Yumurtalık Gayrimenkul İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yumurtalık Gayrimenkul İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Long Term Sudanese Intern

Yoozoo Games Turkey - Yumurtalık

Uzun Dönem Sudanlı Stajyer (Istanbul)İstanbul’da bulunan ofisimize enerjik, sorumluluk duygusu yüksek ve oyun dünyasına meraklı bir stajyer arkadaş arıyoruz! Staj döneminiz boyunca şirketin temel yapı ve fonksiyonlarını tecrübe etmenin yanısıra oyun sektörüyle ilgili de tüm temel bilgileri öğrenme şansınız olacak. Oyun geliştirme ve yayınlamayla ilgili temel prensipleri öğreneceğiniz bu süreçte proje ekiplerinde aktif bir rol üstlenecek ve farklı içerikler üreteceksiniz.Temel olarak içerik üretimine odaklı çalışacağınız bu pozisyonda oyunlarımızın yerelleştirilmesine, Orta Doğu ve özellikle Sudan bölgesindeki oyuncularımızın ilgilisini çekebilecek içeriklerin hikayeleştirilmesi ve oyunlaştırılmasına yardımcı olacaksınız. Yerel içerikleri ve hikayeleri oyunlarımızda en iyi şekilde yansıtabilmek için geliştirme ekibimize yardımcı olacak ve kendi kültürünüzün topluluk içerisindeki elçiliğini üstleneceksiniz.Long Term Sudanese Intern (Istanbul)We are seeking an energetic, responsible intern to join our company in Istanbul, Turkey. In this position, you will be expected to learn the ins-and-outs of our daily routines and basics of the gaming industry. You will focus on learning how game development and publish process rolls out and you’ll contribute to real projects in certain aspects.You will work within the storytelling teams to localize our games and create engaging stories for Middle East and especially Sudanese players. In this role, you’ll act as an ambassador of your own culture and help our development teams to build unique and localized experience for our players.

10 ay önce

Kalite Kontrolcü (Giyim Üretimi)

Liberti İplik Giyim Tekstil San Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Dikim ütü paket bilgisi olan Kalite Güvence Elemanları arıyoruz.

1 yıl önce

Kimya Öğretmeni

Özel Prestij Eğitim Kurumu - Yumurtalık

Alanında uzman ve deneyimli Pursaklar çevresinde oturan Kimya Öğretmenlerimizle çalışmak istiyoruz.

4 ay önce

Kamera Önü Workshop Eğitmeni

Neagle Casting - Yumurtalık

Kadıköy Göztepe mevkiinde bulunan ajansımıza part-time veya full-time Kamera Önü Workshop Eğitmenleri aranıyor.Ajansımızda yeni oyuncu adaylarına grup dersi verebilecek tecrübeli eğitmenlerin başvurularını bekliyoruz.

5 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi (Almanca)

Sc Group Telekomünikasyon Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Aufgabenbeschreibung:Informationen bzgl. Produktverfügbarkeit in Verschiedenen MärktenAuskünfte von BestellstatusAuskunft bei technischen Problemen wahrend Online – ShoppingAuskunft über Öffnungs –und SonderöffnungszeitenAufnahme und Bearbeitung von ReklamationenArt der Stelle: VollzeitGehalt: 4.000,00 TRY bis 6.000,00 TRY /Monat

7 ay önce

Otomasyon Mühendisi

İş ve Çözüm Danışmanlık İç ve Dış Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Başta Otomotiv sanayi olmak üzere çeşitli sanayi dallarında faaliyet gösteren üreticilerin Endüstriyel Montaj, Ergonomik Taşıma ve Endüstri 4.0 alanlarındaki ihtiyaçlarına hem yazılım hem de donanım içeren yenilikçi mühendislik çözümleri geliştiren ve üreten müşterimiz için Otomasyon Mühendisi arıyoruz.

