Yumurtalık Çevre Laboratuvarı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yumurtalık Çevre Laboratuvarı İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pazarlama Danışmanı

Nisan İnsan Kaynakları Yönetim Reklam ve Organizasyon - Yumurtalık

Kurumsal bir firmamız için 1 firma içerisine 2 sahada aktif araç kullanacak satış tecrübeli bayan Pazarlama Danışmanları arıyoruz. Maaş+ prim+ ssk +yemek kart gibi tüm olanaklara sahip olacak.sahada görevli personellere araç verilecektir.

1 yıl önce

Kaynak Ustası

Bassi Design Mobilya İç ve Dış Tic San Ltd Şti - Yumurtalık

Metal Mobilya üretimi yapan firmamızda çalışmak üzere; Kaynak Ustası arayışlarımız vardır. Metal mobilya sektöründe deneyim tercih sebebidir.

3 ay önce

Satış Pazarlama Müdürü

Youth Mağazacılık A.Ş. - Yumurtalık

Perakende sektörünün lider markası için kurulan saha satış ekibine Süpervizör aranıyor

9 ay önce

Saha Satış Personeli

Otobil Oto Yedek Parça San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Sahada müşteri iletişimi ve satış destek konusunda kendine güvenen Saha Satış Personelleri aramaktayız.Part-time veya freelance çalışmaya uygundur.Çalışmalarınıza başladıktan sonra belirlenen satış hedefine geldiğinizde kadrolu olarak çalışmak için görüşmelere başlanacaktır. Kadrolu çalışma koşulları:Şirket işleriniz için kullanabileceğiniz firmaya ait bir araç tahsis edilir ve yakıt giderleriniz firma tarafından karşılanır,Sigortanız yapılır,Maaş+prim şeklinde çalışırsınız,Oluşturduğunuz müşteri portföyüne hizmet verirsiniz,Belirlenen satış hedefine gelene kadar prim sistemine dahil olursunuz, prim sistemi kardan %30dur. Yani 30.000 TL satış gerçekleştirdiğinizde ortalama 3.000 TL kazanç elde edersiniz, prim sisteminde belli bir kota yoktur. 100 TL satış yapsanız bile kazandığınız prim 15 gün sonra hesabınıza yatar.

1 yıl önce

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi

Bestdent Sağlık Hiz ve Tıbbi Cihazlar San Tic A.Ş. - Yumurtalık

Hekim randevularının düzenlenmesi, hastaların karşılanması, telefon trafiğinin yönetilmesi ve ödeme süreçlerinin takibi gibi görevleri yürütmek üzere İstanbul Ataşehir Bestdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz için ekip arkadaşları arıyoruz.

7 ay önce

Sekreter

Ern Kuyumculuk Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Şirketimizin telefonlarını yanıtlayıp ilgili birimlere yönlendirebilecek Sekreter aranmaktadır.

1 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Natural Lifestyle Peyzaj San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Peyzaj ve fidancılık işinde satış ve muhasebe işlerini yönetebilecek yetenekli Ön Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

7 ay önce

Temizlik Görevlisi

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Yumurtalık

Kocaeli Gebze deki firmamızda görevlendirilmek üzere günlük çalışabilecek Temizlik Görevlisi personelleri alınacaktır.Belli lokasyonlardan servis imkanımız vardır.

6 ay önce

Kuaför

Nuse Güzellik ve Kuaför Salonu - Yumurtalık

Firmamızda görevlendirilecek Kuaför aramaktayız.

1 yıl önce

Şoför-Yük Taşıma

Şirin Makina Tekstil İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Firmamıza, malzeme tedariği ve müşteriye sipariş teslimi için şoför aranmaktadır.Psikoteknik zorunludur.SRC4 belgesi zorunludur.Boş zamanlarda imalatta çalışanlara yardım edilecek, yürüme mesafesi yerlerden malzeme alınacak.

1 ay önce

Web Arayüz Geliştirici

NDM Medya Reklam - Yumurtalık

Web tasarım arayüz ve yönetim paneli tasarımında çalışacak Web Arayüz Geliştirici alınacaktır.

