Yüreğir Halı Yıkama İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Halı Yıkama İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Gıda Mühendisi

Kırmızı Catering - Yüreğir

Tuzla Şifa Mahallesinde bulunan yemek firmamıza Gıda Mühendisi ihtiyacımız bulunmaktadır.

5 ay önce

Sekreter

Tet Makina Otomasyon Yedek Parça San Tic Ltd Şti - Yüreğir

İkitellide bulunan iş yerimize Sekreter arıyoruz.

6 ay önce

Muhasebe Elemanı

İdealtek Elektrik Mühendislik Tic Ltd Şti - Yüreğir

Elektrik alanında hizmet veren Kavaklı/Beylikdüzünde bulunan şirketimizin;Muhasebe departmanında görev alabilecek personel alınacaktır.

7 ay önce

Psikolog

Kids Anka Aktivite Merkezi - Yüreğir

Merkezimizde görev alacak;(Keçiören ve Bağlıca Şubelerimiz için)Psikoloji veya Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümlerinden MezunKurumumuzda tam zamanlı olarak çalışacakAlanıyla ilgili test ve envanterleri uygulamak ve yorumlamak,Görev alanındaki güncel gelişmeleri takip etmek,Çeşitli psikolojik temalarda kişilere yönelik bireysel veya grup söyleşileri gerçekleştirmek3-12 yaş arası çocuklar için gelişim atölyeleri kurgulayabilecek,Oyunvari şekilde programlar oluşturabilecek*** Lütfen İlanımıza başvuran adayların Kids Anka hakkında araştırma yapması rica olunur

11 ay önce

Eğitim Danışmanı

Easy Speak - Yüreğir

İŞ TANIMIİngilizce Dil Eğitim sektöründe ; Eğitim sistemi ve yaratmış olduğu kurum kültürü ile fark yaratan ; Sektörünün en köklü kurumlarından olan firmamıza; Büyüme planlarımız çerçevesinde EĞİTİM DANIŞMANI aramaktayız.* Mevcut öğrencilerimizin eğitim kalitesi , talep ve önerileri ile ilgilenecek* Dışarıdan talep olarak gelen öğrenci adaylarına Eğitim sistemini ve kurum kültürümüzü tanıtarak , Sistemimize en etkin seviyeden başlamalarını sağlamak* Mesai saatleri içinde sadece işine ve görev tanımına odaklanarak ; Öğrenci adaylarına etkin sunumlar yapmak.Mevcut öğrencilerimiz ile iletişim kalitesini en yüksek seviyede tutmak.

5 ay önce

Satış Danışmanı

Ada Plast Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Mağazamızda Satış Danışmanlığı yapacak ve ofis işlerimize bakacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

10 ay önce

Temizlik Görevlisi

Çınar İnşaat - Yüreğir

Merhabalar öncelikle Pendik bölgesinde haftada 2 gün sabit ev temizliği ütü yapabilecek gerektiğinde de ayda 1 kere olmak şartıyla yemek konusunda yardımcı olabilecek bayan çalışma arkadaşı arıyoruz ödeme günlük 350 TL olup daire 2+1 dir.

3 hafta önce

Ofis Elemanı

Watchofroyal Pazarlama İhracat ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Analitik düşünebilme, problem çözme, planlama ve takip becerisi olan,Ekip arkadaşı aramaktayız. İşten kaçan çalışma azmi ve hırsı olmayan arkadaşlar lütfen vaktinizi harcamayın kendine inanan özgüveni olan arkadaşları bekliyoruz.- E-ticaret yönetiminde tecrübeli veya öğrenmeye istekli,- Ürün hazırlanması ve kargo süreçlerini takip edebilecek,- Telefonlara bakabilecek - müşterilerle iletişime geçebilecek,- World-Excel ofis programlarına hakim,- Sosyal medya yönetimi konusunda tecrübeli veya yetiştirilebilecek,

1 yıl önce

Muhasebe Sorumlusu

İlknur Bindalli - Yüreğir

Muhasebe bölümümüze tercihen byte muhasebe programını bilen Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.

