Yüreğir Aksesuar İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yüreğir Aksesuar İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sekreter

Eksa Elektronik Bilgi İşlem San ve Dış Tic A.Ş. - Yüreğir

Bilgisayar sektöründe 12 yıldır ara toptancı olan şirketimizin giriş banko misafir karşılama bölümünde çalışaca Sekreter aramaktayız.Telefon trafiğini yönlendirecek,Misafirleri karşılayıp kaydını aldıktan sonra gerekli yerlere yönlendirecek,Şirkete gelen kargo takibini ve kaydını yapacak,Personel giriş çıkış raporu hazırlayacak.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Enelkon Otomasyon San ve Tic A.Ş. - Yüreğir

Ümraniyede ihracat ağırlıklı çalışan firmamızın muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere en az 1 yıl tecrübesi olan Ön Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

7 ay önce

Çevre Mühendisi

Urmet Metal Geri Dönüşüm Tic Ltd Şti - Yüreğir

Çevre Mühendisi aranmaktadır.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Emir Nakliyat Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Ön muhasebe programlarını, E- faturayı bilen, Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

6 ay önce

Satış Görevlisi

Yeke Ses ve Organizayon Hizmetleri Tic Ltd Şti - Yüreğir

Türkiye’nin seçkin ve ilk “Sanal Ofis” firmalarından biri olan Open Up Office, 2011 yılında hizmet vermeye başlamıştır. İstanbul Kozyatağı’nda faaliyete başlayan Open Up Office, şu anda farklı merkezi lokasyonlardaki prestijli binalarda hizmet vermektedir. Open Up Office stratejilerine uygun lokasyonlarda prestijli plazalarda, marka konseptine uygun tadilatlar yaparak; resepsiyonu, toplantı odaları, ofis odaları, ortak çalışma alanları, ile kullanıma hazır ofis alanları oluşturmaktadır. Yurtdışında da yüzlerce örneği olduğu gibi mimari olarak hazır ve tam donanımlı bu ofisler; IT, temizlik, sekreterya, ofis iç yönetimi gibi hizmetleri de sağlayacak şekilde sözleşmeli olarak kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Yurtdışında oldukça gelişmiş olan Hazır Ofis uygulamaları, Türkiye’de başta İstanbul’ da olmak üzere büyük şehirlerin tamamında yoğun olarak tercih edilmektedir. Open Up Office Anadolu ve Avrupa yakasında istihdam edilmek üzere Satış Sorumlusu aranmaktadır.İş TanımıFarklı kanallardan gelen satış taleplerini değerlendirmek, gelen talepleri satışa dönüştürmek,Telefonlarını yanıtlamak,Satış ve sözleşme süreçlerinden sorumlu olmak,Şube içerisindeki günlük operasyonları yönetmek, satış ve operasyon ekipleriyle işbirliği içinde olmak,Tahsilatları takip etmek,Sorumluluğundaki her işi disiplinle takip etmek, tamamlamak ve geri bildirimini sağlamak,Satış ve tahsilatlarla ilgili raporlama yapmak.

2 hafta önce

Pazarlama Uzmanı

Er-Um Teknik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Özellikle vana ve valfler olmak üzere teknik tesisat ürünleri, yapı malzemeleri ticaret ve imalatında faaliyet gösteren firmamızda çalışmak üzere, firmamızın ürünlerini tanıtacak, iş yaptığımız ya da yapma potansiyelimiz olan firmalarla, devlet kurumlarıyla iletişim kuracak, onlara ziyaretlerde bulunacak Pazarlama Uzmanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

10 ay önce

Pazarlama Elemanı

Mie Kozmetik ve İlaç Sanayi Tic Ltd Şti - Yüreğir

İş alanınız ne olursa olsun, ister iş sahibi olun, ister işsiz olun, bizimle herkes çalışabilir. Yapmanız gereken tek şey firmamızın size vereceği fiyat listesine göre ürün satmak, pazarlamak veya bayilik sistemi geliştirmek. Buna göre yaptığınız cironun %20si sizin olacak, sizin hesaplarınıza aktarılacak veya sizden gelen cironun %20sini kendinize aldıktan sonra geriye kalan ciroyu firmamız hesaplarına aktarırsınız.

