Yüreğir Plastik ve Ürünleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Plastik ve Ürünleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yönetici Asistanı

Edu Global - Yüreğir

Yurtdışı eğitim sektöründe İstanbul, Bursa, İzmir, Gaziantep ofisleri ile yurtiçinde, Varşova(Polonya), Koblenz(Almanya) ve Prag(Çekya) ofisleri ile yurtdışında hizmet veren EduGlobal® olarak İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa’da “Yönetici Asistanı” takım arkadaşı aramaktayız.İş Tanımı:Yöneticinin günlük iş akışını ve ajandasını takip etmek, gerekli planlamayı sağlamak,İhtiyaç duyulan araştırma, rapor, metin ve sunumlar ile ilgili gerekli dokümantasyonu hazırlamak,Telefon, mail, randevu ve toplantı trafiğini yönetmek,Dosyalama ve dokümantasyon işlemlerini yürütmek ve takip etmek,Kuruma gelen misafirleri karşılamak,Tüm birimler ile iletişim ve koordinasyonu sağlamak.

11 ay önce

Fotoğraf Çekimci

Merve Mete Photography - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilecek Fotoğraf Çekimci aranmaktadır.Anlaşmalı olduğumuz hastanede doğum fotoğrafları ve ertesi gün aile fotoğraflarını çekebilecekÇekilen fotoğrafların düzenli olarak sisteme yüklenmesini yapabilecekSürekli hastanede bulunması gerekmez, doğum saati bildirildiğinde en geç 30 dk. içinde hastane olması yeterli.Çekim başı ya da aylık maaşlı olarak anlaşma yapılabilir

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Falke Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş. - Yüreğir

Bahçelievler Nish İstanbulda bulunan, muhasebe ve hukuk alanında hizmet veren firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Ofis Sekreteri

Labser İleri Teknoloji ve Laboratuvar Hiz Ltd Şti - Yüreğir

Her türlü evrak takibini yapmak,Santral/telefonlara cevap vermek,Yöneticisinin ajandasını düzenlemek ve koordine etmek,Misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesi konusunda destek vermek,Ön Muhasebe/Kasa defterini tutmak,Seyahat organizasyonları, ulaşım - konaklama rezervasyonlarını yapmak üzere Genel Ofis Sekreteri arayışımız bulunmaktadır.

5 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Smmm Adem Mehmetalioğlu - Yüreğir

Smmmm ofisimize mikro programı bilen deneyimli çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

Döner Ustası

Chef Döner - Yüreğir

Chef Dönere Döner Ustası aranmaktadır.

1 yıl önce

Çaycı

Alşin Çelik İmalat San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

35-40 yaş arası bayan sadece Sincanda ikamet eden yemek yapabilen yemekhanemizdeki aşcıya yardımcı olacak titiz idari binadaki çalışanlara çay servisi ve koridor mutfak temizliği yapabilecek

2 ay önce

Satış Danışmanı

Pilyus Yazılım Reklamcılık & Teknolojik Ürünler - Yüreğir

Pilyus Yazılım bünyesinde görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.Dijital Reklam Satış çalışmaları kapsamında müşteri adayları ile gerekli toplantıları düzenlemek, Sunum yapmak ve teklif sürecinin yürütülmesi,Potansiyel reklam veren müşterilerin araştırılması,Data edinimi ve müşteri portföyönün genişletilmesi,Belirlenen sıklıklarla müşteri ziyareti yaparak şirket hizmetlerinin satışının sağlanması.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Alnur Danışmanlık İthalat İhracat Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamız TANBOUR İRON, FATOUM STEEL ve ESTAITIA FURNİTURE firmalarının Türkiyede temsilciliğini sürdürmekte olup, bünyemizde görev alacak olan Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

9 ay önce

Villa mekanik den anlayan bay elektrik teknik / çekmeköy

VİZYON VİP - Yüreğir

ÇALIŞMA YERİ: ÇEKMEKÖY, HAMİDİYE MH PROJE İSMİ: VİLLA ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR YAŞ ARASI: 25 - 45 ARASI EN AZ 3 YIL SİTE YADA REZİDANS YADA VİLLA PROJELERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR ELEKTRİK TEKNİK PERSONEL İŞİN TANIMI: HAVUZ BAKIM YAPCAK, MEKANİKDEN AZ ANLAYAN VE SİTE ORTAK ALANLARINDA VE DAİRELERDE OLUŞAN ELEKTRİK TESİSAT ARIZALARINA MÜDAHELE EDEBİLECEK OLMASI ZORUNLUDUR. ÇALIŞMA SİSTEMİ: 1 VARDİYA 08:00 – 17:00 ARASI ÇALIŞMA 2 VARDİYA 15:00 – 23:00 ARASI ÇALIŞMA HAFTAİÇİ 1 GÜN İZİN KULLANCAK SOSYAL HAKLAR: 2973TL MAAŞ + AGİ + YEMEK LÜTFEN YUKARDAKİ KRİTERLERE UYANLAR ARASIN /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN HEMEN SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM: 05541429781 - 05051825070

5 ay önce

Sekreter

Safra Boya Kimya Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Ankara Çukurambarda bulunan ofisimize Sekreter alınacaktır. Maaş+ sgk+ yemek verilecektir.

6 ay önce

Satış Müdürü

Büyük Hamit Hotel - Yüreğir

Laleli bölgesinde bulunan otelimize Satış Müdürü alınacaktır.Tercihen Arapça İngilizce bilmesi satış tecrübesi bulunan adaylar tercih edilecektir.

10 ay önce

Muhasebe Personeli

Sağlam Osgb Hiz Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda çalışmak üzere Muhasebe Personeli arıyoruz.

5 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf-C)

Avrupa Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Ltd Şti - Yüreğir

İzmir/Çiğli/Menemen/Bornova civarında ikamet eden C sınıfı uzmanlık belgesine sahip İş Güvenliği Uzmanı çalışma arkadaşı aranmaktadır.

1 yıl önce

Aşçıbaşı

Access Danışmanlık İç ve Dış Tic Ltd Şti - Yüreğir

BURGER CAFE için Aşçıbaşı aramaktayız.

1 yıl önce

İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf-C)

Başdanışman Sağlık İş Sağlığı San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

İş sağlığı ve güvenliği hizmet sektöründe en az 1 yıl tecrübeli b sınıfı ehliyeti olan azimli ve sektörde başarı hedefi olan çalışma arkadaşları aramaktayiz

3 ay önce

Şoför

Ada Geri Dönüşüm Hafriyat San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Güzelbahçede bulunan Geri Dönüşüm firmamız için 2 Şoför alımı yapılacaktır.

5 ay önce

Ebe

İstanbul Mikrocerrahi Sağlık Hiz A.Ş. - Yüreğir

Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Hastanesinde görevlendirmek üzere Ebe aramaktayız.

1 yıl önce

Özel Güvenlik Görevlisi

Ern Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Tic Ltd Şti - Yüreğir

Çankırı ili içerisinde ki fabrika projemizde görevlendirilmek üzere 45-50 yaş aralığında Özel Güvenlik Kimlik Kartlı emekli erkek personeller alınacaktır.

8 ay önce

Paketleme Elemanı

Şahin Kurumsal Tekstil - Yüreğir

Maske üretim paketlemede çalışacak kadın personeller alınacaktır.

10 ay önce

Yüreğir Geneli Sektörler