Yüreğir Halıcılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Halıcılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Pazarlama Uzmanı

Radıo Teknoloji Hizmetleri A.Ş. - Yüreğir

Distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz Kablosuz Network ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapabilecek, Kurumsal Satış Departmanında görevlendirilmek üzere Satış ve Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

1 yıl önce

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Sezer Rehabilitasyon San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Rehabilitasyon merkezimizde çalışmak üzere Özel Eğitim Alan Öğretmeni çalışma arkadaşları arıyoruz.Merkezefendi Seçkin Çocuklar Özel eğitim Rehabilitasyon Merkezi

1 yıl önce

Satış Pazarlama Elemanı

Kurtarbizi Çekici Kurtarıcı Hiz San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Şirketimizin faaliyet göstermiş olduğu yol yardım ve çekici hizmetlerinin sahada tanıtılması, sözleşme imzalatılarak üyelik yaptırılması için saha satış elemanları arayışımız vardır. Net maaş 2750 + Prim+Yemek + Yol

5 ay önce

Ofis Elemanı

3D Concept Tasarım Mobilya Dekorasyon Ltd Şti - Yüreğir

3d Concept tasarım, mobilya firmasına “Ofis Elemanı” AlInacaktır.

1 yıl önce

Acil Bay rezidans özel güvenlik / sultanbeyli-tuzla

vizyonvip - Yüreğir

Sultanbeyli iett son durak bölgesine yakın oturan, rezidans projemizde çalışcak, formula 1 bölgesine yakın, evli olması tercihimizdir ve askerliğini yapmış, 24-41 arası, 1.75 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışcak, 2680+agi+ymk+servis ile çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliiğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. ( servis güzergahı sultanbeyli iett son durakdan alıp kurtköy viaport avm ve atlantis avm önünden geçip projeye bırakıyor ) 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerinden Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur.. Aşağıdaki Yetkili Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İLETİŞİM: 0505 182 50 70

3 ay önce

Yabancı Dil Uzman Öğreticisi

Gümüş Gruop Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda çalışmak üzere Almanca bilen deneyimsiz personel alınacaktır.

5 ay önce

Tercüman

Nur Style (Mejrem Hasanagic) - Yüreğir

Nur Style Altın ve Gümüş Temizleme firmasına Sırpça, Boşnakça, Hırvatça dillerinden en az bir tanesini bilen, ofis ortamında yönetici asistanlığı yapacak, tercüme edecek tercihen kadın Tercüman çalışma arkadaşı aramaktayız.Lütfen çok iyi bilenler müracaat etsin.

10 ay önce

İşe Alım Uzmanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Yüreğir

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hizmet sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterilerimiz için İşe Alım Uzmanı aramaktayız.İş Tanımı:Kadro ve personel talebi sürecini ilgili kariyer portalından ilan yayınlayarak pozisyona uygun aday kaynağını oluşturup yönetir,Başvuruları görev tanımı ve kriterlere uygun olacak şekilde değerlendirip uygun adaylar ile ilgili departman yöneticisi ile koordineli çalışarak, prosedürlere uygun değerlendirme süreçlerini uygular/uygulanmasını sağlar,Kariyer yönetimi süreçlerinde; pozisyonlardaki ihtiyaçlarını tespit eder ve İhtiyacı karşılayabilmek için iç terfi yetiştirme programının takvimini oluşturur,Bağlı çalıştığı birim tarafından yürütülen iş süreçlerinin iyileştirilmesi/geliştirilmesi için öneriler sunar ve iş geliştirme projelerinde görev alır.

1 yıl önce

Ön Muhasebeci

Ahsen Seyahat Turizm San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Tekstilkentde bulunan turizm firmamıza Kadın, Ön Muhasebeci alınacaktır.

1 yıl önce

Sekreter

Eskon Endüstri İnşaat Tic ve San Ltd Şti - Yüreğir

İnşaat firmasıyız. Merkezimiz Ankara olup İskenderundaki irtibat büromuz için Sekreter alınacaktır.

10 ay önce

Oto Kuaför Elemanı

Megatek Sonax - Yüreğir

Oto Yıkama ve Oto Kuaför21 yıldır Sonax Şişli bayisiyiz. Oto yıkama, boya koruma, detaylı iç temizlik, motor temizleme ve koruma işlerini yapmaktayız.Bizimle çalışacak yetiştirilmek üzere Oto Yıkamacı/Oto Kuaför alınacaktır.

5 ay önce

Müşteri İlişkileri Sorumlusu

Serenity Sağlık Hizmetleri ve Turizm A.Ş. - Yüreğir

Yurt dışından gelen hastalara diş hizmeti verdiğimiz kliniğimiz için; Müşteri İlişkileri Uzmanı aramaktayız. İş Detayları;:E mail ve WhatsApp üzerinden yurt dışı görüşmelerini yürütmek. Seyahat engeli yok ise, yurt dışında yapıyor olduğumuz organizasyonlara katılarak orada hastalarla iletişim kurmak.

6 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Yeşilyurt Yay İmalatı - Yüreğir

Kocaeli Gebzede bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Uzmanı alınacaktır.İş Tanımı:Ticari pazarlama raporlarının oluşturulması yorumlanması ve aksiyon planlarının çıkarılması,Bayi, müşteri, tüketici teşvik programlarının kurgulanması, takibi ve raporlanması,Saha ziyaretleri ile sektör, rekabet gündeminin takip edilip, bu doğrultuda ihtiyaçlara yönelik satış destek projelerinin hayata geçirilmesi.

11 ay önce

Diş Hekimi Asistani

Alp Bulgur Diş Kliniği - Yüreğir

Kliniğimiz için ekip arkadaşlarımızı arıyoruz. Başvurularınızı bekliyoruz.

7 ay önce

İşçi

Wood Art Dekorasyon Ahş Ür Mad San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Aydın Astim Osb de bulunan imalat fabrikamıza Aranan nitelikler kısmında belirtmiş olduğumuz iş kollarında bilgi ve tecrübesi olan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

7 ay önce

Kimya Mühendisi

Kc Kimya Tic ve San A.Ş. - Yüreğir

Arge departmanında çalışacak Kimya Mühendisi aramaktayız.

3 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Gtl Lojistik Otomotiv İnş Bilg Pet Ürün San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Nakliye lojistik sektöründe satış pazarlama tecrübesi olan 30-50 yaş arası Satış Pazarlama Sorumlusu aranmaktadır.

7 ay önce

Eğitim Danışmanı

İmg Hasar Danışmanlık San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Uzaktan online eğitim paketi satışını yapacak, sahada çalışabilecek Eğitim Danışmanı alınacaktır.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

İzmir Sıhhi Tesisat Malz Paz San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Şirketimiz bünyesinde Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşı aramaktayız. İş yerimiz Yenişehir Gıda Çarşısında olduğundan ulaşım sorunu olmayanlar tercih sebebimizdir

1 yıl önce

Mekanik Bakım Onarımcısı

Tolga Tuz Un Nakliye Makina San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Ergene Osb bölgesinde bulunan işletmemiz için mekanik bakım konusunda tecrübeli çalışma arkadaşı ihtiyacımız vardır.

1 ay önce

Yüreğir Geneli Sektörler