Yumurtalık Mağazacılık / Perakendecilik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yumurtalık Mağazacılık / Perakendecilik İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Müşteri Temsilcisi

Meskon Sağlık Tekstil Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Şirketimizde çalışmak üzere Müşteri Temsilcisi aranmaktayız.• Ortopedi ürünlerinin imalatını yapan firmamıza dış ticaret müşteri temsilcisi aramaktayız.• İleri seviyede İngilizce konuşma ve yazmaya hakim,• Yurt dışı müşterilerimizle gerekli yazışmaları yapabilecek,• İş takibi yapabilen,

11 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Turkish Medical Centers Sağlık Hiz Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Hekim ziyaretleri ile şirketimizin tanıtım ve pazarlamasını yapacak, tercihen sağlık sektörü deneyimli kadın elemanlar alınacaktır.

9 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Nobocert Uluslararası Belgelendirme ve Muayene Hizm Ltd Şti - Yumurtalık

Denetim ve belgelendirme sektöründe, yönetim sistemleri belgelendirme ve ürün belgelendirme faaliyetlerinde bulunan kuruluşumuzda, şirketin sorumluluğunda olan hizmetleri, portföyde yer alan ya da yeni kazanılacak olan müşterilere tanıtmak amacıyla projelerde yer alacak, hedef strateji doğrultusunda hizmet verecek, müşteriyi şirkete kazandırmak için sahada aktif satış faaliyetleri yürütecek “Satış Pazarlama Uzmanı“ alınacaktır.

5 ay önce

Satış Temsilcisi (Endüstriyel Ürünler)

Beda Kimya San Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Firmamıza kadın Satış Danışmanı arıyoruz.

9 ay önce

Muhasebe Elemanı

Nefes Müzik Org Reklam Tasarım ve Dan Ltd Şti - Yumurtalık

Şirketimizin muhasebe departmanında çalışacak ve aradığımız niteliklere uygun bir şekilde çalışabilecek Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.15 yılı aşkın süredir organizasyon, prodüksiyon, ses sahne ışık ve reklam dünyasının içinde olan usta duayenler tarafından kurulan PRODÜKSİYON ve ORGANİZASYON, 2016 yılından beri tüm hizmetlerini tek bir çatı altında toplayarak; butik bir anlayışla, yaratıcılığı en üst seviyede tutarak faaliyet göstermektedir.Alternatif pazarlama kanalları geliştirerek, görsel şölenler sunan PRODÜKSİYON ve ORGANİZASYON, 2016 yılında hizmet yelpazesini genişletmiştir.İhtisas sahibi işletmelere dünya standartlarında organizasyon ve danışmanlık hizmetleri sunarak alanında lider bir kuruluş olarak faaliyet göstermek ve işletmelere ve ilgililere çağdaş, kaliteli, yasalara uygun, etik kurallar çerçevesinde hizmetler sunmak üzere kaliteli hizmet, tarafsızlık, dürüstlük, yenilikçilik, sürekli gelişim, etkinlik, yetkinlik, karşılıklı saygı ve medya oyunculuk piyasasında piyasaya hakim bir şirkettir.

1 yıl önce

Resepsiyonist

Hasnur Turizm San Tic A.Ş. - Yumurtalık

Çeşmedeki otelimizde çalışacak gece ve gündüz Resepsiyon Görevlisi alınacaktır Ssk+Maaş+Yemek+Kalacak Yer firmamızca karşılaşılacaktır.

5 ay önce

Eğitim Danışmanı

British Town Yabancı Dil Kursu - Yumurtalık

British Town Yabancı Dil Okulları Sakarya Temsilciliğinde görevlendirmek üzere Eğitim Danışmanı çalışma arkadaşı aramaktayız.Sadece kadın adaylar değerlendirmeye alınacaktır.Fotoğraf ve ön yazı olmalar başvurular incelenmeyecektir.

10 ay önce

Oto Bakım - Onarımcısı

Ege Uzman Otomotiv Ekspertiz Ltd Şti - Yumurtalık

Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşunun Çayyolu şubesine Motor – Mekanik Ekspertiz Uzmanı alınacaktır.

