Yunusemre İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yunusemre İş İlanları


Üretim Elemanı

Kudox Isı Ürünleri Makina San ve Tic A.Ş. - Yunusemre

Manisa osb 4.kısımda havluluk radyatör üretimi yapan firmamızda çalışmak üzere vasıfsız üretim elemanı alınacaktır.

3 ay önce

TIR VE KAMYON ŞOFÖRÜ

SÜRÜCÜLER TAŞERONLUK TEMİZLİK - Yunusemre

YOL VE YEMEK MEVCUTTUR. SRC VE PSİKOTEKNİK GEREKLİDİR. VARDİYALI SİSTEM VARDIR. FABRİKA İÇİ NAKLİYE.

6 ay önce

Dış Ticaret Elemanı

Aysan Cant Kapakları ve Çelik San Tic Ltd Şti - Yunusemre

Silivri kınalı bölgesinde bulunan dış ticaret firmamızın ithalat-ihracat biriminde görevlendirilmek üzere personel aranmaktadır.

7 ay önce

Kimya Öğretmeni

Özel Prestij Eğitim Kurumu - Yunusemre

Alanında uzman ve deneyimli Pursaklar çevresinde oturan Kimya Öğretmenlerimizle çalışmak istiyoruz.

7 ay önce

Biyosidal Mesul Müdürü

Biyodem Kimya San ve Tic Ltd Şti - Yunusemre

Biyosidal Mesul müdür sertifikası olan, biyolog, kimyager, ziraat mühendisi, kimya mühendisi vb. ilgili bölümlerden mezun, firmamızda çalıştırılmak üzere Biyosidal Mesul Müdür aranmaktadır.

7 ay önce

Sosyal Medya Yöneticisi

Barış Boran Ticaret - Yunusemre

E-Ticaret sektöründe faaliyet gösteren, sitemiz için müşteri destek ve ofis işlemleri için Büro Memuru çalışma arkadaşları arıyoruz. Yemek ve servis hizmeti vardır. Maaş, deneyime ve yeteneğe göreyüz yüze görüşülecektir.

7 ay önce

İthalat İhracat Elemanı

Warma Isı Ürünleri Makina San ve Tic Ltd Şti - Yunusemre

Firmamızda görevlendirilmek üzere İthalat İhracat Elemanı alınacaktır.İthalat İhracat evraklarının hazırlanması ve kontrol edilmesi,Organizasyon ve operasyonların oluşturulması ve takibi ,Siparişten başlayıp sevkiyata kadar olan tüm süreçlerde aktif rol oynamak.

7 ay önce

Estetisyen

Enfal Eğitim Danışmanlık Oto Tic Ltd Şti - Yunusemre

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Estetisyen aramaktayız.

7 ay önce

Yönetici Asistanı

Warma Isı Ürünleri Makina San ve Tic Ltd Şti - Yunusemre

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı alınacaktır.Günlük organizasyonlara ilgilenecek,Diğer departmanlara destek olacak,Kargo , telefon , evrak ve ziyaretçilerle ilgilenecek.

7 ay önce

Kaporta ustasi

Oğuz oto - Yunusemre

30-50 yaş arası kaporta ustası aranmaktadır..

8 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Yunusemre

Kağıthane de bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere Kadın Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.İş TanımıGünlük 6-7 kişilik yemek yapımı ve dağıtımı yapabilecek.Çay-kahve ikramı ve ofisin temizlik işlerinden sorumlu olacak.Gelen misafirleri ağırlayarak, ikramların servisini yapabilecek,

10 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Dkd Koçluk Merkezi - Yunusemre

Kurumumuz da görevlendirilecek Sınıf Öğretmeni aramaktayız. Sınıf öğretmenliği bölümü dışındaki başvurular değerlendirilmeyecektir.

10 ay önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Selcell Yenilenebilir Enerji Dan San Tic A.Ş. - Yunusemre

Firmamızda görevlendirilmek üzere Elektrik Elektronik Mühendisi aranmaktadır.

10 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Özel Akant Konyaaltı Kreş - Yunusemre

Çift dil eğitim vermekte olduğumuz kurumumuza çalışmak üzere İngilizce Öğretmeni aramaktayız.

10 ay önce

Ofis Destek Personeli

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Yunusemre

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ofis Destek Personeli çalışma arkadaşı arıyoruz.İş tanımı :Ofis işlerinden sorumlu olacak,Misafirleri karşılayacak,Çay ve kahve servisi yapacak.Öğlen yemeği yapacak.Çalışma saatleri ; 08:30-18:30Cumartesi ve Pazar tatil.*** Fotoğraflı cvler dikkate alınacaktır.

