Yüreğir Lojistik / Taşımacılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Lojistik / Taşımacılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Elemanı

Doveks Kimya Hijyen Ürünleri San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Bakım kimyasalları ve hijyen ürünleri üretimi yapmakta olan firmamıza Satış Elemanı çalışma arkadaşları aramaktayız.Görüşmeler Kristal şehide yapılacaktır.

1 yıl önce

Rehber Öğretmeni

Tekfen Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Yüreğir

Branşında deneyimli Rehber Öğretmeni ihtiyacımız vardır.

1 yıl önce

İşyeri Hekimi

Defne Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamız kapsamında İşyeri Hekimi arayışımız vardır.

2 hafta önce

Sekreter

Türker Pastacılık San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızın genel müdürlük bünyesinde çalıştırılmak üzere Yönetici Sekreteri aranmaktadır.

10 ay önce

Ön Muhasebe Personeli

Busab İnşaat - Yüreğir

Ön muhasebe tecrübesi olan Logo programı kullanabilen B sınıfı ehliyeti olan Ön muhasebe personeli alınacaktır

11 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Tarkan Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızın muhasebe departmanına ön muhasebe işlemleri için tecrübeli düzenli bayan Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşı aramaktayız.

5 ay önce

Almanca çağrı merkezi

EED - Yüreğir

Mersin de Almanya  projelerini yürüten kuruluşumuza, ana dili seviyesinde veya ileri düzeyde Almanca bilen bay-bayan "Müşteri Temsilcileri" aranmaktadır. İşe alınacak adaylar hedef odaklı çalışarak yüksek gelir kazanabilecek. Kazançlar sabit maaş ve prim olarak verilmektedir. Tecrübeli adaylar tercih sebebidir. EED Call-center

8 ay önce

Satış Temsilcisi

Kılıçsan Prefabrik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamıza tercihen prefabrik ve çelik ev sektöründe çalışmış Satış Temsilcisi aramaktayız.

3 ay önce

CNC Apkant Pres Tezgahı Operatörü

Starmax Tarım Makinaları San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

İhracat ağırlıklı üretim yapan firmamızın Torbalı – Yazıbaşı’nda bulunan fabrikası için üretim departmanında görev alacak CNC ABKANT OPERATÖRÜ aranmaktadır.

6 ay önce

IT Güvenlik Uzmanı

Zentech Teknik Servis Hizmetleri Tic A.Ş. - Yüreğir

Mevcut oluşan taleplere yönelik gerekli geliştirmeleri ve teknik düzeyde iyileştirmeleri yapabilecek yeni projeler geliştirecek, Güvenlik duvarı, server ve Anti virüs programlarının düzenlemesini yapabilecek, aynı zamanda Apple uyum prosedürlerine göre iç denetim gerçekleştirebilecek, mağaza ziyaretlerinde bulunabilecek ve İstanbul Anadolu yakasında Kozyatağına ulaşım sorunu yaşamayacak takım arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Masöz

Nextgen Pazarlama İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Çubukta bulunan bayan hamamıza BAYAN MİSAFİRLERİMİZE kese ve masaj yapabilecek tercihen tecrübeli bayan personeller alınacaktır. Maaş ve ilave olarak prim ödenecektir.

4 ay önce

Üretim Planlama Mühendisi

Cam-Saş Cam Doğrama A.Ş. - Yüreğir

Biz Kimiz?CAM-SAŞ; 40 yılı aşkın tecrübesi ile, iki nesilden beri cam sektöründe faaliyet gösteren bir aile firmasıdır. 2004 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesinde 5000 m2 alan üzerine kurulu olan tesislerinde kaliteli üretimi ve güvenilirliği sayesinde her geçen gün büyüyen firma; 2006 yılında ISICAM bayiliğini alarak müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini yerinde ve zamanında karşılayarak markası ile cam üretiminde bölgede söz sahibi olan firmalar arasında önceliklidir.İş TanımıÜretim planlarının hazırlanması, termin süresi verilmesi ve takip edilmesi.Satış siparişlerinin zamanında üretilmesi için, üretim ve satış bölümü ile koordineli çalışarak üretim planlarını yapmak,Üretim programında olmayıp da acil üretim gerektiren ürün için, iş emri çıkartılmasının sağlanması,Gerçekleştirilen üretim planlama faaliyetlerinin günlük, aylık ve yıllık olarak raporlanması.Sorumlu olduğu fabrika bölümü içinde planlanmış ürünlerin üretilmesi için gerekli kısa ve uzun dönem iş gücü, zaman, makina kapasitesi, kaynak ve hammaddelerin üretim planlanması hazırlamak, organize etmek,Sorumlu olduğu üretim ile ilgili tüm süreçleri yürütmek, personelin etkin yönetimini sağlamak, ve üst yönetimle gerekli koordinasyon, destek ve bilgilendirmeyi sağlamak.

