Yüreğir Eğlence İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Eğlence İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Şoför

Tarhana Hazır Yemek Üretim San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Çayırovadaki merkez mutfağımızda projelere yemek dağıtımı için haftanın 6 günü (cumartesi / pazar)-(sabah 7:30 akşam iş bitiminde) çalışacak, Şoför aramaktayız.

7 ay önce

Baskı Operatörü

DY Halı Dış Ticaret A.Ş. - Yüreğir

Digital baskı makinası kullanabilecek ebatlama ve desen konusuna hakim ilgili bölümlerden mezun çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Yazıcı Mekanik Dizayn Mühendislik Ltd Şti - Yüreğir

Firmamız mekanik tesisat alanında 20 yıldır faaliyet vermektedir.Firmamızda çalıştırılmak üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Çalışma saatlerimiz;Hafta içi ve Cumartesi günleri sabah 08:00 akşam 18:00 arasındadır.

11 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Oxigap Sağlık Hizmetleri Ltd Şti - Yüreğir

Açılacak olan tıp merkezimize Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

10 ay önce

Şoför

Ada Geri Dönüşüm Hafriyat San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Toplama noktalarından geri dönüşüm malzemelerini araca yüklemek için Şoför arayışımız mevcuttur.

5 ay önce

Bilgi İşlem Uzmanı

Güveniliroğulları Gayrimenkul Danışmanlığı Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Bilgi İşlem Uzmanı aramaktayız.5000 TL Maaş + Prim + SSK + Yemek Çalışma saatleri hafta içi (Pazartesi-Cuma): 08:30 - 19:00 dur. Hafta sonu (Cumartesi-Pazar) Tatildir.

10 ay önce

Ziraat Mühendisi

Özsoy Tarım Mühendislik ve Elektrik - Yüreğir

Konya Karapınarda zirai ilaç satış bayiliğimizde çalıştırılmak üzere aktif yetki belgeli kadın/erkek Ziraat Mühendisi aramaktayız.

11 ay önce

Fotoğraf Çekimci

Sermay Fotoğrafçılık İçecek Turizm Tic San Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda yaz-kış çalışabilecek Fotoğraf Çekimcisi aramaktayız.Konaklama imkanımız vardır.

4 ay önce

Acil Bayan Site Müdürü / Pendik Yenişehir Mh

VİZYON VİP - Yüreğir

Pendik, yenişehir mahallesi site projemizde çalışacak, 30-45 arası, haftaiçi 09:00 - 18:00 arası çalışma cumartesi 09:00 - 13:00 öğleden sonra ve pazar günü izin şeklinde çalışacak bayan site müdürü aranıyor. Enaz 1 Yıl Çalışmış Olması Zorunludur Site-Rezidans-Köşk-Villa Projeler'de Çalışmış Olması Tercihimizdir Çalıştığı İşyerlerin'den Yetkili Kişiler Trafından Olması Zorunludur Ofis ve Apsiyon programlarını bilmesi zorunludur Tek araçla gelebilecek olması zorunludur Personel sevk ve idaresinde deneyimli olması zorunludur Temel ve Ön Muhasebe Bilmesi Tercihimizdir Enaz Lise Mezunu Olması Zorunludur, Lütfen Yukardaki Kriterlere Uyanlar Arasın Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İRTİBAT: 05522633182 - 05541429781

7 ay önce

Sekreter

Veske Özel Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Yüreğir

Kliniğimize Sekreter arıyoruz.

5 ay önce

Fason Takip Elemanı (Baskı-Nakış)

Meman Tekstil - Yüreğir

Örme imalatında üretim yapan firmamızın ,sipariş üzerinde bulunan Baskı,Nakıs ayrıca dış işlemlerin koleksiyon ve imalat takibini yapmak,istenilen terminde ve kalitede firmaya teslimini sağlamak.

1 yıl önce

Temizlik Personeli

Ortaknokta Danışmanlık - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilecek Temizlik Personeli aranmaktadır.

6 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Kent Klinik Sağlık Hizmetleri Ltd Şti - Yüreğir

Ankara Yenimahalledeki kliniğimizde istihdam etmek üzere Diş Hekimi Asistanı arıyoruz.

2 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Fiento Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

İzmir-Kısıkköy ve Torbalı da bulunan Mobilya Fabrika Satış Mağazamız için;· Kadın veya ErkekSatış Danışmanları aramaktayız.İş Açıklaması•Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ürün gruplarının tanıtımını ve satışını sağlar•Satış hedeflerini gerçekleştirir•Yöneticisinin yönlendirmeleri kapsamında çalışma kalitesini geliştirir•Müşteri memnuniyetini sağlayarak, var olan müşteri portföyümüzün artışında katkı sağlar•Sipariş yönetimi, ürün teslim, stok takip, cari hesap kontrollerini yapar.

1 yıl önce

Mimar

Marblex İnşaat Mermer San Tic Ltd Şti - Yüreğir

İkitellideki mermer seramik inşaat firmamızın bünyesinde çalışacak deneyimli Mimar çalışma arkadaşı aranmaktadır.Çalışma saatleri hafta içi 09:00/18:00Cumartesi Pazar tatilDetaylar başvurudan sonra yüz yüze görüşülecektir.

3 ay önce

Kimya Mühendisi

Kc Kimya Tic ve San A.Ş. - Yüreğir

Arge departmanında çalışacak Kimya Mühendisi aramaktayız.

4 ay önce

Gıda Mühendisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Yüreğir

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterilerimiz için Gıda Mühendisi aramaktayız.İş Tanımı:Üretimin kalite standartlarımıza uygun olarak yapılmasına yönelik gerekli analiz, kontrol ve denetleme faaliyetlerini yürütmek,Üretim ve gıda güvenliği ile ilgili dokümantasyon gerekliliklerinin yerine getirilmesinde yardımcı olmak,Üretim prosesinin takibi ve istenilen hedeflerin gerçekleştirilebilecek için kendisine verilen talimatların yerine getirmek.

1 yıl önce

Matematik Öğretmeni

Rengarenk Çocuk Kulübü - Yüreğir

Özelikle yeni nesil sorulara hakim, 5 ten 8 e kadar tüm ortaokul öğrencilerine ders verebilecek tecrübeli bir Matematik Öğretmeni ihtiyacımız vardır.

1 yıl önce

Kazancı (Sanayi Tipi)

Aslı Tekstil Giyim San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Büyük bir aile olma inancı ile hareket ederek, çalışanlarımızı ürettiğimiz kumaşın çok ötesinde görmekteyiz, bu nedenle Bizim “Asıl Kumaşımız Çalışanlarımız”dır. Büyüyen bu ailenin bir parçası olmak isteyen herkesin İş başvurularını bekliyoruz.Firmamızın,Makine Enerji Departmanında değerlendirilmek üzere Kazancı (Sanayi Tipi) İş başvurularını bekliyor olacağız.

1 yıl önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Yılka Enerji Elektrik Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Güneş Enerji sektöründe çalıştırılmak üzere Elektrik Elektronik Mühendisi aranmaktadır.

2 ay önce

Yüreğir Geneli Sektörler