Yüreğir Müzik ve Müzik Organizasyon İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Müzik ve Müzik Organizasyon İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Acil deneyimli apartman bay danışma / kadıköy erenköy

VİZYON VİP - Yüreğir

Kadıköy, erenköy mh, bağdat caddesi apartman projemizde çalışacak, askerliğini yapmış, 25-37 arası, boy: 1.70 yada üzeri, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, 2530tl maaş + agi ile çalışcak bay danışma/güvenlik personeli aranıyor. Çalışma yerine Geçen Minibüs ve Otobusler = Kadıköy-Pendik Minibüs ve Sahil'den Geçen Sarı Dolmuş ayrıca 17 ve 16 D Nolu Otobüs Projemize Yakın Yerden Geçiyor.. Güvenlik Kimlikli yada Güvenlik sertifikası var veya güvenlik kimlik başvurmuş yada güvenlik okuluna yazımış olması şartımızdır. Şantiye hariç 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Apartman-Site-Rezidans-Villa-Köşk projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

6 ay önce

acil bay/bayan engelli temizlik görevlisi / pendik-kurtköy yenişehir mh

VİZYON VİP - Yüreğir

Pendik bölgesine bağlı; KURTKÖY bölgesin’de çalışacak, 22-43 arası, haftaiçi 08:00 -:17:00 yada 09:00 -:18:00 arası çalışma pazar ve resmi tatiller'de izin, asgari ücret+205tl yol parası+ymk+sgk ile çalışcak deneyimli bay-bayan engelli temizlik personeli aranıyor. En az 1 sene çalışmış olması tercihimizdir, Kurtköy Bölgesin'de Oturan yada Tek araçla Gelebilecek Engelli raporu olan Malulen emekli olmayan Raporu bedensel çalışmasına engel olmayan Ekip çalışmasına yatkın Enaz 1 sene çalışmış olması tercihimizdir /Not: lütfen yukardaki kriterlere uyanlar arasın Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın TEL: 0554 142 97 81 TEL: 0505 182 50 70 TEL: 0216 508 11 13 Mail iletişim: info@vizyonvip.com

1 yıl önce

Odyolog

Gökyüzü Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Yüreğir

2003 yılından bu yana işitme ve konuşma engelliler ile çalışan kurumumuza Lisans Mezunu Odyolog arayışımız bulunmaktadır.İlgili adayların başvurularını bekliyoruz.

6 ay önce

Ofis Elemanı

Ceylan Nakliyat - Yüreğir

Marmara Nakliyeciler Terminalinde bulunan işyerimizde çalışacak Ofis Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Makine Mühendisi

Erhas Mühendislik Makina San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda sahada yetiştirilmek üzere Makine Mühendisi aramaktayız.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Duma Film Menajerlik ve Mat Dağ San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Dizi sinema reklam ve katalog projelerine cast hizmeti sağlayan şirketimiz için başvuru yapanları arayıp davet edecek onlarla görüşme yapıp kayıt işlemlerini sağlayacak diksiyonu düzgün hırslı güler yüzlü bayan elemanlar arıyoruz.Yol yemek içinde herşey dahil 3000 lira maaş + sigorta

3 ay önce

Üretim Elemanı

Gr World Makina İthalat İhracat Ltd Şti - Yüreğir

Nilüfer Bölgesinde imalat yapan firmalarımızda yetiştirilmek üzere Üretim Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Öztel Telekom - Yüreğir

Öztel Telekom çağrı merkezimiz bünyesinde çalışacak, ses tonu ve diksiyonu düzgün, telefonda ikna ve ifade kabiliyeti yüksek, bayan arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Smmm Kadir Özgen - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Yardımcı Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Alüminyum Enjeksiyon Operatörü

Ne-Ha Kalıp Nakliyat Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Şirketimizde çalışmak üzere Alüminyum Enjeksiyon Operatörü arıyoruz.Alüminyum enjeksiyon kalıp üretimi ve ürün baskısı yapmaktayız.Ağırlıklı olarak otomotiv,tarım aletleri ve savunma sanayi sektörlerine parça üretmekteyiz.

3 ay önce

Vasıfsız Eleman

Derya İletişim ve Balık Ağı İmalatı San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Örgü makinelerimizde makine yardımcısı olabilecek. Makara saracak, iplik boşaltacak. Zamanla makineci olabilecek.

3 hafta önce

Desinatör (Tekstil)

Hayat Fabric Pazarlama San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamız bünyesinde bulunan dijital transfer makineleri ile desen baskı yapılmış toptan kumaş satışı yapmaktadır.

6 ay önce

Muhasebe Elemanı

Biders Yayıncılık Matbaacılık San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Logo GO3 ya da Logo programlarını daha önce kullanmış ve halen kullanabilen, Muhasebe Elemanı alınacktır.

