Yüreğir Boyama Sistemleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Boyama Sistemleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Bakkal da çalışacak personel

Emre Market - Yüreğir

Etimesgut Topçu mah market de çalışacak personel

5 ay önce

Pazarlama Elemanı

Doyosoft - Yüreğir

Spor teknolojisi alanında faaliyet gösteren firmamızın ürünlerini spor salonları, spor kulüpleri, okul, hastane, fizyoterapi merkezleri ve benzeri yerlerde satış ve tanıtımını yapacak takım arkadaşı arıyoruz.

5 ay önce

Bay site bahçıvan görevlisi /2553+agi/ pendik yenişehir mh

VİZYON VİP - Yüreğir

Pendik, yenişehir mahallesi, site de çalışcak, 25-45 arası, 08:00 -:17:00 arası çalışma pazar izin, 2553+agi ile çalışcak deneyimli bay bahçıvan personeli aranıyor. En az 1 sene çalışmış olması tercihimizdir, Pendik Bölgesin de Oturan yada Tek araçla Gelebilecek Site-Rezidans-Villa Projelerinde Bahçıvan olarak çalışmış olması terzihimizdir Çalıştığı işyerlerinden yetkili kişiler tarafından referans vermesi zorunludur /Not: lütfen yukardaki kriterlere uyanlar arasın Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 0554 142 97 81 - 0505 182 50 70

5 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı

Yc İş Güvenliği ve Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Yüreğir

Çeşitli projelerde görevlendirilmek için İş Güvenliği Uzmanı (B ve C Sınıfı) aramaktayız.

5 ay önce

Maske Üretim Elemanı

Budak Tekstil San ve Tic Ltd. Şti. - Yüreğir

Firmamızda çalışmak üzere Maske Üretim Elemanı aramaktayız.

6 ay önce

Manikürcü-Pedikürcü

Hair Studiom Bayan Kuaförü - Yüreğir

Ekibimizde çalışacak iş ahlakı olan deneyimli Manikürist arkadaşlar arıyoruz

8 ay önce

İşyeri Hemşiresi

Eşit Eğitim Danışmanlık Ltd Şti - Yüreğir

İstanbul Anadolu Yakası için DSP belgesi olan Tam Zamanlı hemşire ihtiyacı vardır.

4 ay önce

Elektrik Mühendisi

Mabel Elektrik Elektronik Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Antalya Muratpaşa’ da bulunan, elektrik proje, taahhüt ve danışmanlık sektöründe hizmet veren firmamızda görevlendirilmek üzere Elektrik Mühendisi aranmaktadır. Sahada aktif olarak çalışacak,Ekiplerin koordinasyonunu sağlayacak, İş planı oluşturacak ve uygulatacak, AG/OG proje çizecek ve yorumlayacak, Keşif, teklif ve hakediş hazırlayacak,

10 ay önce

Ofis Destek Personeli

Durak Bilişim - Yüreğir

Video Oyun geliştirme ekibimizde çalışmak üzere ofis destek elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Beton Santral Operatörü

Aydın İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Beton Santrali operatör belgesine sahip tecrübeli aday arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Çevre Mühendisi

Meram Çevre İş Sağlığı ve Çevre Danışmanlık Mühendislik Ölçüm Hizmetleri - Yüreğir

Konya İlinde ikamet eden veya edebilecek erkek Çevre Mühendisi aranmaktadır. Şirketimizde ÇED- Çevre Danışmanlık biriminde çalışmak üzere takım arkadaşı aranmaktadır.

6 ay önce

Şantiye Şefi

Zema Yapı Müh İnşaat Taah San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Kütahya inşaatımızda çalışacak Deneyimli Şantiye Şefi aramaktayız.

3 ay önce

İmalat Müdürü

Baysan Isıtma Soğutma Cihazları San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Görev Tanımı:Üretim sürecinin hazırlanması ve takip edilmesi,Tasarlanan ürünlerin teknik resim ve dökümanlarının oluşturulması,Üretimle ilgili teknik resim ve dataların oluşturulması,İmalat atölyesindeki çalışanlara gerekli yönlendirilmenin yapılması.

