Yüreğir Fidancılık - Çiçekçilik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Fidancılık - Çiçekçilik İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Web Tasarım Bilgi İşlem Uzmanı

Emtek Su ve Isı San Dış Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Web Tasarım Bilgi İşlem Uzmanı alınacaktır.

2 hafta önce

Veri Giriş Operatörü

Mb Hafriyat Lojistik İth İhr Tic Ltd Şti - Yüreğir

Evinizden Excel dosya ile size verilecek dataları düzenleme görevlerinden sorumlu olacaklardır.Günlük ek kazanç

11 ay önce

Pazarlama Elemanı

Nas Rulman Teknik Hırdavat San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Pazarlama Elemanı iş arkadaşları arıyoruz.Not : Servisimiz yoktur. Ulaşımda sıkıntı çekmeyecek arkadaşların başvurularını bekliyoruz.

1 yıl önce

Apartman Bay Danışma Görevlisi

VİZYON VİP - Yüreğir

Kadıköy, erenköy Bölgesi Bağlı, apartman projemizde çalışacak, askerliğini yapmış, 25-37 arası, boy: 1.70 yada üzeri, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, 2250 TL maaş + agi + maaşa zam şeklinde çalışacak, bay danışma/gözetim personeli aranıyor. Güvenlik Kursuna Yazılmamış yada Yazılmış Ortaokul/İlköğretim Mezunu Olması Zorunludur Danışma/Gözetim Görevlisi Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

11 ay önce

Satış Temsilcisi

Alfa Plus İletişim Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Satış TemsilcisiŞirketimizin Toptan Cep Telefonu Satış Departmanında görev yapacak kadın Toptan Satış Temsilcisi aramaktayız.İş Tanımı:Mevcut bayi ağına satış yapmak,Yeni bayiler bularak firmamıza yeni portföy kazandırmak,Şirketimizin kurumsal yapılanmasına katkıda bulunmak,Müşterilerimize uygun hizmet ve çözümler üretebilmek,Belirlenen satış hedeflerine ulaşılmasında aktif rol oynamak,Satış ve müşteri taleplerini üst düzeyde karşılayabilmek.

5 ay önce

Muhasebe Müdürü

Kb Grup Medikal ve Tıbbi Cihazlar Ltd Şti - Yüreğir

Medikal ve sağlık ürünleri alanında faaliyet gösteren şirketimizin İstanbul Kavacıktaki ofisinde görevlendirilmek üzere Muhasebe Müdürü pozisyonu için çalışma arkadaşları aramaktayız.İş Tanımı:Genel muhasebe ve finansman süreçlerinde fiilen çalışmak ve işlemleri uygulamak,Sorumlu olduğu şirketin faaliyetleriyle ilgili gelir gider evraklarını kontrol etmek,Aylık hesap kapanışlarını gerçekleştirmek ve aylık muavin/mizan kontrolleri yapmak, Fatura ve diğer resmi belgelerin Vergi Usul Kanunu’na uygun kaydının yapılmasını sağlamak,Şirketin vergi ve diğer yasal mali yükümlülüklerini takip etmek ve ilgili durumda vergi dairesi ile iletişime geçmek,Yasal mevzuatları takip etmek ve uygulamaya geçirmek,Yerel muhasebe sistemine giren kayıtların ve fişlerin kontrol edilmesi,Tüm beyannamelerin hazırlanması (Geçici ve Kurumlar Beyannameleri Dahil),Yıl sonu kapanış işlemlerinin yapılması ve genel mizan kontrolü,Mali tabloların hazırlanması (Bilanço ve Gelir Tablosu),Finansal konularla ilgili banka ve finans kuruluşlarıyla tüm resmi işlemlerin yürütülmesi.

