Yumurtalık Üretim / İmalat İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yumurtalık Üretim / İmalat İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sağlık Personeli (İşyeri Hemşiresi)

Özel Meriç Hanife Ağyüz Bakım Merkezi - Yumurtalık

Edirnenin Meriç ilçesinde ruhsal engellilere hizmet veren bakım merkezine Sağlık Personeli alınacaktır. Mesleğinin gerektirdiği uygulamaları yapmak,Merkez ortamını ısı, ışık, havalandırma, temizlik yönünden değerlendirir ve gerekli tedbirlerin alınmasını sağlamak,İlaçların güvenli bir şekilde temin edilmesini, saklanmasını ve kullanılmasını sağlamak,Narkotik ilaçların kullanım, saklanma, kontrol ve kayıtlarının tutulmasını konuya ilişkin talimatlar çerçevesinde yürütmek, Verilen hizmetler ile ilgili kayıtları doğru, eksiksiz ve zamanında tutmak,Engelli bireylerin muayene, tetkik ve tedavi amacıyla randevularını alır, transferleri için gerekli planlamaları yapmak,Engelli bireylerin tedavileri ve tıbbi rehabilitasyon sürecinde sağlık kurumlarında bulunan sağlık personeli ile işbirliği yapmak,Engelli bireylere sağlık kurumlarınca önerilen tedavinin uygulanması için gerekli takip ve uygulamalarıdan sorumlu ,Sağlıklı bir bakım ortamının oluşması için koruyucu sağlık hizmetleri anlamında gerekli kontrolleri yapar, bu hizmetlerin bakıcı personel tarafından yapılmasını sorumlu müdür ile işbirliği içinde organize etmek,Engelli bireylerin, düzenli ve yeterli soluk alıp verme, yeme, içme, boşaltım, güvenli bir çevre sağlama, kişisel temizlik, giyinme, vücut ısısı kontrolü, hareketlilik ve yeterli uyku gibi günlük yaşam aktivitelerine yönelik fizyolojik ihtiyaçlarının karşılanması aşamalarında gerekli mesleki uygulamaları yapar. Bu ihtiyaçların karşılanıp karşılanmadığını takip eder ve bakıcı personelce verilmesi gereken hizmetlerin yapılmasını sağlamak,Merkezde bakım hizmeti alan engelli bireylere yönelik fiziksel, cinsel, psikolojik, tıbbi ve ekonomik açıdan zarar veren her türlü tutum ve davranış ile ihmal, istismar ve şiddeti önlemeye yönelik kontrolleri yapar, bu hallerin tespiti halinde sorumlu müdüre bildirmek.

4 ay önce

Anaokulu Müdürü

Yedirenk Anaokulu - Yumurtalık

Anaokulumuzda görevlendirilmek üzere Anaokulu Müdürü aramaktayız.

2 ay önce

Sekreter

Başak Polyester Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Yeni açılan fabrikamıza bayan Sekreter arkadaş arıyoruz.Maaş Asgari +Yol

4 ay önce

ANKETÖR

EĞİTİM DANIŞMANLIĞI - Yumurtalık

EĞİTİM KONUSUNDA ANKET YAPABİLECEK ANKETÖRLER ALINACAKTIR...

5 ay önce

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

Neşeli Melodiler Gündüz Bakımevi - Yumurtalık

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni aranmaktadır

6 ay önce

Lojistik Müdürü

Turan Lojistik ve Nakliyat Hizmetleri - Yumurtalık

Firmamızda görevlendirilmek üzere Lojistik Müdürü aranmaktadır.

3 ay önce

Kaporta Ustasi

Liberty Otomotiv Ticaret ve Ltd Şti - Yumurtalık

Liberty Otomotiv, en yüksek kalitede ve performansta Land Rover Defender üretmek için kurulmuştur. Klasik Land Rover Defender araçların ikonik tasarımlarını koruyarak konfor, lüks, ileri teknoloji ve yüksek performans gibi modern cağın ihtiyaçlarına uygun şekilde restore ediyoruz. Restorasyonlarımızın tamamını Kuzey Amerika ve Arap Emirliklerine ihraç etmekteyiz. Tüm restorasyon proseslerini yapabildiğimiz entegre tesisimizde, yüksek teknik kapasiteli mühendislerimiz ve becerikli ekibimiz, üst segmentteki müşterilerimizin taleplerini üretmektedir. Firmamızın Kaporta - Boya Servisinde görevlendirilmek üzere; - 30 yas ve üzeri, askerliğini yapmış - Kaporta konusunda en az 5 yıl tecrübeli - Mekanik ve kaynak bilgisi olan - Modifiyeli islerinde pratik çözümler üretebilecek - Tercihen klasik araç restorasyon projelerinde calismis - Sorumluluk sahibi, titiz ve dikkatli çalışan takım arkadaşları arıyoruz.

8 ay önce

Manav

Ankara Damla Market ve İnş San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

-Kendisine ait manav reyonların temizlik ve düzenini sağlamak,-Kendisine ait manav reyonların ürün teşhirini yaparak satışa hazır hale getirilmesini sağlamak, -Ürün etiket ve fiyat kontrollerinin yapılmasını sağlamak,-Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak,-Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak üzere Manav Ustası arayışımız bulunmaktadır.

