Yumurtalık Kablo ve Tel İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yumurtalık Kablo ve Tel İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Cnc Torna ve Freze Ustası

Çağıllar Makina Metal Gıda San Dış Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Deneyimli tornacı ve frezeci aranıyor , en az 5 yıllık makina kullanım deneyimine sahip , askerliğini yapmış usta aranıyor

6 ay önce

Veteriner

İlkay Tarımsal Labaratuvar Tarım San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Hayvancılık konusunda tecrübeli Veteriner aramaktayız.

9 ay önce

Üretim Planlama Sorumlusu

Bahçeden İste Tarım Gıda Ltd Şti - Yumurtalık

Şirketimiz muhtelif meyvelerin paketlenerek zincir marketlere satışını yapmaktadır. İstanbul merkezli bir firmayız. Aydın ve Gaziantep illerinde dönemsel yürüttüğümüz proje faaliyetlerinde ön hazırlık amaçlı çalışan işçilerin takip sorumluluğunu alabilecek kadın personel aramaktayız.

10 ay önce

E-Ticaret Müşteri Temsilcisi

House Of Bıke Perakende Mağazacılık Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Online kanallardan gelen siparişlerin hazırlanmasında depo sorumlusuyla koordineli çalışarak ürün sevkiyatının gerçekleşmesini sağlamak (e-fatura keserek)Web sitesi stok kontrolü ve yeni stok girişi yapmakDeğişim, İade ve sipariş iptali yapmakTelefon ve mail aracılığıyla müşteri şikayet ve isteklerine dönüş yapmakWeb sitesine yeni ürün girişi yapmak

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Livart Duvar Kağıtları Ambalaj San ve Tic A.Ş. - Yumurtalık

Firmamız bünyesinde çalıştırmak üzere Ön muhasebe Elemanı ihtiyacımız vardır. Başvurular CV üzerinden değerlendirilecektir. Uygun olması halinde Muhasebe Uzmanımız tarafından bilgilendirilerek görüşmeye çağrılacaksınız.Not: Firmamız İEP Destek programından faydalanmaktadır. İşe başlayacak kişi içinde bu destek programından maaş ve sigorta desteği sağlanacaktır.

3 ay önce

Vasıflı Vasıfsız Eleman

Yk Organizasyon ve Çadır Hizm San Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Organizasyon şirketimizde çalışacak Vasıflı Vasıfsız Eleman aramaktayız.

10 ay önce

E Ticaret Uzmanı

Nms Toptan - Yumurtalık

E-Ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamızda çalışacak, İngilizce yazabilen ve okuduğunu anlayabilen, bilgisayara hakim bir Pazarlama Uzmanı çalışma arkadaşı arıyoruz. İşleyiş ile alakalı biz gerekli eğitimleri vereceğiz ve arkadaşımızın sektörde tecrübe sahibi olmaması sorun değil. Sürekli çalışabilecek, uzun vadeli ve maddi olarak hiçbir sorun yaşamayacağı bir iş ortamında çalışacak. İş yerimiz Talas Bahçelievler bölgesinde olup, işe geliş gidişte sorun yaşamayacak bir konumda ikamet ediyor olması tercih sebebimizdir.

1 yıl önce

Tezgahtar

Sweety - Yumurtalık

Bizlerle çalışacak part-time ya da fulltime, insan ilişkileri kuvvetli, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Bölge Satış Uzmanı / Yöneticisi

Essa Teknik Kimya İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Yeni müşteri portföyünü geliştirmek için ilgili tüm satış süreçlerini yönetmek (portföy oluşturma, telefon, ziyaret, satış),Satışını yaptığı ürün gruplarına hakim olmak ve bu bilgileri müşterilerine aktarmak,Portföydeki ürün ve hizmetleri müşteri ihtiyaçlarına göre konumlandırmak,Belirlenen satış ve ziyaret hedeflerine ulaşmak, bu amaçla ilgili pazarlama aktivitelerine destek olmak, işe yaratıcı yaklaşıp yöntemler geliştirmek,Karmaşık satış durumlarını yönetmek ve stratejik üst düzey ilişkiler geliştirmek,Hedeflere bağlı gerekli analiz, rapor ve teklif çalışmalarını gerçekleştirmek,Gerektiğinde fuar ve tanıtım organizasyonlarına katılım yaparak potansiyel müşteriler ilk teması kurmak,CRM ve benzeri iç sistemlerin sürekliliğini ve güncelliğini sağlamak,Bölgesi dahilinde hedef kitleler, beklentiler, rakip firmalar ve piyasa hareketlerini gözlemleyerek bağlı bulunduğu yöneticisine raporlamak.

6 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Otelci Turizm Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Türkiye iç pazarında hizmet veren firmamız sektörün çeşitli pozisyonlarında hizmet vermiş, genç ve yenilikçi bir ekibin vizyonu ile, misafirlerimize en uygun ve en kaliteli tatil seçeneklerini sunmak üzere İzmir merkezli olarak kuruldu. Bünyemizde çalışmak üzere,  rezervasyon yaptırmak için arayan misafirlerin çağrılarını belirlenen kriterlere uygun şekilde karşılanıp satışa dönüştürebilecek Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

6 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Orkimas Yapı Kimyasalları İmalat İnş San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Fabrikamız bünyesinde çalışacak Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

9 ay önce

Muhasebe Elemanı

4K1E Otomotiv San Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Eğitim Danışmanı

Tuzer Online Egitim - Yumurtalık

Dershanemiz bunyesinde kurumumuzda Calismak uzere Egitim danismani ariyoruz Aktif arac kullanabilen Ilgili bölümlerden mezun Aile ziyaretleri yapabilecek Iletisimi Güçlü Ikna Kabiliyeti Yüksek Işinde Disiplinli. (not:Şöför aramiyoruz)

1 yıl önce

Pazarlama Elemanı

Barkın Makina - Yumurtalık

İzmir Kısıkköydeki Endüstriyel Fırın Makinaları üretim, satışı yapan şirketimize Pazarlama Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Sekreter

Akson Mekanik Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Ofis içinde çay kahve servisi yapacak Sekreter çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 yıl önce

Garson (Servis Elemanı)

Borani Cafe Lunch - Yumurtalık

Borani Cafe Lunch salonunda kaliteli servis hizmeti verebilecek deneyimli Garson aranmaktadır.

11 ay önce

Diş Hekimi Yardımcısı

Tepedent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Yumurtalık

Kliniğimizde bankoda görev yapacak, telefonlar ile ilgilenip, bilgisayardan randevuları verecek, hasta karşılaması yapacak, hasta ödemelerini alacak mesai arkadaşı arıyoruz.

11 ay önce

TIR EHLİYETİ TAMPER ŞÖFÖRLERİ

Yes - Yumurtalık

ŞEHİR İÇİ ADREGA KUM TAŞIMACILIĞI YAPACAK TIR ŞÖFÖRLERİ ALINACAKTIR İRRİBAT ŞAHSEN YAPILMASI RİCA OLUNUR 05078334741 Mustafa güneş

5 ay önce

Kaynakçı Ustası

Teknik İş Makine - Yumurtalık

İşine sadık elemanlar arıyoruz

1 yıl önce

İç Mimar

İlsan Mobilya Dekorasyon - Yumurtalık

Mobilya firmamıza İç Mimar alımı yapılacaktır.Detaylar görüşmede konuşulacaktır.

5 ay önce

Yumurtalık Geneli Sektörler