Yüreğir Hac ve Umre Organizasyonları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Hac ve Umre Organizasyonları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Alüminyum Enjeksiyon Operatörü

Ne-Ha Kalıp Nakliyat Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Şirketimizde çalışmak üzere Alüminyum Enjeksiyon Operatörü arıyoruz.Alüminyum enjeksiyon kalıp üretimi ve ürün baskısı yapmaktayız.Ağırlıklı olarak otomotiv,tarım aletleri ve savunma sanayi sektörlerine parça üretmekteyiz.

3 ay önce

Sekreter

Veli Grup İnş San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Öveçlerdeki ofisimize Sekreter aramaktayız.İş Tanımı:Misafirlerin karşılanması,Çay ve temizlik işlerinin yapılması,Ödeme takibi yapılması,Gerekli tüm takipleri ve dosya arşivlemesi.

10 ay önce

Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi

Pietra Otel - Yüreğir

Hotelimiz de görevlendirilmek üzere Kat Hizmetleri Görevlisi alınacaktır.

4 ay önce

Reklam Satış Sorumlusu

Karadeniz Gözde Gazetesi Yayın Ajansı - Yüreğir

22 Yıldır yayım hayatına devam eden firmamızda görevlendirilmek üzere Reklam Satış Sorumlusu alınacaktır.Kendi maaşınızı kendiniz belirleyin!Gazeteye getirecek olduğunuz reklamlardan %40 prim alın!Ssk+Maaş+Prim

6 ay önce

Şoför

Yaman Şirinler Özel Eğitim Merkezi San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Çankaya bölgesinde öğrenci taşımacılığı yapmış deneyimli Şoför aranmaktadır

3 ay önce

Tekstil İşçisi

Ecedoruk Tekstil İnşaat Tic Ltd Şti - Yüreğir

Esenyurt Akçaburgazda bulunan fabrikamızda kartela yapımında yetiştirilecek Tekstil İşçisi aranmaktadır.

9 ay önce

Makine Teknik Ressamı

Royal Makine San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Makine Teknik Tasarımcısı aranmaktadır.

2 ay önce

ACİL OSB ÇARŞI BAY ÖZEL GÜVENLİK AMİRİ / ÜMRANİYE

VİZYON VİP - Yüreğir

Ümraniye, imes sanayi sitesine yakın, yukarıdudullu mh mobilya çarşı projemiz'de çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenlik ve kimlik başvuru yapmış, çalışabilir yazısı olan özel güvenlik amiri aranıyor. ENAZ 1 YIL GÜVENLİK AMİRİ OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR BOY: 1.75 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 25 - 42 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2360TL MAAŞ + AGİ + YMK + MAAŞA ZAM OLCAK Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğundan Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin TEL: 05051825070

11 ay önce

İşyeri Hemşiresi

Erkan Ortak Sağlık Güvenlik Birimi San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Çalışma Bakanlığından Diğer Sağlık Personeli sertifikasına sahip İşyeri Hemşiresi arıyoruz.

6 ay önce

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Özel Yaşam Özel Eğitim Rehabilitasyon Hiz Tic ve San Ltd Şti - Yüreğir

İlgili lisans programlarından mezun, Özel Eğitim, Zihinsel Engelliler Öğretmenliği, Uzman Öğretici Sertifikası olan Sınıf Öğretmenliği veya Okul Öncesi Öğretmeliği bölümleri mezun çalışma arkadaşları aramaktayız

1 yıl önce

Dış Ticaret Sorumlusu

Ara Makina İmalat San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda çalışmak üzere Dış Ticaret Sorumlusu aramaktayız.İŞ TANIMI:Dış ticaret mevzuatına hakim olarak ,ihracat ve ithalat ile ilgili gümrük,bankacılık,muhasebe ve nakliye gibi tüm gerekli işlemleri yürüterek takibinin yapılmasını sağlamak.

