Yüreğir Temizlik Malzemeleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Temizlik Malzemeleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

İklimlendirme Soğutma Teknikeri

Adelsan Express Bakım Onarım Servis Hiz Ltd Şti - Yüreğir

Bakım ve arıza onarım tecrübesi olan kişiler aranmaktadır.

1 yıl önce

Cnc Dik İşleme Operatörü

Adım Koza Hidrolik Pnömatik San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Cnc Dik İşleme Operatörü alınacaktır.

5 ay önce

Tele-Satış Elemanı

Seha Yangın Söndürme Güvenlik Sis San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda çalışmak üzere Tele-Satış Elemanı aramaktayız.İş Tanımı:Müşterilere telefon ile ulaşarak hizmetlerimiz hakkında bilgi vermek,Günlük, haftalık ve aylık satış hedeflerine ulaşılmasını sağlamak,Müşteri memnuniyetini arttırmak, öneri ve şikayet konularında aktif rol almak,Mevcut veya potansiyel müşterilerin telefonla aranarak ürünlerin tanıtımını ve satışını gerçekleştirmek.

7 ay önce

Üretim Elemanı

Nurdal Mermer Madencilik İç ve Dış Tic San Ltd Şti - Yüreğir

Kayseri’de faaliyet gösteren mermer fabrikasında çalışmak üzere vasıflı vasıfsız Üretim Elemanı alınacaktır.İş tanımı ve ücret detayları mülakat sırasında görüşülecektir.

6 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Ava Reklam Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Çağrı merkezinde çalışmak üzere Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi aranmaktadır.Hafta içi : 09:00 - 18:00Cumartesi : 09:00 - 18:00

11 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Yusuf Akbulut Gayrimenkul Tic Ltd Şti - Yüreğir

Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak doğru bilgilendirme yapmak, en uygun çözümü sunmak, müşteri memnuniyetinin sağlanması konusunda çaba sarf etmek üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

6 ay önce

ACİL BAY APARTMAN GÜVENLİK/DANIŞMA GÖREVLİSİ / KADIKÖY ERENKÖY

VİZYON VİP - Yüreğir

Kadıköy, Erenköy mh, Bağdat Caddesi apartman projemizde çalışacak, askerliğini yapmış, 25-37 arası, boy: 1.70 yada üzeri, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, 2530 TL maaş + agi ile çalışacak bay danışma/güvenlik personeli aranıyor. Çalışma yerine Geçen Minibüs ve Otobüsler = Kadıköy-Pendik Minibüs ve Sahil'den Geçen Sarı Dolmuş ayrıca 17 ve 16 D Nolu Otobüs Projemize Yakın Yerden Geçiyor.. Güvenlik Kimlikli yada Güvenlik sertifikası var veya güvenlik kimlik başvurmuş ya da güvenlik okuluna yazılmış olması şartımızdır. Şantiye hariç 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Apartman-Site-Rezidans-Villa-Köşk projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Aşağıdaki telefonunu arayıp onay aldıktan sonra şirkete görüşmeye geliniz. Ulaşamazsanız, telefonun mesaj bölümünden bilgilerinizi, kriterlerinizi ve numaranızı yazın. Olumlu olduğunda size geri dönüş yapalım. İnsan Kaynakları İrtibat: 05051825070

9 ay önce

mutfak sorumlusu

UFUK AKARYAKIT TİC TUR LTD ŞTİ - Yüreğir

Üçkuyular Opet İdari Ofiste mutfak sorumlusu olarak çalışacak, ofis temizlik işlerini yapacak, yemek yapmayı iyi bilen 25-40 yaş arası bayan eleman işe alınacaktır. müracaat için 5305468952 Dilek hnm ve 5378102859 Murat ve Yılmaz bey ile görüşebilir, CV ile bizzat müraacat edebilirsiniz. ACİLDİR.

11 ay önce

PVC Doğrama İmalat ve Montaj Teknisyeni

Yılmaz Yapı - Yüreğir

Buca Kaynaklarda Pvc Doğrama (Proline Marka) Fabrikasında çalışmak üzere personeller (ustalar) alınacaktır. Gaziemirden otobana giren bir aracımız mevcuttur.

