Yumurtalık Reklam Satış Firmaları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yumurtalık Reklam Satış Firmaları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Cnc Torna ve Freze Ustası

Verda Su Armatürleri San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

-Mitsubishi Fanuc kontrol ünitelerinde program ve ayar yapabilecek,-Teknik Resim toleranslarına ve dataya göre uygun parça işleyebilecek,-Günlük iş emirleri doğrutusunda, cnc tezgahlarında parça işleme ve işlenen parçaları ölçü-mastar kontrollerini yapacak,-Üretim programlarının zamanında karşılanmasını sağlayacak,-Planlanan üretimin en yüksek verimde gerçekleştirilmesini sağlayacak Cnc Torna ve Freeze Ustası takım arkadaşları aranmaktadır.Sabah 08:00 Akşam 18:00 - Cumartesi Pazar tatil. Mesai durumunda saatlik mesai ücreti yol ve yemek mevcut

11 ay önce

Kuaför Kalfası

Marca Kuaför Güzellik Merkezi - Yumurtalık

Kayseri Erkilet bölgesinde bayan kuaför salonumuza çalışma arkadaşları arıyoruz

5 ay önce

Cam Balkon Sistemleri Montajcısı

Gnc Cam Yapı İç ve Dış Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Alüminyum Doğrama ve Cam Balkon İmalat ve Montajı Konusunda Deneyimli Usta Arkadaşlar Aranmaktadır.

6 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Gökbil Bilgisayar Tic ve San Ltd Şti - Yumurtalık

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMITÜRKİYE’NİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN GAYRİMENKUL FRANCHISE MARKASI1973 yılında ABD’de kurulan Realty World; marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar USD’lık yatırım ve yılda % 30 büyüme ile Amerika’nın en hızlı yükselen emlak devidir. 2005 yılında faaliyetlerini Türkiye’ye taşıyan Realty World, ilk yılında gösterdiği büyüme ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen emlak markası olmuştur. Realty World Türkiye, bu başarısını 2006, 2007 ve 2008 yıllarında Realty World ülkeleri arasında en hızlı büyüyen marka ödülünü alarak sürdürmüş ve Türkiye genelinde 130’u aşkın ofise ulaşmıştır.

5 ay önce

Pazarlama Elemanı

Doru Kırtasiye - Yumurtalık

Kırtasiye sektöründe çalışmış Pazarlama Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Asistan

Federal Elektrik Yatırım ve Tic A.Ş. - Yumurtalık

30 yıllık kurumsal firmamızın İstanbul Bölge Müdürlüğünde görev alacak yardımcı arkadaş arıyoruz. Bölgede bulunan 4-6 kişilik satış ekibinin işlerini takip edecek, bu ekibin yeri geldiğinde fiyat tekliflerini oluşturacak ve ofisimizin düzeninden sorumlu olacaktır.

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Uğurlu Fen Bilimleri Özel Öğretim Kursu - Yumurtalık

Çekmeköyde bulunan dershanemizde görevlendirilmek üzere Matematik Öğretmeni alınacaktır.

1 yıl önce

Anestezi Teknikeri

Estegyn Beauty - Yumurtalık

Acil olarak Şişli Nişantaşında yer alan kadın doğum ve jinekoloji kliniğimizde görev almak üzere deneyimli mesleğini icra edebilecek Anestezi Teknikeri/Teknisyeni aranmaktadır.

5 ay önce

Muhasebe Personeli

Politeknoloji Elektronik Dan San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Şirketimize Muhasebe Personeli aramaktayız.İş TanımıŞirketin stok takibini ve stok sayımını yapacak,Gelen faturaların stok proğramına kaydını ve kontrolünü yapacak,Mal satış faturalarına baz alarak reçeteler dahilinde satılan malın maliyetine aktarılacak tutarı hesaplayacak,Teknopark mevzuatı gereğince istenen raporları hazırlayıp zamanında iletecek,Gelen ve giden evrak takibini yapacak,Ofiste müşterileri karşılayacak ve gelen telefonları bağlayacak,Ofis ihtiyaçlarını takip edecek.

