Yüreğir Otopark İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Otopark İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

ACİL YATILI SİTE BAY ÖZEL GÜVENLİK / TUZLA BÖLGESİ

VİZYON VİP - Yüreğir

tuzla bölgesi yatılı, site projemizde çalışcak, 24-37 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışcak, 2600+agi+ymk+servis+mesai+lojman+faturalar şirkete ait ile çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliiğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. ( servis güzergahı sultanbeyli iett son durakdan alıp kurtköy viaport avm ve atlantis avm önünden geçip projeye bırakıyor ) 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerinden Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur.. Aşağıdaki Yetkili Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalm İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İLETİŞİM: 0505 182 50 70

5 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Era Yatırım Gayrimenkul - Yüreğir

Gayrimenkul sektörünün yükselen değeri uluslararası gayrimenkul danışmanlık firması era real estate Türkiyenin Denizli / Pamukkale bölgesinde yer alan era yatırım gayrimenkul danışmanlık ofisimize bizimle birlikte çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanı arıyoruz.İş Tanımı ;Çalışma bölgesinde uzmanlık alanında satılık/kiralık portföy oluşturmak.Portföy satmak yada kiralamak için etkin bir pazarlama planı oluşturmak.Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak.Era türkiye etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak.Çalışmanın dayandığı ekonomik temel faaliyet sonucu elde edilen hizmet bedellerinin paylaşımı esasına dayanmasıdır.

3 ay önce

Satış Görevlisi

Yeke Ses ve Organizayon Hizmetleri Tic Ltd Şti - Yüreğir

Türkiye’nin seçkin ve ilk “Sanal Ofis” firmalarından biri olan Open Up Office, 2011 yılında hizmet vermeye başlamıştır. İstanbul Kozyatağı’nda faaliyete başlayan Open Up Office, şu anda farklı merkezi lokasyonlardaki prestijli binalarda hizmet vermektedir. Open Up Office stratejilerine uygun lokasyonlarda prestijli plazalarda, marka konseptine uygun tadilatlar yaparak; resepsiyonu, toplantı odaları, ofis odaları, ortak çalışma alanları, ile kullanıma hazır ofis alanları oluşturmaktadır. Yurtdışında da yüzlerce örneği olduğu gibi mimari olarak hazır ve tam donanımlı bu ofisler; IT, temizlik, sekreterya, ofis iç yönetimi gibi hizmetleri de sağlayacak şekilde sözleşmeli olarak kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Yurtdışında oldukça gelişmiş olan Hazır Ofis uygulamaları, Türkiye’de başta İstanbul’ da olmak üzere büyük şehirlerin tamamında yoğun olarak tercih edilmektedir. Open Up Office Anadolu ve Avrupa yakasında istihdam edilmek üzere Satış Sorumlusu aranmaktadır.İş TanımıFarklı kanallardan gelen satış taleplerini değerlendirmek, gelen talepleri satışa dönüştürmek,Telefonlarını yanıtlamak,Satış ve sözleşme süreçlerinden sorumlu olmak,Şube içerisindeki günlük operasyonları yönetmek, satış ve operasyon ekipleriyle işbirliği içinde olmak,Tahsilatları takip etmek,Sorumluluğundaki her işi disiplinle takip etmek, tamamlamak ve geri bildirimini sağlamak,Satış ve tahsilatlarla ilgili raporlama yapmak.

2 hafta önce

Otomotiv Mekanikçisi

İstek Hasar Onarım Merkezi A.Ş. - Yüreğir

Ağır vasıta tır servisimizde çalışmak üzere Otomotiv Mekanikçisi aranmaktadır.

10 ay önce

Emlak Danışmanı

Alya Travel 61 Turizm Ltd Şti - Yüreğir

Beşirli Turizm ve emlak ofisine tecrübeli Emlak Danışmanı alınacaktır.

10 ay önce

Dijital Pazarlama ve Satış Sorumlusu

Ekipiş Kurumsal Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Tüm dijital mecralarda (Linkedin, Facebook, İnstagram, Twitter, Youtube vb.) iletişim stratejilerine uygun olarak güncel içerik paylaşımlarını organize edecek, Dijital Pazarlama ve Satış Sorumlusu aramaktayız.

8 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Doğu Sigorta Aracılık Hizmetleri - Yüreğir

Sigorta Sektöründe BES- Hayat- Sağlık- Elementer Sigorta grubunda bizimle çalışabilecek , Kadın , Seyahat Engeli olmayacak çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duymaktayız.

