Yumurtalık Elektronik Kart Sistemleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yumurtalık Elektronik Kart Sistemleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Asistan

Morvarid Bilişim Danışmanlık Dış Tic A.Ş. - Yumurtalık

Lokasyonu İstanbul-Kadıköyde bulunan Bilişim firmamızda planlama, organizasyon ve koordinasyon becerilerine sahip, iletişim becerileri yüksek, sonuç odaklı çalışan, ön muhasebe bilgisine sahip Asistan arayışımız bulunmaktadır.Genel Nitelikler· Operasyon departmanına doğrudan bağlı olarak ön muhasebe, faturalama ve idari sekretarya işlerinin yürütülmesi ve takibinin yapılması,· Ofis içerisinde yapılan harcamalara ait faturaları listelemek ve ilgili programa girişini yapmak,· Fatura kesmek ve arşivlemek ve ilgili müşteriye gönderilmesini sağlamak,· Kargo ve ihtiyaç olan benzeri konularda destek olmak,· Resmi evrakları dosyalamak, firmaya gelen resmi evrakları ilgili birimlere iletmek, · Resmi belgelerin süre/ vizelerini takip etmek, gerektiğinde belge yenileme için gereken evrakların · hazırlanmasına yardımcı olmak. Resmi ve tüzel kişiliklerle ilgili gerekli ödemelerin takibini yapmak.· Günlük olarak yapılan faaliyetlerin raporlanması,· Mevcut müşterilerle iletişim halinde olmak,· Ofis içi düzen ve gerekli malzemelerin temini,· Günlük olarak yapılan faaliyetlerin raporlanması,

1 yıl önce

Sekreter

Bb Bilişim Madencilik İthalat İhracat San Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Bizim Yapmış Olduğumuz İş Yurt Dışına kozmetik ve Tekstil Gıda Ürünlerinin İthalat ve İhracatını Yapmaktayız.Öveçer De Bulunan Ofisimizi Coronadan Dolayı 2021/02/01 Tarihine Kadar Kapalıdır.Bu süre içerisinde Yenimahalle Demetlale de Bulunan Dairemizi Home Ofis Olarak Kullanmakta ve Burada ÇalışmaktayızBurada ve Daha Sonrasın Da Bizimle Devamlı Çalışabilecek Bayan Eleman ve Çalışma Arkadaşları Aramaktayız.Not : 1 Homeofisin Açılımı Hem ev Hem İşyeridir

2 hafta önce

İmalat Elemanı

Ecedoruk Tekstil İnşaat Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Esenyurt Akçaburgazda bulunan kumaş üretimi yapılan fabrikamızda Ram-sanfor-gazze makinesinde daha öncesi çalışmış tecrübeli erkek İmalat Elemanalınacaktır.

1 yıl önce

Psikolog

Sürücü Psikoteknik Değerlendirme Merkezi - Yumurtalık

Psikoteknik merkezimize Psikolog alınacaktır. Viyana test sistemi sertifikası olan psikologlar tercihimizdir.

1 yıl önce

Motosikletli Kurye

Vigo Teknoloji ve Lojistik A.Ş. - Yumurtalık

Firmamız bünyesinde görev alacak, A1veya A2 ehliyetli Part Time ya da Full Time çalışabilecek Motorlu Kuryeler arıyoruz.Hızla büyüyen bu saygın kurumun bünyesinde; ister bordrolu olarak görev alabilir, istersen de şahıs şirketini kurarak çok daha yüksek bir kazançla kendi işinin patronu olabilirsin. Sana en yakın bölgelerden birinde çalışabilirsin!Haydi durma başvurunu yap, yeni bir kazanç kapısını birlikte aralıyalım !

11 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Titan Bilişim Hizmetleri - Yumurtalık

Geliştirdiğimiz hukuk otomasyon yazılımını müşteriye sunup tanıtabilecek, yeterli bilgi birikime sahip takım arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Kiana Güzellik Salonu - Yumurtalık

Mecidiyeköy ve Beylikdüzü şubelerine acil konusunda uzman Resepsiyon Görevlisi alınacaktır.

1 hafta önce

Tele-Satış Elemanı

Hemen Geliriz Teknoloji San ve Tic A.Ş. - Yumurtalık

Şirketimiz Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsünde yer alan Teknoloji Geliştirme Bölgesinde bulunmaktadır. Hemen Geliriz Teknoloji Anonim Şirketi ulusal ve global projeleri ülke genelinde marka bilinirliği her geçen gün yükselen bir teknolojik girişim şirketidir. Şirketimiz bünyesinde inovatif web ve mobil uygulamalar üretilmektedir.İş Tanımı;HemenGeliriz.com web sitesi ve mobil uygulamasının tanıtımını yaparak yeni iş ortakları kazandırmak.* Part Tme iş ilanıdır.

