Yüreğir Gübre Üretimi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Gübre Üretimi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kurye

Elif Kağıt Köfte - Yüreğir

Motorkurye ( Paketservis ) olarak görevlendirmek üzere yeni takım arkadaşları aranmaktadır.

2 ay önce

Paketleme İşçisi (El İle)

Mega Tarım Ürünleri San İç ve Dış A.Ş. - Yüreğir

EL işçiliği ile sarımsak paketleyen firmamıza Paketleme İşçisi alınacaktır.Asgari ücrete ek olarak performansa bağlı 1000 TL prim verilmektedir.

9 ay önce

Ofis Elemanı

Gkk Restoran ve Kozmetik Tic Ltd Şti - Yüreğir

Şirketimizde Ofis Elemanı aranmaktadır.İşin Tanımı:*Ticaret, danışmanlık ve araştırma* Ofis dosyalama, arşiv düzeni ve dokümantasyon işlemlerinin takip edilmesi,* Şirket müdürüne günlük yapılan işlerin raporunun verilmesi* İdari işler süreçlerine destek olunması, gerekli raporlamaların yapılması.*Ofisin düzeninin sağlanması

1 yıl önce

Çatı izolasyon

Şahıs - Yüreğir

Çatı izolasyon tamiri işleri yapılır temiz sağlam garantili uygun fiyata yapilir...

4 ay önce

Alüminyum Doğramacı

Özekip Metal İnşaat San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere Alüminyum Doğrama Ustası alınacaktır.

10 ay önce

MAKİNE MÜHENDİSİ

Osmanlı Mühendislik - Yüreğir

ISITMA SOĞUTMA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTERMEKTE OLAN FİRMAMIZA GİRESUN MERKEZ VE TRABZON AKÇAABAT TA AÇACAĞIMIZ ŞUBEMİZE DENEYİMLİ ELEMANLAR ALINACAKTIR. --------------MAKİNE MÜHENDİSİ--------- - DOĞALGAZ SEKTÖRÜNDE TECRÜBELİ -GASLİNE PROGRAMI KULLANABİLEN - OFFICE PROGRAMLARINA HAKİM OLMAK - EHLİYET SAHİBİ OLMAK - SATIŞ VE PAZARLAMADA TECRÜBELİ - KRİZ ANLARINI YÖNETEBİLME KABİLİYETİ - DİKSİYONUN DÜZGÜN OLMASI - İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ - POZİTİF BAKIŞ AÇILI - SADIK TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

10 ay önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Selcell Yenilenebilir Enerji Dan San Tic A.Ş. - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Elektrik Elektronik Mühendisi aranmaktadır.

7 ay önce

Grafik Desen Çizimi Elemanı

Final Dijital Baskı Tekstil İth İhr ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Dijital halı fabrikasının grafik bölümünde, halı deseni çizecek, tasarlayacak Grafiker alınacaktır.

6 ay önce

Makine Mühendisi

Ekofan Soğutma Endüstriyel San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Makine Mühendisi arıyoruz.Tasarım kriterleri doğrultusunda farklı konseptlerin detaylandırılması ve seçim yapılması doğrultusunda raporlanması,Sistem tasarım kriterlerinin seçilmesi ve listelenmesi,Tasarım grubu ile birlikte çalışarak, seçimi gerçekleştirilen sistemin tasarlanması,Seçilen tasarım kriterleri doğrultusunda parça tasarımlarının, sistem entegrasyonlarının, doğrulama ile test planlarının oluşturulması ve takibi,Seçilen tasarım kriterleri doğrultusunda ilgili tedarikçi bilgi istek formlarının oluşturulması,Oluşturulan bilgi istek formlarının tedarikçiler ile paylaşımı, tekliflerin alınması ve tedarikçi seçim sürecinin satın alma departmanı ile birlikte çalışılarak takip edilmesi, prototip üretim sürecinde parçaların temini,Seri üretime kadar geçen süreçte tüm geliştirme faaliyetlerinin takip edilmesi,Tasarımı tamamlanan sistemin prototip üretim ve devreye alınma operasyonlarının takip edilmesi,Tasarım süreci kapsamında gerçekleştirilen analiz ve test (doğrulama) çalışmaları ile beraber tasarımın güncellenmesi ve optimize edilmesi,Süreç boyunca gerçekleştirilen çalışmaların periyodik olarak raporlanması, süreçlerin oluşturulması ve geliştirilmesi,Nihai tasarım teknik resim ve 3D tasarım çalışmalarının takibi,Ürünün devreye alınması aşamasında oluşacak montaj ve hat problemlerinin giderilmesi.

