Yüreğir Kaynak ve Kesme Ekipmanları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Kaynak ve Kesme Ekipmanları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Uzmanı

Aleva Yapı İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Lütfen iş başvurularını bu ilana yapınız özelden arama yapmayınız.Belirtmek istediğiniz özel durumlarınızı başvurunuzda belirtiniz lütfen.Tüm CVler tek tek incelenmektedir.

2 hafta önce

Oto Bakım - Onarımcısı

Yılmaz Sert Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. - Yüreğir

Özel Opel Chevrolet Servisimize Konusunda Deneyimli Mekanik Benzinli Ve Dizel Araç Onarımda Çalışacak Oto Bakım-Onarımcısı (Oto Mekanikeri) Arkadaşlar Aranmaktadır.

9 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Smmm Adem Mehmetalioğlu - Yüreğir

Smmmm ofisimize mikro programı bilen deneyimli çalışma arkadaşı aramaktayız.

4 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Ezer Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı - Yüreğir

Gayrimenkul sektöründe sahada tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere Gayrimenkul Danışmanı alınacaktır.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Naturel Granit Mermer Proje Dek San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Mermer- granit sektöründe faaliyet gösteren firmamıza deneyimli kadın Ön Muhasebeci- Sekreter aramaktayız.

9 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Ekipiş Kurumsal Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızın sekreterlik ve ön muhasebe işlemlerini yürütecek kadın adayların başvurusunu beklemekteyiz.

8 ay önce

Ziraat Mühendisi

Poler Urfa Tarım Ürünleri Depoculuk A.Ş. - Yüreğir

Distribütörü olduğumuz uluslararası firmaların tarım ilaçları kapsamındaki ürünlerinin Diyarbakır ve Elazığ Bölgesinde tanıtım, satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek Ziraat Mühendisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Makine Teknikeri

Isaş Gıda San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Makine Teknikeri/Teknisyeni alınacaktır.

9 ay önce

Satış Danışmanı

House Of Bıke Perakende Mağazacılık Tic Ltd Şti - Yüreğir

Satış sürecinde müşteriyi bilgilendirmek ve satın alma yönünde motive etmek,Müşterilere ihtiyaçlarına en uygun ürünü sunmak için doğru sorular ile ihtiyaç analizi yapmak,Müşterilerin aradıkları ürünlere en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlamak için ürün konumları ile ilgili yardımcı olmak ve ürünün bulunduğu reyona kadar eşlik etmek,Müşteriye ürünler ile ilgili doğru ve eksiksiz bilgi sağlamak için fiyat etiketlerini ve bilgilendiricilerini kontrol etmek.

7 ay önce

Tercüman (Arapça)

İzgin Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamız ürünleri hakkında Arap ülkelerindeki müşterilerimize bilgi verebilecek,Özellikle Arap vatandaşı olan kadın elemana ihtiyacımız vardır.

8 ay önce

Bilgi İşlem Uzmanı

Güveniliroğulları Gayrimenkul Danışmanlığı Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Bilgi İşlem Uzmanı aramaktayız.5000 TL Maaş + Prim + SSK + Yemek Çalışma saatleri hafta içi (Pazartesi-Cuma): 08:30 - 19:00 dur. Hafta sonu (Cumartesi-Pazar) Tatildir.

1 yıl önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Ceyhanlı Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

*Otel ihtiyacı olan firmaları ziyaret etmek,*Toplantı, yemek, düğün, kına, balo, yılbaşı ve ya diğer organizasyonları yönetmek,*Günlük firma ziyaretlerinde bulunmak,*Haftalık çalışma raporu hazırlamak,*Sosyal medya hesaplarını yönetmek,*Otel potansiyel müşteri/tüketici ve pazar imkânlarını araştırmak,*Tüketicilerin ya da müşterilerin farkında olduğu veya olmadığı ihtiyaçlarını belirlemek,*Tüketici ihtiyaçlarına uygun olarak yenilikler hazırlamak*Müşteri ilgisini çekebilecek stratejiler oluşturmak,*Otel hakkında detaylı bilgi ve tanıtım için ilan, reklam filmi ve medya gibi mecraları kullanmak,*Ürün ya da hizmetin müşteri gözünde değerini arttırmak için stratejik çalışmalar yürütmek,*Satış alanında yeni projeler ve operasyonlar oluşturmak,*Müşteri talep ve fikirlerini takip etmek,*Reklam altyapı çalışmaları hazırlamak,*İşletmenin hedef ve prosedürlerine uygun çalışmalar hazırlamak,*Ürün ya da hizmetlerimizi tanıtmak için iş yerlerine giderek otelin tanıtımı yapmak,

