Yumurtalık Sebze Tohum Islahı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yumurtalık Sebze Tohum Islahı İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kurye

Han Express Kargo Taşımacılık Tic A.Ş. - Yumurtalık

Kurtuluş, Çankaya, Erenköy, Yenidoğan Emek 71 Evler ve Sanayi çevresine yakın kuryelik yapabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

6 ay önce

Kasa Sorumlusu/Şefi

Günok Gıda Turizm San ve Tic A.Ş - Yumurtalık

Bizimle birlikte çalışacak Kasiyer çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Pazarlama Uzmanı

Akgün Bilgisayar Program ve Hiz San Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Firmamız bünyesinde tam zamanlı çalışmak üzere Pazarlama Uzmanı olabilecek nitelikli adayları aramaktayız.

11 ay önce

Kat Görevlisi (Maid)

Yelkenpark Otel ve Sağlık Hiz Ltd Şti - Yumurtalık

Otelimizde kat ve temizlik görevlisi olarak çalışacak bayan arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Karaca Sac Metal ve Paslanmaz San Tic A.Ş. - Yumurtalık

Çelik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

10 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı

ICC Uluslar Arası Belgelendirme - Yumurtalık

Prosafe aş Türkiyede, İstanbul, Kocaeli,Tekirdağ OSGB Merkez yetkisi , Tüm Türkiye Mobil Sağlık Hizmetleri yetkisi olan ve ülke genelinde laboratuvar işletmeleri ile hizmet sunmaktadır. Yüksek kalitede müşteri odaklı sağlık hizmeti sunan ve en son teknolojiyi kullanan güçlü ve profesyonel bir şirket olarak değer yaratma ekibimizin ana oyuncusu olabilmeniz için kişisel gelişiminizi ve deneyim kazanmanızı en üst düzeyde destekleyeceğiz.Türkiyede genişleyen operasyonumuz kapsamında, İstanbul OSGB miz için gelişmeleri takip eden, yeniliklere açık, ekip çalışmasına yatkın adayları aramaktayız.İş Tanımı:Bölgesindeki müşterinin kontrol ve takibini yapıp, etkin müşteri yönetimini gerçekleştirmek,Ziyaret planladığı tüm müşteri portföyünde becerilerini uygulayabilmek,operasyonlar planlanmak,Ekip arkadaşlarına, yöneticilerine bağlı, motivasyonu yüksek ve gelişmeye açık olmak,Rakiplerin satış stratejilerini takip etmek, piyasa gelişmelerini izlemek, pazar taleplerini ortaya çıkartmak,Bölgesi ve ziyaretleriyle ilgili yönetime günlük, haftalık, aylık raporlar sunmak,Düzenlenen toplantı ve kongrelere katılarak aktif rol almak.

4 ay önce

Ofis Elemanı

Ceylan Nakliyat - Yumurtalık

Marmara Nakliyeciler Terminalinde bulunan işyerimizde çalışacak Ofis Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Anadolu Elektrik San ve Tic A.Ş. - Yumurtalık

Muğla Marmaris te bulunan Elektrik sektöründe faaliyette bulunan şirketimizin Marmaris Aksaz da bulunan askeri projesinde çalışmak üzere Makine Mühendisi aranmaktadır.İş Tanımı:Projenin hesap ve kontrollerinin yapılması,İş programlarının hazırlanması,Saha imalatlarının kontrollerinin yapılması,İmalatların proje ve şartname uygunluğunun denetlenmesi.

1 yıl önce

Satış Pazarlama Elemanı

Sonlimit İş Sağlığı ve Güvenliği Ltd Şti - Yumurtalık

Ankara / Çankaya’da İş sağlığı ve güvenliği hizmetleri konusunda faaliyet gösteren firmamızda çalışmak üzere Satış Pazarlama Elemanı aramaktayız.Not1: Başvurular öncelikle özgeçmişler üzerinden değerlendirilip sonrasında yüz yüze görüşülecektir. Fotoğrafsız özgeçmişler değerlendirmeye alınmayacaktır. Not2: Görüşmelerde olumlu görülen kişiler yaklaşık 10 günlük satış – pazarlama ve diğer teknik konularda eğitim alacaklardır.Not3: İş ve işleyişimizle ilgili herhangi bir mesai saati ve mesai günü durumu söz konusu değildir. Birlikte veya bireysel olarak yapılacak programa göre çalışma sağlanacaktır.

