Yüreğir Doğalgaz İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Doğalgaz İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Matematik Öğretmeni

Vip Fen Bilimleri Özel EğitimKursu - Yüreğir

Eğitim kurumumuzda 2020-2021 eğitim öğretim döneminde çalışacak Matematik Öğretmeni aramaktayız.

5 ay önce

Ütücü

İlknur Bindalli - Yüreğir

Atölyemize üretim sürecinde çalışacak sanayi ütüsü kullanabilen Ütücü alınacaktır.

1 yıl önce

İmalat Şefi

Protek Balatacılık San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Kocaeli Gebzede bulunan Otomotiv sektöründe öncü olan firmamızda İmalat ve Üretim Şefi olarak görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 yıl önce

Teknik Ressam

Dizayn Makina Vida San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Dizayn Makina Vida Kovan İml. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Plastik Sektöründeki Makineci ve İmalatçıların ihtiyaçlarına uygun olarak bakım, onarım, imalat işleri ve teknik destek olarak hizmet vermek suretiyle kısa zamanda sektördeki yerini almıştır.Kurulduğu günden itibaren her zaman ve her koşulda sindirilebilir rekabetçi pozisyona sahip, faaliyet gösterdiği müşteri sektörlerinde kesin ve uygun hizmet anlayışı ile etkili çözümleri sunan iyi şirket olmayı hedeflemektedir.Yaptığı İşlerde, kaliteden ödün vermeden, hizmeti ve zamanı doğru kullanarak, büyük bir ciddiyet içerisinde maksimum müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiştir.

7 ay önce

Sevkiyat Görevlisi

Oğuzhan Uluslararası Nakliyat San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Lojistik firmamızda araç takibi yapacak, nakliye programı yapabilecek , fatura takibi yapabilecek Sevkiyat Görevlisi aramaktayız.

1 yıl önce

Ön Muhasebeci

Csk Makina Elektrik Elektronik San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Yeni kurulan firmamızda mevcut siparişlerin sisteme girilmesi işlemlerini yapacak Ön Muhasebeci aramaktayız.İş Tanımı:İşlemi biten ürün ve müşteri cihazları konusunda firmaları bilgilendirmek,Alış satış faturaları ve şirket giderlerinin takibinin yapılması,Arşiv ve dosyalama konularında tecrübe sahibi,Firmamızda bulunan 3 kişilik ekibe her gün yemek yapacak,Gelen müşterilerle ilgilenecek.Maaş başlangıç olarak asgari ücret olup 2 ay deneme süresi vardır. 6 ayı dolduran personelimiz ile maaş tekrardan gözden geçirilecektir. ÇALIŞMA SAATLERİ 08:00- 18:00dır. Hafta sonu ve resmi tatillerde çalışma yoktur.Servis imkanı mevcuttur.

9 ay önce

Oto Yıkama Elemanı

Bozocars Otomotiv Tic San Ltd Şti - Yüreğir

Oto yıkamacılar aranıyor.

1 yıl önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Emre Koleji Hastane Petrol Ürünleri Tic Ltd Şti - Yüreğir

1992 yılından bu yana Ankara’da faaliyet gösteren kurumumuzda görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlere uygun Ön Muhasebe-Sekreter personel alımı yapılacaktır.

4 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Vetaderma Sağlık Kozmetik Medikal San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Madencilik sektöründe faaliyet gösteren Çankaya Mustafa Kemal’de bulunan firmamız için bünyemize katmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Muhasebe Sorumlusu arıyoruz.• Üniversitelerin en az 2 yıllık Muhasebe, İşletme vb.. bölümlerinden mezun olan,• Orta düzey İngilizce bilen, • En az 5 yıllık muhasebe alanlarında tecrübesi bulunan, tercihen mali müşavir yanında çalışmış olan,• Türk Muhasebe Sistemi, Vergi Mevzuatı ve Bankacılık İşlemleri konusunda tecrübeli,• Vergi, SGK, teşvik ve beyanname süreçlerine (KDV, muhtasar, damga, kurumlar vergisi, geçici vergi, BA-BS vs.) hâkim,• E-fatura, E-defter, E-arşiv mevzuat ve uygulamalarında deneyim sahibi,• Gelir tabloları, bilanço, mizan okuma konularına hâkim, • Finansal tabloların hazırlayabilecek, üst yönetime periyodik olarak rapor verebilecek,• Dönem başı ve dönem sonu işlemlerini yürütebilecek,• Personel bordrolama, fazla mesai ve işten çıkış işlemlerini gerçekleştirebilen, • İthalat ve ihracat , gümrük muhasebe mevzuatını iyi bilen,• Satın alma süreçlerine hakim,• Dikkatli, titiz ve çözüme yönelik çalışmayı prensip edinmiş,• Sistem kurma ve geliştirme tecrübesi bulunan,

6 ay önce

İmalat Mühendisi/Üretim Mühendisi

Estek Hijyenik Havalandırma San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Kemalpaşa Armutlu bölgesinde, tasarım ve üretim atölyemizde çalışacak deneyimli İmalat Mühendisi/Üretim Mühendisi iş arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Ceylanlar İzolasyon İnş Taah San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Ön Muhasebe - Sekreter olarak takım arkadaşı aramaktayız

6 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Artı Narlıdere Özel Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Narlıderede bulunan kişisel gelişim kursuna Fen Bilgisi Öğretmeni alınacaktır.