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Efem Ambalaj Temizlik San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Fatura düzenlemek ve muhasebeleştirmekCari hesap takibi b-a b-s mutabakatlarını yapmakGünlük olarak gelen giden evrakların işleme hazırlanması ve dosyalanmasıAlış ve satış raporlarının hazırlanmasıPersonel maaş takibi

1 yıl önce

Satış Destek Personeli

İlx Mühendislik Otomasyon San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

İmalatını ve ithalatını yapmış olduğumuz otomasyon ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapabilecek, özellikle plc,hmı,invertör ve servo-step sistemler konusunda bilgi sahibi, alanında deneyimli ve sonuç odaklı çalışan Satış Destek Personelleri arıyoruz.Aşağıda belirtilen niteliklerden önce gerçekten çalışmak isteyen, firmayı sahiplenen ve iş odaklı çalışan personeller arıyoruz.

1 yıl önce

E-Ticaret Yöneticisi

Talya Group - Yüreğir

E-ticaret sektöründe bilgili Mevcut E-ticaret sitelerimizde (n11, gitiigidiyor, trendyol, hepsiburada, amazon vs.) siparişlerimizi takip edecek, hazırlayacak, ürün girişi yapabilecek,, Paketleme yapabilecek elemanlar arıyoruz.Mesai saatleri 10:00 - 19:00. MAAŞ Asgari +  SSK. Yemek ve yol mevcut değildir.NOT: Ofis ortamında çalışma istenilecektir.

9 ay önce

Çocuk Gelişim ve Eğitimcisi

Kids Anka Aktivite Merkezi - Yüreğir

15 aydan 12 yaşa kadar tüm çocukların eğlenirken öğrenecekleri, çok keyif alacakları, hayallerindeki meslekleri yakından tanıyacakları ve bilim ile sanatın buluştuğu aktivite merkezimizde görevlendirilmek üzere Çocuk Gelişimcisi aramaktayız.Tam zamanlı çalışma sisteminde haftada 1 gün izin kullanılmaktadır.Deneme süreci 3 gündür.İlanımıza başvuran adayların Kids Anka hakkında araştırma yapması rica olunur.Keçiören Şubemizde görevlendirilmek üzere Çocuk Gelişimi Uzmanları Aranmaktadır.

3 ay önce

Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı

Umay Taban - Yüreğir

Firmamız ayakkabılar için plastik taban üretimi yapmaktadır. Plastik enjeksiyon makinesinde çalışacak, tecrübeli veya tecrübesiz eleman işe alınacaktır. Tecrübe şartımız yoktur.

1 yıl önce

Market Elemanı

Trend Petrol Turizm Dış Tic Ltd Şti - Yüreğir

Yeni açılacak marketimizde çalışmak üzere Market Elemanı alımı yapılacaktır.İstanbul-Selimpaşaya yakın çalışma durumu uygun olan adayların başvurularını bekliyoruz.

9 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Hmy Otomotiv - Yüreğir

Firmamızda çalışacak, düzenli çalışkan tercihen deneyimli, diksiyonu düzgün çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Eres Dekorasyon Mobilya ve Reklam San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Hadımköydeki mobilya üretim fabrikamıza ön muhasebe yapabilecek personel puantajı tutabilecek tecrübeli Muhasebe Elemanı aranıyor

1 yıl önce

Yüreğir Geneli Sektörler