Yüreğir Enerji İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Enerji İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

SPOR Salonu görevlisi kardiyo dan anlıyan!

PARK 35 Sitesi - Yüreğir

Park 35 sitemizin spor salonuna fitnıs ve kardiyo dan anlayan spor görevlisi (mümkün ise bayan) arıyoruz

11 ay önce

Ofis Asistanı

Np Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Yüreğir

Bizimle birlikte çalışmak üzere genel koordinasyonun sağlanması ve ilgili tüm iş akışının yürütülmesinden sorumlu olabilecek, stres yönetiminde başarılı Ofis Asistanı ekip arkadaşı arıyoruz.

9 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Ahden Metal Kapı Aksesuarları San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

İhracat firmamıza yabancı dil bilen ön muhasebe elemanı alınacaktır

6 ay önce

Sekreter

Mayar Turizm ve Dış Tic Ltd Şti - Yüreğir

Fatihte bulunan, Libya devletine ihracat yapan firmamızda Bayan Müşteri Temsilcisi çalışma arkadaşı aramaktayız.Şirketimiz bünyesinde, müşterilerimizin transit ve ülke içinden kendi ülkelerine yapacakları gönderileri ile ilgili yazışmaları yaparak; firmalar, hava limanındaki iş ortaklarımız, gümrükçüler ve müşteriler ile gerekli görüşmeleri sürdürebilecek, hesaplamaları ve raporları hazırlayarak dosyalar ile bir üstüne sunabilecek bilgi ve beceriye sahip,

5 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Şahruh Sigorta Aracılık Hizmetleri - Yüreğir

Sigorta Acenteliğimizde yetiştirilmek üzere veya sigorta tecrübesi olan Bayan Personel alınacaktır.İş : Ofis içerisinde bulunmaktadır.

5 ay önce

Temizlik Personeli

Optimum Yönetim Hizmetleri - Yüreğir

Mesai saatleri 08:30-18:00 olup haftanın belirli günleri yöneticisi olduğumuz apartmanların temizlikleri yapılacaktır. Yönetimini yaptığımız binaların ortak alanlarının (merdiven boşluğu, bahçe vb.) temizliğini yapacak bayan temizlik personeli arıyoruz.Yapılacak olan iş karşılığı, tam sigortalı, asgari ücret ve yemek ücretidir.

7 ay önce

Satış Danışmanı

His Güzellik Hizmetleri Tic Ltd Şti - Yüreğir

Güzellik Merkezinde çalışacak;güler yüzlü, çalışma ortamına uyum sağlayacak Satış Danışmanı aranıyor.

1 yıl önce

Kalite (Yönetim) Sistem Sorumlusu

Asya Asbest Danışmanlık ve Lab Hiz Ltd Şti - Yüreğir

17025 Akreditasyonuna sahip İş Hijyeni Laboratuvarımızda kalite sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere; Kalite (Yönetim) Sistem Sorumlusu Çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 hafta önce

E-Ticaret Uzmanı

Çolak Plastik / Ahmet Çolak - Yüreğir

Firmamızın ev tekstili bölümünde e ticaret sektöründe giriş yapacak ve alt yapı kurulumunu yapacak magaza açılışlarını yapıp satış destegi verebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Mabel Elektrik Elektronik Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Antalya Muratpaşada bulunan mühendislik firmamıza yemek ve ofis genel temizliği için personel alınacaktır.

7 ay önce

Biyosidal Ürün Uygulayıcısı

Biyodem Kimya San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Biyosidal ürün uygulama sertifikasına sahip, biyosidal ürünler konusunda bilgili, ekip yönetimi ve saha çalışmaları yapabilecek, aktif araç kullanabilen iş arkadaşları aranmaktadır.

2 hafta önce

Satış Danışmanı

Efe İnşaat - Yüreğir

Beylikdüzü ve Esenyurt civarında oturan bölge hakkında bilgi sahibi daha önce Emlak/Gayrimenkul işinde çalışmış tecrübeli Satış Danışmanları alınacaktır.Şartlar yüz yüze konuşulacaktır.

1 yıl önce

Sekreter (Order Taker)

Prodem İnşaat Demir Çelik San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Şirketimizde çalışmak üzere Sekreter alınacaktır.

1 yıl önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Fbk Sigorta Aracılık Hizmetleri - Yüreğir

Yetiştirilmek üzere Sigorta Teknik Personeli aramaktayız. Çalışma saatlerimiz Hafta içi 09:00- 18:00 Cumartesi 10:00-15:00

1 yıl önce

BAYRAKTAR OTOMOTİV'E OTO BOYA USTASİ ARANİYOR

Bayraktar otomotiv - Yüreğir

Mitsubishi Temsa fuso gaz araçlarının yetkili servisimiz.tecrubeli oto boya ustası aranıyor.

