Yumurtalık Eğlence İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yumurtalık Eğlence İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Genel Muhasebe Uzmanı

Denk Tuz Kimyasal Gıda Nak İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Şirket bünyemizde görevlendirilmek üzere Genel Muhasebe Uzmanı aramaktayız.

2 hafta önce

Halkla İlişkiler Personeli

Refleks Halkla İlişkiler ve Danışmanlık A.Ş. - Yumurtalık

İletişim ajansına medya iletişimden sorumlu, içerik konusunda yaratıcı, sosyal medya içerikleri hazırlayıp hesapları yönetebilecek, backlink, tanıtım yazıları yazabilecek, dinamik, verimli, ekip çalışmasına uygun bir arkadaş arıyoruz.

1 yıl önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Emre Koleji Hastane Petrol Ürünleri Tic Ltd Şti - Yumurtalık

1992 yılından bu yana Ankara’da faaliyet gösteren kurumumuzda görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlere uygun Ön Muhasebe-Sekreter personel alımı yapılacaktır.

5 ay önce

Grafik Tasarımcısı

İmplant Akademi Sağlık Hizmetleri Ltd Şti - Yumurtalık

Sosyal medya hesaplarımız, web sitemiz ve reklam çalışmalarımız için grafik tasarım desteği verebilecek Grafik Tasarımcı ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

KURYE ARANIYOR

. - Yumurtalık

Motorumuz mevcuttur. Tecrübeli/deneyimsiz kurye aranıyor. Hijyen belgesine sahip olmak şarttır.

10 ay önce

Pazarlamacı (Telefonla)

Boyka Sporcu Besinleri ve Takviye Gıda - Yumurtalık

Firmamızda, farklı şehirlerde ürünlerimize talep oluşturan kişilere ulaşıp ürün pazarlaması yapacak Pazarlamacı aranıyor.Yüksek miktarda prim sistemi uygulanacaktır.Evden veya istediğiniz her yerden çalışabilirsiniz. .

4 ay önce

Ofis Elemanı

Nos Lojistik Nakliyat Petrol Gıda Tarım San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Ofis Elemanı alınacaktır.

7 ay önce

acil Bay site özel güvenlik /2600+agi+ymk/ bağcılar-güneşli

VİZYON VİP - Yumurtalık

ÇALIŞMA YERİ: BAĞCILAR-GÜNEŞLİ, BAĞCILAR MH PROJE İSMİ: SİTE SÜRESİ GEÇMEMİŞ KİMLİKLİ ÖZEL GÜVENLİK VEYA GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURU YAPMIŞ GÜVENLİK ÇALIŞABİLİR BELGESİNİ ALAN ÖZEL GÜVENLİK OLCAK EN AZ 1 YIL GÜVENLİK/DANIŞMA OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-VİLLA PROJELERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1. 70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 22 - 40 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 3005TL MAAŞ + AGİ PROJEMİZ: HİLTON GARDEN OTEL BÖLGESİNE YAKIN /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İLETİŞİM: 0505 182 50 70

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Smart Hidrolik Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Sorumluluk sahibi, işinin takibini yapan, öğrenmeye açık, ofisin sorumluluğunu alacak personel alınacaktır. Online Başvuru yapınız.Görevleri;1-Ön muhasebe.2-Gerektiğinde çay ikramı yapabilecek.3-İdari bölümün sorumluluğunu alacak.Resmî tatiller tatildir.Sabah 08:00Akşam 18:00Cumartesi 12:30Çalışma ortamı temiz ve düzenlidir.

11 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Titan Bilişim Hizmetleri - Yumurtalık

Geliştirdiğimiz hukuk otomasyon yazılımını müşteriye sunup tanıtabilecek, yeterli bilgi birikime sahip takım arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Uzman Doktor

Özel Vital Hospital - Yumurtalık

Hastanemizde tam zamanlı görev yapabilecek branşında deneyimli Göz Hastalıkları Uzmanı aranmaktadır.

5 ay önce

Vasıfsız Eleman

Azim Reklam Tabela Cnc Router Lazer Kesim - Yumurtalık

Yetiştirilmek üzere tabela imalatında çalışabilecek Vasıfsız Eleman aranmaktadır.

