Yüreğir Sigorta İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Sigorta İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ziraat Mühendisi

Malatya Birlik Organik Gıda ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firma bünyesinde bulunan organik projeleri yönetebilecek 1 Ziraat Mühendisi alımı yapılacaktır.

1 yıl önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Partner Team - Yüreğir

Partner Team ailesi olarak çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere deneyimli Satış Temsilcileri aramaktayız.Kişisel haklar; Maaş,Sgk,Yemek,Prim şeklinde olacaktır

1 yıl önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Yalçındağ Çevre Teknolojileri San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Emlak Konut Konya Temaşehir Konut Projesinde çalışacak Saha Mühendisi alınacaktır.

9 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Batı Ticaret - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Leon Özel Güvenlik Hiz Ltd Şti - Yüreğir

Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

6 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Sg Dental Klinik - Yüreğir

Nişantaşı veya Güngören şubemizde çalışacak Diş Hekimi Asistanı aranıyor.

6 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Mavikent Otomotiv Sanayi ve Taşımacılık Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda Çalışmak Üzere,Tercihen üniversitelerin Grafik Tasarım, Reklam Tasarımı, Güzel Sanatlar Fakültesi, Görsel iletişim Tasarımı ve Bilgisayar mühendisliği bölümlerinden mezun, Adobe Photoshop, Illustrator programlarını iyi derecede bilen, InDesign, Premiere programlarında bilgi sahibi,Adobe After Effects ile gif ve video yapımı konusunda profesyonel derecede bilgisi ve tecrübesi bulunan,Daha önce ajans deneyimi olan,Minimum 3 yıl deneyimli,Portfolyo sunabilecek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Türkçe’yi dilbilgisi kurallarına dikkat ederek kullanabilen ve sosyal medya diline hakim,Trendleri takip eden, keşfetmeyi seven, yaratıcı fikir ve kampanya yönetimi konularında başarılı, içerik oluşturacağı sektörü etkileyeceğine güvenen,Sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek, detaylara önem veren, disiplinli, yaratıcılık yönü kuvvetli,Yaratıcı fikir ve kampanya yönetimi konularına başarılı,Gelen revizeleri hızlıca çözebilen, zamanını yönetebilen, çalışmayı seven, çözüm odaklı, tasarım ve uygulama konusunda hızlı, süreç odaklı,Web site tasarımı yapabilenWordpress sistemini bilen takım arkadaşı arıyoruz.

7 ay önce

Pazarlamacı

Evim Marmaris - Yüreğir

İstanbul da Islak hamburger köftesi ve sosu pazarlaması yapacak Pazarlamacı aranıyor.

2 hafta önce

Müşteri Temsilcisi

Hemen Geliriz Teknoloji San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Mersin Üniversitesi Kampüs Alanı içerisinde yer alan Teknopark idari binasındaki ofisimizde görevlendirilmek üzere müşteri temsilcileri aramaktayız. Ofisimizde görevli müşteri temsilcileri, görüşme kayıtlarının dinlenmesi, müşterilerimiz ile telefon üzerinden iş ilişkilerini yürütme, alacak ve tahsilat takibi gibi konularda görevlendirilecektir. İstihdam İEP ( İş Başı Eğitim Programı ) kapsamında gerçekleştirilecektir.

10 ay önce

İlaçlamacı (Bitki Zararlıları ile Mücadele)

Expres Çevre Sağlığı Hiz San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Haşere ilaçlama yapan ve Muğla- Bodrum ilçesinde bulunan şirketimizde ilaçlama operatörü olarak çalışacak ziraat teknikeri, ziraat mühendisi yada ilaçlama operatör belgesi olan arkadaşlar alınacaktır, *** İl dışından gelecek arkadaşlar için kalacak yer mevcuttur.