10 ay önce

Vasıfsız Eleman

Azim Reklam Tabela Cnc Router Lazer Kesim - Yüreğir

Yetiştirilmek üzere tabela imalatında çalışabilecek Vasıfsız Eleman aranmaktadır.

10 ay önce

Paket Servis Elemanı

Altun Et - Yüreğir

işletmemizde çalışacak tam zamanlı Paket Servis Elemanı aramaktayız.Lütfen işini ciddi yapacak işe ve müşteriye saygı gösterecek arkadaşlar ulaşsın

1 yıl önce

Sosyal Medya Uzmanı

Paradigma İş Geliştirme Prodüksiyon Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sosyal Medya Uzmanı aranmaktadır.

1 yıl önce

İnşaat Mühendisi

Marblex İnşaat Mermer San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Şirketimiz bünyesinde yurt dışındaki firmamızda çalıştırılmak üzere İnşaat Mühendisi alınacaktır.

5 ay önce

Veri Analisti

Global Kauçuk Sızdırmazlık Eleman San ve Tic Ltd Şti - Yüreğir

Firmamızda çalışmak üzere Veri Analisti aramaktayız.İş Tanımı:Gerekli verilerin ilgili bölümlerden toplanması,Toplanan verilerin doğru ve eksiksiz olup olmadığının kontrol edilmesi,Gerekli görülen dönemlerde rapor olarak üst yönetime sunulması.

7 ay önce

Cnc Kayar Otomat Operatörü

Truemed Medikal Ürünler Üretim ve Paz A.Ş. - Yüreğir

Cnc Kayar Otomat Operatörleri aramaktayız.

1 yıl önce

Pazarlama Elemanı

Barkın Makina - Yüreğir

İzmir Kısıkköydeki Endüstriyel Fırın Makinaları üretim, satışı yapan şirketimize Pazarlama Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Boyacı

Kalender Makina - Yüreğir

Firmamızda görevlendirilmek üzere imalatı yapılan makinaların boya ve temizlik işlerini yapabilecek boyacı aranmaktadır.

6 ay önce

Cafe Servis Personeli

Rubik's Cafe Restoran - Yüreğir

Kafemize Karşılama Hostesi alınacaktır.

11 ay önce

Temizlik Görevlisi (Hastane)

Anb Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Yüreğir

Kurtköy deki diş kiniğimizde yemek ve temizlik işlerini yapacak eleman aranıyor.

5 ay önce

Satış Temsilcisi

Fedbox Diyet Yemekleri ve Sağlıklı Yaşam Tic A.Ş. - Yüreğir

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızda arama yapabilecek, gelen aramaları karşılayabilecekSatış temsilcisi arıyoruz.

5 ay önce

Reklam ve Tanıtım Asistanı

Stiloop - Yüreğir

Antalya Genel Müdürlük ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Reklam ve Tanıtım Asistanı arayışımız bulunmaktadır.Markanın üretmiş olduğu ürünler hakkında çekilecek olan kısa videolarda ürün hakkında bilgilendirme yapacak,Markanın tanıtım yüzü olarak ürün tanıtımındaki fotoğraflarda, kataloglarda prezentable bir duruş ile prestiji sağlayacak,Bilgi işlem departmanında kendisine verilen görevlerden sorumlu olacak ve zamanında yapacak,Asıl işi video içerik üreticisi olacağı için sosyal medyayı aktif kullanacak,Her hangi bir görevde çözüm için alternatif yollar üretecek.

10 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Dizayn Makina İmalat San Tic Ltd Şti - Yüreğir

Ön muhasebe departmanında çalışacak Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

1 yıl önce

Yüreğir Geneli Sektörler