1 yıl önce

Web Master

New Work Agency - Yumurtalık

Güncel dijital mecra gelişmelerini yakından takip eden ve gerektiğinde güncel bilgileri takım arkadaşlarıyla paylaşabilecek, verilen işi sadece yapmış olmak için değil, yaratıcı fikirler sunabilecek Web Master aramaktayız.

10 ay önce

Halkla İlişkiler Uzmanı

Tekfen Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Kurumumuz bünyesinde çalıştırılmak üzere Halkla İlişkiler Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

5 ay önce

Grafik Tasarımcısı

İça Grup Medya İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Şirketimiz bünyesinde grafik tanıtım bölüm departman sorumlusu olarak yönetici satış pazarlama konusuna hakim deneyim ve tecrübesi olan çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 hafta önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Era Öğretim Kurumları San ve Tic A.Ş. - Yumurtalık

ERA Kolejleri nin İstanbul Anadolu yakasında yer alan Çamlıca Kampüsünde görevlendirilmek üzere FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENİ alınacaktır.Türkiye’de yeni bir çağı, rasyonel gelişim programıyla yepyeni bir geleceği temsil eden ERA Kolejleri, inovatif eğitim sistemini, öğrencilerine sunduğu Zihinsel Gelişim, Fiziksel Gelişim, Sosyal Gelişim, Psikolojik Gelişim ve Akademik Gelişim eğitim başlıkları altında özelleştirerek, gelecek odaklı bir bakış açısıyla yepyeni bir devri başlatıyor...Kariyerinizde geleceğe odaklanın ve çağı yakalayın! ERA kuşağını yetiştirecek öğretmenlerin arasına siz de katılın...

1 yıl önce

Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı

Hazar Plastik Kalıp İnşaat Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Plastik Fabrikamızın Kalıp Biriminde Çalışacak Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı Aranmaktadır.

4 ay önce

Pazarlama Elemanı

This Music Prodüksiyon Reklam Org Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Elemanı aramaktayız.

9 ay önce

Modelist

Mix Virage - Yumurtalık

Tasarım ve üretim biriminde görev alacak Modelist aramaktayız.

1 yıl önce

Pazarlamacı

Altaş Yemek - Yumurtalık

Catering firmasında çalışacak, müşteri portföyümüzü arttıracak Pazarlamacı ekip arkadaşı arıyoruz.Maaş + komisyon şeklinde olacaktır.

9 ay önce

Tekstil Mühendisi

Dilek Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Kumaşlardan anlayan Tekstil Mühendisi aramaktayız.

1 yıl önce

Sekreter

Akpar Pazarlama Mimarlık Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Ofis temizliği ve karşılama yapabilecek eleman aranmaktadır.

6 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Öge Hukuk ve Danışmanlık - Yumurtalık

İŞ TANIMIÖGE HUKUK VE DANIŞMANLIK OFİSİ olarak İstanbul - FLORYA DA bulunan AVUKATLIK büromuzda Call Center/Tahsilat departmanında görevlendirilmek üzere MAAŞ + PRİM SİSTEMİ ile çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip personel aramaktayız . · Borçlularla ilgili adres, telefon vb. iletişim bilgilerinin istihbaratının yapılması,· Büromuzda eğitimi verilecek programlar kullanılarak dosya borçlularının aranması,· Dosya bilgilerinden ve görüşme notlarından yararlanarak borçlulara ödeme planı sunulması, işimizin kısa bir tanımıdır , Bu sektörde çalışmayı düşünür müsünüz ? İşin içeriği ile ilgili bazı bilgiler , 1) Mesai saatleri : Sabah :08:30 - Akşam :18:002) Yemek : Tabldot3) Sigorta : İlk günden başlatılmakta4) Tecrübe : İş ile ilgili tüm eğitimler tarafımızca sağlanmakta5) Ulaşım : Ofisimiz metrobüs durağına 5 dk mesafededir ,servisimiz yok .

2 ay önce

Yumurtalık Geneli Sektörler