8 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

York Efc Yabancı Dil & Danışmanlık - Yüreğir

YORK Uluslararası Tercüme, çeviri hizmetleri sektöründe faaliyet göstermektedir.Satış ve Pazarlama Personeli olarak mevcut müşteri portföyünü koruyarak geliştirmek ve yeni müşteriler kazandırmak,Satış ve Pazarlama grafiğini arttırmak,Satış ve Pazarlama Personeli olarak pazarda satış kanallarını belirleyici ilüstrasyon yapmak,Görev alındığı bölgedeki müşterileri ile sürekli iletişim halinde olmak,Satış Pazarlama Personeli göreviyle müşteri ziyaretleri yaparak YORK Uluslararası Tercüme hizmetleri ile ilgili bilgilendirmede bulunmak,Satıştan doğan ve doğabilecek riskleri minimize ederek satış oranını arttırmak,Satış Pazarlama Personeli olarak tahsilatları zamanında ve öncelikli olarak yapmak,Pazarda mevcut talep, rekabet koşuluyla değişen trendler ve yeni yönelimler hakkında yönetimi bilgilendirmek,Haftalık ve aylık satış hedefleri oluşturarak ilerlemeye dair raporlar tutmak üzere;Satış ve pazarlama personeli olarak yeni müşteriler bulma konusunda pazar araştırması yapabilecek,Firmamızı temsil edebilecek, liderlik vasıflarına sahip,Satış pazarlama personeli olarak satış odaklı çalışan,İkna kabiliyeti yüksek ve insan ilişkilerinde başarılı,Dinamik, güler yüzlü ve iletişim becerisi yüksek,Satış pazarlama görevine uygun olarak diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren,Seyahat engeli bulunmayan personel alımı yapılacaktır.İlgili adayların başvurularını bekliyoruz.

10 ay önce

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni

Ankara Bizim Çocuklar Spor Kulübü - Yüreğir

Kulübümüzde özel çocuklara spor eğitimi verebilecek Beden Eğitimi Öğretmenleri aramaktayız.

6 ay önce

Biyoistatistik Uzmanı

Medi Eğitim Danışmanlık ve Bilişim Teknolojileri - Yüreğir

SPSS, R ya da STATA bilen Matematik, Kimya, Biyoloji, Fizik ya da İstatistik Mezunu eleman arayışımız vardır.MS Office programlarına hakim ve yetkin.

11 ay önce

Temizlik Görevlisi

Prıltı Temizlik Ataşehir - Yüreğir

PIRILTI TEMİZLİK ATASEHIRTemizlik yapmayı seven, güvenilir, özenli dikkatli* Adres bulma güçlüğü çekmeyecek* Aldığı işi zamanında ve iyi bir şekilde teslim edebilen*20 -50 yaş aralığında* BAYAN* Brandium Ataşehire YAKIN * Günlük ev ofis temizliği yapacak* Eli çabuk, dikkatli*Arandığında ulaşılabilecek iletişim sorunu olmayan* Belirlenen işe tam gününde ve tam zamanında gidebilecek* TAM ZAMANLI personel arıyoruz ,lütfen gerçekten ÇALIŞMAK İSTEYEN ,sorunsuz işine gelebilecek kişiler başvuru yapsın. Net maas 2300 TL. dir.Şirkete bağlı çalışılacaktır.

1 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Kamil Yedek Parça Gıda San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Şirketimizin merkez ofisinde görev almak üzere Ön Muhasebe-Sekreter aramaktayız.

9 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Burada Yapı Gayrimenkul A.Ş. - Yüreğir

Burada Yapı Gayrimenkul A.Ş. olarak İstanbul ili Tuzla ilçesi ile Kocaeli ili Dilovası ilçesi arasında endüstriyel gayrimenkul ve yatırımlık arazi, sanayi arsası konusunda 14 Organize Sanayi Bölgesinde hizmet vermekteyiz.Bankacılar, İnşaat sektöründe çalışmış mühendis ve mimarlar, satış danışmanları, tıbbi mümessiller , sigortacılar, daha fazla gelir hedefleyen orta ve üst düzey yöneticiler,Endüstriyel Gayrimenkul sektöründe 16 yıllık tecrübe sahibi Nedim AKBACAK liderliğinde…

11 ay önce

Vardiya Amiri - Büro İşleri

Asil Kargo - Yüreğir

Firmamızın Ümraniye Şubesinde gece vardiyasında çalışmak üzere Vardiya Amiri(Büro İşleri) personel alımı yapılacaktır.

1 yıl önce

Yüreğir Geneli Sektörler