Yüreğir Kamu Hizmetleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Kamu Hizmetleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Odyometrist

Sono İşitme Merkezi - Yüreğir

İşitme merkezimize Odyometrist alınacaktır.

11 ay önce

Dış Ticaret Sorumlusu

Asafri Endüstri Mühendislik San Tic Ltd Şti - Yüreğir

İyi derecede Rusça ve İngilizce bilen Dış Ticaret Sorumlusu, alınacaktır.

5 ay önce

İşyeri Hekimi

İhtiyaç Sağlık Mühendislik Tic A.Ş. - Yüreğir

İHTİYAÇ OSGB olarak iş yeri hekimi arayışımız vardır.Hekim arkadaşımızın çalışacağı lokasyonlar İZMİR İli ve 5-6 ilçesi ile MANİSA ili 4-5 ilçesi.Ulaşım şirket araçları ile sağlanmaktadır.İZMİR ve MANİSA bölgesi için çalışılacak gün sayısı 7-8 gün.

3 ay önce

Şantiye Mühendisi

Lale Elektrik ve Mühendislik - Yüreğir

Arkadaşlar kulu TM tevsiat işinde bizimle çalışmak isteyen diksiyonu düzgün işinde çalışma azmi olan ve daha önce şantiye deneyimi olan personel aramaktayız.

6 ay önce

Google Ads Uzmanı

Arslan Game Bilgisayar Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Reklam Raporlama Departmanında çalışacak,Günlük, aylık, dönemsel raporlar hazırlayacak Google Ads Uzmanı aramaktayız.

5 ay önce

İnşaat Mühendisi

Gold Coast Lojistik San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilmek üzere SADECE çelik yapı - çelik konstüriksiyon alanında tecrübeli İnşaat Mühendisi aramaktayız. Firmamızın ana ofisi İstanbulda olmak üzeri, diğer illerde imalat yaptırdığımız çelik konstrüksyon ürünleri ve prefabrik ürünlerini yerinde süpervizyonluk yapıp, kontrol edecek. Müşteri ve iş ortaklarıyla yapılan toplantılarda, tasarımını tanıtıp diğer çözüm yöntemleri ile karşılaştırmasını yapmak.

1 yıl önce

Sınıf Öğretmeni

İlim Kültür Sağlık Eğitim Çevre ve İşletmeleri - Yüreğir

Yeniden Diriliş Koleji Arnavutköy ve Yenibosna ilkokullarımızda çalışmak üzere Sınıf Öğretmeni aramaktayız.

5 ay önce

Depocu (Giyim Üretim)

Konsept Bir Tekstil San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Firmamızda çalışmak üzere Depocu arıyoruz.İş Tanımı:Depoya gelecek olan ürünlerin taşınması ve gerekli yerlerine yerleştirilmesi,Siparişlerin doğru bir şekilde zamanında hazırlanarak paketlemesinin yapılması ve sevkiyata hazır hale getirilmesi,Barkod ve etiketleme gibi işlemlerin hatasız bir şekilde yapılması.

5 ay önce

Bilgi İşlem Uzmanı

Ngm Dış Ticaret Makine San A.Ş. - Yüreğir

Firmamıza Bilgi İşlem Uzmanı çalışma arkadaşı aramaktayız.İş Tanımı:Windows tabanlı sunucuların kurulum, yönetim ve denetimini yapmakSunucuların ve veritabanlarının düzenli yedeklerinin alınması, alınan yedeklerin kontrolünü yapmak, sunucuların performans ölçümlerini ve bakımını yapmak, sunucuların güvenliğini sağlamak,ERP ve otomasyon sistemlerinde entegrasyon yapmak ve geliştirmeye yardımcı olmak,Microsoft Windows kullanıcı işletim sistemlerinin kurulumu, yetkilendirmesi ve sorunlarına yerinde müdahale edilmesi,Linux kullanıcı işletim sistemlerinin kurulumu, yetkilendirmesi ve sorunlarına yerinde müdahale edilmesi,Raporlamalar ve uyarlama projeleri için SQL sorguları yazmak,Departman envanterlerinin takip etmek ve düzenli aralıklarla kontrollerini yapmak,Sistem arızalarının tanımlanması, girdi ve çıktıların bütünlüğünü ve doğruluğunu koruyacak biçimde düzeltici işlemleri yapmak,Yayınlanan internet sitelerinin ve alan adlarını (DNS) yönetmek,Kullanıcılara BT desteği sağlamak, PC donanım ve çevre birimlerinde oluşan arızalara müdahale etmek,Gerekli donanım ve yazılım altyapısını oluşturmak, aktif cihazların yazılımlarını güncellemek,İnternet kullanım trafiğini sürekli izlemek ve gerekli müdahaleleri yapmak,Sorumluluğundaki cihazların periyodik bakım, kontrol, yenileme planlarını hazırlamak,Sistem odasının rutin kontrolleri yapmak.