3 ay önce

Gıda Mühendisi

Tekin Yönetim İş Sağlığı ve Güv Hiz San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Bağdat caddesindeki ofisimizde, istihdam edilmek üzere Gıda Mühendisi/Kimya Mühendisi ihtiyacımız bulunmaktadır.

7 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Kb Grup Medikal ve Tıbbi Cihazlar Ltd Şti - Yüreğir

Kavacık/İSTANBUL merkezli şirketimizde görevlendirmek üzere;Satış/Pazarlama Uzmanı” adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.

6 ay önce

Acil Bay site özel güvenlik /2680+agi+ymk+yol/ sultanbeyli-tuzla

VİZYON VİP - Yüreğir

Sultanbeyli arkası, Pendik Kurtköy bölgesine yakın oturan, rezidans projemizde çalışcak, formula 1 bölgesine yakın, evli olması tercihimizdir ve askerliğini yapmış, 24-35 arası, 1.75 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışcak, 2600+agi+ymk+servis ile çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliiğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. ( servis güzergahı sultanbeyli iett son durakdan alıp kurtköy viaport avm ve atlantis avm önünden geçip projeye bırakıyor ) 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerinden Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur.. Aşağıdaki Yetkili Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İLETİŞİM: 0505 182 50 70

5 ay önce

Mutfak Görevlisi

Yeditepe Dayanıklı Tüketim Malları Paz Tic Ltd Şti - Yüreğir

Personele yemek dağıtımı, çay ve kahve servisi ve ofisin genel temizliğini yapacak temiz, güvenilir ve sorumluluk sahibi çalışma arkadaşı arıyoruz.

6 ay önce

Muhasebe Elemanı

Adaşah Metal Çelik San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

6 ay önce

Almanca Öğretmeni

Lisan Akademi Eğitim ve Dan Hiz Ltd Şti - Yüreğir

Genel Almanca ve Almanca sınavlarına yönelik eğitim verebilecek Almanca Öğretmenleri alınacaktır.

3 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Radıo Teknoloji Hizmetleri A.Ş. - Yüreğir

Distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz Kablosuz Network ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapabilecek, Kurumsal Satış Departmanında görevlendirilmek üzere Satış ve Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Famous Ofis Mobilyalari San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda çalışmak üzere Zirve Finansman Muhasebe Programını bilen Ön Muhasebeci-Sekreter alınacaktır.İş Tanımı: Satış, fatura ve irsaliye düzenleme,Alış faturalarının işlenmesi,Tahsilat ve ödeme makbuzlarının işlenmesi,BA-BS ve cari mutabakatların yapılması,Ofis içi düzenin sağlanması,Misafirlerin karşılanması ve ikram yapılması.Çalışma saatleri pazartesi - cuma sabah 08:30 ,akşam 18:30Cumartesi çalışmamız yoktur.

10 ay önce

Kurye

Evim Marmaris - Yüreğir

Motoru ile birlikte kuryelik yapacak eleman arıyoruz.

2 hafta önce

Borverk (Bohrwerk) Operatörü

Özerkılıç Makine San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Özer Kılıç Makine Sanayide tomruk makinaları imalatında çalışmak üzere Borverkçi aramaktayız.

7 ay önce

Teknik Destek Elemanı

Samsun Bilgisayar Hastanesi Tic Ltd Şti - Yüreğir

Bilgisayar Donanım,Yazılım ve OT&VT Sektöründe çalışacak Eğitim ve teknik destek verebilecek ekip arkadaşları aramaktayız.

10 ay önce

Yüreğir Geneli Sektörler