5 ay önce

Aşçı

Aytuna Metal Sac San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Akdeniz Sanayi Sitesindeki firmamız için yemek ve çay servisinden sorumlu olacak kadın personel aramaktayız.SGK+2000 TL maaş.

6 ay önce

Santral Görevlisi

Çem-San Çelik Mobilya İml İnş San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamıza bizimle birlikte çalışacak Santral Görevlisi aramaktayız.İŞ TANIMI:Şirket santralini arayan kişilerle kurallara uygun görüşme yapmak,Üst ve orta düzey yöneticilerin talimatlarına uygun şekilde telefon bağlantılarını kurmak,İnfo maillerinin kontrolünü gerçekleştirip ilgili departmanlara yönlendirmesini sağlamak,Telefonda gelen istek ve şikayetlerini dinlemek, sorunları gerekli departmanlara aktarmak, etkin çözümler üretmek, problemlerini çözmek, doğru bilgi akışı sağlamak,Gelen misafirlerin karşılanması, ağırlanması ve yönlendirilmesini yapmak, sağlamak,Vasıfları doğrultusunda yönetimin vereceği görevlerin uygun şekilde yerine getirilmesini sağlamak.

10 ay önce

Mobilya Ustası

Elixir / Kelebek Mutfak - Yüreğir

Firmamız Kalite ve Müşteri Memnuniyeti esaslı çalışmasıyla Kelebek Mutfak Uşak Bayisi olarak 2010 dan bugüne hizmet vermiş olup, 2019 yılı itibariyle Elixir Mutfak&Mobilya olarak Şeref Caddesi TheLLama yanında hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız Tam Zamanlı olarak çalışacak tecrübeli MUTFAK&MOBİLYA USTASI aramaktadır. Yapılacak çalışmalar kısaca sıralandığı gibidir; MUTFAK, BALKON DOLABI, GARDOLAP, VESTİYER, BANYO DOLAPLARI , GİYİNME ODASI , YATAK ODASI KOMİDİN ŞİFONYER KARYOLA BAŞLIK VE BİLİMUM MOBİLYA ÜRÜNLERİ. Ustamızın tecrübeli olması ve her türlü 45 derece kalınlık çalışmaları yapabilen deneyimli kişiler olması aranan özellik olup, ücret maaş bilgisi ve çalışma esasları yüzyüze görüşme neticesinde belirlenecektir. LÜTFEN GÖRÜŞME ÖNCESİ CEP TELEFONUNDAN İRTİBATA GEÇİNİZ. Öğle yemeği verilecek olup çalışan ücretlerimiz ortalamanın üzerindedir. İş başvuruları şahsen yapılacak telefon ile bilgi alınabilir.

6 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Hadımköy Kariyerim Teknoloji Lisesi - Yüreğir

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Fen Bilgisi Öğretmeni alınacaktır.

5 ay önce

Tercüman (Arapça)

Saltmac Makina Kalıp İmalatı ve İth İhr Ltd Şti - Yüreğir

Metal talaşlı atölye niteliğinde bir imalathaneyiz. makine ve ekipmanlarını imal etmek genel ilgi alanımız iken, sektör olarak yumuşak lifli, yani kağıt peçete gibi, tuvalet kağıtları gibi ürünleri imal edebilecek makinelerin ve ekipmanlarının imalatını yapıyoruz. atölyemizi kurarken hedeflediğimiz tamına yakını ihracat olarak düşündüğümüz iş hacmimizi bu hedefte tutmaktayız.Müşterilerimizin tamamına yakını uluslar arasıdır. Yurt dışı olan bu temaslarımızın büyük kısmı da Arapçanın konuşulduğu ülkelere dayalıdır.Tercüman olarak iş paylaşacağımız mesai arkadaşımızın Arapça konuşurken yada yazışırken zorluk yaşamasını istemiyoruz.İş sadakati, iyi niyet, açık sözlülük, çalışkanlık mesai arkadaşımız da görmek istediğimiz ana niteliklerdir.Profesyonel hayata yönelik, bilgi, beceri tecrübe, eğitim gibi öğrenilebilir faktörlerişe dahil olunduktan sonra tarafımızdan karşılanır.Halen birlikte çalışmakta olduğumuz kısıtlı kadromuzu, uzun yıllar birlikte çalışan bilgili, tecrübeli, ehliyetli kişiler oluştururlar.Böyle bir kadroya da dahil etmeyi düşüneceğimiz her pozisyona uzun soluklu arkadaşlar düşünürüz.

1 yıl önce

Yüreğir Geneli Sektörler