Yüreğir Yapı Market İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Yapı Market İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi

Mia Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri A.Ş. - Yüreğir

Miadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde, hasta karşılama, randevu takibi, hasta işlemlerinin faturalandırılması ve tahsilat konularında görevlendirilmek üzere, tercihen deneyimli takım arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Bilgi İşlem Uzmanı

Ngm Dış Ticaret Makine San A.Ş. - Yüreğir

Firmamıza Bilgi İşlem Uzmanı çalışma arkadaşı aramaktayız.İş Tanımı:Windows tabanlı sunucuların kurulum, yönetim ve denetimini yapmakSunucuların ve veritabanlarının düzenli yedeklerinin alınması, alınan yedeklerin kontrolünü yapmak, sunucuların performans ölçümlerini ve bakımını yapmak, sunucuların güvenliğini sağlamak,ERP ve otomasyon sistemlerinde entegrasyon yapmak ve geliştirmeye yardımcı olmak,Microsoft Windows kullanıcı işletim sistemlerinin kurulumu, yetkilendirmesi ve sorunlarına yerinde müdahale edilmesi,Linux kullanıcı işletim sistemlerinin kurulumu, yetkilendirmesi ve sorunlarına yerinde müdahale edilmesi,Raporlamalar ve uyarlama projeleri için SQL sorguları yazmak,Departman envanterlerinin takip etmek ve düzenli aralıklarla kontrollerini yapmak,Sistem arızalarının tanımlanması, girdi ve çıktıların bütünlüğünü ve doğruluğunu koruyacak biçimde düzeltici işlemleri yapmak,Yayınlanan internet sitelerinin ve alan adlarını (DNS) yönetmek,Kullanıcılara BT desteği sağlamak, PC donanım ve çevre birimlerinde oluşan arızalara müdahale etmek,Gerekli donanım ve yazılım altyapısını oluşturmak, aktif cihazların yazılımlarını güncellemek,İnternet kullanım trafiğini sürekli izlemek ve gerekli müdahaleleri yapmak,Sorumluluğundaki cihazların periyodik bakım, kontrol, yenileme planlarını hazırlamak,Sistem odasının rutin kontrolleri yapmak.

11 ay önce

Muhasebe Elemanı

Yazgülü Yapı Bilişim San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Şirketimiz bünyesinde çalisacak Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

4 ay önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Doğa Geri Dönüşüm San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Gelen misafirlerin karşılanması,Santral birimindeki Telefon ve Fax trafiğini yönetecek , gerekli notları alarak takibini sağlayacak,Posta, Kargo ve kurye işlemlerini yürütecek ve gerekli kayıtları tutacak,Randevu, toplantı seyahat ve benzer konuların organize edebilecek,Genel ofis düzeninin sağlayacak ve kontrolünü yapabilecek,

11 ay önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Sağlam Bilgi Özel Eğitim Dan ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Kurtköyde bulunan kurumumuza tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak çalışmak üzere Özel Eğitimci/ Uzman Öğretici çalışma arkadaşları aramaktayız.

5 ay önce

Pazarlama Elemanı

Barkın Makina - Yüreğir

İzmir Kısıkköydeki Endüstriyel Fırın Makinaları üretim, satışı yapan şirketimize Pazarlama Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Keseci(Tellak)

Nd Restoran Gıda ve Turizm San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Yeni açılmakta olan tarihi hamama Keseci alınacaktır.İlgilenenlerin müracaatlarını bekliyoruz. İş yerimiz Kayseri de olup yatacak yerimiz var.

11 ay önce

Fizyoterapi Teknikeri

Fasya Masaj Salonu - Yüreğir

Çengelköyde bulunan Muayenehanemizde Fizyoterapist Bülent Aydının kontrolünde verilen yönergelere uygun, hastalarımıza uygulama yapabilecek Fizyoterapi Teknikeri aramaktayız.Bülent hoca yapılacak uygulamalar hakkında yaklaşık 1 ay boyunca hastalar üzerinde uygulamalı olarak eğitim verecektir.Yol + Yemek + Asgari Ücret (Maaş belirli periyotlarda artış gösterecektir)

