Yüreğir Tesisat İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Tesisat İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Temizlik Görevlisi

Yılmazlar Otomotiv San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Mercedes Yetkili Bayimizde çalışacak Temizlik Görevlisi çalışma arkadaşı aramaktayız.

10 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Noir Pro Creative Studio - Yüreğir

Ankara, Keklikpınarındaki tasarım ofisimize işinde uzman, portfolyo sahibi, daha önce sektörde tecrübe edinmiş, ERKEK ve SİGARA KULLANMAYAN Grafik Tasarımcı arıyoruz.

1 yıl önce

Psikolog

Alg Palandöken Psikoteknik - Yüreğir

Erzurumda tam zamanlı olarak psikoteknik değerlendirme merkezinde çalışmak üzere;Psikolog alınacaktır.Psikoloji bölümünden mezun olma şartı vardır.2550 + 250 = 2800 TL maaş ile başlatılacaktır.

1 yıl önce

Teknisyen, Tamir-Bakım Personeli

Ayyıldız Sac Profil Demir Çelik San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Demir çelik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Keresteciler Sitesinde (kazan) bulunan fabrikasında;- Elektrik bilgisi (arıza tamir, bakım vb.)- Kaynak makineleri tamir ve bakım- Torç tamir ve bakım- Vinç bakım ve arıza tamiri

1 yıl önce

Müşteri Temsilcisi

Mh Yazılım & Akademik Danışmanlık - Yüreğir

Edirnede bulunan ofisimizde yer alan akademik danışmanlık şirketinde müşterilerimiz ile yazarlarımız arasında köprü görevi görecek Müşteri Temsilcisi arıyoruz.

3 ay önce

Şoför

Ecs Emir Çift Cam San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Araç kullanacak personel alınacaktır.

3 ay önce

OMM Lastik Örme Makinesi Ustası

Kaya Dantel ve Lastik Örme San Tic Ltd Şti - Yüreğir

OMM lastik makinesinde çalışacak eleman arıyoruz.

4 ay önce

Sekreter

Betasan Tıbbi Bant San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Sekreter aramaktayız.Telefon ile arayan kişilere bilgi verilmeyecektir.Hafta içi 08:00-18:00 arası çalışmaktayız.Cumartesi ve pazar tatildir.Asgari ücret + yol +yemek +servis

4 ay önce

Yönetici Asistanı

Mutaş Mutfak Isıtma İç ve Dış Tic Ltd Şti - Yüreğir

Mutfak ekipmanları satışı yaptığımız Mamaktaki mağazamız için Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Teknisyen

Zentech Teknik Servis Hizmetleri Tic A.Ş. - Yüreğir

Teknolojinin, Türkiyenin her yerine hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasını sağlamak, hem bireysel hem de kurumsal kullanıcıların, yazılımsal ve donanımsal tüm ihtiyaçlarına çözüm sunmak amacıyla kurulan Zentech Servis, dünyanın en değerli markası Apple ile yaptığı işbirliği ile Apple Premium Servis Sağlayıcı unvanına sahip olmuştur. Premium Servis, Apple’ın hizmet, kalite ve güvenilirlik kriterlerini gözeterek, dünya çapında ayrıcalıklı kurumlara sunduğu Apple markası ile servis sağlayabilme yetkisidir. Zentech Servis, Apple Premium Servis Sağlayıcısı unvanıyla Türkiyenin en geniş Premium yetkili servis ağına sahiptir. Bursada bulunan teknik servis mağazamızda, müşterilerinin ürünlerini yazılım ve donanım olarak değerlendirmek ve müşteri memnuniyeti yaratan bir servis hizmeti sunmak ve müşterilerinin ürünler hakkında yaşadığı eğitim, yazılım veya donanım sorunlarını değerlendirmek ve doğru teknik ve ekipman ile hızlı ve müşteri memnuniyeti yaratan bir servis hizmeti sunarak Teknisyen olarak çalışacak adayların başvurularını bekliyoruz.

