Yüreğir Yayıncılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Yayıncılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Üretim Elemanı

Gr World Makina İthalat İhracat Ltd Şti - Yüreğir

Nilüfer Bölgesinde imalat yapan firmalarımızda yetiştirilmek üzere Üretim Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Aşçı

Fields Masters Spor Gıda San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Bahçe şehir/Gölet Mevkiinde yeni açılacak olan Cheese Bank restoranımız için Aşçı alınacaktır.

3 hafta önce

Matematik Öğretmeni-Ortaöğretim

Konyaaltı Sınav Kurs - Yüreğir

Uncalıda açılacak Sınav Kurs Merkezine Matematik Öğretmeni arıyoruz.

9 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Global Sınıf Anaokulu - Yüreğir

Ümitköyde bulunan anaokulumuzda tam zamanlı çalışacak personel aranmaktadır.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Golfer Tekstil Turizm San Tic A.Ş. - Yüreğir

Şirketimizde özellikle Ön Muhasebe, Tahsilat, Cari Hesapların Takibi gibi görevleri yürütecek ve aşağıdaki niteliklere sahip Muhasebe Elemanı arıyoruz.

10 ay önce

Kasa Sorumlusu/Şefi

Günok Gıda Turizm San ve Tic A.Ş - Yüreğir

Kasa Sorumlusu arıyoruz.

10 ay önce

Resepsiyonist

Pietra Otel - Yüreğir

Bayan Resepsiyonist aranıyor. Deneyimli veya deneyimsiz olabilir. Deneyimli olursa ilk tercihimizdir. Maaş Asgari Ücret yemek sigortaÇalışma saatleri 08:00-16:00 arasıdır.

5 ay önce

Satış Danışmanı

Sistem 55 Plaza - Yüreğir

Piazza AVM Türk Telekom Bayimizde çalıştırılmak üzere tam zamanlı personel aranmaktadır.

6 ay önce

Güzellik Uzmanı

Cem Taşdemir Güzellik Merkezi - Yüreğir

Ekibimizi genişletiyoruz.Bünyemizde protez tırnak, ipek kirpik, kalıcı makyaj uzmanları olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

10 ay önce

Makine Montaj ve Bakım Onarımcısı

Öykücan Gıda Tarım San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Kuru meyve üretimi yapan işletmemizde tam zamanlı çalışacak , ehliyetli , mevcut makine bakım onarım yapacak , elektrik genel arıza ve tesisattan anlayan , kaynak ve su tesisatı konularında bilgili , gerektiğinde satın almada da rol alabilecek deneyimli eleman aranmaktadır.

7 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Nefes Dağıtım Gıda Paz ve Eğitim San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Satış ve Pazarlama konusunda hizmet veren Distrübütörlük şirketimize,Daha önce hızlı tüketim sektöründe Ön Muhasebe ve Planlama konularında tecrübeli Kadın Muhasebe Sorumlusu Takım arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Afacan Kardeşler İthalat San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Eminönünde bulunan şirket merkezimizde görevlendirmek üzere ön muhasebemizi koordine ederek genel muhasebemizle uyumlu çalışacak Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

11 ay önce

Makine Teknik Ressamı

Memsa Makina San İnş ve Tic A.Ş. - Yüreğir

İlaç sektörüne kalıp ve yedek parça çizimi yapabilecek deneyimli Makine Teknik Ressamı aranmaktadır. Bu ilan sadece deneyimli adayların başvurusu içindir.Not:- Servis hizmetimiz yoktur. Yemekhane mevcut.- Askerliğini yapmamış adayların başvurusu kesinlikle dikkate alınmayacaktır.- Makine teknik ressamlığı bölümleri dışındaki (yapı, mimari ressamlık vb.) alanlar dikkate alınmayacaktır.

