Yüreğir Çevre İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Çevre İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Cnc Dik İşleme Operatörü

Starmax Tarım Makinaları San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Yem teknolojileri alanında öncü firmalardan olan Starmax Tarım Makinaları A.Ş. ‘nin Torbalı-Yazıbaşı fabrikasında görev almak üzere Cnc Dik İşlem ve Torna Operatörü alınacaktır.

1 yıl önce

Muhasebe Sorumlusu

Ftl Motors - Yüreğir

Özellikle lastik deneyimi olan satıştan anlayan Muhasebe Elemanı aranmaktadır

1 yıl önce

Model /Manken

Ziwod / Umutcan Kuruüzüm - Yüreğir

200 tl yol ve yemek dahil olmak üzere yalovada yeni açılacak firmamız için katolog çekimimiz için takım arkadaşı arıyoruz...

11 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Sonlimit İş Sağlığı ve Güvenliği Ltd Şti - Yüreğir

Ankara / Çankaya’da İş sağlığı ve güvenliği hizmetleri konusunda faaliyet gösteren firmamızda çalışmak üzere Satış Pazarlama Elemanı aramaktayız.Not1: Başvurular öncelikle özgeçmişler üzerinden değerlendirilip sonrasında yüz yüze görüşülecektir. Fotoğrafsız özgeçmişler değerlendirmeye alınmayacaktır. Not2: Görüşmelerde olumlu görülen kişiler yaklaşık 10 günlük satış – pazarlama ve diğer teknik konularda eğitim alacaklardır.Not3: İş ve işleyişimizle ilgili herhangi bir mesai saati ve mesai günü durumu söz konusu değildir. Birlikte veya bireysel olarak yapılacak programa göre çalışma sağlanacaktır.

6 ay önce

Muhasebe Elemanı

Bka Lojistik Taşımacılık Tic Ltd Şti - Yüreğir

Esenyurtta bulunan Uluslararası nakliye sektöründe faaliyet gösteren firmamıza; Ön muhasebe konusunda tecrübeli, Mikro programını kullanabilen, kadın ön muhasebe ve muhasebe elemanı alınacaktır.

9 ay önce

Satış Elemanı

Natural Kitchen - Yüreğir

Masko Mobilyacılar Sitesinde bulunan Mutfak mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Müzik Öğretmeni

Gümüş Nota Güzel Sanatlar Kursu - Yüreğir

Kurumumuzda tam zamanlı ve yarı zamanlı çalışmak üzere; enerjisi yüksek, pozitif, güler yüzlü, kibar ve akademik anlamda donanımlı en az 2 yıl çalışmak üzere müzik bölümü mezunu eğitmenler aramaktayız.

11 ay önce

Estetisyen

Nirvana Güzellik Merkezi - Yüreğir

GÜzellik merkezinde Çalışmak Üzere Estetisyen Kadın çalışma arkadaşları aranıyor. Dolgun Maaş+Prim+Sgk huzurlu bir ortam isteyen herkes başvurabilir

1 yıl önce

Asansör Montaj Ustası

Özcan Asansör - Yüreğir

İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden montaj ve toparlama işinde deneyimli usta ve kalfaya ihtiyaç vardır ilgili bölüm mezunu veya myk belgesi şarttır.

7 ay önce

Elektrik Ustası

Deniz Elektrik - Yüreğir

Düzenli çalışacak Elektrik Ustası arkadaşlara ihtiyaç vardır.

3 ay önce

Satış Destek Personeli

Nokta Grup Baskı Makinaları San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Web sitelerimize bakacak kadın eleman aranıyor. Çalışma saatlerimiz sabah 8.30 akşam 18.00Öğlen 12.00 13.00 arası yemek molamız vardır. Onun harici çay molalarımız vardır.Şartlarımıza kendini uygun gören genç bireyler ilanımıza başvuru yapabilirler.

10 ay önce

Mekanik Tesisat Teknik Ressam

Systemmep Mühendislik - Yüreğir

Firmamız Mekanik Tesisat Proje sektöründe hizmet vermektedir. Ofisimizde görevlendirilmek üzere konularında tecrübeli MEKANİK TESİSAT TEKNİK RESSAM alınacaktır.

4 ay önce

Tiyatro Oyuncusu

Tiyatro A4 Sanat - Yüreğir

Bir kamu kurumu sponsorluğunda çeşitli şehirlerde çocuk tiyatrosunda görevlendirilmek üzere Tiyatro Oyuncusu aramaktayız.