6 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Meb Özel Yunuslar Anaokulu - Yüreğir

Kurumumuz 13 yıllık, köklü bir eğitim kurumudur. Üniversitelerin Okul Öncesi ,Çocuk gelişimi veya Anaokulu Öğretmenliği bölümü mezunu lisans veya önlisans mezunu Anaokulu Öğretmeni takım arkadaşları aranmaktadır.

1 yıl önce

Matematik Öğretmeni

Rengarenk Çocuk Kulübü - Yüreğir

Özelikle yeni nesil sorulara hakim, 5 ten 8 e kadar tüm ortaokul öğrencilerine ders verebilecek tecrübeli bir Matematik Öğretmeni ihtiyacımız vardır.

1 yıl önce

Gayrimenkul Danışmanı

Pry Group Gayrimenkul - Yüreğir

Maaş veya prim ile çalışacak,Ofis büro yönetimi ve gayrimenkul danışmanlığı yapabilecek,Özellikle tercihimiz Kadın adaylar olup, tercihen 25-35 yaş aralığında olan Gayrimenkul Danışmanı aramaktayız.Kazanılacak ücretin miktarı performansınıza göre kendinizin belirleyeceğinden dolayı limit yoktur.

6 ay önce

muhasebe

smmm mehmet demirçelik - Yüreğir

MALİ MÜŞAVİRLİK OFİSİMİZDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAYAN TERCİHEN MESLEK LİSESİ OKUYAN STAJYER ELEMAN ALINACAKTIR. ADRES:BARIŞ MAH. BAHÇELER CAD. SELİM KİRAZ APT 4/14 AKDENİZ/MERSİN İLETİŞİM:05302055440

4 ay önce

Temizlik Görevlisi

İstanbul Aktif İnsan Gelişim Akademisi Eğitim Hiz San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Temizlik Görevlisi alınacaktır.

1 yıl önce

Servis Garsonu

Alis Farm Turizm Taşımacılık Tic Ltd Şti - Yüreğir

Assos Çanakkalede bulunan butik işletmeye alacart serviste deneyimli Garson alınacaktır. Lojman imkanı vardır.

6 ay önce

Teknik Destek Elemanı

Kayalar Mutfak A.Ş - Yüreğir

KAYALAR ENDÜSTRİYEL Mutfak Ekipmanları üretimi yapan firmamıza, Teknik Destek Elemanı arıyoruz.

7 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Turkuaz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Yüreğir

Bağdat caddesinde bulunan diş kliniğimize cerrahi diş operasyonlarında tecrübeli Diş Hekimi Asistanı aramaktayız.

1 yıl önce

Elektrik Ticaret Uzmanı

Dak Elektrik Tic A.Ş. - Yüreğir

Alacağı Sorumluluklar Arasında:• Tedarik şirketlerinin Gün Öncesi/Gün İçi/Dengeleme Güç Piyasasında ticari işlemlerin gerçekleştirilmesi,• EPİAŞ piyasa sistemleri üzerinden günlük girişleri gerçekleştirmek,• Hedef sapmalarını analiz etmek ve raporlamak, sapmalar kaynaklı maliyetleri minimize etmek,• Enerji maliyetlerini tüm yönleri ile analiz ederek bütçeleme faaliyetlerini yürütmek.• Aylık uzlaştırma kontrolünü yapılması,• Tahmin şirketleri ile olan iş akışının takip edilmesi (Sözleşme yenileme, fatura kontrol),• Şirketlerin günlük, aylık ve yıllık elektrik piyasası faaliyet raporunun hazırlanması.

1 hafta önce

Grafik Tasarımcısı

Enk Organizasyon - Yüreğir

Kişiye Özel hedyelikler yapan firmamızda grafik tasarımı ve fotoğraf ile ilgilenecek elemana ihtiyacımız var . İşini seven işinde hızlı hemen kavrayabilen bireylerle çalışmak istiyoruz. Çalışma ortamımız güzel ve rahattır.

6 ay önce

Paket Servis Elemanı

Chef Börek - Yüreğir

Büyükçekmece merkezde Chef börek bünyesi altında çalışacak motosiklet ehliyetl Paket Servis Elemanı takım arkadaşı aramaktayız

11 ay önce

Yüreğir Geneli Sektörler