Yüreğir Çevre Danışmanlığı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Çevre Danışmanlığı İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sevkiyat Görevlisi

Cevpa Pazarlama Makine San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sevkiyat Görevlisi alınacaktır.

10 ay önce

Stand Hostesi

Sunflower Agency - Yüreğir

Yıl boyunca düzenlediğimiz fuar, kongre ve organizasyonlarımızda dönemsel olarak görev alabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

9 ay önce

Satış Temsilcisi

Tek Yıldız Ambalaj San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz için Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Pazar araştırmaları yaparak potansiyel müşterileri tespit etmek,Belirlenen hedefler doğrultusunda satışları arttırmak,Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak,Faaliyetleri ile ilgili düzenli raporlar hazırlamak.

11 ay önce

Büro Sekreteri

Malatya Birlik Organik Gıda ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

İhracat hazırlık aşaması İçin yeni açılan ofisimize tek çalışan şartlarına uygun 2 ay 1/5 aralığında sonrası tam zamanlı çalışabilecek kadın Büro Sekreteri alımı yapılacak

9 ay önce

Acil Bayan Site Müdürü / Pendik Yenişehir Mh

VİZYON VİP - Yüreğir

Pendik, yenişehir mahallesi site projemizde çalışacak, 30-45 arası, haftaiçi 09:00 - 18:00 arası çalışma cumartesi 09:00 - 13:00 öğleden sonra ve pazar günü izin şeklinde çalışacak bayan site müdürü aranıyor. Enaz 1 Yıl Çalışmış Olması Zorunludur Site-Rezidans-Köşk-Villa Projeler'de Çalışmış Olması Tercihimizdir Çalıştığı İşyerlerin'den Yetkili Kişiler Trafından Olması Zorunludur Ofis programlarını bilmesi zorunludur Tek araçla gelebilecek olması zorunludur Personel sevk ve idaresinde deneyimli olması zorunludur Temel ve Ön Muhasebe Bilmesi Tercihimizdir Enaz Lise Mezunu Olması Zorunludur, Lütfen Yukardaki Kriterlere Uyanlar Arasın Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İş Geliştirme Müdürü İrtibat: 0552 269 31 82

6 ay önce

Kameraman Yardımcısı

Aksan Bilişim Görüntüleme Proje San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızın gerçekleştireceği çalışmalarda günlük olarak bize eşlik edecek Kameraman Yardımcısı çalışma arkadaşları aranmaktadır. İş oldukça 1-5 günlük periyotlarla freelance olarak çalışılacaktır. Çekim ekibine eşlik edecek günlük yevmiye alınacak sigortada günlük yapılacaktır.

1 yıl önce

Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler)

Liderler Danışmanlık Sosyal Hizmetler San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Danışmanlığını yaptığımız firmada görevlendirilmek üzere Destek Personeli aramaktayız.

4 ay önce

Cam Balkon Sistemleri Montajcısı

Gnc Cam Yapı İç ve Dış Tic Ltd Şti - Yüreğir

Alüminyum Doğrama ve Cam Balkon İmalat ve Montajı Konusunda Deneyimli Usta Arkadaşlar Aranmaktadır.

6 ay önce

Muhasebe Uzmanı

Yıldızpan Orman Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren veya en az Ön lisans Mezunuİyi derecede muhasebe bilgisine sahip olmakİyi derecede MS Office kullanıcı bilgisine sahip olmak Yoğun iş ortamında çalışabilecek, ekip çalışmasına yatkınYaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlara ve öğrenmeye açık olmak Pozitif iletişim konusunda yetkin, ikna kabiliyetine sahipTercihen GEBZE veya çevresinde ikamet edenTercihen erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.

3 ay önce

Müşteri Temsilcisi

General Avrupa Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilecek Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.

10 ay önce

Full Stack Developer

Pars Web Tasarım ve Yazılım Tic. Ltd. Şti. - Yüreğir

Pars Design Yazılım ekibimize katılarak, mevcut projelerimiz üzerinde geliştirmeleri, içerik yönetim sistemlerimiz, E-ticaret yazılımlarımız ve kendi yazılım ürünlerimizin yazılımlarının geliştirilmesinde katkı sağlayacak ve yeni projeler geliştirecek Full Stack Developer ekip arkadaşları arıyoruz. Tam zamanlı ve yarı zamanlı uzaktan ya da ofiste çalışacak ilgili adayların başvurularını bekliyoruz.

5 ay önce

Grafikler

Analiz Satış Destek Sistemleri A.Ş. - Yüreğir

Bahçelievlerde bulunan yazılım firmamıza; Grafiker çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Eminler Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Yüreğir

Sigorta acentemize mesleki yeterliliğe sahip Acente Müdürü aramaktayız.

5 ay önce

Halkla İlişkiler Görevlisi

Karadeniz Gözde Gazetesi Yayın Ajansı - Yüreğir

22 Yıldır yayım hayatına devam eden Karadeniz Gözde Gazetesi olarak firmamızda görevlendirilmek üzere Halkla İlişkiler Görevlisi aramaktayız.GAZETEYE GETİRECEK OLDUĞUNUZ REKLAMLARDAN %40 PRİM ALIN!SSK+MAAŞ+PRİM

6 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Falke Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş. - Yüreğir

Bahçelievler Nish İstanbulda bulunan, muhasebe ve hukuk alanında hizmet veren firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Barland - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

1 yıl önce

Manikürcü-Pedikürcü

Marvelous Güzellik ve Kuaför Salonu - Yüreğir

Güzelllik Merkezimizde Çalışmak Üzere Manikür Pedikür Bilen Deneyimli Uzmanlar alınacaktır. Maaş + Prim Sistemi Uygulanmaktadır.

1 yıl önce

Yazılım Uzmanı

Sha Yazılım - Yüreğir

Hukuk Büroları için Yazılım Geliştiren Firmamız Bünyesinde Görevlendirmek üzere ;Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun,• En az 1 yıl ve üzeri yazılım geliştirme deneyimine sahip,• C# dilini ileri derecede bilen,• Nesne tabanlı geliştirme, design patterns konularını çok iyi bilen,• Yüksek trafik altında çalışan gerçek zamanlı uygulama tasarlama ve geliştirme konusunda deneyimli,• Yedeklilik, ölçeklenebilirlik ve kod kalitesi konularında çalışmış,• Mssql, MySQL gibi çözümlerine hakim,• Redis, Coherence tarzı in memory cache sistemleri konusunda deneyimli,• Sosyal ve organizasyonel ilişkilerde başarılı; değişik durumlar, farklı projeleri ve değişen öncelikleri başarıyla ele alabilen,• Dünya ölçeğinde çözüm ve uygulamalar çıkartma tutkusuyla, sık iterasyonlar çıkartabilen.

5 ay önce

Kurye

Svd Enerji - Yüreğir

Ankara Çankaya , Mamak , Yenimahalle de firmamızın evraklarını dağıtacak yaya Kurye aranıyor.

1 yıl önce

Forklift Operatörü

Umg Endüstriyel Boya ve Otomotiv San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Sevkiyat ve ambalajlama bölümünde çalışacak Forklift Operatörü aramaktayız.

11 ay önce

Yüreğir Geneli Sektörler