Yüreğir Savunma Sanayi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Savunma Sanayi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pazarlama Elemanı

Cimcim Makine ve Mühendislik - Yüreğir

Pazarlama Elemanı Aranıyor !!

7 ay önce

Büro İşçisi

Mersin Gelişim Gayrimenkul İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Ofisimizde görevlendirilmek üzere Büro İşcisi aramaktayız.Çalışma saatleri ; 08.30-17:00

3 ay önce

İmalat ve İlgili İşçiler (Elle)

Mekamax Mekatronik Makina San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

• Beton blok parke makinası imalatı yapan firmamıza • Kaynaklı İmalat ve Kaynak süreçleri konusunda tecrübeli,• Teknik resim bilgisi olan,• Projeye göre imalat ve montaj yapabilecek,• Argon Kaynağı , Gazaltı Kaynağı , Oksijen Kaynağı konusunda enaz 3 yıl tecrübeli Makine montaj imalat –kaynak yapabilen personeller Aranıyor.

5 ay önce

Pazarlama Elemanı

Mie Kozmetik ve İlaç Sanayi Tic Ltd Şti - Yüreğir

İş alanınız ne olursa olsun, ister iş sahibi olun, ister işsiz olun, bizimle herkes çalışabilir. Yapmanız gereken tek şey firmamızın size vereceği fiyat listesine göre ürün satmak, pazarlamak veya bayilik sistemi geliştirmek. Buna göre yaptığınız cironun %20si sizin olacak, sizin hesaplarınıza aktarılacak veya sizden gelen cironun %20sini kendinize aldıktan sonra geriye kalan ciroyu firmamız hesaplarına aktarırsınız.

10 ay önce

Proje Asistanı

Momentum Organizasyon San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Momentum Organizasyon San. Tic. A.Ş. Ankarada organizasyon departmanında; kurumsal toplantılar, seminerler, ulusal-uluslararası kongreler, özel müşteri etkinliklerinde görevlendirilmek üzere aranan niteliklere uygun tam zamanlı çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız.Görüşmeye gelen kişilerden aranan niteliklere uygun olanlar ile önce mülakat yapılacak, başarılı olanlar ile organizasyon/proje asistanı olarak devam edilecektir.Organizasyon sekretarya süreçlerinin yönetilmesi,Organizasyon bütçelemesi ve yürütülmesi,Organizasyonun teknik ve dekor işlerinin koordinasyonu,Etkinlik alanının planlanması,Proje ile ilgili kurumların arasındaki iletişimi ve koordinasyonu sağlamak üstlenilecek görevlerdendir.NOT: İngilizce bilmek tercih sebebidir.

1 yıl önce

Temizlik Görevlisi

Deryakenar Lounge Kafe Restoran San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Restoranımızda sabah 08:00 akşam 17:00 arası çalışacak Temizlik Görevlisi takım arkadaşı arıyoruz.

11 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Realty World Czm Gayrimenkul - Yüreğir

TÜRKİYENİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN GAYRİMENKUL FRANCHISE MARKASI1973 yılında ABD’de kurulan Realty World; marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar USD’lık yatırım ve yılda % 30 büyüme ile Amerika’nın en hızlı yükselen emlak devidir. 2005 yılında faaliyetlerini Türkiye’ye taşıyan Realty World, ilk yılında gösterdiği büyüme ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen emlak markası olmuştur. Realty World Türkiye, bu başarısını 2006, 2007 ve 2008 yıllarında Realty World ülkeleri arasında en hızlı büyüyen marka ödülünü alarak sürdürmüş ve Türkiye genelinde 130’u aşkın ofise ulaşmıştır.Realty World CZM GayrimenkulOfisimizin fiziksel imkanlarını, ofisteki diğer iş ortaklarımızın bilgi ve tecrübelerini, RW markasının gücünü, bilinirliğini, eğitimlerini ve kurumsallığını destek alarak; birlikte belirlediğimiz çalışma bölgesinde “satılık&kiralık” portföy oluşturmak; bu portföyleri pazarlamak, yeni kontaklar geliştirmek, satış ve kiralama yapmak suretiyle çalışmaktadırlar..Bu çalışma sisteminde Mesai Değil, Sorumluluk Bilinci esas olup; gayrimenkul danışmanları kendi çalışma programlarını ve takvimlerini kendileri oluşturmakta; kendi performanslarıyla orantılı olarak, yüksek prim oranıyla yüksek gelir elde etmektedirler. Realty World Türkiye Ailesinin İSTANBUL - ANADOLU Bölgesi, BAĞDAT Caddesinde hizmet veren REALTY WORLD CZM GAYRİMENKUL ofisi olarak, Gayrimenkul Danışmanları arıyoruz.