10 ay önce

Tercüman (Arapça)

Saltmac Makina Kalıp İmalatı ve İth İhr Ltd Şti - Yüreğir

Metal talaşlı atölye niteliğinde bir imalathaneyiz. makine ve ekipmanlarını imal etmek genel ilgi alanımız iken, sektör olarak yumuşak lifli, yani kağıt peçete gibi, tuvalet kağıtları gibi ürünleri imal edebilecek makinelerin ve ekipmanlarının imalatını yapıyoruz. atölyemizi kurarken hedeflediğimiz tamına yakını ihracat olarak düşündüğümüz iş hacmimizi bu hedefte tutmaktayız.Müşterilerimizin tamamına yakını uluslar arasıdır. Yurt dışı olan bu temaslarımızın büyük kısmı da Arapçanın konuşulduğu ülkelere dayalıdır.Tercüman olarak iş paylaşacağımız mesai arkadaşımızın Arapça konuşurken yada yazışırken zorluk yaşamasını istemiyoruz.İş sadakati, iyi niyet, açık sözlülük, çalışkanlık mesai arkadaşımız da görmek istediğimiz ana niteliklerdir.Profesyonel hayata yönelik, bilgi, beceri tecrübe, eğitim gibi öğrenilebilir faktörlerişe dahil olunduktan sonra tarafımızdan karşılanır.Halen birlikte çalışmakta olduğumuz kısıtlı kadromuzu, uzun yıllar birlikte çalışan bilgili, tecrübeli, ehliyetli kişiler oluştururlar.Böyle bir kadroya da dahil etmeyi düşüneceğimiz her pozisyona uzun soluklu arkadaşlar düşünürüz.

1 yıl önce

E-Ticaret Uzmanı

Kayı Boyu Tekstil Konfeksiyon Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızın bebetürk departmanına e-ticaret uzmanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Mimar

Köksal Ferforje Yapı San ve Dış Tic Ltd Şti - Yüreğir

KÖKSAL YAPI SANAYİ TİCARET; 1995′ten beri perforje ve ahşap imalatıyla her türlü proje ve mobilyada kaliteli müşteriye kaliteli iş sunmayı kendine prensip edinmiştir. Bu çerçevede beraber çalışabileceğimiz Mimar ekip arkadaşları arıyoruz.

10 ay önce

Mobilya Döşeme İşçisi

Çetaş Mobilya San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Firmamızda döşeme bölümünde çalışacak Mobilya Döşemecileri aranmaktadır.Çalışma saatleri : 08:30-18:00Cumartesi :14:00

2 ay önce

Donanım Tasarım Mühendisi

Exentech Savunma Medikal Havacılık Bilişim Ltd Şti - Yüreğir

Kişisel Beceriler:• Araştırmaya ve kendini geliştirmeye istekli• Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, çözüm odaklı• Zaman yönetimini yapabilen, sorumluluk sahibi• Ekip çalışmasına yatkın• Bulunduğu proje içerisinde uzun soluklu olarak çalışabilecekİş TanımıEğitim Teknolojileri ve Savunma Sanayii alanlarında devam etmekte olan AR-GE projelerinde rol almak üzere,• Donanım tasarım gereksinimlerinin oluşturulması,• Donanım tasarım, doğrulama faaliyetlerinin yürütülmesi ve koordinasyonunun sağlanması,• Talep edildiğinde donanımların kullanıldığı sistemlere sertifikasyon çalışmalarında destek verilmesi,• Prototip geliştirme ve donanımların kullanıldığı sistemlere entegrasyon çalışmalarında teknik destek verilmesi,• Donanımların seri üretim ve bakım/onarım idame faaliyetlerine teknik destek verilmesi.

8 ay önce

Psikolog

Fit-Mek Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi - Yüreğir

Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezimizde çalışmak üzere, tercihen beslenme psikoloisi üzerine çalışmış, Psikolog aramaktayız.

1 yıl önce

Fastfood ustası

Pişşti sokağın lezzeti - Yüreğir

Usta pişirici ler arıyoruz

6 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Diş Hekimi Ahmet Yaman - Yüreğir

Beylikdüzü Beykent bölgesinde tecrübeli Diş Hekimi Asistanı aranmaktadır.

5 ay önce

Muhasebe Elemanı

Ege Kayış Pazarlama Güç San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

4 ay önce

Yüreğir Geneli Sektörler