez ofisimizde muhasebe yöneticisine yardımcı olacak, yoğun iş temposuna ayak uyduracak ve ekip arkadaşları ile koordineli şekilde çalışma hayatında kariyer hedefleyen arkadaşları aramızda görmek isteriz. Beylikdüzü ya da ulaşım sorunu olmayacak adayların öncelikle değerlendirilecektir.

2 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Öztel Telekom - Yüreğir

Öztel Telekom çağrı merkezimiz bünyesinde çalışacak, ses tonu ve diksiyonu düzgün, telefonda ikna ve ifade kabiliyeti yüksek, bayan arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Satış Destek Personeli

Global Parcel Express Kargo ve Lojistik Tic Ltd Şti - Yüreğir

Uluslar arası Kargo ve Lojistik Alanında Faaliyet Gösteren Firmamıza;Günlük verilen listeler dahilinde 50 müşteri araması yapacak. Müşterilere ürün ve hizmetlerimizi tanıtacak Satış Destek Personeli alınacaktır.

8 ay önce

Şoför-Yük Taşıma

Şener Nakliyat - Yüreğir

Src, Psikoteknik belgeleri olan kamyon kullanımını bilen ve İstanbul Kocaeli tüm ilçelerine hakim bir Şoför aramaktayız.

5 ay önce

Montaj Ustası

Gülnarpen Plastik Doğrama San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Pvc ve cam oda imalatı yaptığımız firmamızda Montaj Ustası aranıyor.

1 gün önce

Halkla İlişkiler Uzmanı

Tekfen Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Yüreğir

Kurumumuz bünyesinde çalıştırılmak üzere Halkla İlişkiler Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Modon Enerji A.Ş. - Yüreğir

Üsküdar Altunizadede bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Personeli arayışımız bulunmaktadır. Part time başvurular ayrıca değerlendirilecektir.

1 yıl önce

Kaynakçı

Şirin Makina Tekstil İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda makine imalatı yapmaktayız. Tecrübeli gaz altı kaynağı yapabilen iş arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Ofis Asistanı

Burada Yapı Gayrimenkul A.Ş. - Yüreğir

Gayrimenkul Ofisimizde Telefonlara bakıp ,ilanları giriş yapıp güncelleyebilecek ve epostaları takip edebilecek Kadın Ofis Asistanı Arıyoruz.

1 yıl önce

Muhasebeci

Çekim Grup Yapı Teknolojileri A.Ş - Yüreğir

-ÇEKİM GRUP YAPI TEKNOLOJİLERİ A.Ş.Şirketimiz Mimari Proje Tasarım ve Uygulama yapan bir firmadır.İstanbul Avrupa yakası bölge müdürülüğünde ( İSTANBUL/ ARNAVUTKÖY ) görev yapacakmutlaka luca bilen Ofis Yönetiminde her alanı yönetebilen aktif araç kullanabilen BAY,BAYAN arkadaşlar alınacaktır.Lisae veya ön lisans mazunu yada Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe vb bölümlerinden mezun,Muhasebe ve Finans konularında 1 yıl deneyimliCari Hesap Takibi, Dosyalama, Fatura Kesimi, Fatura Girişi, Banka, Çek & Senet, Kasa Kayıt işlemleri, masraf fişleri gibi işleri ödeme hazırlama işlerini titizlikle kayıt altına alabilecek,Tek duzen hesap planina hakimMS Office proğramlarını etkin bir biçimde kullanabilen,Sistemli, dikkatli, titiz ve sonuç odaklı çalışmayı prensip edinmiş,Yazılı ve sözlü iletişim konularında başarılı,Verilen sorumluluğu üstlenip yerine getirebilecek,Zaman yönetimi, planlama ve takip becerisine sahip, düzenli ve dikkatli çalışacakErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışİŞ TANIMIa) Sgk, personel, personel pirimleri,b) Müşteri, ilgili şirket içinde borç alacak takibi,c) Ödemelerin ve tahsilatların yapılması, Kamu ve özel sektör borç alacak takip ve çözümü, Bankalar, d) E-Fatura işlemlerinin yapılması,e) Cari hesapların takibi ve mutabakatı, f) Dönem sonu işlemlerinin gerçekleştirilmesi, g) Dönem sonu raporlamalarının yapılması,h) Aylık SGK bildirimlerinin şubeler bazında sisteme girişlerinin yapılması,ı) Vergi kanunları ve diğer kanunların, kuruma yüklemiş olduğu beyana dayalı bildirimlerin yapılması ve takip edilmesi,j) Vergi beyannamelerinin (KDV, Muhtasar, K. Geçici Kurumlar Vergisi, Damga Vergisi) yapılması,k) Yasal beyannamelerin tüm süreçlerine, tekdüzen hesap planına, her türlü muhasebe kayıt ve cari hesap mutabakat konularına hâkim, l) Banka talimatları hazırlama ve kayıtları hakkında bilgi sahibi,m) E- fatura, E- defter konularına vakıf,

7 ay önce

Mimar

Turyap Süleymanpaşa Tekirdağ - Yüreğir

Tekirdağ ve çevresinde yapılacak projelerimizde çalıştırılmak üzere Mimar arkadaşlar aranmaktadır

2 hafta önce

Güzellik Uzmanı

Yaşam Güzellik Merkezi - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Güzellik Uzmanı aramaktayız.

3 ay önce

Bay bayan satış temsilcileri aranıyor

İhlas pazarlama - Yüreğir

İhlas pazarlamada çalışacak 25 yaş üstü bay bayan satış temsilcileri aranıyor müracat şahsen yapılacaktır maaş prim sigorta mevcutdur müracaat şahsen yapılacaktır bilgi için 05366442120

2 ay önce

Pazarlama Asistanı

Göktaş Metal Kalıp Mobilya San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Yazıbaşı / Torbalı İZMİR de Mobilya ( KAPI/ KAPAK) üretimi yapan firmamıza Pazarlama Asistanı aranmaktadır .Portföyümüzdeki ürünlerin belirlenen pazarlama stratejileri çerçevesinde satışı ile ilgili tüm süreçlerde pazarlama yöneticisini asiste etmek

8 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Bozkıroğlu Mobilya ve Sınai Ürünleri Ltd Şti - Yüreğir

BOSH marka beyaz eşya satış mağazamızın ön muhasebe bölümünde çalışacak mutlak tecrübeli bayan personel ihtiyacımız bulunmaktadır. İŞ TANIMI:• Satış faturalarını sisteme kaydetmek• E fatura , E Arşiv Fatura takibini yapmak• Cari hesap mutabakatlarını yapmak• Ba/ Bs mutabakatlarını yapmak• Ön muhasebe işlemlerini takip etmek ve raporlama• Ürün stok kontrolünü yapmak• Tüm ödeme ve tahsilatları takip etmek• Günlük , haftalık ve aylık cari hesap, irsaliye, fatura gibi mali işlemleri takip etmek• Günlük olarak muhasebe kayıtlarını tutmak• Genel muhasebe ile bağlantılı çalışmak. Sevkiyat biriminin evraklarını hazırlayıp sevkiyatı yönlendirmek.. Satışı yapılan ürünlerin servis kayıtlarını açmak

4 ay önce

Sevkiyat Şoförü

Kartek Yumurta - Yüreğir

Yumurta sektörün de faaliyet gösteren bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere satış deneyimi olan Sevkiyat Şoförü aramaktayız.

2 ay önce

Yüreğir Geneli Sektörler