8 ay önce

Mali Müşavir

Cihanhan Taahhüt İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamız Cihanhan Taahhüt inşaat taahhüt sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Ankara Çankayada bulunan merkez ofisimizde çalışmak üzere iş arkadaşı aramaktayız.

4 ay önce

Mobilya Sevkiyat Elemanı

Özçelik Mobilya Aksesuar San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Merhaba, İstanbul Yukarı Dudulluda mobilya toptancısıyız. Mobilyaların sevkini yapacak, 21-30 yaşları arasında personele ihtiyacımız vardır. Lütfen ehliyeti olan deneyimli arkadaşlar başvuruda bulunsun.İyi günler

5 ay önce

Hizmetli

Meteor Basın Yayın Rek Bilişim Eğitim Hiz Ltd Şti - Yüreğir

Eğitim Kurumumuz;Eğitim,Sosyal etkinlikler,Kişisel gelişim ve yetenek kursları,Sportif etkinlikler alanlarında eğitim veren MEBe bağlı bir resmi kurumdur.Kurumumuzda, Temizlik ve çay servisi yapacak, yarı zamanlı Hizmetli Alınacaktır

5 ay önce

Forklift Operatörü

Anadolusan Boru San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Sincan 1. OSBde faaliyet gösteren firmamıza ürün giriş çıkışlarını yapacak Forklif Operatörü alınacaktır.Maaş yüz yüze konuşulacaktır.Personeller İEP kapsamında alınacaktır.

6 ay önce

İmalat Elemanı

Afd Seramik İnşaat Petrol San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Fabrikamızda vitrifiye üretilmektedir. (Klozet, rezervuar, lavabo ayak basma klozet, alaturka, hela taşı)Bu ürünleri tezgahlardan alabilecek deneyimli elemanlar alınacaktır.Çalışma saatlerimiz 08:00- 17:00 arasıdır.İşe alımlar İŞKUR tarafından yapılacaktır.

6 ay önce

Laboratuvar Teknikeri

İzmir Genetik Araştırma ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Denizli, Eskişehir ve Bursada pazarlama ağımızı genişletmek ve geliştirmek üzere aktif tanıtım, pazarlama ve satış alanında operasyonlarımıza yardımcı olacak Laboratuvar Teknikeri arkadaşlar aramaktayız.Sağlık sektörümüzde, özellikle genetik test ve analiz alanında mevcut büyük boşluğu doldurmak amacıyla kurulan şirketimizin mevcut ve gelecekteki ürünlerinin tanıtım ve pazarlamasını yapabilecek, Adaylar ön elemeyi geçmeleri halinde bireysel görüşmeye çağrılacak, ve aramıza yeni katılan arkadaşlar 5 günlük yoğun bir eğitim programının ardından aramıza katılacaktır.İnsan moleküler genetiği, Yeni Nesil Genetik Testler alanında kendini geliştirmek isteyen adaylara öncelik verilecektir.

11 ay önce

CNC Plazma Kesim Operatörü

Orpak Mobilya İnşaat San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Orpak Mobilya fabrikamız için; mobilya sektöründe Homag grubuna ait BHX-500 CNC Delik makinesi, Biesse grubuna ait Tekno delik makinesi kullanabilen operatörler alınacaktır.

5 ay önce

Matematik Öğretmeni

Reha Akademi - Yüreğir

Pendik Reha Akademi bünyesinde görevlendirilmek üzere üzere MATEMATİK Öğretmeni alınacaktır.

4 ay önce

Yüreğir Geneli Sektörler