Yüreğir Mimarlık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Mimarlık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Operatör / Usta Operatör

Kalyon Güneş Teknolojileri Üretim A.Ş. - Yüreğir

Türkiyenin ilk entegre yerli güneş paneli üretim fabrikasında görevlendirilmek üzere;Üretim sürecinin tüm aşamalarında kalite kontrol ve veri girişi işlemlerinin yapılması, takibi ve evraklarının arşivlenmesi işlemlerinden sorumlu olacak Operatör/Usta Operatör aramaktayız.

9 ay önce

Model /Manken

Stüdyo Elif & Aby Express - Yüreğir

Fotoğraf stüdyomuzda veya dış mekanlarda yapacağımız katalog çekimlerimiz için Model aramaktayız.

7 ay önce

Uzaktan Eğitim - Fizik Öğretmeni

Abc Uzaktan Eğitim İnternet Danışmanlık Ltd Şti - Yüreğir

ABC Uzaktan Eğitim olarak kurumların ve bireylerin uzaktan eğitim alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere teknoloji geliştiren ve çözümler üreten bir şirketiz. 2016dan bugüne danışmanlara, eğitmenlere ve çeşitli kurumlara uzaktan eğitim altyapısı sağladık.Kendi teknolojimizi kullanarak geliştirdiğimiz Online Eğitim Platformumuzda, lise öğrencilerini üniversite sınavına hazırlama amaçlı okulu destekleyici, ders vermek üzere Fizik Öğretmenleri alınacaktır.

5 ay önce

Gıda Mühendisi

Kırmızı Catering - Yüreğir

Tuzla Şifa Mahallesinde bulunan yemek firmamıza Gıda Mühendisi ihtiyacımız bulunmaktadır.

5 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Alpacar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Yüreğir

Sigorta Acentesi Teknik Personeli çalışma arkadaşları aranmaktadır.

5 ay önce

Desinatör (Tekstil)

Miniper Bebe Triko Tekstil San ve Tic Ltd - Yüreğir

Bursa Yıldırım da Yeni kurduğumuz Miniper Bebe Triko şirketimizde Bebe Çocuk Triko ürünleri desen çizimi yapacak Desinatör aramaktayız.

1 yıl önce

Satış Elemanı (Toptan)

Bulvar Seramik Yapı Malz İnş Taah Tur Tic Ltd Şti - Yüreğir

Bursa il ilçe ve Balıkesir bölgesinde satış yapabilecekYapı malzemeleri satışında en az 5 yıl deneyimliŞehir dışı seyahatler yapabilecekCari risk yönetimi deneyimi olanSektörün zorluklarının üstesinden gelebilecekÇalışma arkadaşları arıyoruz..

5 ay önce

Dağıtım Elemanı

Aykavak Dondurma Gıda İlet İnş San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Ankara bölgesinde Algida Dondurma Operasyon organizasyonunda çalışacak Dağıtım Elemanı alınacaktır.

11 ay önce

Web Arayüz Geliştirici

NDM Medya Reklam - Yüreğir

Web tasarım arayüz ve yönetim paneli tasarımında çalışacak Web Arayüz Geliştirici alınacaktır.

8 ay önce

Çocuk Animatörü - Eğlence Hizmetleri

Kids Anka Aktivite Merkezi - Yüreğir

Toplamda 44 ayrı atölye ile hizmet vermekteyiz. Çalışmalarımız kurumumuzda yer alan atölyelerde olacağı gibi, portföyümüzde yer alan okullarda da etkinlikler düzenlenmektedir. 15 aydan 12 yaşa kadar tüm çocukların eğlenirken öğrenecekleri, çok keyif alacakları, hayallerindeki meslekleri yakından tanıyacakları ve bilim ile sanatın buluştuğu aktivite merkezimizde görevlendirilmek üzere Çocuk Animatörü aramaktayız.Tam zamanlı çalışma sisteminde haftada 1 gün izin kullanılmaktadır.Deneme süreci 3 gündür.İlanımıza başvuran adayların Kids Anka hakkında araştırma yapması rica olunur.

3 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Öge Hukuk ve Danışmanlık - Yüreğir

İŞ TANIMIÖGE HUKUK VE DANIŞMANLIK OFİSİ olarak İstanbul - FLORYA DA bulunan AVUKATLIK büromuzda Call Center/Tahsilat departmanında görevlendirilmek üzere MAAŞ + PRİM SİSTEMİ ile çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip personel aramaktayız . · Borçlularla ilgili adres, telefon vb. iletişim bilgilerinin istihbaratının yapılması,· Büromuzda eğitimi verilecek programlar kullanılarak dosya borçlularının aranması,· Dosya bilgilerinden ve görüşme notlarından yararlanarak borçlulara ödeme planı sunulması, işimizin kısa bir tanımıdır , Bu sektörde çalışmayı düşünür müsünüz ? İşin içeriği ile ilgili bazı bilgiler , 1) Mesai saatleri : Sabah :08:30 - Akşam :18:002) Yemek : Tabldot3) Sigorta : İlk günden başlatılmakta4) Tecrübe : İş ile ilgili tüm eğitimler tarafımızca sağlanmakta5) Ulaşım : Ofisimiz metrobüs durağına 5 dk mesafededir ,servisimiz yok .

