Yüreğir Çorap Sanayi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Çorap Sanayi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Gayrimenkul Danışmanı

Era Yatırım Gayrimenkul - Yüreğir

Gayrimenkul sektörünün yükselen değeri uluslararası gayrimenkul danışmanlık firması ERA Real Estate Türkiye’nin Denizli/ Pamukkale bölgesinde yer alan ERA Yatırım Gayrimenkul Danışmanlık ofisimize birlikte çalışacak;Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık/kiralık portföy oluşturmak,Portföy satmak veya kiralamak için etkin bir pazarlama planı oluşturmak,Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak,ERA Türkiye etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak üzere Gayrimenkul Danışmanı arıyoruz.Çalışmanın dayandığı ekonomik temel; faaliyet sonucu elde edilen hizmet bedellerinin paylaşımı esasına dayanmasıdır.

7 ay önce

Muhasebe Elemanı

Lord Reklam San A.Ş. - Yüreğir

İstanbul Avrupa Yakası Giyimkent – Esenler’de bulunan firmamızda çalışmak üzere Muhasebe Elemanı arıyoruz.İş TanımıGünlük muhasebe ve finans işlemlerinin takibi ve muhasebeleştirilmesi,Beyannamelerin muhasebe ofisimizle birlikte hazırlanmasına destek verilmesi,Banka işlemlerinin takibi ve muhasebe kayıtlarının yapılması,Cari hesap takibi ve mutabakatlarının yapılması,Haftalık ödeme planlarının hazırlanması,Aylık ve yıllık nakit planlarının hazırlanması, planlanan nakit akışının uygulanması, muhasebeye işlenmesi ve raporlanması,Ücret bordrolarının hazırlanması ve SGK işlemlerinin gerçekleştirilmesi,Alış ve satış faturalarının programa işlenmesi.

6 ay önce

Kimya Öğretmeni

Devler Koleji Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Yüreğir

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Kimya Öğretmeni alınacaktır.

1 yıl önce

Yönetici Asistanı

Vip Finansal Danışmanlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Yüreğir

Vip finans LTD bünyesinde deneyimli güler yüzlü Yönetici Asistanı alınacaktır.

7 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Trakya Pazarı - Yüreğir

İstanbul Anadolu yakasında market ve şarküteri ürünleri satış ve pazarlaması için ekip arkadaşları aranmaktadır.

8 ay önce

Anketör

Teori Araştırma - Yüreğir

TEORİ ARAŞTIRMA Olarak yürütmekte olduğumuz pazar araştırma projelerimizde görevlendirilecek araştırma görevlileri aramaktayız.İşini ciddiye alıp gereken sorumlulukları üsleniyor olması beklentilerimizden biridir.İş Tanımı ; Sahada çalışacak arkadaşlar tablet aracılığı ile gerek hanede gerektiğinde sokakta anket verisi toplayıp görevini ve projesini bitirmektir.

11 ay önce

Masaj Uygulayıcısı/Masöz

Kalinka Masaj Salonu - Yüreğir

Erzincan merkezde bulunan ilk ve tek olan Kalinka masaj salonu için BAYAN Masöz/Terapist alınacaktır.Ahlâkı kurallara önem veren işinde basarili,Güler yüzlü takım arkadaşları alınacaktır.Masözlük belgesi olan tercihimizdir.Sosyal hakları tarafımızdan karşılanacaktır.Prim+bahsis+sgk+yol+lojman Aylık geliriniz 4500/6500 arası

4 ay önce

Teknik Servis Personeli

Büroteks Teknoloji Reklam Dijital Baskı San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Büroteks Teknoloji Reklam Dijital Baskı San ve Tic Ltd Şti 27 yıldan beri dijital baskı ve baskı sonrası hizmetler sektöründe faaliyet gösteriyor. Konica Minolta (Fotokopi Makineleri), KIP (Geniş Format Lazer Yazıcılar), Brother (çok fonksiyonel yazıcıları) HP (Geniş format inkjet yazıcılar) Riso (Baskı Makineleri), Locor (Tekstil, Reklam ve Endüstriyel Geniş Format Yazıcılar), Nocai (Tekstil, Reklam ve Endüstriyel Geniş Format Yazıcılar), Summa (Plotter Kesiciler) gibi sektöründe lider markalar ve güçlü ekibiyle Denizli ve Isparta Bölgesi’nde müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunan firmamız; çözüm odaklı, öğrenmeyi seven ve hırslı, karşılaştığı engelleri zorlayıp sonuca ulaşmaktan keyif alacak Teknik Servis Personeli çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 yıl önce

