Yüreğir Hayvancılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Hayvancılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Elemanı

Genç Aksesuar Tekstil Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

İhracat tekstil firmalarına poşet ve etiket imalatı yapmakta olan firmamıza,Genel muhasebe dışında şirket ön muhasebesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun İstanbul Topkapıda bulunan firmamıza Muhasebe Elemanı alınacaktır.İş TanımıSatış irsaliye ve faturalarını kesmek,Tedarikçi faturalarının kayıtlarını yapmak,Cari hesapların takibi ve mutabakatların yapılmasıETA SQL programına hakim.Çalışma Saatleri Hafta İçi: 8:30-19:00Hafta Sonu: KapalıUlaşım:Servis Maaş: Karşılıklı olarak görüşülecektir.Sosyal Haklar Mevcuttur.

4 ay önce

Kurumsal Satış Yöneticisi/Yönetmeni

Akgün Bilgisayar Program ve Hiz San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamız bünyesinde Tam Zamanlı çalışmak üzere Kurumsal Satış Yöneticisi olabilecek nitelikli adayları aramaktayız.

11 ay önce

Depo Elemanı

Zechka Dış Giyim San Tic Ltd Şti - Yüreğir

E-Ticaret depomuzda çalışacak Depo Personeli aranmaktadır.

1 ay önce

Teknik Eleman

Tcs Bilişim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Yüreğir

Türkiye genelinde faaliyet gösteren firmamızda karayolları yapımı aşamasında görevlendirilecek Teknik Eleman aramaktayız.Teknik bilgiye sahip olan ya da yetiştirilmek üzere iş alımı yapılacaktır.Maaş (Min. 3500 Max. 5000) + Prim + AGİ, SSK, Yol, Yemek, Erzak Yardımı, Senede 2 defa çift maaş ile çalışılacaktır.

1 yıl önce

Operasyon Elemanı (Turizm)

Uğur Çelikdur Turizm Tic Ltd Şti - Yüreğir

Acentamız bünyesinde bize çalışacak iş arkadaşları arıyoruz.Lehçe bilmesi yeterli

11 ay önce

Home Office Satış Temsilcisi

Devisso Mühendislik Gıda Bilişim San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Güncel medikal malzeme ürünlerinin ve eğitim setlerinin satışında görev alacak, home office çalışacak Satış Temsilcileri personeller aranmaktadır.

9 ay önce

Gözetim Görevlisi

Owl Güvenlik Eğitim ve Koruma Hiz Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Gözetim Görevlisi aranmaktadır.

11 ay önce

Sekreter

Başarı Emlak - Yüreğir

Emlak firmamızda çalışacak Sekreter aramaktayız.

1 yıl önce

Manikürist

Dilek Kara Güzellik Salonu - Yüreğir

Dilek Kara 20 yıllık bir salondur. Çalışmak isteyen arkadaşlar tam zamanlı olarak çalışacaktır.

1 yıl önce

Ofis Sekreteri

Özge Torna Pres Makina San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda çalışmak üzere 23-35 yaş aralığında Ofis Sekreteri aranmaktadır,

5 ay önce

Satış Takım Lideri

Atakar Filo Yönetim ve Güvenlik Sistemleri Tic Ltd Şti - Yüreğir

** Elektronik güvenlik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için saha ekibini yönetecek Satış Takım Lideri aranmaktadır.

4 ay önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Anadolu Elektrik San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Muğla Marmaris te bulunan Elektrik sektöründe faaliyette bulunan şirketimizin Marmaris Aksaz da bulunan askeri projesinde çalışmak üzere Makine Mühendisi aranmaktadır.İş Tanımı:Projenin hesap ve kontrollerinin yapılması,İş programlarının hazırlanması,Saha imalatlarının kontrollerinin yapılması,İmalatların proje ve şartname uygunluğunun denetlenmesi.

1 yıl önce

Saha Satış Danışmanı

Gülbenk Bilişim Bilgisayar Dış Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilecek Saha Satış Danışmanı alınacaktır.Takım çalışmasına yatkın müşteri ilişkilerinde profesyonel yönetim tarzına sahipGiyimine önem veren ,diksiyonu düzgünSatış tecrübesiyle sahaya hakim olabilecekBayan Saha Satış Sorumluları alınacaktır.

6 ay önce

Tahsilat Uzmanı

Doğan Hukuk Bürosu - Yüreğir

Kurum avukatlığı yapılan hukuk büromuza icra dosyaları için telefonda tahsilat yapabilecek Tahsilat Uzmanı personel alınacaktır.

10 ay önce

Mimar

Marblex İnşaat Mermer San Tic Ltd Şti - Yüreğir

İkitellideki mermer seramik inşaat firmamızın bünyesinde çalışacak deneyimli Mimar çalışma arkadaşı aranmaktadır.Çalışma saatleri hafta içi 09:00/18:00Cumartesi Pazar tatilDetaylar başvurudan sonra yüz yüze görüşülecektir.

2 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Deyta Reklam Organize Matbaacılık - Yüreğir

Kartvizit, magnet, broşür vb tasarımlarını yapıp baskıya uygun hale getirmekten sorumlu olacak Grafik Tasarımcısı arıyoruz.

5 ay önce

Şoför

Osmanlı Kristal Avize San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Avize ve aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Çanta/ Silivrideki fabrikasında günlük servis ve nakliye işlemlerini yapacak Sürücü aranıyor.

10 ay önce

Satış Analiz ve Raporlama Sorumlusu

Mediteks Sağlık Hizmetleri Tekstil San ve Dış Tic A.Ş. - Yüreğir

Mediteks Sağlık Hizmetleri - İstanbul Mediteks Fabrikamıza Satış Analiz Ve Raporlama Sorumlusuİş AçıklamasıAlanında Türkiyenin en köklü üreticilerinden biri olan 81 İl ve 34 Ülke ye satış yapan fabrikamızın Avrupa yakasında bulunan satış ofisinde görevlendirilmek üzere yeni çalışma arkadaşları aranmaktadır.İş TanımıMerkez ofisten müşterilerin istek/talep siparişlerini yönetmek.Telefon ile müşterilerin aranarak satışa katkıda bulunmak.Siparişleri ETA modülüne işleyerek, Fabrikaya bildirmek. Sevk olunan siparişleri listeden çıkartmak.Durgun carilerin raporlarını alarak satış ekibine iletmek, sonucunu takip ederek bağlı olduğu bölüm amirine raporlamak.Ürün Takip Sistemi ( UTS ) ile ilgili işlemlerin yürütülmesiFiyat artışlarında müşterilere bilgilendirme metni hazırlanması.

9 ay önce

Elektrik Mühendisi

Mabel Elektrik Elektronik Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Antalya Muratpaşa’ da bulunan, elektrik proje, taahhüt ve danışmanlık sektöründe hizmet veren firmamızda görevlendirilmek üzere Elektrik Mühendisi aranmaktadır. Sahada aktif olarak çalışacak,Ekiplerin koordinasyonunu sağlayacak, İş planı oluşturacak ve uygulatacak, AG/OG proje çizecek ve yorumlayacak, Keşif, teklif ve hakediş hazırlayacak,

10 ay önce

Sekreter

Metropol Temizlik Hizmetleri - Yüreğir

Başakşehirde Bulunan Halı Yıkama Firmasına Telefonlara Bakabilecek Sekreter Arıyoruz.Cumartesi Çalışma Var MAAŞ- SGK -YOL -YEMEK

6 ay önce

Yüreğir Geneli Sektörler