Yumurtalık Prodüksiyon İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yumurtalık Prodüksiyon İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Oyun Ablası

Aden Kids Cafe & Family Club - Yumurtalık

Aden Kids Cafe&Family Club Ankara Bağlıcada 1500 m2lik bir çocuk aile kulübü olup, 1-12 yaş arası çocuklara atölye oyun ve etkinlik alanında hizmet vermektedir. Çalışma günleri Salı-Pazar haftanın 6 günü olup, Çaışma saatleri 09.30-18.30dur. Pazartesi günleri kapalıdır.

5 ay önce

TREYLER EKİPMANLARI BÖLÜMÜNDE DEPO SORUMLUSU OLACAK TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ

ÖZYAREN TREYLER EKİPMANLARI - Yumurtalık

TREYLER EKİPMANLARI BÖLÜMÜNDE DEPO SORUMLUSU OLACAK ELEMAN ARANIYOR

2 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Medu Sağlık ve Öğretim Hizmetleri Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Ataşehirde bulunan firmamıza İngilizce ve ya Arapça bilenSatış Pazarlama elemanı arayışımız vardır.Yurtdışındaki müşterilerle görüşecek, anlaşmalı olduğumuz hastanelerle doktorlarla ilgili onlara bilgi verecek ve satış yapacaktır.Asgari maaş+prim+sgk

11 ay önce

Kasap

Yaprak Marketçilik Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Merhaba kasap ve şarküteri tezgahından anlayan işinin ehli ustalar arıyoruz.

6 ay önce

Muhasebe Elemanı

Koruyan Mali Müşavirlik - Yumurtalık

İSTANBUL AVRUPA YAKASI Sultangazi ilçesinde üniversite-lise parttime veya sürekli çalışmak isteyen deneyimli deneyimsiz yetiştirilmek üzere Muhasebe Elemanı arıyorum.

6 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Seçkin Çocuk Akademisi Anaokulu - Yumurtalık

Kurumumuzda görevlendirilecek Anaokulu Öğretmeni alımı yapılacaktır.

5 ay önce

Yönetici Asistanı

Warma Isı Ürünleri Makina San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı alınacaktır.Günlük organizasyonlara ilgilenecek,Diğer departmanlara destek olacak,Kargo , telefon , evrak ve ziyaretçilerle ilgilenecek.

4 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Mch Elektronik Hiz Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Kategori Uzman Yardımcısı:Pozisyonumuzda planlama ve koordinasyon becerisi yüksek, ilişki ve zaman yönetimi kuvvetli, aynı zamanda rakamlarla arası iyi, ticari bakış açısına sahip, çözüm odaklı, öğrenmeye açık, takım çalışmasına yatkın bir ekip arkadaşı arıyoruz. Dinamik ortamımıza hızlı adapte olması için hareketli ve enerjik adaylar tercihimiz! :)Kategori Ekibi:Şirketin Business departmanı altında konumlanan, satın alma ve satış yönetimi sürecinin yönetildiği, tedarikçi firmalarla ilgili kategoriye ilişkin ticari ilişkilerin sağlandığı, rakip fiyat analiz çalışmalarının yapıldığı, ürün kampanyalarını oluşturan ve geliştiren, modayı satış ve kar analizi ile birleştiren, olmazsa olmaz bir departmanımız. Satın alma sürecinden başlayarak ürünlerin satışa sunulmasına kadar tüm süreçleri takip ve analiz etmeyi gerektiren büyük bir sorumluluğu taşıyor!ARADIKLARIMIZ?Tercihen satış ve stok takibi konusunda en az 1 yıl deneyimli,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen (Özellikle Excel),İnisiyatif alabilen ve sorumluluk sahibi,Analitik, sorgulayıcı, detaycı düşünebilen,İkna kabiliyeti ve iş takibi yüksek,Takım çalışmasına yatkın,Sözlü ve yazılı iletişim konusunda başarılı.Ön Muhasebe bilgisi olanİŞ TANIMI* SORUMLULUKLARINKampanyanın zamanında ve doğru bir şekilde sunulması,Satış ve stok takibinin sağlanarak raporlamaların hazırlanması,Depo ve tedarik koordinasyonunu sağlamak,Bağlı bulunduğu ekibi desteklemek.Gelen ve giden faturaların takibi ve işlenmesi.

7 ay önce

Barista

Emre Kumaş Ulaşım Hizmetleri - Yumurtalık

Kafemizde çalışacak, deneyimli Barista çalışma arkadaşları arıyoruz

1 yıl önce

Sekreter (Order Taker)

Prodem İnşaat Demir Çelik San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Şirketimizde çalışmak üzere Sekreter alınacaktır.