2 ay önce

Frezeci (Freze Tezgahı Operatörü)

Memsa Makina San İnş ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Kalıp imalatı sektöründe çalışacak deneyimli Kalıpçı USTA Freze operatörü aranmaktadır.

10 ay önce

Argon Kaynakçısı (Tığ Kaynakçısı)

3T Havuzculuk Ltd Şti - Yüreğir

Havuz ekipmanları imalatı yapan firmamıza Argon Kaynakçısı arıyoruz.

3 ay önce

Marangoz

Kaf Otelcilik Turizm ve Dış Tic A.Ş. - Yüreğir

Uluslararası otelimizde görevlendirmek üzere Marangoz aramaktayız.

10 ay önce

Yönetici Asistanı

Dekordelisi İnşaat Mimarlık Tasarım Tic Ltd.şti - Yüreğir

Yeni açılan Mimarlık ofisimizde çalışmak üzere bayan Yönetici Asistanı aranmaktadır.

6 ay önce

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Yükselen Nesil Kişisel Gelişim Kursu - Yüreğir

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında Bakırköy Yükselen Nesil Eğitim Kurumumuzda görev yapacak Sosyal Bilgiler Öğretmeni alınacaktır.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Aslan Gayrimenkul Emlak Danışmanı - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.Kendi aracı ile çalışacakÇalışma bölgesinde (uzmanlık alanında)satılık-kiralık portföy oluşturmakPortföyleri kiralamak ve satmak için bir pazarlama planı uygulamakSatıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak

1 yıl önce

Garson (Servis Elemanı)

Borani Cafe Lunch - Yüreğir

Borani Cafe Lunch salonunda kaliteli servis hizmeti verebilecek deneyimli Garson aranmaktadır.

11 ay önce

Pazarlama Temsilcisi

Acsk Group Ambalaj İnş Oto Koz ve Kağıt Ürün Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamız 2019 yılında Ankara’nın Çankaya ilçesinde kurulmuş olup; 650 metrekare kapalı alanda hizmet veren sektörün en eski firmalarından biridir.Kurucumuz Alişan KARAKOÇ Ambalaj İnşaat Otomotiv ve Kağıt Grubu Ürünleri sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği deneyim ve bilgi birikimi ile yüksek teknoloji ve imalat konusunda uzmanlaşmış bir ekiple birleştirerek sektörünün her alanına hitap eden imalatlar yapmaya başlamıştır.Sayın Alişan KARAKOÇ alanında Türkiye’nin önde gelen firmaları ile birlikte imzasını atmış, konusunda yetkin bir kişidir. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışında tesislere hizmetler vermiştir.İlk aşamada Türkiye’ye hizmet veren firmamız günümüzde KKTC, Dubai, Almanya, Gürcistan, Azerbaycan, Lübnan gibi ülkelere Türk ürünleri göndermenin haklı gururunu yaşamaktadır.Firmamızın diğer önemli bir özelliği , firmaların ihtiyacı olan ancak bulamadıkları yaptıramadıkları ürünleri dizayn ederek geliştirerek firmalara destek vermesidir.Kurulduğu günden bu yana ACSK Group çalışmalarına büyük bir önem veren firmamız 2019 yılından beri en ekonomik şekilde çevresel hasarı en az hale indirgeyerek, geri kazandırma konusunda yaptığı çalışmalardan olumlu neticeler alarak tasarladığı sistem için patent çalışması başlatmış olup en kısa sürede hizmet sunmayı hedeflemektedir.Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Temsilcisi aramaktayız.

4 ay önce

Saha Satış Personeli

Aktem Elektrik San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Sektörde 40 yılı aşkın süredir kablo tedarik alanında hizmet veren AKTEM ELEKTRİK, bugün en gelişmiş küresel ve yerel teknoloji kablo ürünlerinin dağıtımını hızlı, güvenli ve kusursuz şekilde gerçekleştiren, Türkiyenin lider kablo dağıtıcı şirketlerindendir. 2020 yılında hedeflerimizle birlikte Satış Ekibimizi de büyütüyoruz. Saha Satış Temsilcilerinden beklentimiz; Kendisine verilen satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Doğrudan satış çerçevesinde esnaf ve bölge müşterilerine ziyaretlerde bulunmak, İlgili satışların başvuru evraklarını kontrol etmek ve düzenlemek, Alternatif satış kanalları oluşturmak, iş birlikleri kurmak, müşteri adetini arttırmaya yönelik çalışmalar yapılması,Sorumluluğundaki süreçler ile ilgili günlük, haftalık, aylık raporlar hazırlanması, Sorumluluğunda bulunan bölgede sıklıkla müşteri ziyaretleri ve satış faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, Bölgelerde yeni müşteri kazanımının gerçekleştirilmesi,

11 ay önce

Yüreğir Geneli Sektörler