Yüreğir Böcek İlaçlama İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Böcek İlaçlama İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yazılım Uzmanı

Deka Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

2017den bu yana faaliyette olan Deka Telekomünikasyon şirketimizde SaaS Çağrı Merkezi & CRM geliştiriminde çalışmak üzere Full Stack Yazılım Geliştirici arkadaşlar arıyoruz.

6 ay önce

İhracat Elemanı

Farmavera Ecza Deposu San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

İlaç, Medikal ve kozmetik ürünler ihracatı yapan Esenler Giyimkentte bulunan ecza deposuna İhracat Elemanı olarak yetiştirilecek bayan arkadaş arıyoruz.

3 ay önce

Kasiyer

Boso Gıda İnşaat Turizm San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Fabbrica restaurantta çalışacak tam zamanlı Kasiyer aranmaktadır.

1 yıl önce

Beton Pompa Operatörü

Aydın İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Adana Sarıçam Buruk mahallesinde yapılan 619 Adet konut şantiyemizde bulunan kendi beton santralimizden çıkardığımız betonu dökecek Beton Pompa Operatörü alınacaktır. Araçlarımız Mercedes Axor 47 lik ve 36 lık 2 adet pompamız var. Lojman imkanımız mevut.3 öğün yemek imkanımız var.

4 ay önce

Avize İmalatçısı

Osmanlı Kristal Avize San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Ürünlerimizin Led işlemlerini yapabilecek, tercihen aydınlatma ürünlerini tanıyan ve AVİZE sektöründe çalışmış Usta veya Kalfalar aranıyor.Sosyal Haklar : Ssk,Servis,Yemek,sabah kahvaltı, Cumartesi çalışma yok.

11 ay önce

Kurye

Elif Kağıt Köfte - Yüreğir

Motorkurye ( Paketservis ) olarak görevlendirmek üzere yeni takım arkadaşları aranmaktadır.

2 ay önce

Makine Teknik Ressamı

Starmax Tarım Makinaları San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Yem Teknolojileri alanında öncü firmalardan olan STARMAX TARIM MAKİNALARI A.Ş. ‘nin Torbalı-Yazıbaşı fabrikasında görev almak üzere Makine Tasarımcı Teknik Ressam alınacaktır.Yeni makine tasarımı yapmak, mevcut tasarımları geliştirmek, Makine parça tasarım ve montaj resimlerini hazırlamak, Arge çalışmalarına destek vermek

1 yıl önce

Anaokulu Öğretmeni

Fnl Eğitim Öğretim ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Bağlıcaya ulaşım problemi olmayan, lisans mezunu Anaokulu Öğretmenleri aramaktayız.

6 ay önce

Sosyal Hizmet Uzmanı (Sosyal Çalışmacı)

Özel Karaelmas Engelli Bakım Merkezi - Yüreğir

Zonguldak Gökçebey’de yeni açılmış bulunan 72 kapasiteli zihinsel engelli bakım merkezimizde sosyal çalışmacı olarak görev yapmak üzere Sosyal Hizmet Uzmanı veya Psikolog alınacaktır.Not. Lojman ve servis imkanı bulunmamaktadır.

5 ay önce

Stajyer

Nergal Elektronik Ticaret - Yüreğir

E-ticaret sitemiz için Blog Yazarları arıyoruz.

7 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Asiller Medya Bilişim San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Matbaa ve dijital baskı alanında hizmet vermekteyiz. Gelen siparişlerin tasarımını yapıp baskıya gönderecek deneyimli personel aranmaktadır.

5 ay önce

Teknik Ressam

Elboy Mühendislik Otomasyon San ve Dış Tic Ltd Şti - Yüreğir

İstanbul Esenyurt/Hadımköy ISISO Sanayi sitesinde bulunan boyama tesisleri üretimi yapan fabrikamızın tasarım bölümüne, Makine Mühendisi veya Makine Teknikeri aranmaktadır. (Çalışma Saatleri: Hafta içi 5 gün 8,30 - 19,00)Teknik Ressam olmasının yanında istenen en önemli özellik üretimin takibi olacaktır .

