Yüreğir Denetim İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Denetim İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Saha Satış Danışmanı

Gülbenk Bilişim Bilgisayar Dış Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilecek Saha Satış Danışmanı alınacaktır.Takım çalışmasına yatkın müşteri ilişkilerinde profesyonel yönetim tarzına sahipGiyimine önem veren ,diksiyonu düzgünSatış tecrübesiyle sahaya hakim olabilecekBayan Saha Satış Sorumluları alınacaktır.

6 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Başar Kasap - Yüreğir

Kasabımızın mali kayıtlarını tutabilecek, fatura/irsaliye, borç/alacak işlemleri ile ilgilenecek ve stok giriş-çıkışlarını takip edebilecek deneyimli Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

11 ay önce

Tercüman (Arapça)

İzgin Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamız ürünleri hakkında Arap ülkelerindeki müşterilerimize bilgi verebilecek,Özellikle Arap vatandaşı olan kadın elemana ihtiyacımız vardır.

6 ay önce

Sekreter

Berk Grup Temizlik ve Reklam Hizmetleri - Yüreğir

Temizlik firmamıza ofis idaresini yapacak Sekreter aramaktayız.

9 ay önce

Çocuk Gelişim ve Eğitimcisi

X-Personal Management Dan Hiz İç ve Dış Tic A.Ş. - Yüreğir

Sağlık Alanında Almanyada İş İmkanıX-PM Almanya’nın Türkiye’deki tek işveren firması olarak, sizlere süresiz iş sözleşmesi ile Almanya’nın kapılarını açıyor.X-PM Almanya da İtalya, Polonya, Hırvatistan, Türkiye gibi ülkelerde personel sağlamak için hizmet veren bir firmadır.Almanya’nın en güzel şehirlerinde çalışma imkanı, yüksek yaşam standartları ve konaklama imkanı sağlıyoruz.B2 Dil seviyesinde Almanca bilen kişiler için Almanyada çalışmak üzere tecrübeli ve tecrübesiz Çocuk Gelişim ve Eğitimcisi aranmaktadır.Konum;Kuzey Ren-Vestfalya (Nordrhein-Westfalen) Eyaletiİş veren Firma olarak sizlerden hiçbir ücret talep edilmemektedir.İş ilanımız İş-Kur Tarafından onaylıdır.

9 ay önce

Manikürcü-Pedikürcü

Oran Fix Kuaför - Yüreğir

Çankayada bulunan Oran Fix kuaför salonumuza Manikürcü-Pedikürcü alınacaktır.

1 yıl önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Atakent Çağdaş Fen Bilimleri - Yüreğir

Atakent Çağdaş Fen Bilimleri Kurs Merkezimizde görev alabilecek 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında görevlendirmek üzere Tam Zamanlı ya da Yarı Zamanlı Fizik öğretmeni alınacaktır.

3 ay önce

Organizasyon Sorumlusu

Meşale Kına Evi - Yüreğir

20 Yıldır Hizmet vermekte olduğumuz Meşale Kına Evi Organizasyon firmamızda ; bayan Organizasyon Sorumlusu alınacaktır.

1 yıl önce

Ofis Sekreteri

Karadeniz Bilgi İşlem Dağıtım ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Ofis Sekreteri alınacaktır.

4 ay önce

CNC Cam İşleme Makinesi Operatörü

Witforms Plastik San Paz ve Dış Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Cnc Cam İşleme Makinesi Operatörü alınacaktır. İşlenecek kalıp parçalarının cam programını yapacak. Parçaların tezgaha bağlanması ve işlendikten sonra ölçü kontrollerinin yapılması.

2 ay önce

Sekreter

O&P Hukuk Bürosu - Yüreğir

Bayan avukat yanında çalışmak üzere, günlük ofis hizmetlerini yapacak, telefonlara cevap verecek ve yönlendirecek, bilgisayar kullanabilen Sekreter alınacaktır.

