Yumurtalık Ofis Mobilyası ve Dekorasyonu İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yumurtalık Ofis Mobilyası ve Dekorasyonu İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Temizlik Personeli

Cleant Temizlik İnş Gıda Turizm Tic ve San A.Ş. - Yumurtalık

Antalyada yeni açılan şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere İNŞAAT SONRASI OFİS, DAİRE vb. alanlarda temizlik yapabilecek mobil ekip olarak çalışacak aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

7 ay önce

Sekreter

Mb Hafriyat Lojistik İth İhr Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Beylikdüzü ofisimize ofis yönetecek, şirket sorumluluğu alabilecek, kendi kararlarını verebilecek yapıda ve hemen çalışmaya başlayacak 25-35 yaş aralığında kadın Yönetim Sekreteri arıyoruz.Esenyurt, Beylikdüzü ve civarında oturan adaylar başvursun.

11 ay önce

Operatör / Usta Operatör

Kalyon Güneş Teknolojileri Üretim A.Ş. - Yumurtalık

Türkiyenin ilk entegre yerli güneş paneli üretim fabrikasında görevlendirilmek üzere;Üretim sürecinin tüm aşamalarında kalite kontrol ve veri girişi işlemlerinin yapılması, takibi ve evraklarının arşivlenmesi işlemlerinden sorumlu olacak Operatör/Usta Operatör aramaktayız.

9 ay önce

Sekreter

Prismpack Matbaa - Yumurtalık

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aranmaktadır.

5 ay önce

Resepsiyonist

Ataerk Turizm ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Dorlion Suit Apart bünyesinde çalışmak üzere Resepsiyonist alınacaktır.

1 yıl önce

Sportif Eğitim Uzmanı

The Maxa E-Ticaret San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Yabancı sermayeli turizm firmamızın,düzenleyeceği spor / zayıflama kampları için tamamen yabancı misafirlerimiz için, beslenme ve diyet yönetiminden ve ayrıca programları hazırlayıp yürütülmesinden sorumlu olacak , KADIN Spor Koç u arıyoruz.

1 yıl önce

Satış Temsilcisi

Naz Genç Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Söke Vodafone Shop mağazamızda çalışacak Satış Temsilcisi arıyoruz.

2 hafta önce

Elektrik Tesisatçısı

Sigma Ges Enerji Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Elektrik tesisat işlerinde çalışacak Elektrik Tesisatçısı aranmaktadır.

1 hafta önce

Satış ve Pazarlamacı

Karaca Sac Metal ve Paslanmaz San Tic A.Ş. - Yumurtalık

Çelik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Satış ve Pazarlamacı alınacaktır.

10 ay önce

ACİL BAY SİTE ÖZEL GÜVENLİK /2520+AGİ+YMK/ KADİKÖY ERENKÖY

VİZYON VİP - Yumurtalık

Erenköy, Ethemefendi Cd rezidans projemizde çalışacak, 23-40 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışacak, 2520 TL maaş+agi+ymk ile bay kimlikli, süresi geçmemiş özel güvenlik veya güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesi alan özel güvenlik görevlisi aranıyor Çalışma yerine Geçen Minibüs ve Otobusler = Kadıköy-Pendik Minibüs ve Sahil'den Geçen Sarı Dolmuş ayrıca 17 ve 16 D Nolu Otobüs Projemize Yakın Yerden Geçiyor.. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazıp Gönderin Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

1 yıl önce

Saha Satış Elemanı

Noses Kozmetik Parfüm A.Ş. - Yumurtalık

Lüleburgaz da ikamet eden Bay,Bayan B sınıfı ehliyeti olan Plasiyer aranıyor.