11 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Yk Organizasyon ve Çadır Hizm San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Organizasyon şirketimize çay temizlik ve yemek yapabilecek kadın Çay Servisi ve Temizlik Personeli aramaktayız.

10 ay önce

Smd Operatörü

Eleka Elektronik Aydınlatma San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamıza Smd Dizgi Operatörü aramaktayız.

9 ay önce

Keseci(Tellak)

Nd Restoran Gıda ve Turizm San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Yeni açılmakta olan tarihi hamama Keseci alınacaktır.İlgilenenlerin müracaatlarını bekliyoruz. İş yerimiz Kayseri de olup yatacak yerimiz var.

11 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Hncc İstanbul - Yüreğir

İstanbul Beylikdüzü Yakupluda Almanca projesi için Almanca bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranıyor.

9 ay önce

Piyano Eğitmeni

Martı Sanat Akademi - Yüreğir

İstanbul Tuzladaki okulumuzda piyano, keman gibi branşlarda ders vermek üzere aramıza ilerleyen süreçlerde katılacak arkadaşlarımızın başvurularını bekleriz

7 ay önce

Yönetici Asistanı

Dekordelisi İnşaat Mimarlık Tasarım Tic Ltd.şti - Yüreğir

Yeni açılan Mimarlık ofisimizde çalışmak üzere bayan Yönetici Asistanı aranmaktadır.

6 ay önce

Proje ve Uygulama Denetçisi

Düzce Harun YapI Denetim Ltd Şti - Yüreğir

Proje ve uygulama denetçisi mimar ve inşaat mühendisi arayışımız mevcuttur (Maaşlar önden ve düzenli şekilde verilecektir)

1 gün önce

PHP Yazılım Uzmanı

Eybs Bilişim Yönetim San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız yazılım projelerinde çalışmak üzere php laravel framework ve javascript konusunda deneyimli ekip arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Oto Kuaför Elemanı

Vakıftur Turizm San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Oto Yıkama İşletmemizde İstihdam ettirilmek üzere Oto Yıkama Görevlisi ve Detaylı Kuaför Boya koruma Ustaları alınacaktır.

10 ay önce

Acil Site bayan temizlik /2453+agi/ çekmeköy sultançiftiği mh

vizyonvip - Yüreğir

ÇALIŞMA YERİ: ÇEKMEKÖY, SULTANÇİFTLİĞİ MH PROJE İSMİ: SİTE EN AZ 1 YIL TEMİZLİK OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR, ÇEKMEKÖY BÖLGESİNDE OTURAN YADA TEK ARAÇLA PROJEYE GELEBİLCEK, SİTE-REZİDANS-VİLLA-KÖ ŞK PROJELERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR, YAŞ SINIRI: 23-45 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: HAFTAİÇİ 09:00 - 18:00 ARASI ÇALIŞMA CUMARTESİ YADA PAZAR İZİN ŞARTLAR: 2453TL MAAŞ + AGİ PROJEMİZ: ŞİLE OTOYOLUNA YAKIN NOT: YUKARDAKİ KRİTERLERİ UYANLARIN ARAMASI ZORUNLUDUR. /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİNİN TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM: 0554 142 97 81 - 0505 182 50 70

3 ay önce

Saha Satış Personeli

Tebessüm Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Yüreğir

Enerji Kimlik Belgesi (EKB) sunumunu sahada yapacak deneyimli ekip arkadaşları arıyoruz.Hatay ili, ilçeleri ve çevre iller.

6 ay önce

Yüreğir Geneli Sektörler