5 ay önce

İnternet Geliştiricisi

Saffet Öztürk Ticaret - Yumurtalık

İnternet Üzerinden Satış Yapan İşletmemiz2013 Yılından Faaliyete Geçen Firmamız İnternet Üzerinden Satış Yapmaya Başlamış Olup Bu sektörde 7 yılı geride bırakarak başarılarını katlayarak devam etmektedir.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Hncc İstanbul - Yumurtalık

İstanbul Beylikdüzü Yakupluda Almanca projesi için Almanca bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranıyor.

9 ay önce

Satış Pazarlama Müdürü

Youth Mağazacılık A.Ş. - Yumurtalık

Perakende sektörünün lider markası için kurulan saha satış ekibine Süpervizör aranıyor

10 ay önce

Muhasebe Elemanı

Agenda Giyim - Yumurtalık

Firmamıza Muhasebe Elemanı aramaktayız.

10 ay önce

Gece Müdürü (Otel)

Ataerk Turizm ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Dorlion Suit Apart bünyesinde çalışacak Gece Müdürü (Otel) aranmaktadır.

1 yıl önce

Acil Site bay sertifikalı güvenlik görevlisi / sultanbeyli kurtköy

vizyonvip - Yumurtalık

ÇALIŞMA YERİ: PENDİK, VELİBABA MH PROJE İSMİ: SİTE GÜVENLİK KİMLİK KARTLI YADA SERTİFİKASI VAR YADA GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURMUŞ ENAZ 1 YIL DANIŞMA/GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-APARTMAN-V İLLA-KÖŞK PROJELERİNDE GÜVENLİK/DANIŞMA GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1.70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 25-40 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2675TL MAAŞ + AGİ NOT: YUKARDAKİ KRİTERLERİ UYANLARIN ARAMASI ZORUNLUDUR. /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ TEL: 05051825070

3 ay önce

Ofis Sekreteri

Efsane Yapı İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Ofisimizde çalışacak ön muhasebe bilen bilgisayar kullanan satıştan anlayan bayan personele ihtiyacımız vardır. Çay kahve servisi yapabilen ofis temizliği satış destek ekip arkadaşı arıyoruz.

2 hafta önce

Muhasebe Personeli

Eren Camlama Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Firmamızda muhasebe ve ön muhasebeden sorumlu olacak personel aramaktayız.

9 ay önce

Muhasebe Elemanı

Özbirlik Moda - Yumurtalık

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

11 ay önce

İthalat - İhracat Sorumlusu

Özer Yapı Ürünleri Pazarlama ve Taahhüt Ltd Şti - Yumurtalık

Duvar kağıtları ithalatı yapan firmamız 22 senedir sektörünün öncü firmalarındandır. Yurtdışındaki üreticilerimiz ile yapılan ticaretimizin tüm etaplarını yürütecek , getirilen ürünlerin gümrükleme işlemlerini organize edecek , muhasebe sistemimize giriş kayıtlarını yapacak , ithalat işlemleri ile ilgili en az 5 yıl iş deneyimine sahip , çok iyi derecede İngilizce konuşabilen ve yazabilen , Anadolu yakasında ikamet eden Dış Ticaret Uzmanı aramaktayız.

8 ay önce

Sıhhi Tesisatçı

Nokta Hasar Onarım İnşaat Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Tesisat tespit ve onarımı yapabilecek Sıhhi Tesisatçı aranmaktadır.Maaş+SGK+YemekNot: Kendi arabasıyla çalışabilecek personel alınacak ve araba için ayrıca aylık ödeme yapılacaktır.

3 ay önce

Yönetici Sekreteri

Asvel Demir Çelik San ve Tic A.Ş. - Yumurtalık

PAYAS/HATAY da yeni açılan ofisimize Yönetici Sekreter alınacaktır.

6 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Tarkan Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Firmamızın muhasebe departmanına ön muhasebe işlemleri için tecrübeli düzenli bayan Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşı aramaktayız.

5 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Çeşm-i Cihan Basım Yayın Yapım Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Şirketimiz Bünyesinde Ajans Departmanımız da çalışacak tecrübeli Takım arkadaşları aranmaktadır...

2 ay önce

Yumurtalık Geneli Sektörler