8 ay önce

Almanca çağrı merkezi

EED - Yüreğir

Mersin de Almanya  projelerini yürüten kuruluşumuza, ana dili seviyesinde veya ileri düzeyde Almanca bilen bay-bayan "Müşteri Temsilcileri" aranmaktadır. İşe alınacak adaylar hedef odaklı çalışarak yüksek gelir kazanabilecek. Kazançlar sabit maaş ve prim olarak verilmektedir. Tecrübeli adaylar tercih sebebidir. EED Call-center

8 ay önce

Jeofizik Mühendisi

Sönmez Jeoteknik Mühendislik Tic ve San A.Ş. - Yüreğir

Samsun/Atakum merkezli firmamızda görevlendirilmek üzere Jeofizik Mühendisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

11 ay önce

Elektronik Cihazlar Montörleri

Ecm Proger Makina - Yüreğir

Makine imalatında çalışacak plc ve pano montajına hakim elektrik elektronik bilgisi olan montaj elemanları aramaktayız

6 ay önce

Muhasebe Personeli

Smmm Abdulkadir Zengin - Yüreğir

Yenibosna metrobüs’e 5 dk. yürüme mesafesinde bulunan muhasebe büromuza Muhasebe Personeli aranmaktadır.

3 ay önce

Satış Danışmanı

Eza İnternet Hizmetleri Tic A.Ş. - Yüreğir

Akmerkez Avm de Mutlu Mikrop markası ile satış yapan mağazamıza perkakende satış yapabilecek,Aynı zamanda sosyal medya üzerinde ürün görseli paylaşıp ürünü anlatan kısa videollar çekebilecek BAYAN Satış Personeli arıyoruz

5 ay önce

Tezgahtar

Sancarlar Grup Gıda Hizmetleri A.Ş. - Yüreğir

Eminönünde toptan ve perakende olarak hizmet verdiğimiz gıda, ambalaj firmamızda çalıştırılmak üzere Tezgahtar çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Muhasebe Uzmanı

Global Oyuncak San ve Dış Tic Ltd Şti - Yüreğir

Muhasebe UzmanıÜniversitelerin ilgili bölümlerinden 4 yıllık lisans veya en az Ön lisans Mezunuİyi derecede muhasebe bilgisine sahip olmakİyi derecede MS Office kullanıcı bilgisine sahip olmakYoğun iş ortamında çalışabilecek, ekip çalışmasına yatkınYaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlara ve öğrenmeye açık olmakPozitif iletişim konusunda yetkin, ikna kabiliyetine sahipTercihen erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.

1 ay önce

E-Ticaret Meslek Elemanı

Güler Net E-Ticaret ve Bilişim Hizmetleri Tic Ltd Şti - Yüreğir

E-ticaret alanında faaliyet gösteren firmamıza E-Ticaret Meslek Elemanı aramaktayız.İş Tanımı:Mevcut durumdan yola çıkarak daha iyi e-ticaret stratejisi belirlemek ve uygulayacak yetkinlikte olmak,Proje veya internet sitesine dair ilgili alanların metin içeriklerini karşılamak,Online mağazalar stok , satış ve iade süreçlerini yönetmek,Satışlarına yönelik müşteri iletişimini sağlamak, soru ve sorunlarda müşteri odaklı çözümler getirmek,Satışı arttıracak kampanya ve iletişim kurgularını çalışmak ve bütçe planlamasını gerçekleştirmek,

10 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Emir Öz Makina Çelik San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Emir Öz Makinada çalışmak üzere Ön Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

1 yıl önce

İnşaat Mühendisi

Aşba İnşaat Çelik San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Çelik alanında kendini geliştirmiş İnşaat Mühendisi aranmaktadır.

6 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Özgü Pvc Alüminyum ve Tic San A.Ş. - Yüreğir

Ön Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur.

2 ay önce

Döner Ustası

Chef Döner - Yüreğir

Chef Dönere Döner Ustası aranmaktadır.

1 yıl önce

Garson

Fethiye Sahil Gıda Unlu Mamüller Ltd Şti - Yüreğir

Fethiye merkezdeki işletmemize Garson alınacaktır.

1 yıl önce

Odyolog

Sağlam Bilgi Özel Eğitim Dan ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Kurumumuzda yarı zamanlı çalışmak üzere Odyolog çalışma arkadaşı arıyoruz. Kurumumuz Pendik Kurtköy Mahallesinde bulunmaktadır.

1 yıl önce

Yüreğir Geneli Sektörler