10 ay önce

Elektrik-Elektronik Bakım Sorumlusu

Cmv Cylinders Endüstri San ve Tic A.Ş. - Yunusemre

Sürekli gelişen dinamik yapısıyla Manisa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan sektöründe dünya liderleri arasında yer alan İtalyan ortaklı kuruluşumuzda, doğaya ve insana verdiği değerle yaşam kalitesini arttırmayı ilke edinen, takım arkadaşımız olarak bizlerle çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip Elektrik-Elektronik Bakım Sorumlusu adayları aranmaktadır.İŞ TANIMIBakım faaliyetlerinin politikaya uygun olarak ve belirlenen hedeflere erişecek biçimde yürütülmesini sağlar, takibini yapar ve istenen kalite düzeyinin en ekonomik düzeyde gerçekleşmesini sağlar,Amirlerinden almış olduğu direktifler doğrultusunda makinelerin bakım ve onarım işlemlerini yapmak,Karşılaşılan aksaklıklara mesleki bilgisi doğrultusunda müdahale etmek, bilgi dışındaki aksaklıkları amirine bildirmek,Bakım onarım malzemelerinin stok kaydını takip etmek ve amirleri bu konu hakkında bilgilendirmek,İş güvenliği açısından risk teşkil edebilecek durumları amirine bildirmek,Yıl sonu makine periyodik bakımlarının gerçekleşmesini sağlamak.

10 ay önce

Scada Sales Engineer/ Satış Mühendisi

Icc Dijital Endüstriyel Teknolojiler Ltd Şti - Yunusemre

Geliştirilecek satış ekibi için JR. Satış Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Endüstriyel otomasyon, özellikle SCADA konusuna biraz olsun eğilmiş olan, askerlikle ilişkisi olmayan, şık, iletişim yeteneği yüksek adaylar ön planda tutulacaktır. İngilizce elzemdir. Yurtdışı ile birebir İngilizce görüşme sağlayabilecek arkadaşlar öncelikli kabul edilecektir.

10 ay önce

Asistan

Alondan Bilişim Teknolojileri Aracılık ve Paz Ltd Şti - Yunusemre

İş ortağımız olan Uras Teknik için bayan personel aranmaktadır.Kadıköy civarında oturan, bayan arkadaşlar başvuruda bulunabilir. Teşekkürler.

10 ay önce

Sekreter

Safra Boya Kimya Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Yunusemre

Ankara Çukurambarda bulunan ofisimize Sekreter alınacaktır. Maaş+ sgk+ yemek verilecektir.

10 ay önce

Satış Danışmanı

Cansu İletişim - Yunusemre

TURKCELL İLETİŞİM merkezlerimizde görevlendirilmek üzere, İletişim Danışmanları ve adayları aramaktayız. İletişim Danışmanları, Turkcell ile müşterilerimiz arasında köprü kurarak;Ürün ve hizmetlerin tanıtımından ve müşteri işlemlerinin gerçekleştirilmesinden sorumludur.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışır.Müşteri ihtiyacını doğru analiz ederek en uygun teklifleri sunar ve ihtiyaca yönelik doğru yönlendirmelerde bulunur (teknik konular, kampanya, ürün v.b).Mağaza Müdürü tarafından verilen satış hedeflerinin gerçekleşmesini ve satışların artırılmasını sağlar.Mağaza çalışma düzenine ve prosedürlerine uygun hareket eder.

10 ay önce

Kalite Kontol Sorumlusu

Cmv Cylinders Endüstri San ve Tic A.Ş. - Yunusemre

Sürekli gelişen dinamik yapısıyla Manisa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan sektöründe dünya liderleri arasında yer alan İtalyan ortaklı kuruluşumuzda, doğaya ve insana verdiği değerle yaşam kalitesini arttırmayı ilke edinen, takım arkadaşımız olarak bizlerle çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip Kalite Kontrol Sorumlusu adayları aranmaktadır.İŞ TANIMITedarikçilerden gelen girdi kontrolünü gerçekleştirmek,Üretim aşamalarında proses kontrol faaliyetlerini yürütmek,Müşterilere gönderilecek ürünlerin final kalite kontrollerini gerçekleştirmek,Üretimin her aşamasında gerekli kontrol ve testleri yapmak,Ürün veya hizmet kalitesinin müşteri istek ve beklentilerini karşılamadığının tespiti halinde amirine bilgi vermek,RED malzemelerin ve ONAY malzemelerinin takibini yapmak,Firma faaliyetinin kalite kontrolünde gerekli ölçüm cihazlarını kullanmak ve korumak.