10 ay önce

Anketör

Binom Araştırma - Yumurtalık

Şirketimiz bünyesine; Saha çalışmalarına yatkın iş yeri ve esnaflar ile tabletler aracılığı ile belirli markaların memnuniyet ve bilinirlik araştırmalarını yapacak anketör arkadaşlar aramaktayız.

1 hafta önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Mava Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Yumurtalık

Axa, Allianz, Güneş, Quick, Nippon sigorta ekranlarından anlayan deneyimli kadın eleman aranıyor.

5 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Ecc Tur Seyahat Org Otel ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Muratpaşa Lara bölgesinde bulunan turizm acentasında ofis içerisinde çalışacak kadın/erkek Çağrı Merkezi Personelleri alınacaktır.

5 ay önce

Bütçe ve Raporlama Uzmanı

Oceanmec Enerji Internatıonal - Yumurtalık

Maden, enerji, ,inşaat, turizm, dış ticaret konularında faaliyet gösteren şirketimizin Ankarada bulunan merkez yapısı içinde çalışacak, grubun tüm şirketlerinin finans, nakit akışı, mali tablolarının konsolidasyonu, bütçe, yönetim raporlamasından sorumlu Bütçe, Finans ve Raporlama Uzmanı aramaktayız.Görev Tanımı:Nakit akış süreçlerini yönetir,Dönemsel raporlarını hazırlar,Ödemeleri onaylatır ve onaylanan ödemelerin banka kanalı ile yapılmasını sağlar,Şirket finansal yapı planlamaları ile nakit bütçelerinin hazırlanmasında etkin rol oynar. (Gerçekleşme tablolarını hazırlar),Şirket kar merkezlerinin oluşturacağı yıllık bütçeler ile genel merkez yıllık bütçesinin konsolidasyonunu yapar,Merkez ile şirketler arasında bütçe, finans ve raporlama açısından bilgi akışının doğru olmasını sağlar.

5 ay önce

Gıda Mühendisi

Burak Besicilik Gıda ve İnş San Tic A.Ş. - Yumurtalık

Anadolu Organize Sanayi Bölgesinde bulunan et ve et ürünleri fabrikamız için Gıda Mühendisi alımı yapılacaktır.Sincan Etimesgut bölgesine servis mevcuttur.

1 yıl önce

Site Bay Mekanik ve Elektrik Teknik ( Havuz Bakım'Dan Anlayan ) )

VİZYON VİP - Yumurtalık

Tuzla bölgesine bağlı; fatih mh site projemiz’de çalışacak, askerlik yapmış olması zorunludur, 24-43 arası, 1 vardiya 08:00 - 17:00 arası 2 vardiya 14:00 - 23:00 arası çalışma cumartesi yada pazar dönüşümlü 1 gün izin , 3228tl maaş+agi+ymk+servis ile çalışcak bay elektrik teknik personeli aranıyor. Elektrik Teknik İşin Tanımı: Havuz Bakım ve Site ortak alanlarında ve dairelerde oluşacak mekanik tesisat ve elektrik/tesisat arızalara müdehale edebilcek olması zorunludur. Mekanik Tesisat Teknik İşin Tanımı: Havuz Bakım ve Site ortak alanlarında ve dairelerde oluşacak mekanik tesisat arızalara müdehale edebilcek olması zorunludur. Diploma: Elektrik meslek bölümü mezunu yada ustalık yada kalfalık yeterlilik belgesi olması zorunludur. Diploma: Mekanik tesisat meslek bölümü mezunu yada ustalık yada kalfalık yeterlilik belgesi olması zorunludur. Köşk-villa-rezidans-site projeler’de çalışmış olması tercihimizdir, Projemiz: İstanbulpark bulvarı yada Formula 1 bölgesine yakın ( Servis güzergahı Sultanbeyli İETT son durakdan alıp, Kurtköy Viaport Avm ve Atlantis Avm önünden geçip projeye bırakıyor. ) Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey’in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın İLETİŞİM: 05541429781-05051825070

9 ay önce

Bellboy

Özbek Otelcilik Turizm Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Otelcilik deneyimi olan Bellboy alımı yapılacaktır.

1 yıl önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Ekipiş Kurumsal Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Firmamızın sekreterlik ve ön muhasebe işlemlerini yürütecek kadın adayların başvurusunu beklemekteyiz.

6 ay önce

Yumurtalık Geneli Sektörler