Modelist

Fenka Hazır Giyim San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Şişli/Bomontide Tekstil firmasında çalışacak Modelist alınacaktır.Maaş+Yemek+Sgk+Tüm Sosyal Haklara sahip

11 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Artı Narlıdere Özel Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Narlıderede bulunan Artı Kişisel Gelişim Kursunda çalıştırılmak üzere İngilizce Öğretmeni alınacaktır.

10 ay önce

Callcenter

Callcenter - Yüreğir

MIN. 1000 EURO LOON!!! Wij zijn op zoek naar Nederlandstalige agents voor onze team! Heb je het gehad met verkopen van energie/telecom? Kom dan even langs voor meer informatie. Wij garanderen dat je met plezier zult werken samen met onze opdrachtgever en in een gezellige sfeer terecht zult komen. Wij vergoeden jou € 1000 + Eetgeld + Bonus. Ben je een babbelaar kom dan even gerust langs voor een kopje koffie!

1 yıl önce

Satış Elemanı

Park Erdem - Yüreğir

İvedik osb.de Çocuk oyun parkı ve kent mobilyaları üretimi yapan firmamızda çalışmak üzere; Satış Elemanı aramaktayız.Telefon ve mail yolu ile gelen teklif taleplerine dönüş yapacak, takibini sağlayıp satışı gerçekleştirecek,Gelen müşteriler teklif hazırlayıp satışı gerçekleştirecek,Yapilan satışların faturasını kesecek (zirve programı kullanıyoruz), tahsilâtlarını takibini sağlayacak,Satışları satınalma, imalat ve sevk birimleri ile koordineli şekilde paylaşıp takibini sağlayacak.

7 ay önce

İnşaat Teknikeri

Marblex İnşaat Mermer San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Afrikadaki firmamızın inşaat projeleri işlerinde çalışmak üzere İnşaat Teknikeri alınacaktır.

5 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Poler Urfa Tarım Ürünleri Depoculuk A.Ş. - Yüreğir

Bünyemizde çalıştırılmak üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.

1 yıl önce

Harita Mühendisi

Gürtur İnşaat Taah Enerji San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Kocaeli Gebze ilçesi sporcu eğitim merkezi işimizde çalışmak üzere 5 yıl deneyimli Harita Mühendisi alınacaktır. Cv de deneyim belirtiniz.

8 ay önce

İlaç Tanıtım-Satış Mümessili (Reprezantı)

Promedikal Tıbbi ve Sağlık Hiz Tic Ltd Şti - Yüreğir

İlaç pazarlama satış departmanında çalışmak isteyen Kadın, İlaç Tanıtım- Satış Mümessili (Reprezantı) ihtiyacımız vardır .

1 yıl önce

Veteriner Sağlık Teknikeri

Kulübe Veteriner Kliniği - Yüreğir

Çanakkale/Kepez Hamidiye Mahallesinde yeni açtığımız 2. Şubemiz olan Kulübe 17 Veteriner kliniğimizde çalışmak üzere tercihen erkek Veteriner Sağlık Teknisyeni/Teknikeri aramaktayız.

7 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Mava Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Yüreğir

Axa, Allianz, Güneş, Quick, Nippon sigorta ekranlarından anlayan deneyimli kadın eleman aranıyor.

5 ay önce

Satış Elemanı

Ahmetoğlu Kağıt San Tic A.Ş. - Yüreğir

Ambalaj , kağıt , plastik ve Temizlik ; grubu ürünlerin satışını yapabilecek Satış Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Sekreter

Ekşioğlu Enerji San Tic A.Ş. - Yüreğir

Ekşioğlu Enerji olarak, Kuşadasında şirket ortağımız olan Ekşioğlu Blue Yapı&Tasarım A.Ş. için Sekreter/Asistan alımı yapılacaktır.

1 yıl önce

Yüreğir Geneli Sektörler