9 ay önce

Muhasebe Elemanı

Depar Çocuk Gereçleri San Tic A.Ş. - Yüreğir

Ticaret Lisesi veya Meslek Yüksek Okulların ilgili bölümlerinden mezun,Word, Excel, Office programlarını iyi derecede kullanabilen,İyi Derecede Bilgisayar Kullanabilen,E-fatura ve E-arşiv konularına hakim,Finansal raporlama yapabilen,İstanbul Hadımköy, Arnavutköy bölgelerinde ikamet eden,

9 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Bark Bina Yönetimi Dan ve Tem Hiz Ltd Şti - Yüreğir

VizyonumuzProfesyonel bina yöneticiliği konusunda; uzmanlığı, güvenilirliği , hızlı isabetli ve doğru karar verebilirliği ile teknik sorunlarınızı çözmek. İnsan ilişkilerindeki hassasiyeti, arabuluculuğu , butik çalışmaları , kanunlar ve etik kurallar çerçevesinde tarafsızlığı ile fark yaratan bir firma olmak. Çalışmalarımızın hem farkını görmek hem de etik olarak olumlu sonuçlarını almak bizim başarımızdır.

2 ay önce

Paketleme İşçisi

Dem Moda Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

İhracat tekstil firmamızda görevlendirilmek üzere takım arkadaşları alınacaktır.Çalışma saatleri:08:30-18:45Yıllık izin resmi tatil hafta sonu tatilTüm sosyal olanaklar mevcutİş kanunu prosedürlerine uygun çalışma yapılmaktadır.

2 ay önce

Kasap

Sophia Otelcilik İnşaat Turizm San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Kasabımızda çalışacak güvenilir ve deneyimli Kasap Ustası aranıyor.

5 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Bugün Reklam - Yüreğir

Firmamızda çalışmak üzere Müşteri Temsilcisi aramaktayız.İş Tanımı:Reklam ajansında sahada aktif olarak satış yapabilecek,Deneyimli ya da deneyimsiz (eğitim verilecektir),Sürekli olarak çalışacak,İş disiplinine sahip çalışma arkadaşları aranıyor.Maaş + prim + sosyal haklar.

1 yıl önce

Montaj Elemanı

Gnc Cam Yapı İç ve Dış Tic Ltd Şti - Yüreğir

Alüminyum doğrama cambalkon sektörlü firmamızda görevlendirilmek üzere Montaj Elemanı alınacaktır

2 ay önce

Satış Danışmanı

Ege Kayış Pazarlama Güç San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Deneyimli Satış ve Pazarlama Danışmanı aranmaktadır.

4 ay önce

Pres Operatörü

Altunel Pres Yedek Parça San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Eksantrik ve Hidrolik preslerde çalışacak Pres Operatörü alınacaktır.

2 ay önce

Aşçı

Netvoog Kurumsal Hizmetler A.Ş. - Yüreğir

Bahçelievlerde bulunan firmamızda, 8 kişiye öğlen yemeği yapmak üzere part-time Aşçı alınacaktır.Çalışma süresi haftada 5 gün 2 saattir.Bahçelievler-Yenibosna Merkez yakınında ikamet eden adayların başvurular değerlendirilecektir.Maaş asgari ücret üzerinden hesaplanacaktır.

1 yıl önce

Danışma Görevlisi

Durakcan Yapı Gayrimenkul - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Danışma Görevlisi alınacaktır.

5 ay önce

Oto Bakım - Onarımcısı

İyioğlu Oto Tamir Bakım Servisi - Yüreğir

İvedik organize sanayide bulunan dükkanımıza sök tak ustası arıyoruz.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Fika Yazılım Tic Ltd Şti - Yüreğir

İstanbul Şişli Ofisimizde ;Telefonda potansiyel müşteriler ile iletişime geçerek randevu alacak,Ofis içinde ikram ve genel düzen ile ilgilenecek . Çağrı merkezi ve tele satış alanlarında tecrübeli görev yapabilecek Müşteri Temsilcileri alınacaktır.Net Maaş: 2020 TL Çalışma Süresi:Hafta İçi: 08.30 - 18.00 Cumartesi-Pazar TatilNet Maaş + Yüksek Prim+ Sgk

1 yıl önce

Yüreğir Geneli Sektörler