Yüreğir Makine ve Ekipmanları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Makine ve Ekipmanları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Hemşire

Hacertepe Sağlık Hiz Eml San Tic Ltd Şti - Yüreğir

ANKARA Çankaya Mustafa Kemal Mahallesinde bulunan Özel Medisante Polikliniği bünyesinde hemşire olarak görevlendirilmek üzere personel aranmaktadır.

7 ay önce

Erp Ürünleri Destek Uzmanı

Bilginet Yazılım Bilişim Hiz Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızın Mutlukent ofisinde çalışabilecek Erp Ürünleri Destek Uzmanı aramaktayız.

11 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Med Yapı - Yüreğir

Esenyurt, Beylikdüzü bölgesinde Med Yapı & Gayrimenkul olarak ofisimize Gayrimenkul Danışmanı alınacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Personeli

Mert Laboratuvar Malzemeleri Tic Ltd Şti - Yüreğir

Muhasebe konusunda deneyimli ve tercihen Netsis program bilgisine sahip tam zamanlı çalışacak personel aranmaktadır.

5 ay önce

Ofis Elemanı

Gelişim Evi Gençlik ve Spor Kulübü - Yüreğir

İstanbul Bakırköy ilçesinde bulunan Satranç merkezimizdeki ekibimize dahil olmak üzere çalışma arkadaşı aranmaktadır.

6 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Bilsoft Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiBilsoft Yazılım, 15 yıldır başta ticari programlar olmak üzere KOBİlerin ihtiyaçları doğrultusunda yazılım geliştiren sektörün lider firmalarındandır. Türkiye genelinde 90.000 den fazla firmaya hizmet vermektedir.Firmamızın Düzce Teknoparkta bulunan ofisinde Müşteri Hizmetleri departmanında çalışacak Müşteri Temsilcisi aramaktayız.İş TanımıFirmamızın Düzcede bulunan ofisinde, yazılımlarımız hakkında kullanıcılara bilgi vererek telefonda satış ve pazarlama yapabilecek,Yeni müşteriler bulunması konusunda gerekli faaliyetlere katkı sağlamak,Satış ve pazarlama çalışmalarına katkı sağlamak.Marka imajı ve bilinilirliği ile pazar payının arttırılmasına yönelik çalışmalara katkı sağlamak

3 ay önce

Satış Elemanı

Natural Kitchen - Yüreğir

Masko Mobilyacılar Sitesinde bulunan Mutfak mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Üretim Planlama Mühendisi

Cam-Saş Cam Doğrama A.Ş. - Yüreğir

Biz Kimiz?CAM-SAŞ; 40 yılı aşkın tecrübesi ile, iki nesilden beri cam sektöründe faaliyet gösteren bir aile firmasıdır. 2004 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesinde 5000 m2 alan üzerine kurulu olan tesislerinde kaliteli üretimi ve güvenilirliği sayesinde her geçen gün büyüyen firma; 2006 yılında ISICAM bayiliğini alarak müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini yerinde ve zamanında karşılayarak markası ile cam üretiminde bölgede söz sahibi olan firmalar arasında önceliklidir.İş TanımıÜretim planlarının hazırlanması, termin süresi verilmesi ve takip edilmesi.Satış siparişlerinin zamanında üretilmesi için, üretim ve satış bölümü ile koordineli çalışarak üretim planlarını yapmak,Üretim programında olmayıp da acil üretim gerektiren ürün için, iş emri çıkartılmasının sağlanması,Gerçekleştirilen üretim planlama faaliyetlerinin günlük, aylık ve yıllık olarak raporlanması.Sorumlu olduğu fabrika bölümü içinde planlanmış ürünlerin üretilmesi için gerekli kısa ve uzun dönem iş gücü, zaman, makina kapasitesi, kaynak ve hammaddelerin üretim planlanması hazırlamak, organize etmek,Sorumlu olduğu üretim ile ilgili tüm süreçleri yürütmek, personelin etkin yönetimini sağlamak, ve üst yönetimle gerekli koordinasyon, destek ve bilgilendirmeyi sağlamak.