7 ay önce

Sekreter

Veli Grup İnş San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Öveçlerdeki ofisimize Sekreter aramaktayız.İş Tanımı:Misafirlerin karşılanması,Çay ve temizlik işlerinin yapılması,Ödeme takibi yapılması,Gerekli tüm takipleri ve dosya arşivlemesi.

10 ay önce

Kasiyer

Set Kullan At Tem Ürün Amb A.Ş. - Yüreğir

Kasiyer aramaktayız.

6 ay önce

Fotoğrafçı ve Kameraman

İlkadım Danışmanlık Yayıncılık Hiz San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Fotoğraf ve video çekimleri yapabilen Fotoğraf ve Video Uzmanı alımı yapılacaktır.

1 yıl önce

Restoran İşletmecisi

Access Danışmanlık İç ve Dış Tic Ltd Şti - Yüreğir

Burger Cafe için deneyimli Restoran İşletmecisi aranıyor.

1 yıl önce

Sevkiyat Görevlisi

Cevpa Pazarlama Makine San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda çalışacak, Sevkiyat Görevlisi ehliyetli ve SRC belgeli olması önceliklidir

1 yıl önce

Hemşire

Doğal Hayat Özel Sağlık Hiz Tic Ltd Şti - Yüreğir

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp alanında faaliyet gösteren Özel Doğal Hayat polikliniğinde çalışmak üzere Hemşire alımı yapılacaktır.

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Tempo Kurs Ve Etüt Merkezi - Yüreğir

Kursumuzun hafta içi ve hafta sonu grupları için Matematik Öğretmenleri alınacaktır. Başvuranların durumlarına göre hafta içi hafta sonu veya tam zamanlı olarak istihdam edileceklerdir.

6 ay önce

Oto Trimci

Nurmak Araç Üstü Ekipmanları San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

İkitellide bulunan firmamıza tam zamanlı çalışabilecek Hidrolik ve Mekanik Ustası aranıyor.Çalışma saati:Sabah 08:30 akşam 18:00 Cumartesi 13:30Tüm sosyal haklar mevcuttur.

1 yıl önce

Sekreter

Invest Gayrimenkul - Yüreğir

Çamlık Caddesinden bulunan invest gayrimenkul şirketine bayan Sekreter alımı yapılacaktır.

4 ay önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Bms Teknoloji Bilişim Hizm Ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Sosyal medya içeriklerini ve paylaşımlarını organize edecek,Sosyal medya üzerinden gelen yorumların takibi ve geri dönüş sürecini yönetecek,Websitesi geliştirme süreçlerinde müşterilerle iletişimi yönetecek,Websitesi içerik yönetimini üstlenecek,Haber ve blog yazısı içeriği hazırlayıp paylaşımını yapacak,Müşterilerle iletişimi sağlayarak raporlama yapacak,

5 ay önce

Uygulama Elemanı

Hzr Madencilik ve Nakliyat San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Yeni ve dünya markası olmaya aday ürünümüzün uygulanmasında bizimle birlikte çalışacak ekip arkadaşları aranıyor.

4 ay önce

Saha Satış Elemanı

Çınar Basın Yayın - Yüreğir

Aktif saha satışın da kendine güvenen en az bir yıl deneyimli tercihen araçlı Saha Satış Personeli alınacaktır.

7 ay önce

Muhasebe Uzmanı

First Mining Madencilik San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Firmamızda çalışmak üzere Muhasebe Uzmanı aramaktayız.Muhasebe kayıtlarının doğru şekilde sisteme girişini yapmak,Tüm giderlerin masraf merkezlerine doğru bir şekilde dağıtımını gerçekleştirerek muhasebeleştirmek,Fatura kesmek (kur farkı, iade vb.), kesilen faturaların kontrolünü yapmak, onaya sunmak ve muhasebe kayıtlarına girişini gerçekleştirmek,Bildirge ve beyannamelerin süreleri içerisinde düzenlenip, gerekli onay alındıktan sonra ilgili yerlere bildirilmesini sağlamak,Ay sonlarında kur farkı değerlemelerini ve amortisman tahakkuklarını yaparak mizan, bilanço ve gelir tablolarını hazırlamak,Fatura ve irsaliyelerinin takibi, kontrol edilmesi ve dosyalanması, Muhtasar, KDV, Damga Vergisi ve Geçici Vergi Beyannamelerinin Düzenlenmesi konularında görev alabilecek.

6 ay önce

Yüreğir Geneli Sektörler