Yumurtalık Eğitim İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yumurtalık Eğitim İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Klinik Müdürü

Beydent Ağız ve Diş Sağlık Merkezi A.Ş. - Yumurtalık

Avrupa Diş Kliniklerimize Şube Müdürleri Aranmaktadır.

1 yıl önce

Şoför

Özel Mono Tıp Merkezi - Yumurtalık

Sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Eyüp/Göktürk ’de hizmet veren Özel Mono Tıp Merkezi’nde görevlendirilmek üzere; hastane için vale şoför, hastane hastalarını taşıyacakŞoför arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Büro Sekreteri

Malatya Birlik Organik Gıda ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

İhracat hazırlık aşaması İçin yeni açılan ofisimize tek çalışan şartlarına uygun 2 ay 1/5 aralığında sonrası tam zamanlı çalışabilecek kadın Büro Sekreteri alımı yapılacak

9 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Mavi Yıldız Eğitim ve Sağlık Hizmetleri Ltd Şti - Yumurtalık

İstanbul Avrupa Yakası Esenler ilçesinde bulunan kurumumuza öğrenci artışından dolayı, Sadece 4 yıllık Lisans mezunu Okul Öncesi Öğretmeni veya çocuk gelişimi mezunu öğretmen arayışımız vardır. Kurumumuz MENDERES,ÜÇYÜZLÜ Metrosuna yürüyüş mesafesindedir..

4 ay önce

Çevre Mühendisi

Selin Ölçüm Laboratuvar San ve Tic A.Ş. - Yumurtalık

Emisyon-İmisyon Ölçüm Sorumlusu Çevre Mühendisi aramaktayız.

5 ay önce

Yönetici Asistanı

Fulya Mimarlık A.Ş. - Yumurtalık

Fulya Mimarlık A.Ş Grup Şirketler Genel Müdürü Asistan İlanıDiksiyonu düzgün,Dış görünümüne özen gösteren,Yöneticisinin telefonlarını yönetebilecek,Mail akışını kontrol edebilecek,Tüm toplantılarda Yöneticisine eşlik edecek,Yöneticisinin günlük programını organize edebilecek,Sosyal medya için fotoğraf video çekebilecek,Toplantı, Lansman organize edebilecek.Yukarıda belirtilen niteliklere haiz olan adayların başvuruda bulunmasını dileriz.Saygılarımızla

7 ay önce

Beton Pompa Operatörü

Aydın İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Adana Sarıçam Buruk mahallesinde yapılan 619 Adet konut şantiyemizde bulunan kendi beton santralimizden çıkardığımız betonu dökecek Beton Pompa Operatörü alınacaktır. Araçlarımız Mercedes Axor 47 lik ve 36 lık 2 adet pompamız var. Lojman imkanımız mevut.3 öğün yemek imkanımız var.

4 ay önce

Lojistik Elemanı

Koçakpark Kent Ekipmanları San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Firmamızda görevlendirilmek üzere Lojistik Elemanı aranmaktadır.Tüm Depo Faaliyetlerinin İşleyiş ve Yönetiminden Sorumlu Olacak, Depo Hareketleri ve Ürünlerin Giriş/Çıkış Kontrollerinin Yapılmasını Sağlayacak,Ürün Sevkiyatlarının Teslimat Noktalarına Zamanında ve Doğru Şekilde Ulaştırılmasını Takip Edecek, Aylık ve Yıllık Raporlar Hazırlayacak,Müşteri Siparişlerinin Takibini Sağlayarak Ürünlerin üretimini zamanında sağlayacak.Depoda Bulunan Teçhizatın Kullanım, Bakım ve İdaresini Sağlayacak,Stok Kontrol Sistemlerini Güncel Tutacak,Depo-Ambar-Kargonakliye Süreçlerini Yönetebilecek,Not: Görüşmeler şahsen yapılacaktır.

