Yüreğir Kapı - Pencere Sistemleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Kapı - Pencere Sistemleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mimar / İç Mimar

Atd Enerji Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Mimar veya İç Mimar ekip arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Sekreter

Basan Avukatlık Ortaklığı - Yüreğir

Ankara Arjantin caddesindeki ofisimizde hafta içi 8:45-19:15 saatleri arasında, asgari ücret ile; büronun düzeni, idari ve dosyalama işlemleri ile ilgilenip, katip ve avukat arkadaşımıza yardımcı olacak, iyi derecede bilgisayar bilgisine sahip, uzun süreli ÇALIŞMA İSTEKLİ VE AZİMLİ Sekreter aramaktayız.Not: Çankaya/Arjantin caddesine ulaşım sorunu olanlar lütfen başvuru yapmasın.

1 yıl önce

Çay Servisi ve Temizlik Görevlisi

Deva Telekomünikasyon Paz ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Ofisimize Çay Servisi ve Temizlik Görevlisi arayışımız mevcuttur.Konum: Çağlayan,İstanbul

1 yıl önce

İnsan Kaynakları Uzmanı/Personel Uzmanı

Anadolu Elektrik San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Şirketimizin merkez ofisinde görevlendirilmek üzere İ.K. Uzmanı arayışımız vardır.

6 ay önce

Ofis Personeli

Novia Organizasyon Faaliyetleri Tic Ltd Şti - Yüreğir

Ofisimizde kişisel bakımına özen gösteren, esnek çalışma saatlerine uygun, seyahat engeli olmayan, b ehliyetli uzun vadeli, aktif, ekip çalışmasına hakim, iş ahlakina sahip, bayan personel arıyoruz.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

M5 Grup Kozmetik İth İhr Tic Ltd Şti - Yüreğir

Kozmetik alanında tüm pazaryerlerinde satış yapan firmamız için Esenyurt ve çevresinde ikamet eden Bayan Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

5 ay önce

Elektrik Teknisyeni

Enertest Enerji Test Kontrol Hizmetleri A.Ş. - Yüreğir

Türkiye nin değişik illerinde GES (güneş enerjisi sistemleri) scada panosu montajı işi ve ayrıca Osmangazi EDAŞa bağlı bölgelerde scada pano montajı işlerinde çalışacak Elektrik Teknikeri/Teknisyenleri alınacaktır.

1 yıl önce

Sigorta Satış Temsilcisi-Sağlık, Hayat

Akçam Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Yüreğir

Çekmeköy Şahinbey caddesinde bulunan Sigorta şirketimiz için Sigorta sektöründe deneyimli, diksiyonu düzgün, iş ahlakına uygun çalışma arkadaşı arıyoruz. Maaş ve prim usulü çalışılacak.Mevcut portföyü varsa artı puan kazandıracaktır.

7 ay önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Sağlam Bilgi Özel Eğitim Dan ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Kurtköyde bulunan kurumumuza tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak çalışmak üzere Özel Eğitimci/ Uzman Öğretici çalışma arkadaşları aramaktayız.

5 ay önce

Sekreter

Turan Mimarlık Tasarım ve Uygulama - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

2 ay önce

Hizmet Temsilcisi

Hisamer Hizmet İletişimi Sağlama Merkezi - Yüreğir

Hizmet İletişimi Sağlama Merkezi olarak Türkiye genelinde Hizmet Veren ve Hizmet alan üyelerimize Profesyonel Destek Hizmeti sağlamaktayız.Türkiye genelinde başvuru kabul edildiğinden ön görüşme sadece her ayın son haftası içinde yapılmaktadır.Bulunduğunuz ilde en az 10 başvuru olması durumunda çalışma programına göre ön görüşme yapılacaktır.Yapılacak en yakın tarihli ön görüşme 29.10.2020 Perşembe günü (C58100) Bölge Ofimizdir.

2 ay önce

Acil Bay rezidans özel güvenlik / sultanbeyli-tuzla

vizyonvip - Yüreğir

Sultanbeyli iett son durak bölgesine yakın oturan, rezidans projemizde çalışcak, formula 1 bölgesine yakın, evli olması tercihimizdir ve askerliğini yapmış, 24-41 arası, 1.75 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışcak, 2680+agi+ymk+servis ile çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliiğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. ( servis güzergahı sultanbeyli iett son durakdan alıp kurtköy viaport avm ve atlantis avm önünden geçip projeye bırakıyor ) 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerinden Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur.. Aşağıdaki Yetkili Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İLETİŞİM: 0505 182 50 70

3 ay önce

Biyosidal Mesul Müdürü

Biyodem Kimya San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Biyosidal Mesul müdür sertifikası olan, biyolog, kimyager, ziraat mühendisi, kimya mühendisi vb. ilgili bölümlerden mezun, firmamızda çalıştırılmak üzere Biyosidal Mesul Müdür aranmaktadır.

4 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Öna Bilgi Teknolojileri Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Grafik Tasarımcısı aramaktayız.

2 ay önce

Pazarlama Elemanı

Deniz Grup Yemek Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Catering firmamıza acil Pazarlama Elemanı aramaktayız.

11 ay önce

Yönetici Asistanı

Yeni Hedef Harita Şehir İnşaat Turizm Tic ve San Ltd Şti - Yüreğir

Merkezi Ankarada bulunan şirketimize ve İstanbulda bulunan şubemize birer tane Yönetici Asistanı alınacaktır.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

İzmir Çelik San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Çiğli organizede bulunan firmamıza telefonlara bakacak irsaliye kesecek müşteri karşılayacak bayan personel ihtiyacımız vardır. Sabah 8:00 akşam 18:00 Cumartesi 13:030 pazar tatil yol yemek sigorta karşılanmaktadır.

4 ay önce

Site Bay Güvenlik/Danışma Görevlisi / Pendik Velibaba Mh

VİZYON VİP - Yüreğir

Pendik, velibaba mh site projemizde çalışacak, 25-40 arası, boy: 1.70 yada üzeri, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, 2675 TL maaş + agi ile çalışacak, bay güvenlik personeli aranıyor. Güvenlik Kimlikli yada Güvenlik sertifikası var veya güvenlik kimlik başvurmuş yada güvenlik okuluna yazılmış olması şartımızdır 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Apartman-Site-Rezidans-Villa-Köşk projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

6 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Cem Eker Uzaktan Eğitim - Yüreğir

Online eğitim uzaktan eğitim hizmeti veren kurumumuzda çalışabilecek deneyimli/deneyimsiz Çağrı Merkezi Personelleri alınacaktır.

6 ay önce

Sekreter

Modon Enerji A.Ş. - Yüreğir

Üsküdar Altunizadede bulunan ofisimiz için görevlendirilmek üzere Sekreter arayışımız bulunmaktadır. Part time başvurular ayrıca değerlendirilecektir.

1 yıl önce

Yüreğir Geneli Sektörler