11 ay önce

Fizik Öğretmeni

Akademia Özel Eğitim Hiz İnş San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Final Kişisel Gelişim kursunda çalıştırılmak üzere Fizik Öğretmeni alınacaktır.

10 ay önce

Hemşire

Aydeniz Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Yüreğir

Şanlıurfa merkez de bulunan tıp merkezinde çalışmak üzere bayan Hemşire aranmaktadır.

3 ay önce

Halkla İlişkiler Sorumlusu

İlkbahar Özel Eğitim Rehabilitasyon Tic Ltd Şti - Yüreğir

Halkla İlişkiler Sorumlusu pozisyonunda çalışmak üzere takım arkadaşları aramaktayız.

11 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Deva Telekomünikasyon Paz ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Eskiden acil nakit ihtiyaçlarımızı eş,dost ve yakın çevremizden aldığımız borç para ile karşılayabiliyorduk.Günümüzde acil nakit ihtiyaçlarımızın karşılamak için bankların vermiş olduğu kredi ürünleri ile karşılamaktayız.Fakat her bankanın kredi risk değerlendirme kurulu kredi başvurularını farklı değerlendirmektedir.Kredi veren kuruluşlar size olumsuz cevap verdiğinde, kredi danışmanlık hizmeti veren kuruluşlar ekonomik durumunuz çerçevesinde destek olacaktır.Kredi danışmanlığı şekli kişiyi çoğu zaman iflas etme yolundan korur.İflasın aslında borçları tamamen ortadan kaldırabilmesi şeklinde bir avantajı vardır.Ancak kişinin kredi geçmişi üzerinde olumsuz sonuçları da göz ardı edilmemelidir.Örneğin; kredi borcu, taşıt borcu, ev borcu gibi borçları alabilmesine engel olur.Kişinin belirli bazı işlere girmemesini de engeller.Bu nedenle kredi danışmanlıkları önemlidir.

1 yıl önce

Biyoloji Öğretmeni

Taç Eğitim Kurumları - Bayrampaşa - Yüreğir

TAC Eğitim Kurumları Bayrampaşa şubemizde görevlendirilmek üzere; Biyoloji Öğretmeni alınacaktır.

5 ay önce

Üretim Elemanı

Güleç Ambalaj Palet San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Üretim Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Muhasebe Müdürü

Kb Grup Medikal ve Tıbbi Cihazlar Ltd Şti - Yüreğir

Medikal ve sağlık ürünleri alanında faaliyet gösteren şirketimizin İstanbul Kavacıktaki ofisinde görevlendirilmek üzere Muhasebe Müdürü pozisyonu için çalışma arkadaşları aramaktayız.İş Tanımı:Genel muhasebe ve finansman süreçlerinde fiilen çalışmak ve işlemleri uygulamak,Sorumlu olduğu şirketin faaliyetleriyle ilgili gelir gider evraklarını kontrol etmek,Aylık hesap kapanışlarını gerçekleştirmek ve aylık muavin/mizan kontrolleri yapmak, Fatura ve diğer resmi belgelerin Vergi Usul Kanunu’na uygun kaydının yapılmasını sağlamak,Şirketin vergi ve diğer yasal mali yükümlülüklerini takip etmek ve ilgili durumda vergi dairesi ile iletişime geçmek,Yasal mevzuatları takip etmek ve uygulamaya geçirmek,Yerel muhasebe sistemine giren kayıtların ve fişlerin kontrol edilmesi,Tüm beyannamelerin hazırlanması (Geçici ve Kurumlar Beyannameleri Dahil),Yıl sonu kapanış işlemlerinin yapılması ve genel mizan kontrolü,Mali tabloların hazırlanması (Bilanço ve Gelir Tablosu),Finansal konularla ilgili banka ve finans kuruluşlarıyla tüm resmi işlemlerin yürütülmesi.

8 ay önce

İşçi

Wood Art Dekorasyon Ahş Ür Mad San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Aydın Astim Osb de bulunan imalat fabrikamıza Aranan nitelikler kısmında belirtmiş olduğumuz iş kollarında bilgi ve tecrübesi olan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

7 ay önce

Yüreğir Geneli Sektörler