4 ay önce

Sekreter

Erman Gayrimenkul - Yumurtalık

Ofis içi bayan eleman aranıyor.Çalışma Saatleri :Sabah 8 00 - Akşam 18 00Ücret Asgari Ücret olup tüm sosyal haklar mevcuttur.

5 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Özekip Metal İnşaat San Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzereÖn Muhasebe Personeli alınacaktır.Başvuruların online yapılmasını tercih ederiz.

10 ay önce

Kapı Sistemleri Montajcısı

Doorista Yapı San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Avcılar metrobüs durağı yakınında bulunan otomatik kapı firmamıza dolgun Maaş+Sgk+Yemek+Yol+Agi ve tüm sosyal hakları ile otomatik kapı ustaları alınacaktır.

2 hafta önce

Dış Ticaret Elemanı

Global Oyuncak San ve Dış Tic Ltd Şti - Yumurtalık

???? İŞ İLANI - Dış Ticaret Satış Uzmanıİş Açıklaması:Adana’da oyuncak üretimi yapan firmamız için aşağıdaki niteliklere sahip Dış Ticaret Satış Uzmanı / ihracat Uzman adayı arayışımız söz konusudur.• İhracat pazarı, iş geliştirme fırsatlarını değerlendirip satışa dönüştürmek.İhracat uygulamaları, gümrük, banka mevzuatları, lojistik işlemleri hakkında bilgi sahibi veyaöğrenmeye istekli.• Mevcut ve potansiyel müşteri ziyaretlerini planlamak, gerçekleştirmek ve raporlamak.• Müşteri ihtiyaç analizi ve satış tahminleri yaparak, satış stratejilerinin geliştirilmesine destekolmak.• Yurtdışı fuar katılım çalışmalarını planlayıp yönetmek. Teklif, sipariş, sevkiyat, ödeme takibiyapmak. Yurtdışı fuar ve tanıtım organizasyonlarına katılım yaparak potansiyel müşteriler ilkteması kurmak.

5 ay önce

Makine Montaj ve Bakım Onarımcısı

Öykücan Gıda Tarım San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Kuru meyve üretimi yapan işletmemizde tam zamanlı çalışacak , ehliyetli , mevcut makine bakım onarım yapacak , elektrik genel arıza ve tesisattan anlayan , kaynak ve su tesisatı konularında bilgili , gerektiğinde satın almada da rol alabilecek deneyimli eleman aranmaktadır.

7 ay önce

Polyester İmal İşçisi

Artil Endüstriyel ve Sanatsal Çözümler Ltd Şti - Yumurtalık

Kamu kuruluşlarına iş yapan Kazan’daki fabrikamız bünyesine;Tam zamanlı çalışacak,Aynı firmada uzun süreli ve istikrarlı çalışmayı hedefleyen personel aramaktayız.Ostim metrodan servisimiz mevcuttur.

6 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Mazan Bıyık - Yumurtalık

Daha önce muhasebe bürosunda çalışmış en az işletme işleyebilen Muhasebe Elemanı alınacaktır.

7 ay önce

Cafe Servis Personeli

Rubik's Cafe Restoran - Yumurtalık

Kafemize Karşılama Hostesi alınacaktır.

11 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Nrt Teknik Makina San Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Makine sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Müşteri Temsilcisi aramaktayız.İş Tanımı:Türk ve yabancı müşterilerimizle yazılı ya da sözlü iletişime geçebilecek ve uzaktan destek verebilecek,Plan dahilinde sosyal medya üzerinden yazılı ya da canlı yayınla makine tanıtımı yapabilecek,Her yıl düzenlenen yurtiçi ve yurtdışı fuarlarımızda etkin rol üstlenebilecek.Makinelerin yazılımları ve kullanımlarının eğitimi verilecektir.

1 yıl önce

Güzellik Uzmanı

Tuğba Gündoğdu Güzellik Merkezi - Yumurtalık

Microblading kıl tekniği ve dudak renklendirme işlemlerinde tecrübeli, ya da ipek kirpik uygulamasını ustalıkla yapabilecek yarı ya da tam zamanlı 20-45 yaş arasında Güzellik Uzmanı alınacaktır.İlgili adayların başvurularını bekliyoruz

5 ay önce

Executive Chef

Maia Luxury Beach Hotel & Spa - Yumurtalık

Üst yönetimi ve ekibi ile MAIA Luxury Beach Hotel & Spa, profesyonel hizmet kalitesini konuklarına sunmaktadır.

7 ay önce

Hasta Bakım Elemanı

Elifminel Sosyal Hizmetler A.Ş. - Yumurtalık

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere yaşlı bakımı alanında tecrübeli ve destek olabilecek Hasta Bakım Elemanı kişiler aranmaktadır. Lojman imkanı ve servis ile ulaşım karşılanmadır. 2 öğün yemek verilmektedir.

9 ay önce

Yumurtalık Geneli Sektörler