7 ay önce

Hostes

Golden Turizm Nakliyat Gıda Ltd Şti - Yumurtalık

Şehirler arası yolcu taşımacılığı yapan otobüsümüze seyahat engeli bulunmayan 18-29 yaş arası bayan hostesler alınacaktır.Ssk. Konaklama.. Yemek

2 ay önce

Saha Satış Personeli

Tezcan Gıda San ve Pazarlama Ltd Şti - Yumurtalık

İskenderun bölgesinde, gıda sektöründe çalıştırılmak üzere satış tecrübesi olan veya satış kabiliyetine yatkın olan takım arkadaşları aranmaktadır.

9 ay önce

Oyuncu

Cms Ajans ve Yapımcılık Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Dizi sinema reklam katalog çekimleri için her yaştan deneyimli deneyimsiz Oyuncu arıyoruz.

1 yıl önce

Housekeeper

Ada Kotur Otel - Yumurtalık

24 odalı otelimizde yaz-kış tam zamanlı çalışacak bayan Housekeeper aranmaktadır.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Livart Duvar Kağıtları Ambalaj San ve Tic A.Ş. - Yumurtalık

Firmamız bünyesinde çalışacak ön muhasebe işleri ile ilgilenecek çalışma arkadaşı aramaktayız.

6 ay önce

Aşçı

Çeysa Tekstil - Yumurtalık

25 kişilik personel yemeği dahilinde Gece ve gündüz vardiyası vardır Çalışma saatleri: 09:00-18:00 Çalışma şartları yüz yüze görüşülecektir

6 ay önce

İç Mimar

Doğanbey Petrol İnş Mobilya Tic ve San Ltd Şti - Yumurtalık

Tercihen Teknik Üniversite Mezunu İç Mimar Alınacaktır.

2 hafta önce

Hasar Danışmanı

Uycar Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

KOCAELİ /Gebze de hasar onarımı olarak faaliyet gösteren firmamıza deneyimli Hasar Danışmanı aramaktayız.

5 ay önce

Makine Mühendisi

Ekofan Soğutma Endüstriyel San Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Firmamızda görevlendirilmek üzere Makine Mühendisi arıyoruz.Tasarım kriterleri doğrultusunda farklı konseptlerin detaylandırılması ve seçim yapılması doğrultusunda raporlanması,Sistem tasarım kriterlerinin seçilmesi ve listelenmesi,Tasarım grubu ile birlikte çalışarak, seçimi gerçekleştirilen sistemin tasarlanması,Seçilen tasarım kriterleri doğrultusunda parça tasarımlarının, sistem entegrasyonlarının, doğrulama ile test planlarının oluşturulması ve takibi,Seçilen tasarım kriterleri doğrultusunda ilgili tedarikçi bilgi istek formlarının oluşturulması,Oluşturulan bilgi istek formlarının tedarikçiler ile paylaşımı, tekliflerin alınması ve tedarikçi seçim sürecinin satın alma departmanı ile birlikte çalışılarak takip edilmesi, prototip üretim sürecinde parçaların temini,Seri üretime kadar geçen süreçte tüm geliştirme faaliyetlerinin takip edilmesi,Tasarımı tamamlanan sistemin prototip üretim ve devreye alınma operasyonlarının takip edilmesi,Tasarım süreci kapsamında gerçekleştirilen analiz ve test (doğrulama) çalışmaları ile beraber tasarımın güncellenmesi ve optimize edilmesi,Süreç boyunca gerçekleştirilen çalışmaların periyodik olarak raporlanması, süreçlerin oluşturulması ve geliştirilmesi,Nihai tasarım teknik resim ve 3D tasarım çalışmalarının takibi,Ürünün devreye alınması aşamasında oluşacak montaj ve hat problemlerinin giderilmesi.

3 ay önce

Garson

Yasmin Cafe Bistro - Yumurtalık

Firmamızda görevlendirilmek üzere Garson aramaktayız.

4 ay önce

Acil site bay temizlik /2800+agi/ ataşehir barbaros mh

VİZYON VİP - Yumurtalık

BatıAtaşehir bölgesine bağlı; Barbaros mh rezidans projemiz’de çalışacak, 23-42 arası, 08:00 -:17:00 haftada 1 gün izin, 2800tl maaş+agi ile çalışcak bay temizlik personeli aranıyor. Site-Rezidans-Köşk-Villl a Projelerimizde Enaz 1 Yıl Temizlik Görevlisi Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Çalışma Yerine Geçen Otobüsler: 8A ve 8E ve 13 Nolu Otobüsler Projemiz: Fb Basketbol sahasına yakın Lütfen Yukardaki Kriterlere Uyan Arasın. Aşağıdaki Yetkilileri Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın İnsan Kaynakları İrtibat: 0505 182 50 70 - 0554 142 97 81

6 ay önce

Perde İmal İşçisi

Artun Perde - Yumurtalık

Deneyimli Perde İmal İşçisi alınacaktır.Tam zamanlı olarak yaz kış çalışacaktır.Kalacak yer vardır.

4 ay önce

Yumurtalık Geneli Sektörler