5 ay önce

Web Arayüz Geliştirici

Devartist | İnteraktif Web Ajansı - Yüreğir

Küçük ekibimize katma değer sağlayacak, uyum içerisinde çalışabileceğimiz, kendisini geliştirmesine sonuna kadar destek olacağımız, Front-End Development ve Google ADS konusunda deneyimli bir takım arkadaşı arıyoruz.Websitelerindeki front-end güncellemelerinin yapılmasıGoogle ADS reklamların takibinin yapılması, optimizasyon ve raporlama süreçlerinde rol alınmasıMüşterilerin websitelerinin SEO konusunda belirlediğimiz kriterlerdeki iyileştirmeleri yaparak güçlendirilmesiAdayın PHP bilgisi bizi mutlu eder.

2 ay önce

Teknik Destek Elemanı

Kırantaş Asansör İnş Tur San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Teknik Destek Elemanı aranmaktadır.

5 ay önce

Sekreter

Invest Gayrimenkul - Yüreğir

Çamlık Caddesinden bulunan invest gayrimenkul şirketine bayan Sekreter alımı yapılacaktır.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Callnet Çağrı Merkezi - Yüreğir

Çağrı merkezi müşteri temsilcisi alınacaktır

1 ay önce

Türk, Bayan, Yatılı Hasta bakıcı Aranıyor

Nagihan Kavak - Yüreğir

Annem için yatılı Turk, Bayan eleman aranıyor , 5 yıldır felçli Günlük egzersizler İlaç takibi Temizlik ve yemek konusunda yardımcı olacak, Cep telefonundan uzak duracak eleman aranıyor .

5 ay önce

Muhasebe Elemanı

İstanbul Hırdavat - Yüreğir

Aile şirketimizde sürekli olarak işini kendi işi gibi benimseyecek çalışkan üretken yaratıcı bir iş arkadaşı aramaktayız

1 yıl önce

Makine Mühendisi

Kayalı Metal Çelik Kapı San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda çalışmak üzere Makine Mühendisi arıyoruz.

5 ay önce

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi

Özel Vital Hospital - Yüreğir

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi aranmaktadır.İş TanımıKurumumuzun verdiği hizmetlerinden faydalanmak üzere gelen hastalara gerekli bilgileri aktaracak,Hastaların kabul işlemleri için gerekli hazırlıkları tamamlayacak,Hizmetlerimizden faydalanan/faydalanacak hastaların ödemesini alacak ve faturasını kesecek,Hastanın ödemesiyle ilgili evrakların eksiksiz olduğunu kontrol ederek teslim edecek,Gün sonunda ilgili bölüme kasa teslimi yapacak.Hasta kayıt kabul tecrübesi olmayanlar başvurmasın lütfen değerlendirilmeyecektir.

11 ay önce

Acil site bay danışma vardiya sorumlusu / sultanbeyli pendik çamlık mh

VİZYONVİP - Yüreğir

ÇALIŞMA YERİ: PENDİK, ÇAMLIK MH PROJE İSMİ: SİTE GÜVENLİK KİMLİK KARTLI YADA SERTİFİKASI VAR YADA GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURMUŞ ENAZ 1 YIL DANIŞMA/GÜVENLİK SORUMLUSU YADA AMİR OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-APARTMAN-Vİ LLA-KÖŞK PROJELERİNDE DANIŞMA/GÜVENLİK SORUMLUSU YADA AMİR OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1.75 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 30-45 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2825TL MAAŞ + AGİ + SERVİS SERVİS GÜZERGAHI= KURTKÖY ESTTANBUL SİTESİ ÖNÜNDEN ALIP PROJEYE BIRAKIYOR NOT: YUKARDAKİ KRİTERLERİ UYANLARIN ARAMASI ZORUNLUDUR. /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ TEL: 05051825070

3 ay önce

Tercüman

Pramit Tekstil Deriplastik San Ltd Şti - Yüreğir

İthalat yapan şirketimize Sırpça ve Boşnakça konuşup yazabilen çalışma arkadaşı aramaktayız.

10 ay önce

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Meva Proje İnş Gıda San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Tecrübeli Muhasebe ve Finans Sorumlusu aramaktayız.

1 yıl önce

Yüreğir Geneli Sektörler