10 ay önce

Makine Teknikeri

Isaş Gıda San ve Tic A.Ş. - Yunusemre

Makine Teknikeri/Teknisyeni alınacaktır.

10 ay önce

İş Sağlığı ve Güvenliği Teknikeri

Saray Medikal Yayıncılık Ltd Şti - Yunusemre

Organize Sanayi Bölgesinde şantiyede görevlendirilecek İş Sağlığı Güvenliği Teknikeri aranıyor.

10 ay önce

Mutfak Görevlisi

Centat Gıda İnş Tur Oto San ve Tic Ltd Şti - Yunusemre

Ümraniye de bulunan ofisimize; 08:30-18:30 saatleri arasında çalışacak, Tercihen mutfak deneyimi ve ofis deneyimi olan, 25-50 yaş arası Bayan Mutfak Personeli aramaktayız.

10 ay önce

Üretim Elemanı

Spd Endüstriyel Otomasyon San ve Tic Ltd Şti - Yunusemre

Firmamızda, üretim alanında çalışacak erkek Üretim Elemanı aranmaktadır.

10 ay önce

Bakım Onarım Mühendisi

Teknika Plast Teknik Kalıp Plastik San ve Tic A.Ş. - Yunusemre

İş TanımıEndüstriyel Bakım-Onarım Mühendisi; endüstriyel otomatik, mekanik makine ve ekipmanın kurulması, arızaların tespit edilmesi, bakım ve onarımlarına ilişkin işlemleri yapan ve yapılmasını sağlayan; işin yapımını denetleyen ve kontrolünü yapan; işlerinin verimliliğini araştıran, projelendirme ve revizyon planlarını yapan ve sorumlu olduğu birimleri yönlendiren, ambalaj sektöründe ve enjeksiyon makinelerinde bilgi sahibi, bakım ekibine destek fonksiyonu olarak liderlik yapacak, sahada ekip ile beraber bakım işlerini organize edecek nitelikli kişiler.

10 ay önce

Masaj Uygulayıcısı/Masöz

Türker Pastacılık San Tic Ltd Şti - Yunusemre

Firmamıza kadın Masöz aranmaktadır.

1 yıl önce

Mekanik Bakım Onarımcısı

Cmv Cylinders Endüstri San ve Tic A.Ş. - Yunusemre

Sürekli gelişen dinamik yapısıyla Manisa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan sektöründe dünya liderleri arasında yer alan İtalyan ortaklı kuruluşumuzda, doğaya ve insana verdiği değerle yaşam kalitesini arttırmayı ilke edinen, takım arkadaşımız olarak bizlerle çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip Mekanik Bakım Teknisyeni adayları aranmaktadır.İŞ TANIMI• Bakım faaliyetlerinin belirlenen politikaya uygun olarak yürütülmesini sağlamak,• Her türlü makinelerin arızalarını tespit etmek, bakım ve onarımını yapmak,• Klasik ve bilgisayar destekli imalat makineleri ile, talaşlı imalat teknolojisinde kullanılan araç-gereçleri kullanarak istenilen işlemleri yapmak,• Makine parçalarının şekil, ayar ve ölçü bozukluklarını ilgili ölçü aletleri ile ölçmek ve kontrollerini yapmak,• Makine sistemlerini sökmek, takmak ve yerleştirmek,• Amirlerinden almış olduğu direktifler doğrultusunda makinelerin bakım ve onarım işlemlerini yapmak,• Karşılaşılan aksaklıklara mesleki bilgisi doğrultusunda müdahale etmek, bilgi dışındaki aksaklıkları amirine bilgi vermek,• Bakım onarım malzemelerinin stok kaydını takip etmek ve amirleri bu konu hakkında bilgilendirmek,• İş güvenliği açısından risk teşkil edebilecek durumları amirine bildirmek,• Yıl sonu makine periyodik bakımlarının gerçekleşmesini sağlamak,• Kalite Yönetim Sistemi prosedürlerinde sorumluluğuna verilen diğer işleri yapmak.

1 yıl önce

Cnc Operatörü

Cmv Cylinders Endüstri San ve Tic A.Ş. - Yunusemre

CNC Operatörü olarak en az 2 yıl tecrübeli çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Şatış personeli

MRY inşaat gayrimenkul - Yunusemre

MRY inşaat gayrimenkul çalışacak Şatış personeli aranmaktadır

1 yıl önce

Manisa Geneli Sektörler