3 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Can Deluxe Hotel - Yüreğir

Restorant ekibinde görev alacak gelişime açık deneyimli Garson Servis Elemanı aranmaktadır.

4 ay önce

Satış Pazarlama Müdürü

Sumer İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri - Yüreğir

İŞ TANIMI • Şirketin pazarlama ve satış stratejileri doğrultusunda, pazarlama ve satış aktivitelerini planlamak, uygulamak ve uygulatmak• Basılı, çevrimiçi, elektronik medya ve doğrudan posta dahil olmak üzere reklam ve tanıtım faaliyetlerini planlamak,• Satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesini sağlayarak hedef müşterilere ulaşıp yeni müşterileri araştırarak mevcut müşteri portföyünü genişletmek, iş geliştirme için sistem ve yöntemler oluşturmak, takip etmek ve raporlamak• Gelişen pazarlama stratejilerinden haberdar olmak. • Müşterilere optimum çözümler sunmak, müşteri şikayetlerini çözüme kavuşturulmasını sağlamak ve müşterilerden gelecek talepleri şirket hedef ve politikalarına uygun olarak değerlendirmek,• Ürünlerin tedarik edilmesi sürecinde lojistik ekibi ile koordinasyon halinde bulunarak, ürün tedariğinin güvenli şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak,

3 ay önce

İmalat Elemanı

Ecedoruk Tekstil İnşaat Tic Ltd Şti - Yüreğir

Yuvarlak örme makinesinde tecrübeli Erkek İmalat Elemanı aranıyor.

1 yıl önce

Sekreter (Order Taker)

Prodem İnşaat Demir Çelik San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Şirketimizde çalışmak üzere Sekreter alınacaktır.

1 yıl önce

Vasıfsız Eleman

Euromod İnşaat ve Mobilya Tic Ltd Şti - Yüreğir

Prefabrik bina imalatı yapan firmamız için imalat bölümünde çalışacak Vasıfsız Eleman alınacaktır.

9 ay önce

İnşaat Teknikeri

Balıkesir Elit İnşaat Gıda Hay Ltd Şti - Yüreğir

İnşaat Teknikeri aranmaktadır.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Alnur Danışmanlık İthalat İhracat Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamız TANBOUR İRON, FATOUM STEEL ve ESTAITIA FURNİTURE firmalarının Türkiyede temsilciliğini sürdürmekte olup, bünyemizde görev alacak olan Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

10 ay önce

Anaokulu Müdürü

Inci Yıldız Montessori Anaokulları - Yüreğir

Kayıt veli ilişkilerinde deneyimli görüntüsüne önem veren resimli cv ler değerlendirilecektir.

6 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Bein Sport Digitürk - Yüreğir

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi aramaktayız.

4 ay önce

Tahsilat Uzmanı

Unique İnsan Kaynakları Danışmanlık Ltd Şti - Yüreğir

Danışmanlığını yaptığımız tahsili gecikmiş alacak yönetimi konusunda önde gelen şirketlerden biri olan firmamız için Call Center’da çalışacak Tahsilat Uzmanı arıyoruz. Borçlularla telefon ile tahsilat odaklı etkin iletişime geçebilecek,Hedef odaklı ve performans odaklı çalışarak, yüksek prim kazanma fırsatlarını yakalayabilecek,Borç tahsilatını yapacak ve ödemeleri takip edecek. çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Edebiyat Öğretmeni

Yönel Akademi Eğitim ve Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Yüreğir

İstanbul Fatihte bulunan kursumuza Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni aramaktayız.

6 ay önce

Halkla İlişkiler Uzmanı

Historyhair Sağlık Turizm ve Pazarlama Ltd Şti - Yüreğir

İstanbul Ataşehir de bulunan Saç Ekimi ve Estetik Merkezimizin Uluslararası Satış Pazarlama Departmanında görevlendirilmek üzere;Fransızca, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Portekizce, Rusça, Arapça dillerinden en az birini çok iyi seviyede bilen, aşağıdaki niteliklerde Halkla İlişkiler Uzmanıaramaktayız.

1 yıl önce

Pres Operatörü

Altunel Pres Yedek Parça San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Eksantrik ve Hidrolik preslerde çalışacak Pres Operatörü alınacaktır.

2 ay önce

Yüreğir Geneli Sektörler