5 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi (Fransızca)

Leon Cc Dijital Hizmetler San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

İZMİRde FAALİYET GÖSTEREN FRANSIZCA ÇAĞRI MERKEZİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE Ana dili seviyesinde FRANSIZCA bilen, İn Bound / Out Bound - Deneyimli / Deneyimsiz, yüksek gelir hedefi olan çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 ay önce

Sevkiyat Görevlisi

Barbecue Cafe Bistro - Yüreğir

Mobilya kurulumundan anlayan kamyon sürebilen Sevkiyat Görevlisi aramaktayız..

4 ay önce

Executive Chef

Maia Luxury Beach Hotel & Spa - Yüreğir

Üst yönetimi ve ekibi ile MAIA Luxury Beach Hotel & Spa, profesyonel hizmet kalitesini konuklarına sunmaktadır.

7 ay önce

Türkçe Öğretmeni

Altıkalem Kurs Merkezi - Yüreğir

KURS merkezimize Lgs,Tyt,Ayt konularına hakim deneyimli Türkçe Öğretmeni alınacaktır.

3 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Med Akademi Koleji - Yüreğir

Kurumumuzda tam zamanlı ve kadrolu olarak istihdam edilmek üzere İngilizce Öğretmeni aranmaktadır. Kurumumuz öğretmenlerini yasal başvurular ve onaylar doğrultusunda resmi olarak istihdam etmektedir.İŞ TANIMI:Eğitim alanında faaliyet gösteren kurumumuzun, Ankara Med koleji görev alacak “ İngilizce Öğretmeni” arayışımız bulunmaktadır.

5 ay önce

Bilgi İşlem Destek Elemanı

Asdem İnşaat Turizm Tic ve San A.Ş. - Yüreğir

Organize de bulunan işletmemizde,bilgi işlem departmanında istihdam etmez nedeniyle Bilgi İşlem Personeli aramaktayız.

7 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Kent Klinik Sağlık Hizmetleri Ltd Şti - Yüreğir

Ankara Yenimahalledeki kliniğimizde istihdam etmek üzere Diş Hekimi Asistanı arıyoruz.

2 ay önce

Asistan

Morvarid Bilişim Danışmanlık Dış Tic A.Ş. - Yüreğir

Lokasyonu İstanbul-Kadıköyde bulunan Bilişim firmamızda planlama, organizasyon ve koordinasyon becerilerine sahip, iletişim becerileri yüksek, sonuç odaklı çalışan, ön muhasebe bilgisine sahip Asistan arayışımız bulunmaktadır.Genel Nitelikler· Operasyon departmanına doğrudan bağlı olarak ön muhasebe, faturalama ve idari sekretarya işlerinin yürütülmesi ve takibinin yapılması,· Ofis içerisinde yapılan harcamalara ait faturaları listelemek ve ilgili programa girişini yapmak,· Fatura kesmek ve arşivlemek ve ilgili müşteriye gönderilmesini sağlamak,· Kargo ve ihtiyaç olan benzeri konularda destek olmak,· Resmi evrakları dosyalamak, firmaya gelen resmi evrakları ilgili birimlere iletmek, · Resmi belgelerin süre/ vizelerini takip etmek, gerektiğinde belge yenileme için gereken evrakların · hazırlanmasına yardımcı olmak. Resmi ve tüzel kişiliklerle ilgili gerekli ödemelerin takibini yapmak.· Günlük olarak yapılan faaliyetlerin raporlanması,· Mevcut müşterilerle iletişim halinde olmak,· Ofis içi düzen ve gerekli malzemelerin temini,· Günlük olarak yapılan faaliyetlerin raporlanması,

1 yıl önce

Ziraat Mühendisi (Toprak Bilimi ve Bitki Besleme )

Albayrak Group Mekanik Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Yurtdışı modern sera projelemizde topraksız tarım, sebze üretim kısmını yönetecek Ziraat Mühendisi çalışma arkadaşları aramaktayız.

9 ay önce

Satış Elemanı

Ulusal Araştırma Tanıtım Merkezi - Yüreğir

Tekirdağ Merkezde bulunan araştırma firmamızın tanıtım ve satışında, Türkiye genelinde mağazası (market-giyim mağazası-restoran vb.) olan firmalarla irtibat kurabilecek, iş bağlantısı yapabilecek bayan personel aramaktayız.

5 ay önce

Yüreğir Geneli Sektörler