6 ay önce

Muhasebe Elemanı

Hundur Parke İnşaat Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Pazarlama Elemanı

Bilmar Bilişim Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Yazılım şirketi için deneyimli veya deneyimsiz bay veya bayan eleman alınacaktır.

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Galaksi Su Arıtma - Yumurtalık

Aquamina Su Arıtma Sistemleri firmamızda su arıtma cihazlarımızı alanda aktif satış ve pazarlamasını yapabilecek nitelikte Satış Temsilcisi aramaktayız.Görüşmeler yüz yüze yapılacaktır. CV gönderilmesi mecburidir. Maas+prim olarak hakediş olacaktır.

5 ay önce

Acil Yatılı rezidans bay özel güvenlik / pendik-tuzla

vizyonvip - Yumurtalık

ÇALIŞMA YERİ: TUZLA, FATİH VE AKFIRAT MH PROJE İSMİ: VİLLA VE REZİDANS SÜRESİ GEÇMEMİŞ KİMLİKLİ ÖZEL GÜVENLİK VEYA GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURU YAPMIŞ GÜVENLİK ÇALIŞABİLİR BELGESİNİ ALAN ÖZEL GÜVENLİK OLCAK EN AZ 1 YIL GÜVENLİK/DANIŞMA OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-VİLLA PROJELERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1. 70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 24 - 35 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2600TL MAAŞ + AGİ + YEMEK + SERVİS + EŞYALI DAİRE + FATURALAR ŞİRKETE AİT + GÜNLÜK 130TL MESAİ ÜCRETİ /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİ VE NUMARANIZI YAZIP GÖNDERİN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İRTİBAT: 05051825070

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Kozmik Fırsat - Yumurtalık

Kozmetik sektöründe ve E-ticaret Sektöründe 10 yılı aşkındır hizmet eden firmamız için ;İşin Tanımı:- Firmamız yetkin mali müşaviri ile birlikte koordineli,ön muhasebe genel işlerinin takibinin yapılması- Fatura düzenleme, arşivleme, takibinin yapılması- Muhasebe programı ile cari kayıt tutulması- Firma mutabakatlarının yapılması-Gelen ürünlerin stok girişinin yapılması ve çıkış yapılması- Ofis genel idari işlerinin takibinin yapılması- Müşterilere fatura kesilmesi ve gelen faturaların girişinin yapılmasıGörev tanımıyla çalışabilecek, aşağıda belirtilen niteliklerde Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

11 ay önce

Müşteri Destek Uzmanı

Gymwolves Tekstil İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Şirketimizde müşteri memnuniyet ekibinde çalışma arkadaşımız olarak görev alacak personel alınacaktır. ilan başlığında belirtildiği gibi müşterilerimize destek olacak ve memnuniyet sağlayacak çalışma saati boyunca tüm gün aktif olarak bu görevi başarı ile sürdürecek bir çalışma arkadaşı bekliyoruz.

7 ay önce

Muhasebe Uzmanı

İşte Mutfak İşletim San Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Uzmanı aramakrayız.

1 yıl önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Hami Sigorta Acenteliği A.Ş. - Yumurtalık

Ístanbul/Şişli de bulunan Sigorta Acentemizde Sigorta Satış uzmanlarına ihtiyacımız mevcuttur.

8 ay önce

Bilet Satış Elemanı (Gişe/Banko)

Yeşilbayır Ayan Turizm Ticaret ve San Ltd Şti - Yumurtalık

Uçak ve Otobüs bileti satışında çalışacak Bilet Satış Elemanı arıyoruz.

1 yıl önce

İç Mimar

Decoomax İç Dizayn & Tasarım - Yumurtalık

İç Mimar aramaktayız. SSK yapıyoruz.

4 ay önce

Ön Muhasebeci

Kemer Final Okulları - Yumurtalık

Okulumuza Ön Muhasebe Personeli aranmaktadır. Engelli raporu bulunan personel başvuruları da alınmaktadır.

1 yıl önce

Yumurtalık Geneli Sektörler