9 ay önce

Satış Destek Personeli

Getat Medikal Abdullah Kocakoç - Yüreğir

Sorumlu olduğu birimin günlük, haftalık ve aylık rut programlarını koordine etmek,Saha satış birimlerden işle ilgili gelen talepleri karşılamak ve sorumlu olduğu alanlar ile ilgili düzenli bilgi akışı sağlamak,Alınan siparişleri elektronik sisteme girmek, sevkiyat için son ürün deposuna aktarımını sağlamak,Alınan siparişlerin sevk irsaliyesini ve faturasını düzenlemek, siparişin takibini yapmak,Faturaları kontrol ederek Muhasebe birimine yönlendirmek, sevk irsaliyelerini kontrol ederek dosyalanmasını sağlamak,Siparişlerin sevkiyatını organize etmek, takibini sağlamak,Günlük, aylık ve yıllık satış raporlarını hazırlamak, analizlerini yapmak,Tüm ekip arasındaki iletişim ve koordinasyonu sağlamak,

6 ay önce

Oto Kaporta Boya Ustası

Oto Rapor Eryaman - Yüreğir

Kurumsal oto ekspertiz firmamıza Oto Kaporta Boya Ustası alınacaktır.

1 yıl önce

İnşaat Mühendisi

Yamaç Mimarlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Şantiye mühendisi veya inşaat teknikeri arayışımız mevcuttur.

2 hafta önce

Acil Bayan Site Müdürü / Pendik Yenişehir Mh

VİZYON VİP - Yüreğir

Pendik, yenişehir mahallesi site projemizde çalışacak, 30-45 arası, haftaiçi 09:00 - 18:00 arası çalışma cumartesi 09:00 - 13:00 öğleden sonra ve pazar günü izin şeklinde çalışacak bayan site müdürü aranıyor. Enaz 1 Yıl Çalışmış Olması Zorunludur Site-Rezidans-Köşk-Villa Projeler'de Çalışmış Olması Tercihimizdir Çalıştığı İşyerlerin'den Yetkili Kişiler Trafından Olması Zorunludur Ofis programlarını bilmesi zorunludur Tek araçla gelebilecek olması zorunludur Personel sevk ve idaresinde deneyimli olması zorunludur Temel ve Ön Muhasebe Bilmesi Tercihimizdir Enaz Lise Mezunu Olması Zorunludur, Lütfen Yukardaki Kriterlere Uyanlar Arasın Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İş Geliştirme Müdürü İrtibat: 0552 269 31 82

5 ay önce

Veri Giriş Operatörü

Alfa İmar Harita İnş Medikal Dış Tic ve Dan Ltd Şti - Yüreğir

MERSİN - BALIKESİR - MUĞLA - BURSA illeri Mekansal Adres Kayıt Sistemi (M.A.K.S.) Projesi kapsamında belirtilen illerde görev alacak takım arkadaşları aramaktayız.

6 ay önce

Harita Teknikeri

Ayti İnşaat Taahhüt Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Kadıköy (İstanbul) şantiyemizde değerlendirilmek üzere Harita Teknikeri alınacaktır.

4 ay önce

Sekreter

Eksa Elektronik Bilgi İşlem San ve Dış Tic A.Ş. - Yüreğir

Bilgisayar sektöründe 12 yıldır ara toptancı olan şirketimizin giriş banko misafir karşılama bölümünde çalışaca Sekreter aramaktayız.Telefon trafiğini yönlendirecek,Misafirleri karşılayıp kaydını aldıktan sonra gerekli yerlere yönlendirecek,Şirkete gelen kargo takibini ve kaydını yapacak,Personel giriş çıkış raporu hazırlayacak.

1 yıl önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Tülay Tekstil İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Görevlisi alınacaktır.

1 yıl önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

İlkadım Danışmanlık Yayıncılık Hiz San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamıza dijital pazarlama ve sosyal medya alanında deneyimli personel alımı yapılacaktır.Gerek danışmanlığını yaptığımız gerekse kendi projelerimizde aktif olabilecek kişilerin başvurmasını rica ediyoruz.

1 yıl önce

Yüreğir Geneli Sektörler