8 ay önce

Muhasebe Elemanı

Eres Dekorasyon Mobilya ve Reklam San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Hadımköydeki mobilya üretim fabrikamıza ön muhasebe yapabilecek personel puantajı tutabilecek tecrübeli Muhasebe Elemanı aranıyor

1 yıl önce

Sekreter

Emka Hafriyat Taşımacılık İnş San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda çalışmak üzere Sekreter arıyoruz.

6 ay önce

Banket Şefi

Kayaroyal Düğün Davet Organizasyon San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Üniversitelerin ön lisans bölümlerinden mezun (Tercihen turizm otelcilik / turizm işletmeciliği gibi bölümlerden mezun) Banket Şefi aramaktayız.

10 ay önce

Tezgahtar

Bzn Ayakkabı - Yüreğir

Tezgahta çalışacak tecrübeli tecrübesiz bayan eleman aranıyor.Ssk yol mevcuttur.

5 ay önce

Asistan

İdeals Corporation - Yüreğir

İdari görev de yapacak ve ofis dışı ve içi Asistan/Stajyer pozisyonunda çalışabilecek elemanlar aranmaktadır.

9 ay önce

Şoför

Güneş Turizm - Yüreğir

Kendi binek aracı ile çalışacak bay Şoförler ; il ve ilçeler arası hızla büyüyen güneş turizm sektöründe lider öncü konumda bulunan firmamıza katılmak ister misiniz ???*Yoğun operasyon sürecini layığıyla yapabilmesi adına çalışma ortamında temposunu kaybetmeyecek motive ve seyahat konaklama engeli bulunmayacak.*Sorumluluk alanındaki operasyonların takibi ve kontrolünü aksatmadan zamanında müşteri beklentilerini sağlayabilecek,En önemlisi zayıf ve güçlü yanlarını bilen kendiyle barışık bay çalışma arkadaşları aramaktayız,*Güvenilir ve istikrarlı tecrübe sahibi yönetim gücü kuvvetli kendine bağlı işi eksiksiz yerine getirebilecek*Firma profiline uygun müşteri portföyünün oluşturulması konusunda yeteneği olan yeri geldiğinde insiyatifini kullanabilecek kendini geliştirmeye istekli iş disiplinin nasıl olması gerektiğinin bilincinde olan,*Gece ve gündüz kadromuzda ; hafta içi hafta sonu tam zamanlı yarı zamanlı part tıme full time ek iş arayan esnek ve vardiyalı sistemimizde aktif çalışacak saha çalışmasına yatkın tercihen tecrübeli kendi aracı ile şehir içi şehir dışı trafiğine hakim,*2005 model ve üzeri binek (4+1 5+1 6+1 7+1) araçlarınıza;Tercih edilen yaş aralığımız 24 ile 60 yaş arası,Telefonda yoğunluğumuzdan ve başvuru taleplerinizden dolayı sizlerde bizi ziyaret edebilirsiniz,İstenilen kriterlerimize uygun görülen adaylar inceleme ve referansları konusunda başarılı adaylar işe alınacaktır ??İl dışından gelenler için konaklama yerimiz mevcuttur.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Beyaz Denim Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

İhracat firmasına fason üretim yapan iş yerimize tam zamanlı , daha önce tekstil firmasında çalışmış Ön Muhasebe için takım arkadaşları aramaktayız.

7 ay önce

Çaycı - Büro, Otel ve Diğer İşyerlerinde

Havayolu Çalışanları Sendikası - Yüreğir

Havayolu çalışanlarının sendikasında çaycı ve temizlik görevlisi olarak görevlendirilecek Kadın eleman aranmaktadır.

11 ay önce

Yüreğir Geneli Sektörler