Yumurtalık Kalıp Sanayi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yumurtalık Kalıp Sanayi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satın Alma Görevlisi

Nur Işıklar Elektrik Pano San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Elektrik malzemesi için Satın Alma ve Teklif Elemanı arıyoruz.

6 ay önce

Muhasebe Personeli

Bilgi Unutur Mali Müşavirlik - Yumurtalık

İzmir Alsancakta bulunan Mali Müşavirlik ofisimizde istihdam edilmek üzere, Muhasebe Personeli alınacaktır. Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

1 yıl önce

Pazarlama Uzmanı

Doğu Sigorta Aracılık Hizmetleri - Yumurtalık

Sigorta Sektöründe BES- Hayat- Sağlık- Elementer Sigorta grubunda bizimle çalışabilecek , Kadın , Seyahat Engeli olmayacak çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duymaktayız.

7 ay önce

Manav

Ankara Damla Market ve İnş San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

-Kendisine ait manav reyonların temizlik ve düzenini sağlamak,-Kendisine ait manav reyonların ürün teşhirini yaparak satışa hazır hale getirilmesini sağlamak, -Ürün etiket ve fiyat kontrollerinin yapılmasını sağlamak,-Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak,-Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak üzere Manav Ustası arayışımız bulunmaktadır.

7 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Burak Savunma Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Yumurtalık

Merhaba,Firmamız uluslar arası ticareti olan, Türkiye savunma sanayisinde önde gelen firmalardan bir tanesidir.Milli savunma bakanlığı ile olan iş birlikteliği gereği ilanda fazla detay bulunduramıyoruz. Web sitemiz, iletişim numaraları, e-posta adresleri gizlilik gereği burada ve İnternet aramanızda görünmeyecektir.Gerekli Yetkinlikler : *Not : Bu yetkinlikleri tamamına dayalı bir iş düşünmeyiniz. İş tamamen Grafik Tasarımdır.Çalışma arkadaşları arıyoruz. Maaş kişinin yetkinlik seviyesine göre değişecektir. Verilecek en fazla maaş 5000 ₺ dir.

8 ay önce

Eğitim Danışmanı

Meteor Basın Yayın Rek Bilişim Eğitim Hiz Ltd Şti - Yumurtalık

Eğitim Kurumumuz;Eğitim,Sosyal etkinlikler,Kişisel gelişim ve yetenek kursları,Sportif etkinlikler alanlarında eğitim veren MEBe bağlı bir resmi kurumdur.

9 ay önce

Sponsor Sorumlusu

Pulim Yapım Menajerlik ve Prodüksiyon Ltd Şti - Yumurtalık

Pulim Yapım olarak çalışmalarına başladığımız film, televizyon dizisi, internet dizisi ve reklam projelerimizin sponsor görüşmelerinde görevlendirilmek üzere Sponsor Sorumlusu arıyoruz.

9 ay önce

Satış Temsilcisi

Medpoint Turizm Dan ve Sağ Hiz Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Saç Ekimi alanında satış-pazarlama bölümünde, ikna kabiliyeti yüksek, İspanyolca,Portekizce,Almanca ya da İtalyanca dillerinden herhangi birini ileri seviyede konuşabilen, güler yüzlü ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktayız

11 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Mavikent Otomotiv Sanayi ve Taşımacılık Ltd Şti - Yumurtalık

Firmamızda Çalışmak Üzere,Tercihen üniversitelerin Grafik Tasarım, Reklam Tasarımı, Güzel Sanatlar Fakültesi, Görsel iletişim Tasarımı ve Bilgisayar mühendisliği bölümlerinden mezun, Adobe Photoshop, Illustrator programlarını iyi derecede bilen, InDesign, Premiere programlarında bilgi sahibi,Adobe After Effects ile gif ve video yapımı konusunda profesyonel derecede bilgisi ve tecrübesi bulunan,Daha önce ajans deneyimi olan,Minimum 3 yıl deneyimli,Portfolyo sunabilecek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Türkçe’yi dilbilgisi kurallarına dikkat ederek kullanabilen ve sosyal medya diline hakim,Trendleri takip eden, keşfetmeyi seven, yaratıcı fikir ve kampanya yönetimi konularında başarılı, içerik oluşturacağı sektörü etkileyeceğine güvenen,Sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek, detaylara önem veren, disiplinli, yaratıcılık yönü kuvvetli,Yaratıcı fikir ve kampanya yönetimi konularına başarılı,Gelen revizeleri hızlıca çözebilen, zamanını yönetebilen, çalışmayı seven, çözüm odaklı, tasarım ve uygulama konusunda hızlı, süreç odaklı,Web site tasarımı yapabilenWordpress sistemini bilen takım arkadaşı arıyoruz.