9 ay önce

Araç Kiralama Danışmanı

Eser Filo /ibrahim İsenlik - Yumurtalık

Firmamız Günlük araç kiralama söktürün Denizli öncü ve sektöre yön veren bir firmadır. firmamız bünyesinde uzun dönem kiralama birimi açılacak ve bu birimde görevlendirmek amaçlı bir personel işe alım yapılacaktır.

2 ay önce

Dağıtım Elemanı

Sencan Dağıtım Paz Gıda Tem Oto Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Zarf dağıtım işininde çalışabilecek deneyimli/deneyimsiz yaya ve motorlu Kuryeler alınacaktır.Bölgeler;KayaşehirBaşakeşehirİkitelli OrganizeHalkalıK.ÇekmeceSefaköyBakırköy

1 yıl önce

Survey

South Wind Uluslararası Gözetim Tic Ltd Şti - Yumurtalık

South Wind Uluslararası Gözetim Şirketimiz bünyesinde çalışacak Eksper aramaktayız.

1 yıl önce

Peyzaj Mimarı

Çetin Peyzaj ve Yapı Sistemleri San Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Yeni açtığımız fidanlığımızda bize proje konusunda yardımcı olabilecek bir personel alımı yapacağız.İş ilanı için başvuru yapan arkadaşlara gerekli nitelikler görüşmede iletilecektir.

10 ay önce

Eczacı

Eczane - Barış Öz - Yumurtalık

Vereseli eczanemizde çalışacak Eczacı aranmaktadır.

11 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Beşler Kuruyemiş Gıda Tic A.Ş. - Yumurtalık

Firmamızda tam zamanlı/yarı zamanlı çalışacak, Grafik/ Tasarım alanında tecrübeli arkadaş arıyoruz.

10 ay önce

Eğitim Danışmanı

Naksan Metal Dış Tic A.Ş. - Yumurtalık

Ascon (Rusya) işbirliği ile yazılım sektöründe faaliyetine devam eden Kompas Türkiye firmamızın bünyesinde görevlendirilmek üzere Eğitim Danışmanı aramaktayız.CAD programları ile tasarım yapabilen ve bunun yanı sıra karşılaştığı sorunlara çözüm üretebilen,Globalde kullanılan CAD programlarını takip ederek, sektörden gelen taleplere çözüm üreten, teorik alt yapısı kuvvetli,Kurumsal kimliğe uyum sağlayabilecek, genç ve dinamik kadromuza dahil olarak,Kaliteli hizmet anlayışımızı katkı sağlayacak, müşterilerine bütünsel çözümler sunarak daha fazla katma değer sağlamayı misyon edinen çalışma arkadaşlarımızı yeni ekibimize bekliyoruz.

1 yıl önce

Sigorta Müdürü

Hami Sigorta Acenteliği A.Ş. - Yumurtalık

Sigorta Acentesi Yönetmeni ve Yardımcısı

4 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Güler Net E-Ticaret ve Bilişim Hizmetleri Tic Ltd Şti - Yumurtalık

E-ticaret firmamıza muhasebesini tutabilecek. gerekli muhasebe programlarından en az birini daha önceden kullanıp deneyi sahibi edinmiş kadın çalışma arkadaşları aramaktayız.

7 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Psa İnşaat Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

5 ay önce

E-Ticaret Meslek Elemanı

Pi İthalat - Yumurtalık

E-ticaret konusunda tedarik ve kargolama hizmeti sunan Piithalat firmamıza yetiştirilmek üzere E-Ticaret Meslek Elemanı aranmaktadır.

7 ay önce

Acil bay site özelgüvenlik /2930+agi/ çekmeköy çatalçeşme mh

VİZYON VİP - Yumurtalık

Çekmeköy bölgesine bağlı; reşadiye caddesine yakın, çatalçeşme Mh site projemizde çalışacak, 23-41 arası,1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma gündüz 2 gece 2 gün izin, 2975tl maaş+agi ile çalışacak, bay kimlikli, süresi geçmemiş özel güvenlik veya güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. 1 Yıl Özel Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa-Köşk projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

6 ay önce

Yumurtalık Geneli Sektörler