8 ay önce

Overlok Makinesi Operatörü (Overlokçu)

İstanbul Mezuniyet - Yüreğir

Acil usta Overlokçu aranıyor. Maaş+sgk+yol+yemek

3 hafta önce

Acil site bay temizlik /2450+ymk/ sancaktepe ümraniye

VİZYON VİP - Yüreğir

Ümraniye, esenşehir mahallesi, 23-42 arası, 08:00 -:17:00 arası çalışma 1 hafta cumartesi 1 hafta pazar dönüümlü izin, 2450+ymk ile çalışcak deneyimli bay temizlik personeli aranıyor. En az 1 sene çalışmış olması tercihimizdir, Ümraniye Bölgesin'de Oturan yada Tek araçla Gelebilecek Site-Rezidans-Villa Projelerinde Temizlik olarak çalışmış olması tercihimizdir. Çalıştığı işyerlerinden yetkili kişiler tarafından referans vermesi zorunludur Enaz 1 sene çalışmış olması zorunludur /Not: lütfen yukardaki kriterlere uyanlar arasın Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

7 ay önce

Sekreter

Adm Ajans Danışmanlık - Yüreğir

Firmamız danışmanlık sektöründe faaliyet göstermektedir. Çalışmak üzere Sekreter aramaktayız.

5 ay önce

Satış Destek Personeli

Global Parcel Express Kargo ve Lojistik Tic Ltd Şti - Yüreğir

Uluslar arası Kargo ve Lojistik Alanında Faaliyet Gösteren Firmamıza;Günlük verilen listeler dahilinde 50 müşteri araması yapacak. Müşterilere ürün ve hizmetlerimizi tanıtacak Satış Destek Personeli alınacaktır.

8 ay önce

Sekreter

Özgür Yıldız Hukuk Bürosu - Yüreğir

Adanada bulunan avukatlık ofisimize sekreterlik yapacak, çay ve kahve servisi yapacak bekar bayan eleman arıyoruz.

3 hafta önce

Satış Görevlisi

Büroteks Teknoloji Reklam Dijital Baskı San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Büroteks Teknoloji Reklam Dijital Baskı San ve Tic Ltd Şti 27 yıldan beri dijital baskı ve baskı sonrası hizmetler sektöründe faaliyet gösteriyor. Konica Minolta (Fotokopi Makineleri), KIP (Geniş Format Lazer Yazıcılar), Brother (Çok fonksiyonel yazıcıları) HP (Geniş format inkjet yazıcılar) Riso (Baskı Makineleri) Nocai (Tekstil, Reklam ve Endüstriyel Geniş Format Yazıcılar), Summa (Plotter Kesiciler) gibi sektöründe lider markalar ve güçlü ekibiyle Denizli ve Isparta Bölgesi’nde müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunan firmamız; çözüm odaklı, öğrenmeyi seven ve hırslı, karşılaştığı engelleri zorlayıp sonuca ulaşmaktan keyif alacak Satış Görevlisi çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 yıl önce

Saha Satış Elemanı

Çınar Basın Yayın - Yüreğir

Aktif saha satışın da kendine güvenen en az bir yıl deneyimli tercihen araçlı Saha Satış Personeli alınacaktır.

7 ay önce

Proje Mühendisi

Ergaz Mühendislik Danışmanlık San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

İzmirdeki bir projemizde tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere Proje Mühendisi aramaktayız.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Optimum Yönetim Hizmetleri - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı alınacaktır.Aday ile yapılacak olan iş görüşmesi sonucunda uygun görülen aday Balıkesir merkez ofisinde 15 gün eğitim ve değerlendirme sürecine tabi olacaktır.

11 ay önce

Dış Ticaret Elemanı

Enelkon Otomasyon San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

İhracat ağırlıklı çalışan firmamızın Dış Ticaret-Operasyon ve Muhasebe departmanlarına destek verebilecek personel arayışımız bulunmaktadır. Sorumluluklar: - Yurtdışı müşterilerimizin projelerinin operasyon süreç takibini yapmak ve raporlamak ( sipariş, avans ve ödemeler, sevkiyat süreçleri) - İhracat ve ithalat işlemlerinde operasyon birimine destek olmak, gerekli evrakların hazırlanması ve gerekli durumlarda gümrük müşavirliği ile sürecin yönetilmesi- Sipariş ve projelerin Logo ve CRM programlarına kaydedilmesi ve takip edilmesi- Gerekli durumlarda muhasebe departmanına destek olmak ( CRM programı ve Logo üzerinden satınalma siparişlerinin ve alış faturalarının işlenmesi, BA - BS mutabakatlarının yapılması) - Fuar organizasyonlarında operasyon departmanına destek olmak

1 yıl önce

Forklift Operatörü

Soma Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. - Yüreğir

Hadımköyde faaliyet gösteren firmamızda istihdam edilmek üzere Forklift Operatörü aramaktayız.

6 ay önce

Temizlik Görevlisi

Aslanege Personel Hizmetleri A.Ş. - Yüreğir

Çiğlideki hastane projemizde çalışacak Temizlik Personelİ alınacaktır.

3 ay önce

Yüreğir Geneli Sektörler