5 ay önce

ACİL BAY SİTE HAVUZ BAKIM YAPCAK MEKANİK VE ELEKTRİK TEKNİK /3228+AGİ+YMK+YOL/ SULTANBEYLİ-TUZLA

VİZYON VİP - Yumurtalık

tuzla, fatih mahallesi site projemiz’de çalışacak, 1 vardiya 08:00 - 17:00 arası 2 vardiya 14:00 - 23:00 arası çalışma cumartesi yada pazar dönüşümlü 1 gün izin , 3228tl maaş+agi+ymk+servis ile çalışcak bay elektrik ve mekanik teknik personeli aranıyor. Köşk-villa-rezidans-site projeler’de çalışmış olması tercihimizdir, Enaz 1 yıl çalışmış olması tercihimizdir, Askerlik yapmış olması zorunludur, Yaş 25-45 arası Projemize emekli aranmıyor Elektrik teknik İşin Tanımı: Havuz bakım yapcak, Mekanik'den az anlayan ve Site ortak alanlarında ve dairelerde oluşacak elektrik tesisat arızalara müdehale edebilcek olması zorunludur. --- Mekanik teknik İşin Tanımı: Havuz bakım yapcak ve substation/eşanjör sistemine hakim olması, kazan daireleri, hidrofor tesisatı, yangın hidroforları, otomasyon ve kaynak işlerine hakim olması ve Site ortak alanlarında ve dairelerde oluşacak mekanik tesisat arızalara müdehale edebilcek olması zorunludur. Elektrik teknik Diploma: Elektrik meslek bölümü mezunu yada usta/kalfa yeterlilik belgesi olması zorunludur. Mekanik teknik Diploma: Mekanik meslek bölümü mezunu yada usta/kalfa yeterlilik belgesi olması zorunludur. ( Servis güzergahı Sultanbeyli İETT son durakdan alıp, Viaport Avm ve Atlantis Avm önünden geçip projeye bırakıyor. ) LÜTFEN YUKARDAKİ KRİTERLERE UYANLAR ARASIN Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey’in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın İnsan Kaynakları Yönetici: YASİN İrtibat: 05051825070

1 yıl önce

Yönetici

Ymkz İnsan Kaynakları Yazılım Ltd Şti - Yumurtalık

Yönetici aranmaktadır.

10 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Özhakverdi İnşaat Taah San Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Merkez ofisimizde çalıştırılmak üzere bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

6 ay önce

Laminasyon Makinesi Operatörü

Akserbant Uya Sanayi ve Ticaret - Yumurtalık

Firmamızda çalışmak üzere Akrilik Laminasyon Sürüm Makinesi Ustası ve Operatörü aramaktayız.

8 ay önce

Sekreter

The Fames Bowling Playstation Oyun Dünyası - Yumurtalık

Fames Playstation & langırt & bowling oyun salonunda görevlendirilmek üzere Sekreteraramaktayız. Asgari Ücret + Ssk+ Servis Performansa göre her 3 ayda bir maaş yükselebilir.Haftaiçi bir gün izin.1 hafta deneme süreci.

1 yıl önce

Fotomodel

Agenda Giyim - Yumurtalık

Fotomodel aramaktayız.

1 yıl önce

Sabit Gündüz Villa Özel Güvenlik Personeli ( Bayan )

VİZYON VİP - Yumurtalık

Çekmeköy, villa projemiz'de çalışcak, 25-35 arası, 1.60 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma haftaiçi 5 gündüz çalış haftasnu 2 gün izin, 2560tl maaş+agi+yemek+maaşa zam şeklinde çalışcak bayan kimlikli süresi geçmemiş özel güvenlik yada güvenlik şube müdürlüğüne başvurmuş çalışabilir yazısı alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

11 ay önce

İmalat Müdürü

Baysan Isıtma Soğutma Cihazları San ve Tic A.Ş. - Yumurtalık

Görev Tanımı:Üretim sürecinin hazırlanması ve takip edilmesi,Tasarlanan ürünlerin teknik resim ve dökümanlarının oluşturulması,Üretimle ilgili teknik resim ve dataların oluşturulması,İmalat atölyesindeki çalışanlara gerekli yönlendirilmenin yapılması.

6 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Ekstrem Makina San Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Kısıkköyde bulunan firmamız için, Ön Muhasebeci ve Sekreter aramaktayız.

6 ay önce

Yumurtalık Geneli Sektörler