Yüreğir Basım - Yayın İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Basım - Yayın İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tasarımcı (Dekor)

Erplus Yapı Dekorasyon San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Mendereste bulunan mobilya showroomumuzda proje çizim bölümünde çalışmak üzere Adeko bilen tecrübeli personel aranmaktadır.

10 ay önce

Muhasebe Elemanı

Mersin Emtaş Tarım Ltd. Şti. - Yüreğir

Mersin Gıda Toptancılar Sitesindeki (MERTOÇ) iş yerimize kadın Muhasebe Elemanı alınacaktır.

5 ay önce

Paketleme Elemanı

Şahin Kurumsal Tekstil - Yüreğir

Maske üretim paketlemede çalışacak kadın personeller alınacaktır.

10 ay önce

Temizlik Görevlisi

Çınar İnşaat - Yüreğir

Merhabalar öncelikle Pendik bölgesinde haftada 2 gün sabit ev temizliği ütü yapabilecek gerektiğinde de ayda 1 kere olmak şartıyla yemek konusunda yardımcı olabilecek bayan çalışma arkadaşı arıyoruz ödeme günlük 350 TL olup daire 2+1 dir.

3 hafta önce

Mağaza Elemanı

Ada Plast Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Mağazamızda sekreterlik ve satış yapabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

9 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Çolak Plastik / Ahmet Çolak - Yüreğir

Firmamızın ev tekstili bölümünde e ticaret sektöründe giriş yapacak ve alt yapı kurulumunu yapacak magaza açılışlarını yapıp satış destegi verebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Politeknoloji Elektronik Dan San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Şirketimizde çalışacak Elektrik Elektronik Teknisyeni aramaktayız.İŞ TANIMI:Şirketimizin hedef ve beklentileri doğrultusunda, kendisine verilen görevleri eksiksiz yerine getirmek,Elektronik devrelerin ve cihazların montaj ve testlerinin yapılması, sahada montaj ve servisinin yapılması sağlamak,Havya ve montaj ekipmanlarını kullanmak,Çalışmalar esnasında kullanılan hammaddeleri ve sarf malzemelerini takip etmek, eksik olan malzemeleri belirlemek.

1 yıl önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Smmm Süleyman Kaya - Yüreğir

Çukurambarda bulunan Mali Müşavirlik ofisimize Zirve muhasebe programını bilen, ofis tecrübesi olan Muhasebe Meslek Elemanı alınacaktır.

11 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Seçkinler Hırdavat Kimya San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

4.sanayide bulunan firmamıza ön muhasebeden anlayan akınsoft programını kullanabilen bayan eleman alınacaktır.

2 ay önce

Dış Ticaret Uzmanı

Lima Tarım Makinaları Dış Tic San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Tarım sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Dış Ticaret Uzmanı arıyoruz.

10 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Fit Yapım - Yüreğir

Facebook Business Manager panelinde tecrübeli, temel düzeyde Adobe Photoshop ve Adobe Premiere programlarına hakim, tercihen Adobe illustrator programını kullanabilen, müşterilerimizin sosyal medya paylaşımları için içerik ve konsept üretebilecek, sosyal medya araçlarını tanıyan, dijital medya trendlerini takip edebilen ve sosyal medya hedef kitle reklamları hakkında bilgi sahibi ekip arkadaşı arıyoruz.

4 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Yeşilyurt Yay İmalatı - Yüreğir

Kocaeli Gebzede bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Uzmanı alınacaktır.İş Tanımı:Ticari pazarlama raporlarının oluşturulması yorumlanması ve aksiyon planlarının çıkarılması,Bayi, müşteri, tüketici teşvik programlarının kurgulanması, takibi ve raporlanması,Saha ziyaretleri ile sektör, rekabet gündeminin takip edilip, bu doğrultuda ihtiyaçlara yönelik satış destek projelerinin hayata geçirilmesi.