7 ay önce

Depo Sevkiyat Sorumlusu

Diktaş Sanayi Gereçleri Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Ostim Endüstriyel Mutfak satışı yapan mağzamıza da ürünlerin ve satışı sonrası için Depo Sevkiyat Sorumlusu alınacaktır.

2 ay önce

İş arayanlar

Ecemsu - Yumurtalık

Ecemsu wellness Güzellik merkezine Yetiştirilmek üzere deneyimli deneyimsiz bayan elaman alınacaktır Maas +Ssk +yol ve prim verilmektedir

6 ay önce

Forklift Operatörü

Umg Endüstriyel Boya ve Otomotiv San Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Sevkiyat ve ambalajlama bölümünde çalışacak Forklift Operatörü aramaktayız.

11 ay önce

Eczane Teknikeri

Eczane Mentol - Yumurtalık

Emek Mahallesi̇/Sancaktepede bulunan eczanemi̇ze Eczane Teknikeri arıyoruz.

5 ay önce

Muhasebe Elemanı

Aker Mali Müşavirlik Denetim - Yumurtalık

RESMİ MUHASEBE OFİSİNDE çalıştırılmak üzere çalışma arkadaşı alınacaktır

1 yıl önce

Satış Pazarlama Elemanı

İksir Kimya San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Elemanı arayışımız bulunmaktadır.Görev tanımı Bursa ve çevre bölgelerde bulunan endüstriyel firmalara madeni yağ satışının gerçekleştirilmesi, müşteri portföyünün geliştirilmesi, mevcut ve/veya yeni müşterilerle olan ticari ve teknik işbirliğinin yönetilmesi, müşteri bazında satış hedeflerinin gerçekleşmesinin sağlanması şeklindedir.

1 yıl önce

Sekreter

İlkadım Danışmanlık Yayıncılık Hiz San Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Danışmanlık alanında hizmet veren firmamızda çalışmak üzere Sekreter pozisyonunda çalıştırılmak üzere personel alınacaktır.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Akgün Tasarım Analiz İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Firmamız bünyesinde çalışacak Ön Muhasebe aramaktayız.

2 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Artı Narlıdere Özel Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Narlıderede bulunan kişisel gelişim kursuna Fen Bilgisi Öğretmeni alınacaktır.

11 ay önce

Kalite Kontrol (Metal)

Gsb Oilless İmalat San ve Paz Ltd Şti - Yumurtalık

Yabancı ortaklı şirketler grubumuza bağlı olarak, otomotiv kalıp elemanları konusunda faaliyet gösteren firmamıza Kalite Kontrol Personeli (Metal) aramaktayız.Otomotiv sektöründe seri üretim yapan fabrikamıza;Tedarikçilerden gelen hammadde ve yardımcı malzemelerin kalite kontrol işlemlerinin belirlenen talimatlar doğrultusunda yapılması ve raporlanmasıyla ilgilenecek (CMM yada manuel ölçüm ekipmanları kumpas,mikrometre,mihengir, yüzey pürüzlülük cihazı,kontrol mastarları vb kullanılarak),Üretime giren malzemelerin giriş kontrolünün yapacak, (Ürünlere ait fatura ,irsaliye ,teknik resim vb bilgilerin doğruluğunu kontrol etmek ve onaylamak),Üretilen ürünlerin teknik resimlerinin okunarak proses kontrollerini yapacak,Üretilen ürünlerin son kontrollerini yapacak (görsel kontroller , dökümantasyon , adet , teknik resim ve kalite dokümanları kullanılarak), markalamaların doğrulanması vb.),Ölçüm sonuçlarını raporlayacak (Giriş kalite kontrol raporu ,Kalite kontrol hata Bilgilendirme formu ,Karantina Takip listesi vb gibi kayıtları tutmak),Karantina alanının düzenlenmesini sağlayacak Kalite Kontrol Elemanları aramaktayız.

5 ay önce

Vasıfsız Eleman

Nur Kozmetik ve Kimya San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Kozmetik sektöründe imalat yapan firmamızda kutulama, paketleme , ürün dolumu bölümünde çalışacak gerektiğinde depo düzenleme temizlik işleri ile de meşgul olacak Vasıfsız Eleman aramaktayız.

1 yıl önce

Yumurtalık Geneli Sektörler