3 ay önce

Garson

Centat Gıda İnş Tur Oto San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Garson pozisyonunda görevlendirilmek üzere ekip arkadaşları arıyoruz.İşletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gerekliliklerine uygun olarak:Kişisel hazırlık yapmakMasa, sandalye, servis takımlarını hazırlamak vb. servis öncesi hazırlıklarını yapmakRezervasyon ve menü kontrolü yapmak Müşterileri karşılamakMüşterilere yiyecekİçecek seçimine ilişkin tavsiyelerde bulunmakMüşterilerden yiyecek ve içecek siparişi almakYiyecek ve içecek servisi yapmakMüşterilerin istek ve şikayetlerini alarak yetkililere iletmekMüşterileri uğurlamak, vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

7 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Mersy Gıda Sanayi Dış Tic A.Ş. - Yumurtalık

Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli uzun çalışmayı hedefleyen Ön Muhasebe Sorumlusu çalışma arkadaşları aramaktayız.

5 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Elt Enerji İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Firmamızın yapı inşaat mağazasında ön muhasebeye bakacak müşterilerle ilgilenecek mağazanın tüm işlerini yapacak esnek çalışma saatlerine uygun seyahat engeli olmayan Mağaza Satış Danışmanı alınacaktır

10 ay önce

Kaynakçı

Magna Makine San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Firmamızda görevlendirilmek üzere Kaynakçı aranmaktadır.

1 yıl önce

E Ticaret Uzmanı

Onur Mobile Telefon San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Firmamızda görevlendirilmek üzere E-Ticaret Uzmanı aramaktayız.

1 yıl önce

Çizer (İllüstratör)

Yc Makina - Yumurtalık

Firmamıza Solid çizim yapabilecek eleman arıyoruz.

3 hafta önce

Pasta Yapım ve Sunum Elemanı

Malik Group Gıda Kimya ve İnşaat Ltd Şti - Yumurtalık

Her türlü yaş pasta sunumu ve süslemesi , kuru pasta, poğaça yapabilecek sertifikalıPasta Ustası arıyoruz.

10 ay önce

İmalat Mühendisi/Üretim Mühendisi

Estek Hijyenik Havalandırma San Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Kemalpaşa Armutlu bölgesinde, tasarım ve üretim atölyemizde çalışacak deneyimli İmalat Mühendisi/Üretim Mühendisi iş arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Ofis Sekreteri

Karel Temizlik İlaçlama San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Temizlik ve ilaçlama üzerine hizmet veren firmamıza Ofis Sekreteri aramakayız.

10 ay önce

Pazarlama Elemanı

Nöralgo Tibbi Cihazlar San Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Tıbbi cihaz satışı konusunda faaliyet gösteren firmamızın pazarlama bölümünde istihdam edilmek üzere ‘SATIŞ TEMSİLCİSİ’ arıyoruz.İŞ TANIMI• Sorumlu olduğu bölge dahilinde müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek,• Müşteri ihtiyaçlarının analiz edilerek, satışların gerçekleştirilmesi,• Satış hedeflerine ulaşmak için çalışmalar yapılması,• Yeni ve reaktif müşteri çalışması yaparak şirket müşteri portföyünün arttırılması,• Sağlık profesyonellerine tanıtımın yapılması,• Gerçekleştirilen satış ve bölüm faaliyetleriyle ilgili rapor tutularak birim yöneticisine düzenli olarak bilgi verilmesi.

6 ay önce

Pilates Eğitmeni

Marin Pilates - Yumurtalık

Pilates eğitmenliği eğitimi almış reformer egzersizlerine hakim eğitmen aranmaktadır ..Tercihen Türkiye Cimnastik Federasyonu 1.kademe antrenörlük belgesine sahip Pilates Eğitmeni aramaktayız.

1 yıl önce

Garson

Malaga Gıda San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Garson aranmaktadır.

2 ay önce

Yumurtalık Geneli Sektörler