11 ay önce

Makine Mühendisi

Axis Asansör Proje Taahhüt San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Asansör Montaj&Modernizasyon&Periyodik Bakım konularında uzun yıllardır faaliyet gösteren şirketimiz için, Bursa / Karacabey ilçesinde görevlendirilmek üzere Makine Mühendisi/Operasyon Sorumlusu istihdam edilecektir.Çalışma saatleri: 8.00-12.00 / 13.00-18.00 (Pazar Hariç)İş Türü: Tam zamanlı

1 yıl önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Süper Travel Turizm San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Esenler Grand S Hotel de çalışmak üzere Resepsiyonist çalışma arkadaşları aranmaktadır. İş Tanımı • Resepsiyon süreçlerini yönetmek ve yürütmek, misafirlerin talep ve şikâyetlerin karşılayarak memnuniyet odaklı hareket etmek, • Rezervasyon işlemlerini yapmak.

6 ay önce

Matematik Öğretmeni

Tempo Kurs Ve Etüt Merkezi - Yüreğir

Kursumuzun hafta içi ve hafta sonu grupları için Matematik Öğretmenleri alınacaktır. Başvuranların durumlarına göre hafta içi hafta sonu veya tam zamanlı olarak istihdam edileceklerdir.

6 ay önce

Satın Alma Görevlisi

Teknoform Bilişim Güvenlik San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamız sağlık ve medikal üzerine hizmet vermektedir.Acil olarak satın almadan anlayan. Tecrübeli yada tecrübesiz bayan elemana ihtiyaç vardır.Şartlar yüz yüze görüşülecektir.

5 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Palaz Metal San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

*Sipariş sürecini takip etmek*Müşteri tatmini ve memnuniyetinin sağlanması *Tahsilat sürecini takip etmek *Şirketin kar hedeflerini göz etmek*Sipariş oluşturulan ürünlerin tedarik ve sevkıyatının sağlanması *Paslanmaz çelik ürünlerimizin fonksiyonlarını kısa sürede tanımak

5 ay önce

Smd Operatörü

Eleka Elektronik Aydınlatma San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamıza Smd Dizgi Operatörü aramaktayız.

9 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Ceyhanlı Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Otelimizde çalışmak üzere Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) alınacaktır.*Ziyaretçi veya müşteriyi karşılamak,*Kurumun ürün veya hizmetleri hakkında bilgi sağlamak,*Ziyaretçileri uygun kişi, ofis veya odaya yönlendirmek,*Prosedürleri takip ederek kayıt tutma ve ziyaretçi kartı verme işlemleri yürütmek,*Gelen telefon çağrılarını cevaplandırmak ve yönlendirmek,*Randevuları zamanlama ve iptal etme işlemlerini yürütmek,*Posta veya teslimatların alımı ve ilgili kişilere ulaşmasını sağlamak,*Kurumun güvenliğinin korunmasında rol almak,*Sarf malzeme ve ekipman siparişleri vermek ve stoklamak,*Konukların giriş ve çıkış işlemlerini yürütmek,*Konuklardan gelen özel taleplerle ilgilenmek,*Fatura hazırlamak ve ödemeleri almak,*Ziyaretçi veya müşteri bilgilerini bilgisayar ortamına kaydetmek ve saklamak,*Kağıt veya elektronik belge ve kayıtları kopyalayıp, dosyalamak,*Çalışma alanının sürekli olarak temiz ve düzenli tutulmasını sağlamak,*Müşteri sorun ve şikayetlerini çözmede yardımcı olmak.*Yöneticisinden aldığı talimatları eksiksiz olarak uygulayıp, takibini yaparak sonuçlarını raporlamak,*Saygı ve sadakat çerçevesinde mesai saatleri içerisinde disiplin kurallarını da gözeterek kendisine bağlı birimleri doğru yönlendirmek,

11 ay önce

evde yapabileceğim iş

evde yapabileceğim iş - Yüreğir

evde yapabileceğim bir işe ihtiyacım var engelliyim zor durumdayım..

5 ay önce

Yüreğir Geneli Sektörler