1 yıl önce

Pazarlama Elemanı

Novia Organizasyon Faaliyetleri Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Sosyal medya satış pazarlama alanında saha ekibinde çalışacak Pazarlama Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Kalite Kontrol (Metal)

Gedik Kalıp İmalat San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Firmamızda çalışmak üzere Kalite Kontrol Elemanı arıyoruz.

5 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Brl Entegre Hiz Yön San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Gebze Dilovası bölgesinde faaliyet gösteren üretim tesisimizde görev alacak Muhasebe Sorumlusu arıyoruz.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Doğa Baharat Dünyası Gıda San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Avcılar bölgesinde gıda sektöründe bulunan mağazalarımızda görevlendirmek üzere Ön Muhasebe için çalışma arkadaşı aramaktayız.

4 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

İleka Akademi Mesleki Yeterlilik Belgelendirme A.Ş. - Yumurtalık

E-dönüşüm alanında hizmet veren firmamızın Satış Birimine bağlı olarak saha ekibinde yer alacak, kurumsal ürünlerin hedef bazlı saha satışı, satış sonrası hizmetleri yeni pazar talebi ve mevcut müşteri portföyünün geliştirilmesinden sorumlu olacak, kurumsal yetkinliklere sahip, çalıştığı kurumu en iyi şekilde temsil edebilecek, kendine güvenen Saha Satış Temsilcileri aranmaktadır.Maaş+ SGK+ Prim verilecektir.

10 ay önce

Satış Pazarlama Müdürü

Sumer İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri - Yumurtalık

İŞ TANIMI • Şirketin pazarlama ve satış stratejileri doğrultusunda, pazarlama ve satış aktivitelerini planlamak, uygulamak ve uygulatmak• Basılı, çevrimiçi, elektronik medya ve doğrudan posta dahil olmak üzere reklam ve tanıtım faaliyetlerini planlamak,• Satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesini sağlayarak hedef müşterilere ulaşıp yeni müşterileri araştırarak mevcut müşteri portföyünü genişletmek, iş geliştirme için sistem ve yöntemler oluşturmak, takip etmek ve raporlamak• Gelişen pazarlama stratejilerinden haberdar olmak. • Müşterilere optimum çözümler sunmak, müşteri şikayetlerini çözüme kavuşturulmasını sağlamak ve müşterilerden gelecek talepleri şirket hedef ve politikalarına uygun olarak değerlendirmek,• Ürünlerin tedarik edilmesi sürecinde lojistik ekibi ile koordinasyon halinde bulunarak, ürün tedariğinin güvenli şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak,

3 ay önce

Pazarlama Elemanı

Bilmar Bilişim Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Yazılım şirketi için deneyimli veya deneyimsiz bay veya bayan eleman alınacaktır.

3 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Sebat Makina Tekstil Sanayi ve Ticaret Mehmet Latif Kadıoğlu - Yumurtalık

Telefon akışını sağlayabilecek, ön muhasebede fatura-fiş giriş çıkışlarını yapabilecek, sipariş-stok işlemlerini kontrol edebilecek, ofisin genel takibinden sorumlu olacak, bilgisayar ve ofis programlarını iyi kullanabilen, en az 3 yıl belirtilen işlerde çalışma deneyimi ve uzun süreli çalışma planı olan (min. 5 yıl), tercihen tesettürlü, sigara kullanmayan bayan takım arkadaşı arıyoruz.Çalışma Saatleri• Hafta İçi (5 gün): 08:30 – 18:30• Haftasonu (Cumartesi): 08:30 – 13:00

7 ay önce

Gıda Teknikeri

Yüksel Tezcan Gıda San ve Tic A.Ş. - Yumurtalık

Tezcan un fabrikamızda vardiyalı çalışabilecek üretim laboratuvar arge kısmında görev alacak arkadaşlar alınacaktır.

3 ay önce

acil Bay site özel güvenlik /2600+agi+ymk/ bağcılar-güneşli

VİZYON VİP - Yumurtalık

ÇALIŞMA YERİ: BAĞCILAR-GÜNEŞLİ, BAĞCILAR MH PROJE İSMİ: SİTE SÜRESİ GEÇMEMİŞ KİMLİKLİ ÖZEL GÜVENLİK VEYA GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURU YAPMIŞ GÜVENLİK ÇALIŞABİLİR BELGESİNİ ALAN ÖZEL GÜVENLİK OLCAK EN AZ 1 YIL GÜVENLİK/DANIŞMA OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-VİLLA PROJELERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1. 70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 22 - 40 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 3005TL MAAŞ + AGİ PROJEMİZ: HİLTON GARDEN OTEL BÖLGESİNE YAKIN /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İLETİŞİM: 0505 182 50 70

5 ay önce

Yumurtalık Geneli Sektörler