1 yıl önce

Grafik Desen Çizimi Elemanı

Final Dijital Baskı Tekstil İth İhr ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Dijital halı fabrikasının grafik bölümünde, halı deseni çizecek, tasarlayacak Grafiker alınacaktır.

5 ay önce

Psikolog

Işın Sultanbeyli Psiko Teknik Eğitim Tic Ltd Şti - Yüreğir

Psikoteknik Değerlendirme Merkezimiz için tam zamanlı çalışacak Psikolog arıyoruz.

1 yıl önce

Satış Temsilcisi

İndemo İnşaat Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Çengelköy Üsküdarda bulunan Vitra mağazamıza banyo ve mutfak ürünlerinin (seramik dahil) satışını yapabilecek, diksiyonu ve insan ilişkileri düzgün, giyimine önem veren, 20-25 yaş aralığında BAYAN Satış Temsilcisi aramaktayız.(İşyerine yakın kişiler önceliklidir.)

1 yıl önce

Pazarlama Elemanı

Strocast Yapı ve Cephe Sistemleri San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

2010 Yılından itibaren, önce Rusya/Moskova olmak üzere inşaat sektöründe projeler gerçekleştiriyoruz. 2014 yılında yaptığımız bazı yatırımlar şirketimizi daha sağlam zemine oturtabilmek üzere marka olarak bilinmemizi sağladı. Piyasa da kabul gören işleyişle kaliteden ödün vermeden teknik ekibimizle her projede emeğimizin karşılığını aldık.Şirketimiz her geçen gün büyümekte hedef ve çalışmalarına yenilerini katarak yoluna hızlı ve aktif şekilde devam etmektedir. Dürüstlük, şeffaflık ve güven ilkelerinden ödün vermeden faaliyet gösteren firmamız, yapımına başladığı her proje de; yeni imalat, tadilat, inovasyon, iç mimari, dış cephe ve tüm yapı sektörü kalemlerinde yine kaliteden ödün vermeden zamanında ve eksiksiz bir şekilde tamamladı.Sektörün bir çok alanında gerçekleştmiş olduğumuz projelerde genç, dinamik, eğitimli, bilime ve yenilikçiliğe değer veren uyumlu, sorumluluk alabilen ve şirketin felsefi değerleri çerçevesinde amaçları olan, gelecek nesillerin daha da kaliteli ve sağlıklı yaşam sürdürebilecekleri yeni projelerin tasarlanmasın da teknolojinin önemini de aynı zamanda takip STROCAST YAPI VE CEPHE SİSTEMLERİ SAN. TİC. A.Ş bundan sonra da projelerinde gurur duymaya devam edecektir. Tek amacımız kalite, ayrıcalık ve müşteri memnuniyetidir.

2 ay önce

Anketör

FT Kamuoyu ve Piyasa Araştırma Hiz Tic San Ltd Şti - Yüreğir

Çağrı merkezimizde inbound ve outbound projelerimiz için Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arıyoruz.

7 ay önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Atd Enerji Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Firmamızda çalışmak üzere Elektrik Elektronik Mühendisi arayışımız mevcuttur.İş Tanımı:Ges projeleri ile ilgili gerekli bilgilerin toplanarak , gerekirse yerinde yapılan inceleme sonrası projelendirilip , çizilmesi, tek-hat şemasının çizilerek projenin onaylatılmasını sağlamak,Enerji Taahhüt projelerinin tüm süreçlerinde görev ve sorumluluk almak,İşlerin projeye uygunluğunu denetlemek,Projenin belirlenmiş olan sürede ve şekilde bitirilmesini sağlamak,Düzenli olarak teknik yönetime rapor vermek,Alt yüklenicileri sevk ve idare etmek,İSG yönetmeliklerine uyulmasını sağlamak,denetlemek,önlemleri almak,Projelerde bakım onarım faaliyetlerinde bulunmak,TEDAŞ kabulüne kadarki süreçleri takip etmek ve uygulamak.

1 yıl önce

Teknik Ressam

Aysam Mobilya Gereçleri İmalat San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Metal sektöründe faaliyet gösteren firmamızda; Yeni kalıp tasarlayabilen, Tel Erezyon firmasıyla uyumlu şekilde çalışabilen, Eski Kalıpları revize edebilecek, Yeni ürün tasarlayabilen ,Eski ürünleri revize edebilecek, Ürünleri Renderlarını alabilecek Teknik çizim yapacak Teknik Ressam arıyoruz.

1 yıl önce

Yüreğir Geneli Sektörler