8 ay önce

Satış Pazarlama Müdürü

Mert Mümessillik Turizm San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

• Pozitif, girişimci ruhlu, takım yönetiminde başarılı, kriz yönetimi yapabilen, yenilikçi, vizyoner, proaktif, araştırmacı, güçlü iletişim ve ikna becerisine sahip, analitik düşünen,• Özgüveni ve motivasyonu yüksek,• Dış görünümüne önem veren ve diksiyonu düzgün,• Müşteri memnuniyeti ve sonuç odaklı çalışmayı ilke edinmiş,• Satış stratejilerini belirleyip, politikaları oluşturabilecek• Şirketimizin Pazarlama Departmanı bünyesinde, tanıtım, pazarlama ve satış faaliyetleriSatış ve Pazarlama Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Kasiyer

Sancarlar Grup Gıda Hizmetleri A.Ş. - Yumurtalık

Eminönü bölgesine yakın ikamet eden gıda sektöründe çalışmış bay / bayan Kasiyer çalışma arkadaşları alınacaktır.

1 yıl önce

Satış Elemanı

Erplus Yapı Dekorasyon San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Mendereste faaliyet göstermekte olan bahçe ve ev mobilyası satışında tecrübeli Satış Elemanı aranmaktadır.

10 ay önce

Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler)

Green Elektronik Hizmetler Ticaret A.Ş. - Yumurtalık

Tuzla Tepeören çevresine yakın,35-45 yaş aralığındaEtrafın düzenin sağlanıp, yemek yapılması,Okuldan gelecek çocukla ilgilenilmesi,

1 yıl önce

Sınıf Öğretmeni

Siraç Eğitim Kurumları Ltd Şti - Yumurtalık

Siraç Eğitim Kurumları olarak Ankara - Keçiörende faaliyette bulunan okullarımızda kadromuzda yer alacak Sınıf Öğretmeni çalışma arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

9 ay önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Ceviz Bilişim - Yumurtalık

Ajansımıza Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı aramaktayız.İş Tanımı:Ajansımızın portföyündeki müşterilerin sosyal medya hesaplarının takip edilmesi,İçerik ve sosyal medya stratejilerinin belirlenip geliştirilerek sosyal mecralarda öne çıkarma işlemi.

1 yıl önce

Sekreter

Av.Yunus Emre Keçeli - Yumurtalık

Avukatlık ofisimize Sekreter çalışma arkadaşı aramaktayız.Ofisin genel düzen ve temizliğini sağlamak,Günlük yemek hazırlamak,Misafirleri karşılamak, yönlendirmek ve ikram servisini yapmak,Gelen- giden evrak, kargo, kurye, posta kayıtlarını tutmak, koordinasyonu sağlamak,Gerekli evrak akışını düzenlemek, fotokopi çekmek,Telefon trafiğini yönlendirmek,Ajanda takibi, toplantı bilgilendirmeleri ve hatırlatmaları yapmak,Randevuları ayarlamak,Ofis malzeme ihtiyaçlarını tespit etmek ve bildirmek, zamanında ihtiyaçların karşılanmasını sağlamak,Gerektiğinde personelin adliyeler arası koordinasyonunun sağlanması, ofis dışı evrak takibi ve tahsilat işlerinin yürütülmesinde ulaşımı sağlamak,Yöneticinin verdiği ofis içinde ve dışındaki sair sorumluluk ve işleri yerine getirmek.

1 ay önce

Tasarımcı (Dekor)

Mekin Saraciye İmlalat Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Firmamızda görevlendirilmek üzere Tasarımcı aranmaktadır.

1 yıl önce

Satış Destek Personeli

Effect Telekomünikasyon Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Mevcut dönemden dolayı ilk 2-3 aylık periyodda homeoffice olarak sahada olan arkadaşlarımıza randevu alma, satış sonrası destek anlamında telefon görüşmeleri yaparak destek verecek ve bilgisayar üzerinden bir takım sistemsel işlemlerle yardımcı olacak çalışma arkadaşı aramaktayız.

8 ay önce

Yumurtalık Geneli Sektörler