5 ay önce

Kasiyer

Öz Ankara Kırtasiye A.Ş. - Yüreğir

Kasiyer arayışımız bulunmaktadır.

6 ay önce

İşyeri Hekimi

Defne Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamız kapsamında İşyeri Hekimi arayışımız vardır.

3 hafta önce

Elektrik Mühendisi

Altay Tasarım İnşaat San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Balıkesir Organize Sanayi Bölgesinde Yapımı Devam Eden Fabrika İnşaatı Projemizde görevlendirilmek üzere Elektrik Mühendisi aranmaktadır.

6 ay önce

Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Yüreğir

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hizmet sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz için Almanca Bilen Müşteri Temsilcileri arıyoruz.*Markanın yabancı müşterilerinden gelecek olan talepleri Almanca olarak yanıtlamak ve çözümlendirilmesi olacaktır.Yalnızca cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular değerlendirilecektir.Videolu başvurular öncelikli değerlendirilecektir.

1 yıl önce

Çevre Mühendisi

Serhat Atık Geri Kazanım San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

ÇED ve Çevre Danışmanlık Hizmeti veren firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, en az 3 yıl deneyimli Çevre Mühendisleri alınacaktır.

1 yıl önce

Erkek Terzisi

Servet Terzihanesi San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Panora Beymen mağazası terzi atölyesinde görevlendirilmek üzere hazır giyim tadilatında çalışacak Erkek Terzi aranmaktadır.Maaş+ alınan maaş üzerinden sigorta+ yemek+ kıyafet

5 ay önce

Satış Danışmanı

3M İş Güvenliği Çevre ve Teknoloji A.Ş. - Yüreğir

Türkiyede, İstanbul, Kocaeli,Tekirdağ OSGB Merkez yetkisi , Tüm Türkiye Mobil Sağlık Hizmetleri yetkisi olan ve ülke genelinde laboratuvar işletmeleri ile hizmet sunmaktadır. Yüksek kalitede müşteri odaklı sağlık hizmeti sunan ve en son teknolojiyi kullanan güçlü ve profesyonel bir şirket olarak değer yaratma ekibimizin ana oyuncusu olabilmeniz için kişisel gelişiminizi ve deneyim kazanmanızı en üst düzeyde destekleyeceğiz.Türkiyede genişleyen operasyonumuz kapsamında, İstanbul OSGB miz için gelişmeleri takip eden, yeniliklere açık, ekip çalışmasına yatkın, aşağıdaki özelliklere sahip Satış Temsilcisi aramaktayız.Nitelikler:İş Tanımı:Satış hedeflerine ulaşmak için, sorumluluğu altında bulunan bölgede düzenli müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek,Bölgesindeki müşterinin kontrol ve takibini yapıp, etkin müşteri yönetimini gerçekleştirmek,Ziyaret planladığı tüm müşteri portföyünde satış tekniklerini ve becerilerini uygulayabilmek,Pazar payını arttırmaya ve yeni satış kanalları oluşturmaya yönelik stratejiler belirleyerek bu amaçla operasyonlar planlanmak,Ekip arkadaşlarına, yöneticilerine bağlı, motivasyonu yüksek ve gelişmeye açık olmak,Rakiplerin satış stratejilerini takip etmek, piyasa gelişmelerini izlemek, pazar taleplerini ortaya çıkartmak,Bölgesi ve ziyaretleriyle ilgili yönetime günlük, haftalık, aylık raporlar sunmak,Pazarlama aktiviteleri ve yeni pazarlama fikirleri geliştirebilecek, yapılan pazarlama çabalarının sonuçlarını ölçerek satış hedeflerine göre değerlendirebilmek.Düzenlenen toplantı ve kongrelere katılarak aktif rol almak.

4 ay önce

Yüreğir Geneli Sektörler