1 yıl önce

Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler)

Ekipnet Bilgisayar Yazılım Danışmanlık Hizmetleri - Yüreğir

Firmamızın projelerinde sahada verilen adreslere gidip internet kurabilecek ve sahada bulunan kurumsal cihazlara verilen eğitim sonucunda destek verebilecek personel arayışımız bulunmaktadır.Aktif araç kullanabilen ve ehliyeti olan şarttır.İstanbul / Küçükçekmece- Şişli ve civarında oturma şartlarımız bulunmaktadır.Esenyurt - Beylikdüzü , Büyükçekmece civarında ikamet edenler lütfen başvuru yapmasınlar.

7 ay önce

Ofis Destek Personeli

Tekdez Dezenfekte İzolasyon Arıtma Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Dezenfeksiyon ve izolasyon alanında hizmet veren firmamızda;Müşteri karşılayacak,Telefonda hizmet sunumunu yapacak,Dış ekiplerin iş planlamasına yardımcı olacak,Hizmeti tamamlanan işlerin servis formlarını alacak ve evrak takibi yapan,Evrakların sisteme veri girişini sağlayacak,Ofis içerisinde planlama yapmış yada öğrenmeye yatkın,İş emirlerinin hazırlanması ve takibi,Dokümantasyon,Evrak takibi,Müşteri takibi,Alacak takibi,Müşteri karşılama,Telefonda hizmet sunum,Proje geliştirme ve tamamlamalarını yapacak,Bilgisayarda veri girişi yapacak,İyi derecede Word, Excell ve Mail outlook kullanabilien,Prezentabl, diksiyonu düzgün, çalışma saatlerine uygun sağlayabilecek, Kesinlikle İstanbul Bahçelievler ve çevre İlçelerde ikamet eden Bayan personel alımı gerçekleştirilecektir.

5 ay önce

Uzaktan Eğitim - Kimya Öğretmeni

Abc Uzaktan Eğitim İnternet Danışmanlık Ltd Şti - Yüreğir

ABC Uzaktan Eğitim olarak kurumların ve bireylerin uzaktan eğitim alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere teknoloji geliştiren ve çözümler üreten bir şirketiz. 2016dan bugüne danışmanlara, eğitmenlere ve çeşitli kurumlara uzaktan eğitim altyapısı sağladık.Kendi teknolojimizi kullanarak geliştirdiğimiz Online Eğitim Platformumuzda, lise öğrencilerini üniversite sınavına hazırlama amaçlı okulu destekleyici, ders vermek üzere Kimya Öğretmenleri alınacaktır.

5 ay önce

Sağlık Destek Personeli

Ephesus Global Dental Diş Kliniği - Yüreğir

Diş polikliniğimizde ve yurt dışından gelecek hastalarımıza danışmanlık yapacak, tercihen tecrübeli çalışma arkadaşları arıyoruz

5 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Çeşm-i Cihan Basım Yayın Yapım Tic Ltd Şti - Yüreğir

Pandemi dolayısı ile bir süre evde çalışacak alanında uzman Grafiker aranmaktadır.

3 ay önce

Satış Uzmanı

Kuzey Marıne Equıpment Gemi Donatım Tic Ltd Şti - Yüreğir

Tuzla / İstanbulda faaliyet gösteren firmamız için;Aktif Satış Sorumlusu pozisyonunda görev alacak,Müşteri ziyaretlerinde bulunabilecek,Araç kullanabilen,Teklif verebilecek,Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen,İyi derecede İngilizce bilen,Satış konusunda tecrübeli Bayan adayların başvuraları değerlendirecektir.

3 hafta önce

Model Makineci

Gözde Öz Moda Evi - Yüreğir

Modelleri en temiz ve yanlışsız şekilde dikebilecek Model Makineci arıyoruz.Firmaların koleksiyon hazırlığı aşamasında kalıp dikim ütü paket her şey bünyemizdedir.Ceket ve abiye ağırlı çalışmaktayız.Dikilecek olan ürünü kesilmiş şekilde size veriyoruz.

11 ay önce

Yüreğir Geneli Sektörler