7 ay önce

Müzik Öğretmeni

Asfen Okulları - Yüreğir

Asfen Okulları Anaokulu-İlkokul-Ortaokul kademesinde eğitim vermekte olan bir PYP Uluslarası Bakalorya aday okuludur.Okulumuzda çalışmak üzere Müzik Öğretmeni aramaktayız.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Uyarlar Çimento Tic ve San Ltd Şti - Yüreğir

Ankara Balgat da yer alan Uyarlar Çimento Paz. Nak. Tİc. ve San. LTD. ŞTİ. şirketine ön muhasebe için personel alınacaktır.

5 ay önce

Rusça Öğretmeni

Kariyer Özel Eğitim Bilgi Bilişim Ltd Şti - Yüreğir

Eğitim konusunda hizmet veren firmamızda, İngilizce ve Rusça eğitimleri verebilecek, sunum yeteneği ve diksiyonu düzgün, takım çalışmasında başarılı, iletişim becerileri kuvvetli, tercihen Çerkezköy ve Çorluda ikametgah eden part time İngilizce ve Rusça eğitimcileri aranmaktadır. Not: Başvuru yapacak arkadaşların en az 5 yıl deneyim kısmına dikkat etmelerini istirham ederim

1 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Güler Net E-Ticaret ve Bilişim Hizmetleri Tic Ltd Şti - Yüreğir

E-ticaret firmamıza muhasebesini tutabilecek. gerekli muhasebe programlarından en az birini daha önceden kullanıp deneyi sahibi edinmiş kadın çalışma arkadaşları aramaktayız.

7 ay önce

CNC Torna Tezgahı Operatörü

Teknik İşler - Yüreğir

Güngören sanayi sitesinde bulunan torna freze cnc firmasına alanında tecrübeli tecrübesiz elemanlar alınacaktır.

3 ay önce

İnşaat Teknikeri

Balıkesir Elit İnşaat Gıda Hay Ltd Şti - Yüreğir

İnşaat Teknikeri aranmaktadır.

1 yıl önce

Temizlik Görevlisi

Serhat Sürücü Kursu - Yüreğir

Ofis temizliği ve Çay, Kahve, Yemek servis hizmetini yürütecek, Hizmet sektöründe görev almış, Temizlik ve hijyen konusunda özenli,Çerkezköy civarında ikamet eden, Bayan personel aranmaktadır.(Emekli olan Bayan Çalışma Arkadaşlarımızda değerlendirilecektir.)

3 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Tülay Tekstil İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Görevlisi alınacaktır.

1 yıl önce

İkram ve Temizlik Personeli

Kayaroyal Düğün Davet Organizasyon San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firma içerisinde bulunan personel ve misafirlerimize ikram servisinde bulunabilecek ve ofislerin genel temizlik işlerini gerçekleştirebilecek personel arayışımız bulunmaktadır.

10 ay önce

Filo Araç Takip ve Raporlama Uzmanı

Güler Nakliyat ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Güler Nakiyat ve Lojistik bünyesinde Gebze-Şekerpınar lokasyonumuz da görevlendirilmek üzere “Filo Araç Takip ve Raporlama Uzmanı ” aramaktayız.Özel dağıtım operasyonları ile ilgili Filo araçlarının organizasyonların gerçekleştirilmesini sağlamak, Filo araçları nakliye yönetimini gerçekleştirmek,Kendine bağlı personel, araç , ekip ve diğer teçhizatı idare etmek, analiz edip raporlamak Filo araçları rota, yakıt vs.. süreçlerini yönetmek, geliştirmek, Operasyonel rota, yakıt, km raporlamaları takip etmek ve gerçekleştirmek, Evrak akışlarının düzenli ve sistematik olarak takip edilmesini sağlamak,Siparişlerin zamanında gelmesinin sağlanması ve sipariş takibinin yapılması,Filo araçları sürücüleri ile sağlıklı iletişim sağlanması, performansların izlenmesi ve geliştirilmesi,

6 ay önce

Yüreğir Geneli Sektörler